Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор электрогенератора

zgnatyuk

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Dalet сказал:

краще дров купити. це все щось дуще стрьомне.

та Дрова не рішають проблему.. нажаль і нема куди їх пихать. Трохи дома 2-3 куба, але тулить буржуйку нема куди. А що по цим?
Könner&Söhnen KSB 10i, але або 2квт Konner&Sohnen BASIC KS 2200A, я так розумію це вже більш менш якийсь зрозумілий китай?
 

Цитата

Ну буде гена, а чи буде газа? Та чи буде бенза. 

Та щось та буде, інакше якщо всього не стано, буде такий хаос.. що.. 

Змінено користувачем Romatr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Romatr сказал:

та Дрова не рішають проблему.. нажаль і нема куди їх пихать. Трохи дома 2-3 куба, але тулить буржуйку нема куди. А що по цим?

ну то не треба все так буквально)))
 

2 минуты назад, Romatr сказал:

Könner&Söhnen KSB 10i, але або 2квт Konner&Sohnen BASIC KS 2200A, я так розумію це вже більш менш якийсь зрозумілий китай?

так. нормальний китаєць

2 минуты назад, Romatr сказал:

Та щось та буде, інакше якщо всього не стано, буде такий хаос.. що..

і мішка вугілля вистачить, на плечі і навколо хати

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер думаю, що треба мабуть Konner&Sohnen BASIC KS 2200A на 2квт купувать, як ви вважаєте? Скільки він буде жерти, наприклад якщо буде споживання 500-600 ват в годину. В мене звичайно без важких побутових приладів десь біля 300 ват( це працю інверторний холодильник, пару лампочок, ПК, та витяжка на кухні). Плюс 2 квт, що в нього можна вімкнути навіть який конвектор там наприклад на 800ват.
Просто в мене +- постійне споживання біля 400 ват, ну із критичного ще котел 200ват газовий. тому й дивився до 1квт генератор 

Змінено користувачем Romatr
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Romatr сказал:

Тепер думаю, що треба мабуть Konner&Sohnen BASIC KS 2200A на 2квт купать, як ви вважаєте? Скільки він буде жерти, наприклад якщо буде споживання 500-600 ват в годину. В мене звичайно без важких побутових приладів десь біля 300 ват( це працю інверторний холодильник, пару лампочок, ПК, та витяжка на кухні). 

вище тут місяць цілий рахували скілки жере.... Подзвоніть офіціалам, вони розкажуть

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Dalet сказал:

Може так статися що то стане єдиним що спасе

Ну буде гена, а чи буде газа? Та чи буде бенза. 

 

Але річ в моєму пості не про те, а про викинуті гроші на ту річ яка не виконає те на що сподівається її власник

Ми ж тут нормальні, правда? Є місце сарказму і гумору, але в інших темах. В техніці, потрібно більш фаховості, і менш емоцій. Я так вважаю.

Електрика - це наше усе. На сьогодні, це так.

Газ? На зиму рекомендую, навіть кричу, затартеся балонами під зав'язку. Вода? Копайте колодязі або бийте скважини. Дрова? Пиляйте та складуйте. Це не "шюточкі".

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Firetuf сказал:

В техніці, потрібно більш фаховості, і менш емоцій

не питання, дам картку, туди передплата, і ніякого флуду, гарантую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Firetuf сказал:

Електрика - це наше усе. На сьогодні, це так.

Ось прям зараз:

 

Цитата

.....
- у нас инвертор выдал ошибку 52
- выключите все , приедет мастер снимет на ремонт

спустя три часа

- вы знатете, сеть дали, дак мы попробовали включить, но не на долго, всего на 1 секунду, дак с него дым пошел.....


я не знаю как мне обзщаться с людьми. говорю - то 150 дол с него вышло.....

про яку серьозність річ? кому воно треба?  яказано - не вмикай, дак ні, мля, треба лізти і .....

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Dalet сказал:

не питання, дам картку, туди передплата, і ніякого флуду, гарантую

Ок, згоден. Закиньте, будь ласка, на мою картку  💯 €, і я вам оформлю офіційне звернення.)))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Firetuf сказал:

Ок, згоден. Закиньте, будь ласка, на мою картку  💯 €, і я вам оформлю офіційне звернення.)))))

Так не питання, я ж не наполягаю і не є останньою інстанцією, ви бажаєте інакше, будьласка, я вважвю по другому. Кому не подобається, є функція ігнор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dalet сказал:

Так не питання, я ж не наполягаю і не є останньою інстанцією, ви бажаєте інакше, будьласка, я вважвю по другому. Кому не подобається, є функція ігнор

Не хочу ігнор - хочу 100€.)))

Бачите, як у "Свадьба в малинівці": Коли собі, то гаразд, а коли комусь... 

Якщо гроші на Dalet - о, йа-йа, все зеер гут. А коли в зворотньому - і я не я, і не в темі....

Або хреста знімайте, або штанці.....)))))

А так все цивільно починалось...

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Firetuf сказал:

Бачите, як у "Свадьба в малинівці": Коли собі, то гаразд, а коли комусь...

а вам за що?

1 минуту назад, Firetuf сказал:

Якщо гроші на Dalet - о, йа-йа, все зеер гут. А коли в зворотньому - і я не я, і не в темі....

Або хреста знімайте, або штанці.....)))))

А так все цивільно починалось...

я щось у вас колись питав?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Firetuf сказал:

А так все цивільно починалось...

щось я ніч не зрозумів, у нас якісь є відносини? я вам щось винен, чи як? може я щось пропустив, був не уважиний, вибачте, повторіться, де і за що я вам став винен.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята, а сильно "коптят" генераторы? 

Планировал ставить в гараже (на этапе строительства все подготовил), проход через стенку, но вот фасад белый..

Если сделать такой вариант (но без глушителя) с загибом, и отойти от стены см на 20?

image_2022-08-23_11-17-38.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня просто гофра из стены, гараж почти белый. 

D6F8EAC5-64E2-4A6B-8E12-B43E8547EC65.thumb.jpeg.9c05a392f9db2f416a2a4adeb5de9c39.jpeg

 

не коптится, правда и гена не ушатан

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ща, гарячі фінські парубки! :) За вашим чубленням затовкли в дупу вкрай важливу тему, а саме влаштування катастрофостійкого житла, або створення в сучасному житлі елементів, які здатні забезпечити більш-менш комфортне існування у суворих умовах.

На жаль, доки півень не дзьобнув у сраку, ця тема нікому не була цікава, я її десь роки з два або три тому намагався піднімати у сусідніх гілках, правда, не в електричній. Одразу тапками закидали - як то можна, спотворити гарний модний сучасний проект незграбною здоровенною піччю, а труби опалення тільки дурні в далеких селах викладають по приміщенням відкрито та й під розуклонку, а нормальні хлопці ховають у проміжки стін та стель або взагалі під підлогу. Та й як теплу підлогу заставити працювати без тиску насосу? Пройшли кілька років, і от зараз маємо хор хлопчиків-зайчиків, які дружньо співають пісеньку на стару, як світ тему про те, як забезпечити житлу його головну функцію - захистити та зігріти мешканців незалежно від наявності зовнішніх мереж та складного обладнання.

На щастя, досвід створення катастрофостійкого житла був напрацьований людством століттями, але, на превеликий жаль, втратив актуальність у більшості регіонів ще багато років тому. А зараз маємо тисячі і тисячі нових гарних будинків, які без електрики та газу за лічені години перетворюються на мертві погреби, майже непридатні до використання у якості прихистку.

Парадокс полягає в тому, що чим більш сучасне та технологічно складне житло, тим більше воно нездатне до виконання головної функції - безпроблемне збереження/створення умов для довгого та максимально комфортного існування людини в будь-яких надзвичайних ситуаціях, хоч для цього непотрібні  і супертехнології, і складне обладнання, тощо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vladdi сказал:

Парадокс полягає в тому, що чим більш сучасне та технологічно складне житло, тим більше воно нездатне до виконання головної функції - безпроблемне збереження/створення умов для довгого та максимально комфортного існування людини в будь-яких надзвичайних ситуаціях

я особисто знаю декількох людей, які саме завдяки технологіям це забезпечили. вони зазвичай в темах про теплові насоси та сонячне живлення пишуть )

але за комфорт довелося заплатити стільки, скільки б вистачило пережити ці негаразди в більшому комфорті на березі моря бе всіх цих технологій. а отут дійсно парадокс...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так у тому й справа, що для забезпечення нормального існування у складний період не потрібні вкрай коштовні прилади. Для потреб освітлення, пари-трійки годин перегляду ТВ (якщо там буде що дивитись) та заряджання телефонів енергії треба небагато. Головне то тепло, їжа та вода. А ці речі людство давно навчилось добувати і зберігати навіть взагалі без електрики. До того ж у випадку повного районного блекауту ані проводового Інтернету, ані зв'язку теж дуже скоро не стане, тому й електрики постійно і дуже багато не потрібно. Найбільше то треба вирішити питання з холодильником та добуванням води. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Той хто пропонує запастися дровами, та ще в Києві мабуть ніколи ті дрова не купував і не замовляв))

Реально купити дрова проблема. Та ще й дурять здорово, при тому що ціна скаженими темпами росте в гору. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Vladdi сказал:

енергії треба небагато. Головне то тепло

саме забезпечення тепла без джерел традиційного палива і було головною метою їх зусиль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Energon сказал:

Той хто пропонує запастися дровами, та ще в Києві мабуть ніколи ті дрова не купував і не замовляв))

а що краще - 5 тищ викинути в залізяку яка не буде працювати в апріорі, чи купити 3 складометри дров?

п.с. взагалі про дрова було не на повному серйозі, але як так багатьох зачепило, то най буде так.

Змінено користувачем Dalet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dalet сказал:

а що краще - 5 тищ викинути в залізяку яка не буде працювати в апріорі, чи купити 3 складометри дров?

п.с. взагалі про дрова було не на повному серйозі, але як так багатьох зачепило, то най буде так.

За 3 складометри Вам так винесуть мозок, що краще 5 вкинути в залізяку😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dalet сказал:

5 тищ викинути в залізяку яка не буде працювати в апріорі, чи купити 3 складометри дров

Нипалучица! В субботу принял 3 складометра дуба за 8400 и это через "завсклад, старьший таваравэд, дырэктор магазин". Сосна др мотлох  может и да!

Все мои "безлошадные" (гены нет) соседи ринулись на шопинг. в фаворе инветроры на 5,5 7,5 от Конера и сыновья

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, tansss сказал:

Нипалучица! В субботу принял 3 складометра дуба за 8400 и это через "завсклад, старьший таваравэд, дырэктор магазин".

Крута...у нас пока 1500 складометр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, tansss сказал:

Нипалучица! В субботу принял 3 складометра дуба за 8400 и это через "завсклад, старьший таваравэд, дырэктор магазин". Сосна др мотлох  может и да!

Все мои "безлошадные" (гены нет) соседи ринулись на шопинг. в фаворе инветроры на 5,5 7,5 от Конера и сыновья

ха, ну тут уж кто на что учился))))

я тож заказывал, а он не ехало, потом еще заказывал, опять не ехало. В итоге здыбал через дилеров в Полтаве лесничество, тудом сюдом организовалась туда доставочка а назад загрузил в лесничестве с официальным плетежем лесу с пять скл.метров. Цена там конечно очень интересная , но логистика то капец. С одной стороны своя машина 5т. Но на ней в лесу грузиться так себе идея была. Повезло, все получилось. Ясень.

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...