Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор электрогенератора

zgnatyuk

Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, Roma_Z сказав:

В основному береться для живлення будинку коли нема світла. 

Це - діло, це норм. Можна не хвилюватись, що треба буде живити обладнання, яке чутливе до форми сінусоіди (холодільник). Для освітлення, телевізорів, компутерів зараз і так не строго важливо, щоб була сінусоіда, там імпульсні блоки живлення. Їх можна живити "більш дубовим", механічним генератором (альтернатором). Звичайний генератор і обслужити можна самому, і (в разі необхідності) на обмотки подивитись. А от коли в генераторі ще своя електроніка (інвертор), яка може вийти з ладу - я, наприклад, можу тільки по полосі на корпусі діода катод знайти. І що я буду далі робити?

Ось тут (Розетка) почитав відгуки про генератор. Є і схвальні, є і навпаки. Roma_Z, буде час - трошки гляньте.

rozetka.com.ua/ua/daewoo_gda4800i/p23026685/comments/

Змінено користувачем Вячеслав_В
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Вячеслав_В сказал:

коли в генераторі ще своя електроніка (інвертор), яка може вийти з ладу

в текущих реалиях девайс, от которого зависит очень многое, а возможно, и выживание (не дай Бог повторится такое) - должен иметь свойство ремонтироваться на коленке подручными средствами.

В простом гене финиш только если альтернатор сгорел, все остальное можно при помощи такой-то матери отремонтровать на месте.

А вот если плата инвертора полетит (банально кто-то по глупости чайник подоткнет), то все, приплыли.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мой гена, 7 лет запускавшийся без проблем, как война началась вдруг заявил - "все, я устал" и не запустился. С матюками промыл/продул карб, поставил новую свечу - и вперед. Вот и весь ремонт. Ну шморгалка оборваться может...

А так как в карбе рассохлась резинка на жиклере хх да и вообще глюки были - новый карб на ближайшем рынке вышел аж в 250 грн..

Вот это и есть ремонтопригодность и доступность запчастей

Змінено користувачем sly
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sly сказав:

А вот если плата инвертора полетит.... 

Тут я згоден на всі 100. По вартості тієї плати і швидкості ремонту - не скажу, не знаю. Але "механіка" якось...ближче. Так, я таки "дінозавр".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав_В сказал:

По вартості тієї плати і швидкості ремонту - не скажу, не знаю.

судячи з того, скільки генераторів продають на олх без цієї плати - ремонтувати сенсу немає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Roma_Z сказал:

Тобто інвертор не обов'язковий для холодильника, телевізора?

ні

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, sly сказал:

ні

Одні пишуть що без нього не можна, інші що навіщо він. Хрен зрозумієш хто правий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Roma_Z сказал:

Одні пишуть що без нього не можна, інші що навіщо він. Хрен зрозумієш хто правий.

ну, на звичайному генераторі телевізор я б включав лише через стабілізатор.

В мене теліка нема, є проектор. Коли дуже довго не було світла - включав і його. Але в мене стаб на будинок стоїть.

Холодильнику взагалі пофіг.

Дійсно потреба може бути, якщо газовий котел не стартує. Але в попередньому будинку навіть газовий котел працював від звичайного генератора при умові підключення через маленький стаб. Але то мені пощастило. Буває, що котел відмовляється працювати і все тут

Змінено користувачем sly
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, sly сказал:

ну, на звичайному генераторі телевізор я б включав лише через стабілізатор.

Значить розглядати гена+стабілізатор, або з вмонтованим стабілізатором 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Roma_Z сказал:

Значить розглядати гена+стабілізатор, або з вмонтованим стабілізатором 

Це вже щось нове

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Roma_Z сказал:

Тобто нове?

Стаб після генератора то зло. А в генераторі то взагалі щось нове і дивне

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Dalet сказал:

Стаб після генератора то зло. А в генераторі то взагалі щось нове і дивне

А почему? Риал интересно...я планировал ставить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Roma_Z сказал:

Одні пишуть що без нього не можна, інші що навіщо він. Хрен зрозумієш хто правий.

Все зависит от конкретного генератора. Если брать китайский трехфазник по бросовой цене, то после него нужен онлайновый стабилизатор и шаман с бубном рядом. И то не поможет.
Если взять приличного китайца типа Hyundai, KS и пр. - там синусоида вполне презентабельная, газовые котлы и дополнительные циркуляционные насосы от неё работают, холодильники тоже. 
Лучше всего, конечно, европейские станции. Кстати, разрыв в цене на сегодня не так и велик. Если Hyundai HHY3050F на сегодня 22360 грн, то SDMO Perform 3000 - 839 евро = 34400 грн. Год назад цены отличались вдвое. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, engeneer сказал:

Все зависит от конкретного генератора. Если брать китайский трехфазник по бросовой цене, то после него нужен онлайновый стабилизатор и шаман с бубном рядом. И то не поможет.
Если взять приличного китайца типа Hyundai, KS и пр. - там синусоида вполне презентабельная, газовые котлы и дополнительные циркуляционные насосы от неё работают, холодильники тоже. 
Лучше всего, конечно, европейские станции. Кстати, разрыв в цене на сегодня не так и велик. Если Hyundai HHY3050F на сегодня 22360 грн, то SDMO Perform 3000 - 839 евро = 34400 грн. Год назад цены отличались вдвое. 

А что это за зверь такой - он лайн стабилизатои?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Canton сказал:

А почему? Риал интересно...я планировал ставить...

В генераторів зазвичай свій регулятор, і тут ви намагаєтеся щось йому регулювати, змінюючи навантаження, ще і дещо індуктивність,  чим призводите до знов регулювання, і знов, і знов....

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Canton сказал:

А что это за зверь такой - он лайн стабилизатои?

Это стабилизатор с двойным преобразованием. Он выпрямляет входное напряжение а затем сам формирует синусоиду нужной формы, частоты и амплитуды. По этому принципу работают Quant, Volter-Smart, Volter Эталон, Volter пттм. Им, по сути, все равно что на входе. Но и они могут "раскачивать" генератор, как пояснил Dalet в предыдущем сообщении.   

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, engeneer сказал:

Это стабилизатор с двойным преобразованием. Он выпрямляет входное напряжение а затем сам формирует синусоиду нужной формы, частоты и амплитуды. По этому принципу работают Quant, Volter-Smart, Volter Эталон, Volter пттм. Им, по сути, все равно что на входе. Но и они могут "раскачивать" генератор, как пояснил Dalet в предыдущем сообщении.   

Аккуратнее с терминологией. Это он-лайн ИБП с двойным преобразованием или регенератор. Но ни как не стабилизатор. Я спецом спросил...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИБП - это когда с аккумуляторной батареей. Стабилизатор с двойным преобразованием работает без аккумуляторной батареи.

Змінено користувачем Вячеслав_В
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Вячеслав_В сказал:

ИБП - это когда с аккумуляторной батареей. Стабилизатор с двойным преобразованием работает без аккумуляторной батареи.

Вот это как раз регенератор. А никак не стаб. Не корректное название..,

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Canton сказав:

Не корректное название..,

Прошу пояснить, почему не корректное? Существует вполне устоявшееся понятие: "стабилизатор с двойным преобразованием". 

Я его себе представляю как-бы (наподобие) ИБП он-лайн, только без АБ. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт!По можливості мирного неба.Допоможіть у виборі генератора для дому.Ситуція всім зрозуміла і треба резерв по живленню будинку.Із того що треба живити-два холодильника і мор.камера,кондиціонер потужністю на на 150 кв.м.(для обігріву кімнати в разі відсутності газу) далі насос опалення 800 Вт,телевізор,ноут,зарядки до тлф  ну і лампочки декілька ЛЕД,пральна машина .Зрозуміло,що все разом включатись не буде.На скільки приблизно потужності потрібен генератор і який можна купувати(які виробники) хоча зараз майже нічого немає в наявності.Але хоча б зорієнтуйте,що шукати.З того,що я хотів вибирати це ось такі варіанти(Konner&Sohnen KS 7000 ГАЗ-БЕНЗИН; бензиновий GENERGY LIMITED 7000;(газ+бензин) генератор Konner & Sohnen KS 3000G) це те,що я розглядав для покупки(можливо навіть б/у),так як нові для мене зараз задорого.Можливо порекомендуйте щось бюджетніше ,але хоча б чесний Китай.Також хотілося б почути думку про двохпаливні генератори і про можливість приєднання "гени" до природного(магістрального)газу.Дякую хто дочитав хоча б до кінця мій опус.Всім миру!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Вячеслав_В сказал:

Прошу пояснить, почему не корректное? Существует вполне устоявшееся понятие: "стабилизатор с двойным преобразованием". 

Я его себе представляю как-бы (наподобие) ИБП он-лайн, только без АБ. 

Да, именно так...но оно ничего не стабилизирует, оно РЕГЕНЕРИРУЕТ.

У меня таких несколько штук для аудио - и там четко написано REGENERATOR

Не встречалось у фирмачей названия "стабилизатор с двойным преобразованием"

Правда я не здорово искал - пользуюсь устоявшимся названием

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Canton сказал:

написано REGENERATOR

От того ему не легче. 

Звонил мне как то профессор один, видно явно лингвистических наук. Объяснял что правильно не стабилизатор а нормализатор.  На что был направлен, не взирая на свой чин, в известном всем направлении, ввиду того, что тут как не назови,  от этого не легче

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...