Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Беспредел газконтор

naupv

Рекомендовані повідомлення

... все усушки утруски и другие непредвиденные расходы газа согласно утвержденным методикам посчитаны и заложены в тариф ...

 

Можете подкрепить формулой расчёта действующего тарифа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете подкрепить формулой расчёта действующего тарифа?

Могу сослаться только на НКРЕ. Если вам нужна методика - потрудитесь получить в прокуратуре разрешение на выемку документов НКРЕ. Это закрытая информация, как вы понимаете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу сослаться только на НКРЕ. Если вам нужна методика - потрудитесь получить в прокуратуре разрешение на выемку документов НКРЕ. Это закрытая информация, как вы понимаете.

 

Открываю материалы к заседанию 19.02.2019 года:

www.nerc.gov.ua/data/filearch/Materialy_zasidan/2019/lutiy/19.02.2019/p8_19-02-19.pdf.

Есть: обгрунтування і постанова.

 

И раньше к вопросам шли обоснования.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так почему эту постанову официально не опубликовали, как облгаз отвечает в своих отписках? ну заплачу я только за кубы, остается долг и он накапливается.... а то что они приходят и отключают, это я уже в реальности видела и слышала. это теперь я умная, и знаю, что если вызвать полицию, то они сразу включают назад :shock: только мало кто это делать будет, к сожалению...а потом чтобы снова подключить, они всеми правдами и неправдами сшибут еще кучу денег...это организация уголовников и руки они все равно выкрутят, и юристов которые досконально разбираются в этом всем, судя по всему маловато

если кто-то законно и официально добьется перерасчета за этот коэфициент, научите нас всех, расскажите на конкретном примере, будем благодарны :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Официальная позиция НКРЕ:

Получил вот такой ответ от НКРЕКП:

 

[ATTACH]649313[/ATTACH]

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Официальная позиция НКРЕ:

На понедельник назначены разборки. Посмотрим...............:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на сайте у них 6 категорий определения коэфициента, если счетчик с термокомпенсатором, то коэфициент 1, а не 1,07 к примеру как они ставят
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на сайте у них 6 категорий определения коэфициента, если счетчик с термокомпенсатором, то коэфициент 1, а не 1,07 к примеру как они ставят

У мене лічильник з термокомпенсайією (суфікс "Т"), однак, кофіцієнт малюють :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене лічильник з термокомпенсайією (суфікс "Т"), однак, кофіцієнт малюють

 

А я взагалі не розумію принцип його роботи, коли в кожній області свої коефіцієнти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По логіці, кофіцієнт області залежить від географічного розташування. Типу південніше - тепліші зими.

В лічильнику з термокомпенсацією міститься термочутливий елемент, котрий міняє свій лінійний розмір в залежності від температури. Це, механічно змінює показник (рахує менше чи більше в залежності від температури).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як бути, якщо згідно термокомпенсації набіжить одна кількість, а згідно коефіцієнту - інша (наприклад, у випадку аномальної погоди)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все що набігло згідно коефіцієнту вклювено в тариф на газ. А те що нарахує лічильник з термокопенсацією підлягає оплаті.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все що набігло згідно коефіцієнту вклювено в тариф на газ.

 

Чому ж тоді тариф однаковий протягом року?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я взагалі не розумію принцип його роботи, коли в кожній області свої коефіцієнти.

 

так на сайті 104 і стоять коєфіціенти для всіх областей окремо, там табличка є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так на сайті 104 і стоять коєфіціенти для всіх областей окремо, там табличка є

 

Так термокомпенсатор про них не знає. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так термокомпенсатор про них не знає. :D

звісно не знає, але це інша категорія нарахувань, вони хоча б менші ніж за першою категорією. хоча логічно, взагалі не повинно бути

хоча б якийсь шанс трохи менше переплачувати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому ж тоді тариф однаковий протягом року?

Тому що береться річна собівартість (з усіма витратами, які облгази змогли намалювати, включаючи усі методики усіх усушок і утрусок, включаючи літній ремонт труб і зимове приведення обсягу газу) і ділиться на обсяг поставленого газу.

 

Добавлено через 32 секунды

хоча б якийсь шанс трохи менше переплачувати

Альо гараж! Коефіцієнти включено до тарифу, за них не потрібно переплачувати!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Добавлено через 32 секунды

 

Альо гараж! Коефіцієнти включено до тарифу, за них не потрібно переплачувати!

 

це всім зрозуміло, не ясно як зробити так, щоб борг не нараховувався

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НКРЕКП отримало дозвіл на перевірку 20 облгазів. Сподіваюся порішають.

 

Цікаво, а ті хто поплатив, їм, єжели чего, перерахунок зроблять?:evil:

Ще тема з ямами буде "порєшаться" Гройсман вже брови хмуре, та дулі під столом тикає. Побачимо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

У мене є результат. Перший лист у Львівгаз збут - відписка на ПАТ Львівгаз.

Другий лист - у ПАТ Львівгаз. Ззаначияк у зразках + наголосив, що мій лічильник з термокомпенсацією. Був дзвінок, попросили фото лічильника і роблять перерахунок. Офіційної відповіді ще немаю. Думаю, помогла наявність термокомпенсації на лічильнику. Тут уже не відмажешся як з суперечливим законодавством.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене є результат. Перший лист у Львівгаз збут - відписка на ПАТ Львівгаз.

Другий лист - у ПАТ Львівгаз. Ззаначияк у зразках + наголосив, що мій лічильник з термокомпенсацією. Був дзвінок, попросили фото лічильника і роблять перерахунок. Офіційної відповіді ще немаю. Думаю, помогла наявність термокомпенсації на лічильнику. Тут уже не відмажешся як з суперечливим законодавством.

 

так вам коефіціент взагалі не нараховуватимуть чи просто по іншій категорії? мені з приводу лічильника з термокомпенсацією сказали що, треба написати заяву, що в мене такий лічильник і будуть нараховувати коєфіціент нижче. але все одно ж, не лише куби що нагоріли :fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коефіцієнт вже закладено в тариф і повторній оплаті не підлягає! Незалежно від того, що думає Фірташ.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

По каждому облгазу НКРЕКП выпустило отдельное постановление. Все они от 23.11.2018 Конкретно по Киевоблгазу.

www.nerc.gov.ua/index.php?id=36336

 

Добавлено через 14 минут

А вот и продолжение

3. У разі здійснення ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КИЇВОБЛГАЗ» неправомірних донарахувань із застосуванням коефіцієнтів приведення об’ємів природного газу до стандартних умов іншим побутовим споживачам ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КИЇВОБЛГАЗ» до 05 квітня 2019 року привести свої дії у відповідність до вимог чинного законодавства шляхом здійснення перерахунку таким споживачам у частині визначення фактичного об’єму споживання (розподілу) природного газу по об’єкту побутового споживача на підставі даних лічильника природного газу, починаючи з жовтня 2018 рок

www.nerc.gov.ua/index.php?id=39575

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...