Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор электрогенератора

zgnatyuk

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Dalet сказал:

Так ви ж не продаєте наче. Чи вже продаєте? 

Китайське чи японське? Вибачте перепитаю

Ні, не продаю, і з продажів ніяких зисків не маю. 

Не вибачу, ви вже набридли з цим запитанням. Запитуйте у тих хто вам про це говорить. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Dalet сказал:

І що? Це їх якось наближує до Японії та спростовує брехню?

Ні, це просто щоб вас подражнити. Це ж саме  вам  чуді продажі спати заважають. 😁

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Dalet сказал:

А чого кожен день нам дзвонять по сервісу цього всього японського? 

Сервісу? Да ради Бога, робіть ТО, хто ж вам заважає? А от якщо з приводу ремонтів, то ви ж їх не продаєте, з якого дива вам телефонують?  Ну, якщо я купив айфон і він заглючив, я ж не звертатимусь в сервіс хуавея. І тут спливає варіант брехні - ви ж не продаєте матаріки, з якого переляку клієнти звертаються до вас? Чи продаєте, і тоді всі ваші казки то пшик. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorjk сказал:

Завтра приїде  іще один контейнер (22 тонни) з дизельними гениками, малюками. Половина з яких вже продані. 😁

Якщо це не під грифом "совсєкрєтно", то викинь назагал копії сертифікатів та декларації відповідності. Вони обов'язково є в пакеті документів для розмитнення.

А на рахунок все розкуплено, бо надійні і нічим не гірші за породисті бренди - не згоден, бо коли є дефіцит та попит, якість та ціна не на першому плані. Але я аж ніяк не стаерджую, що твої геники погані чи таке ... Це стосується всього взагалі.

Давно одноразові маски продавали по 50 грн?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, igorjk сказал:

Сервісу? Да ради Бога, робіть ТО, хто ж вам заважає? А от якщо з приводу ремонтів, то ви ж їх не продаєте, з якого дива вам телефонують?  Ну, якщо я купив айфон і він заглючив, я ж не звертатимусь в сервіс хуавея. І тут спливає варіант брехні - ви ж не продаєте матаріки, з якого переляку клієнти звертаються до вас? Чи продаєте, і тоді всі ваші казки то пшик. 

бо, мля ми ремонтуємо то все, і на тому маємо зиск, от тільки клієнт якись по матарі саомвпевнений завжди, кожен, абсолютно кожен - як так сталося, він же в мене японський))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Firetuf сказал:

 

А на рахунок все розкуплено, бо надійні і нічим не гірші за породисті бренди - не згоден

А це вже не до мене. Тут є консультант з генераторів, саме він не заперечував, якість матаріків. 

Змінено користувачем igorjk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, igorjk сказал:

Ні, це просто щоб вас подражнити. Це ж саме  вам  чуді продажі спати заважають. 😁

ну ок. Ваше?
image.thumb.png.bf503ab47d05e2b0e9b62ce00fc9bc8f.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igorjk сказал:

А це вже не до мене. Тут є консультант з генераторів, саме він не, заперечував, якість матаріків. 

тобто надійність то теж не ви казали, про японське не ви, про надійність не ви. Йо, то хвірма має гарних манагерів!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Dalet сказал:

тобто надійність то теж не ви казали, про японське не ви, про надійність не ви. Йо, то хвірма має гарних манагерів!)

Прикиньте, казав що за надійністтю не гірші аніж Хюндайки, які ви парите на 30% дорожче, бо "гроші дуже потрібні". А про Японію - то найдіть де я про це писав. А якщо не знайде, то і я вам скажу - не п*здіть. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Dalet сказал:

ну ок. Ваше?
image.thumb.png.bf503ab47d05e2b0e9b62ce00fc9bc8f.png

Це Шо? Не моє, це точно. Гадаю вам пора зав'язувати з бухлом, бо права рука ге пам' ятає про що пише ліва. 

Змінено користувачем igorjk
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, igorjk сказал:

Це Шо? Не моє, це точно. Гадаю вам пора зав'язувати з бухлом, бо права рука ге пам' ятає про що пише ліва. 

тю, пана понесло, не нервуйте так, не ваше то не ваше, без питань, значить знову якісь японці блудять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, igorjk сказал:

Прикиньте, казав що за надійністтю не гірші аніж Хюндайки, які ви парите на 30% дорожче, бо "гроші дуже потрібні". А про Японію - то найдіть де я про це писав. А якщо не знайде, то і я вам скажу - не п*здіть. 

ваш роботодавець пише. а ви його захищаєте. поведінка точно як у русні - а ну докажи що хтось казав за три дні. от точно така сама поведінка, на всіх сайтах продавціх  - країна походження/виробник японія, а воно - ніч ми не казали, ніч не писали, ніч скріни не наші, то не ми, не я, не моя

ну ні то ні

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dalet сказал:

тю, пана понесло, не нервуйте так, не ваше то не ваше, без питань, значить знову якісь японці блудять

Чому мені нервувати на тарганів в чиїсь голові? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igorjk сказал:

Чому мені нервувати на тарганів в чиїсь голові? 

да звідки мерні знати, може совість муча, тому і нервуєте не треба так, робота пройде, буде інша, ці стануть погані, прийдуть другі стануть кращі. таке життя 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dalet сказал:

ваш роботодавець пише. а ви його захищаєте. поведінка точно як у русні - а ну докажи що хтось казав за три дні. от точно така сама поведінка, на всіх сайтах продавціх  - країна походження/виробник японія, а воно - ніч ми не казали, ніч не писали, ніч скріни не наші, то не ми, не я, не моя

ну ні то ні

На огорожі теж пишуть. Ви завжди тикаєте свої причандалля в  огорожу? 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dalet сказал:

да звідки мерні знати, може совість муча, тому і нервуєте не треба так, робота пройде, буде інша, ці стануть погані, прийдуть другі стануть кращі. таке життя 

Там де в мене була совість, там виріс...., який я ложав на ваші домисли. 

Єдине в чому я беззаперечно пнреконаний, то це в великій жабі, яка не дає вам спокою. 

Змінено користувачем igorjk
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igorjk сказал:

На огорожі теж пишуть. Ви завжди тикаєте свої причандалля в  огорожу? 

м да, засада..... ну нічого, контейнер дойде, буде роботи, не до дурі буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, igorjk сказал:

Там де в мене була совість, там виріс...., який я ложав на ваші домисли. 

то ми тут вже в курсі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Dalet сказал:

м да, засада..... ну нічого, контейнер дойде, буде роботи, не до дурі буде

Так, а третій контейнер з гениками від 18 до 55 кВт. Там встановлбвати і встановлювати. Не на  одних же малюках матарі свій бізнес розбудовує. . 

Змінено користувачем igorjk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, igorjk сказал:

Так, а третій контейнер з гениками від 18 до 55 кВт. Там встановлбвати і встановлювати. Не на  одних же малюках матарі свій бізнес розбудовує. . 

працюйте, я не проти, якщо ви хотіли про то запитати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народ, підкажіть який бюджетний генератор.. хочу аби можна було на всякий випадок якесь світло в домі організувати, та холодильник інверторній підживлювать. Бюджет 10-12 тис грн. 
Зараз дивлюсь щось серед - zipper zi-ste1200iv, Hecht GG 950 DC або KRAFT & DELE  KD109, YATO W 800/880 ВТ що с цього працює більшь менш адекватно?
Ще дивився такий варіант Könner&Söhnen KSB 10i, але тоді вже проситься такий на 2квт Konner&Sohnen BASIC KS 2200A.
Що є в нас зараз по сервісу з цих брендів є?
Дякую!

Змінено користувачем Romatr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Генераторы 1000 ватт могут не запустить холодильник. Обзоры ютубовские встречал с разочарованием. 

Для аварийного резерва (свет, холодильник, насосы отопления, может дренажный или скважинный насос, болгарку или перфоратор прийдется подключить) оптимально мощность около 2-2,5 квт. 

1000 это так - лампочки, да газовый котел отопления.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Romatr сказал:

Зараз дивлюсь щось серед - zipper zi-ste1200iv, Hecht GG 950 DC або KRAFT & DELE  KD109, YATO W 800/880 ВТ що с цього працює більшь менш адекватно?

краще дров купити. це все щось дуще стрьомне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Dalet сказал:

краще дров купити. це все щось дуще стрьомне.

Дрова допоможуть живити котел, забезпечувати аварійне освітлення, або підзаряджати акуми?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, Firetuf сказал:

Дрова допоможуть живити котел, забезпечувати аварійне освітлення, або підзаряджати акуми?

Може так статися що то стане єдиним що спасе

Ну буде гена, а чи буде газа? Та чи буде бенза. 

 

Але річ в моєму пості не про те, а про викинуті гроші на ту річ яка не виконає те на що сподівається її власник

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...