Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кожух для топки

Miracle

Рекомендовані повідомлення

Кто знает при разводке тепла, сначала трубы крепятся с помощью хомутов к потолку а потом утепляются или утепляются а потом сверху по утеплителю крепятся?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Miracle, я труби спочатку ізолював по два метри закручував у вату і обмотував фольгованою лєнтою, так щоб небуло видно вати і кріпив саморобними хомутами www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=216739&d=1348517158. Щодо довжин труб то правду кажуть сині слабо будуть гріти тому що в них коротка довжина щоб вони гріли труби потрібно опускати в дистрибюторі на 20 -30 см, червоні будуть гріти нормально тільки неробіть, кути коліном 90 грдусі краще два по 45 градуси тобто як роблять каналию. Воздух має литись і чим буде менше перешкод на його шляху туда його буде йти саме най більше.

 

 

 

Igor_M, а ви недумали над таким варіантом, прикрутити плити суперізола до вашого каркасу по квадрату а зверху зробити тільки капелюх із отворами під труби із бляхи і заізолювати суперізолом. Короб із супеізола буде вам дисрибютором, напотрібно робити додаткових конструкцій які будуть видавати вам звуки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо довжин труб то правду кажуть сині слабо будуть гріти тому що в них коротка довжина щоб вони гріли труби потрібно опускати в дистрибюторі на 20 -30 см

никогда бы не подумал. Но решил этот вопрос по другому, поднял их на 30 см )

 

а что насчет желтой и зеленой?

90 грдусі краще два по 45 градуси тобто як роблять каналию. Воздух має литись і чим буде менше перешкод на його шляху туда його буде йти саме най більше.

блин. уже все купил - в коминвент далеко ехать... правда уголов у меня под 90 градусов дофига )) 4 на зеленой линии желтой (с поворотником на выход в комнату

 

 

В коминвенте сказали что хомуты поверх утеплителя крепить нельзя - типа пробок (может путаю) будет, что будет мешать движению воздуха...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

никогда бы не подумал. Но решил этот вопрос по другому, поднял их на 30 см )

опустивши вниз труби до топки ви гарячий воздух заберете скоріше чим з тих що будуть вище так можна відрегулювати всі труби але потрібно враховувати довжини і повороти.

а что насчет желтой и зеленой?

що до них можу дати породу, неставте на них решітки із жалюзями бо толку мало буде, тільки якщо схочете щоб вони кімнати не гріли будете їх перекривати. Поток вних основному горизонтальний і воздуху важко буде туда тиснути тому температура буде нижча приблизно 50-60,це вам говорю із власної практики.

 

В коминвенте сказали что хомуты поверх утеплителя крепить нельзя - типа пробок (может путаю) будет, что будет мешать движению воздуха...

я не знаю про які пробки вони говорили, якщо правильно виставити то має бути все добре

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не знаю про які пробки вони говорили, якщо правильно виставити то має бути все добре

что именно правильно выставить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что именно правильно выставить?

 

як я зрозумів у вас всюди будуть круглі труби 125 зєднювати будете одна в одну або через муфту так що по рівню їх і прокладаєте і кріпите хомутами по зовні так вам буде простіше і нормально заізолюєте ватою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як я зрозумів у вас всюди будуть круглі труби 125 зєднювати будете одна в одну або через муфту так що по рівню їх і прокладаєте і кріпите хомутами по зовні так вам буде простіше і нормально заізолюєте ватою

а мне вот кажется что навесом будет лучше и удобней изолировать? я не прав?

трубы буду соединять одна в одну по дыму

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 см, типа такого (ссылка на изображение устарела), купил в эпицентре + 90 градусный скоч

 

а сам кожух Paroc Fireplace Slab 90 + 350 градусный скотч.

Змінено користувачем Miracle
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене Avtovas ще питання:

1.В якому місці кімнати і на якій висоті виводити труби з теплим повітрям краще?

2.Чим сам дистрибютор обмотуть (теж ватою з фольгою)?

Тут у Ювекса на фото видно

461a904523dc.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.В якому місці кімнати і на якій висоті виводити труби з теплим повітрям краще?

я всебе розміщував решітки по різному в одних кімнатах на 40 см від підлоги в інших над диваном то десь 1.2м і є над тумбочкою 85см, під потолком нерозміщував бо казали що може жовтіти від температури.

2.Чим сам дистрибютор обмотуть (теж ватою з фольгою)?

обмотоють ватою із фольгою тільки восокотемпературною Парок

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як зроблений вхід в димохід (сам перехід від труби до каналу)

Бо знаю, що димохід Ви не гільзували і цікавить сам перехід з труби від каміну в димохід.

В мене ще напевно буде багато питань, так що вибачайте. Просто місцеві інсталятори довіри не викликають :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як зроблений вхід в димохід (сам перехід від труби до каналу)

Бо знаю, що димохід Ви не гільзували і цікавить сам перехід з труби від каміну в димохід.

В мене ще напевно буде багато питань, так що вибачайте. Просто місцеві інсталятори довіри не викликають :-)

 

если есть немного денег, лучше поставте трубы и в дымоход, на работе сможете сэкономить, сложного ничего нет. главное по конденсату собирайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как говорят "Невзирая на все протесты зрителей, концерт все-таки состоялся"...:D

Позавчера закончили варить каркас и установили топку...

Ну и есть первый огонь в очаге.... в коморке...

 

Ну наконец, мои поздравления...:beer:

А у меня затишье, на праздники первый раз с Рождества даже не топили в выходные. Клеим обои, что бы спецэффекты не возникли...

Как оно у огонька?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь рассекретился...

топка La Braise LD SDP, сам облизывался ...

 

так надо было вместо своей топки купить ее, еще бы и деньги остались )

(ссылка устарела)

 

делаю разводку. тепло идет не плохо, даже по самым длинным трубам. 45 градусов на самой длинной трубе против 60-70 на выходе, прям из топки.

 

Кстати, пропорции входного воздуха совершенно не соблюдены, входного раз не 70% а процентов 30-40%, при этом подношу зажигалку к самой длинной трубе - гаснет )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так надо было вместо своей топки купить ее, еще бы и деньги остались )

ну уж нет... моя уже родная и самая лучшая...

ну и где фотки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

делаю разводку. тепло идет не плохо, даже по самым длинным трубам. 45 градусов на самой длинной трубе против 60-70 на выходе, прям из топки.

 

Кстати, пропорции входного воздуха совершенно не соблюдены, входного раз не 70% а процентов 30-40%, при этом подношу зажигалку к самой длинной трубе - гаснет )

 

Панове!

 

А чем приклеивать базальтовую вату к оцинковке (дистрибутору)?

Плиз поделитесь опытом или инфой...

 

СПАСИБО!!!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панове!

 

А чем приклеивать базальтовую вату к оцинковке (дистрибутору)?

Плиз поделитесь опытом или инфой...

 

СПАСИБО!!!:beer:

 

скотчем 350 градусным. только есть ли смысл приклеивать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Igor_M, я спочатку розкрутив вату, врізав необхідну мені довжину і ширину, обкрутив на трубу і зафіксував вату стальним проводом так як я робив сам. Пізніше скотчом проклеював по стику і в троьх місцях по колу. Скотч брав в Епіцентрі але не + 350 а в них брав для сауни він дишевший 55 грн і температура якщо не помиляюсь +150 градусів мені одного рулона стало десь на 20 м ізоляції плюс всі стики.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос не в том, как трубы утеплить...

А в том, как утеплить (изолировать) дистрибутор.

Например как здесь - i037.radikal.ru/1303/88/461a904523dc.jpg

См. пост 361...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

загинаем фольгу

(ссылка на изображение устарела)

 

не хитрая конструкция из профилей

(ссылка на изображение устарела)

 

страхуемся

(ссылка на изображение устарела)

 

проклеиваем стыки предварительно замазав герметиком

(ссылка на изображение устарела)

 

 

утепление ручной работы!

 

(ссылка на изображение устарела)

 

Подскажите как правильно замазать стену, если еще будет утеплитель...

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Miracle, можете сбросить телефончик, хочу проконсультироваться по поводу топки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос к знатокам

А если подвод воздуха не заводить прямо в топку, а оставить под ней. Воздух с улицы автоматически будет смешиваться с воздухом в помещении, а значит в дистрибьютер будет попадать воздух холоднее чем в комнате - это плюс, так как улучшает конвекцию + охлаждает топку.

 

В топку воздух будет попадать тоже смешанный ни плюсов ни минусов не вижу.

 

Значит, способ не заводить трубу с улицы в топку лучше? Или ошибаюсь?

 

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...