Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Важно! Для тех, кто отапливается с помощью электричества.

Валерий Валентинович

Рекомендовані повідомлення

спасибо Вам большое!!:rolleyes: я позвонила по телефончикам - конечно, беготни и денег надо... Техусловия 1000-1500грн (сказали в облэнерго), + проект +согласование +все выплаты РЭСу((( интересно, мы хоть в 8-10 тысяч грн выйдем?(у нас домик маленький пока - до 100м2) Поделитесь, если можно, кто уже сделал, приблизительными размерами расходов на переоформление..

 

Так вамтолькотариф надо оформить или прямовсе работы поТУ делать? Еслитолько тариф , а Кв у вас достаточно (неменьше 10 Кв) то больше платежей быть не должно. А если прямовсе работы по увеличению мощности - то тут уж не знаю... Смотря какие у вас сети, достаточно ли мощные для увеличения мощности.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

т.к. входящая мощность на дом в 100-120 м2 по идее будет выше с конвекторами
А реле управления неприоритетных нагрузок, с правовой стороны, не поможет решить проблему, на случай если в проекте его не предусмотрели?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо Вам большое!!:rolleyes: я позвонила по телефончикам - конечно, беготни и денег надо... Техусловия 1000-1500грн (сказали в облэнерго), + проект +согласование +все выплаты РЭСу((( интересно, мы хоть в 8-10 тысяч грн выйдем?(у нас домик маленький пока - до 100м2) Поделитесь, если можно, кто уже сделал, приблизительными размерами расходов на переоформление..

 

Я...:).

Я уже сказал, проект 2000 грн.

Домик, то небольшой.

Просто какая мощность Вашего электрического отопления?

Чего то мне кажется, что у Вас будет не более 15 кВт.

 

Добавлено через 12 минут

А реле управления неприоритетных нагрузок, с правовой стороны, не поможет решить проблему, на случай если в проекте его не предусмотрели?

 

Видите ли, если честно, то у меня в доме всего потянет на 32 кВт, но если Вы внимательно читали мои посты...

То я заменил кабель от столба на свой счетчик с 6 м2 на 16 м2, а счетчик поставил на 100 А, максимальные 9 кВт включения отопления, у меня никогда не бывает, т.к. каждая комната остывает по разному.

Но даже если будет форс-мажор 32 кВт, то они будут работать не более 10-15 минут.

То кабель и счетчик выдержат и большее время.

 

P.S. Они не проверяют реальное напряжение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видите ли, если честно, то у меня в доме всего потянет на 32 кВт, но если Вы внимательно читали мои посты...

То я заменил кабель от столба на свой счетчик с 6 м2 на 16 м2, а счетчик поставил на 100 А, максимальные 9 кВт включения отопления, у меня никогда не бывает, т.к. каждая комната остывает по разному.

Но даже если будет форс-мажор 32 кВт, то они будут работать не более 10-15 минут.

То кабель и счетчик выдержат и большее время.

 

P.S. Они не проверяют реальное напряжение.

А ПЗР у Вас разве не установлен? Он и должен ограничить потребление не более выделенной мощности, в вашем случае - 15 кВт. Сейчас его всем по ТУ заставляют устанавливать.

 

Добавлено через 2 минуты

Я уже сказал, проект 2000 грн.

Я за проект в 2009 году платил, если не изменяет память, около 700-750 грн. Мощность - 15 кВт. Харьков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ПЗР у Вас разве не установлен? Он и должен ограничить потребление не более выделенной мощности, в вашем случае - 15 кВт. Сейчас его всем по ТУ заставляют устанавливать.

 

Добавлено через 2 минуты

 

Я за проект в 2009 году платил, если не изменяет память, около 700-750 грн. Мощность - 15 кВт. Харьков.

 

ПЗР установлен, свет ни разу не выбивал, хотя система у меня стоит в Харькове 4-ый год, в Путивле, 6-ой год.

Ну а по поводу 2000, инфляция, может деньги нужны.:D

Но это не те деньги, за которые стоит переживать.

 

Ну и на крайний случай, неужели, кто отапливается электричеством не прикормил своего смотрящего (инспектора).;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну и на крайний случай, неужели, кто отапливается электричеством не прикормил своего смотрящего (инспектора).

А это как? И за что его кормить? Никакого корма никому из РЭС и облэнерго не давал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а Кв у вас достаточно (неменьше 10 Кв) то больше платежей быть не должно

А почему не меньше 10 кВт? Это требование облэнерго? Мне в РЕС сказали , что более 5-ти кВт не выделяют. Получается, что тариф на отопление мне не светит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему не меньше 10 кВт? Это требование облэнерго? Мне в РЕС сказали , что более 5-ти кВт не выделяют. Получается, что тариф на отопление мне не светит?

 

Ну а котел у Вас какой мощности? Кв 6 же не меньше, да плюс освещение и другие электроприборы. Каким образом на Ваши 5 Кв "повесят" оборудование большей мощности? Вы ведь, если носите обувь 38 размера никак не поместитесь в 35 ? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Был вчера в Васильковском РЭСе. В моем случае даже пытаться не стоит - это относится только к жилым домам. Более того, вроде бы как - не к частным. Да и, к тому же, в РЭСе сказали просто - такого тарифа ни у кого нет. Посоветовали поставить многотарифный счетчик и топиться ночью :-).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А это как? И за что его кормить? Никакого корма никому из РЭС и облэнерго не давал.

 

Без комментарий.:)

Извините...

 

Добавлено через 3 минуты

Был вчера в Васильковском РЭСе. В моем случае даже пытаться не стоит - это относится только к жилым домам. Более того, вроде бы как - не к частным. Да и, к тому же, в РЭСе сказали просто - такого тарифа ни у кого нет. Посоветовали поставить многотарифный счетчик и топиться ночью :-).

 

На первом посту этой темы, у Валентиныча есть документ.

Скачайте, покажите им.

Если нет... суд...

Просто они играют на нашей безграмотности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Был вчера в Васильковском РЭСе. В моем случае даже пытаться не стоит - это относится только к жилым домам. Более того, вроде бы как - не к частным. Да и, к тому же, в РЭСе сказали просто - такого тарифа ни у кого нет. Посоветовали поставить многотарифный счетчик и топиться ночью :-).

 

Конечно есть такой тариф. Если Вы имеете все данные для перехода на него (достаточная выделенная мощность - это самое необходимое условие) - то просто пишите заявление на имя руководства облэнерго. Кстати, многотарифный счетчик тоже неслабо экономит энергию, если соблюдать режим пользования: все большие потребители энергии - через таймеры работают ночью (стиралка, посудомойка, хлебопечка и т.д.) У меня - двузонный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня посетил Киевоблэнерго. По вопросу тарифа на отопление сказали:

- несите ТУ (или договор) и проект с электроотоплением и в проекте обязательно должен быть отдельный ввод для отопления. На мой вопрос - это что, отдельный кабель вести от столба, ответил - нет, но так надо. По поводу выделенной мощности в 5 кВт - можно и пять но это должно быть отражено в проекте.

У меня не котел, а конвекторы общей мощностью 4 кВт, электрочайник, водонагреватель, утюг, стиралку, инструмент включается через реле приоритета. Входной автомат 25 ампер. Дом небольшой, утеплен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну с такими данными, я думаю, Вы можете рассчитывать та электрический тариф.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зацікавила тема...в мене ситуація слідуюча: будівництво, газу немає, в планах електрокотел та електроплита

Будинок ще не підключений, біля будинку приватна лінія (з трансформатором), власником якої є громадська організація.

 

1. Чи світить мені цей льготний тариф на електроопаленя якщо:

Власник мереж дасть ТУ (на 15-20кВт), я замовлю в РЕС рабочий проект, від власника мереж- Технічне рішення на цей рабочий проект, далі як рекомендують:" ставите счетчик, РЭС его опломбирует. Заключаете с собственником ТП договор "Совместного использования электросети" и после это заключаете договор с РЭС на поставку электроенергии."

2. Чи зробити все те саме і поставити двухзоний лічильник....

3. Чи нічого неробити, заплатити власнику мереж 2000$ (це в будь-якому варіанті треба робити) за підключення, потім платити йому по звичайному лічильнику по 36 коп/1кВт і взагалі несоватися в РЕС, мене там як спождивача не буде існувати

Ситуація заплутана....хуже не придумаєш((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может Вам пригодится...

 

"Тарифи на електроенергію, що відпускається населенню (далі – Тарифи), затверджені постановою НКРЕ від 23.04.2012 року № 497 (із змінами та доповненнями), зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2012 року за № 598/20911. Відпуск електроенергії населенню, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками або електроопалювальними установками та кухонними електроплитами (у тому числі в сільській місцевості), проводиться за тарифами, зазначеними в пункті 1.4. вказаних Тарифів.

Відповідно до пункту 3 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 №1357, споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору про користування електричною енергією між споживачем і енергопостачальником.

Слід зазначити, що у договорі про користування електроенергією, укладеному із споживачем, визначена категорія надійності електропостачання струмоприймачів (пункт 2 Типового договору про користування).

Споживач може внести пропозиції щодо зміни зазначеної у договорі величини електричної потужності. У разі відмови енергопостачальник надає споживачеві обґрунтовану письмову відповідь.

Так, у разі встановлення додаткового електрообладнання, що призведе до збільшення потужності та зміни схеми зовнішнього електрозабезпечення об'єкта, має бути проведено реконструкцію зовнішніх мереж інженерного забезпечення об'єкта архітектури.

При цьому, з урахуванням положень Закону України «Про архітектурну діяльність» обладнання об'єкта споживача електроопалювальними установками та електроплитами в установленому порядку здійснюється згідно з такою процедурою:

 

1. Звернення до енергопостачальника і з'ясування необхідності збільшення потужності відносно зазначеної в договорі. Якщо в результаті встановлення додаткового електрообладнання, потужність електроустановок споживача відносно зазначеної в договорі не збільшується, енергопостачальник погоджує споживачу завдання на проектування як вихідні дані на переобладнання об'єкта споживача (погоджує встановлення такого обладнання).

2. Якщо в результаті встановлення додаткового електрообладнання, відбувається збільшення потужності відносно зазначеної в договорі, споживач забезпечує виконання завдання на проектування як вихідні дані на переобладнання об'єкта споживача та переобладнання внутрішньо будинкової мережі.

3. Споживач узгоджує завдання на проектування із енергопостачальником в частині потужності об'єкта споживача, обліку, установок релейного захисту. Під час узгодження реконструкції внутрішньобудинкової електропроводки об'єкта архітектури споживач отримує технічні умови як вихідні дані на проектування переобладнання зовнішніх мереж, якщо виконання завдання на проектування матиме наслідком збільшення потужності об'єкта архітектури. Якщо потужність всього об'єкта архітектури (будинку) не перевищує потужність зазначену в договорі про постачання електричної енергії із ЖЕО, технічні умови не видаються.

4. Згідно з вихідними даними проектується переобладнання об'єкта внутрішньобудинкових мереж споживача та за необхідності мереж зовнішнього електрозабезпечення.

5. Згідно з проектом, узгодженим в установленому порядку, здійснюється реконструкція, переобладнання або будівництво об'єктів.

6. Проводиться введення в експлуатацію реконструйованих та/або побудованих об'єктів.

7. Внесення змін до договору про користування електричною енергією в частині визначення категорії надійності струмоприймачів, приєднаної потужності та тарифної групи, відповідно до якої проводяться розрахунки за спожиту електричну енергію.

Додатково зазначаємо, що електропередавальна організація, яка погодила технічні умови, узгодила проект виконання електромонтажних робіт для збільшення величини потужності окремої квартири, проектом якої не передбачається зміну схеми зовнішнього електрозабезпечення будинку в цілому, після виконання вищеперелічених заходів не має підстав відмовити споживачу у застосуванні тарифу на електричну енергію для населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками або електроопалювальними установками та кухонними електроплитами (у тому числі в сільській місцевості)."

НКРЕ

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тарифи на електроенергію, що відпускається населенню (далі – Тарифи), затверджені постановою НКРЕ від 23.04.2012 року № 497 (із змінами та доповненнями), зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2012 року за № 598/20911.

 

Ці тарифи трошки відрізняються від тих що навів автор теми в своєму першому пості....обєми не 1800 а 3600 кВт........то яка постанова правильня?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В сентябре объем потребления увеличен до 3600 кВт, номер решения не помню, в инете можно легко найти. 19 числа мне принесут новый счет, где должен быть указан этот объем.

 

Добавлено через 4 минуты

6. Проводиться введення в експлуатацію реконструйованих та/або побудованих об'єктів.

Нормативы сейчас искать не охота, да и мне уже не надо. Но как мне объяснили в НКРЕ, эта норма требование Кабмина, которое не имеет законной силы (подзаконный документ) и, при желании, в суде можно оспорить это требование.

Змінено користувачем m2v
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Был вчера в Васильковском РЭСе. В моем случае даже пытаться не стоит - это относится только к жилым домам.

Такая же реакция!!! на просьбу зарегистрировать в РЭС моё заявление.

Уважаемые форумчане! Если у кого-то есть реальный опыт преодоления таких возражений, прошу поделиться своей историей.

А пока снова пакую чемоданы для переезда на зимование. Аренда квартиры на зимний период мне обходится в 3 раза дешевле, чем электроотопление своего дома по сегодняшнему тарифу (1300грн аренда против 3800грн за свет). Вот такой маразм...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сообщение от MOLLI

 

 

Был вчера в Васильковском РЭСе. В моем случае даже пытаться не стоит - это относится только к жилым домам.

А что значит "К жилым домам"? А у Вас какой дом, нежилой? Производственное помещение?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
А что значит "К жилым домам"? А у Вас какой дом, нежилой? Производственное помещение?

Может он имел ввиду частный-квартирный?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
По киеву - тариф отопления согласуют только с счетчиком НИК2303 - многотарифным,

поэтому размазать потребление с октября по апрель не получится(счетчик ведет календарный учет).

Итог - 3600квт на месяц, или 4-5квт в час (ведь кроме отопления еще вода, еда, свет). Что достаточно для 70-80квадратов площади, в холода(-10С).

 

А поведайте, пожалуйста, тонкости оплаты. Если у меня счетчик не ник2303 на даче в Киеве, то я могу размазать в квитанциях потребление с октября по март, чтобы нигде не было превышения? А что помешает мне размазать зимнее потребление, скажем, на год, а не на пол-года?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

вот что появилось на сайте киев Энерго:

1.4. Населенню, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками або електроопалювальними установками та кухонними електроплитами (у тому числі в сільській місцевості)

1.4.1. В період з 1 травня по 30 вересня (включно):

за обсяг, спожитий до 250 кВт∙год електроенергії на місяць (включно)

17,95 3,59 21,54

за обсяг, спожитий понад 250 кВт∙год до 800 кВт∙год електроенергії на місяць (включно)

23,35 4,67 28,02

за обсяг, спожитий понад 800 кВт∙год електроенергії на місяць

79,80

15,96

95,76

1.4.2. В період з 1 жовтня по 30 квітня (включно):

за обсяг, спожитий до 3600 кВт∙год електроенергії на місяць (включно)

17,95 3,59 21,54

за обсяг, спожитий понад 3600 кВт∙год електроенергії на місяць

79,80

15,96

95,76

 

 

как подключится к тарифу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хочу сделать такое в Киеве, может кто знает людей которые решают?

газа нет совсем, дом частный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хочу сделать такое в Киеве, может кто знает людей которые решают?

газа нет совсем, дом частный.

что именно "такое"? переход на тариф для электроотопления? или "растянуть" потребление?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...