Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какие радиаторы отопления выбрать?

regulations

Рекомендовані повідомлення

А цены в прайсе от 01.07.2011 ещё актуальны? )))

Тсссс.... ( эт наша маленькая тайна). -5....12 Евро. Некоторые в прайсах наоборот "досчитывают"...

teplo-info.com/radiatori/purmo/ - пересчёт мощности от Purmo. Задаются все параметры. Разница в мощности радиаторов +/- 3...5% которыми можно пренебречь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если для моей семьи комфортной является температура 22-23 градуса,

 

 

Забивай любые параметры proektovik.ru/programs/kermi.php

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
  • 2 тижні потому...
Хто ставив радіатори ТЕРМОЛАЙН 22типа? які ВОНИ в користуванні?

(ссылка устарела) за 5 сторінок-жодного радіатора! Де Ви їх знаходите???? ( Хоть скажіть де виробництво?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де Ви їх знаходите????

Ха, сегодня ставили заказчику радиаторы (есть Корад, Корадо), а это Конрад! у них даже скобы для креплений криво приварены, зато бумажка внутри-спасибо, что выбрали наш продукт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось наприклад: (ссылка устарела), так скажіть хтось ними взагалі користувався, як показники не завищені?:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так обычная турция

В Турции 5 заводов которые штампуют радиаторы.

ак скажіть хтось ними взагалі користувався, як показники не завищені?

запитайте сертифікат на них... В ньму повинна бути адреса виробництва.А потім можна буде відшукати "братів" по конвеєру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Зупинився на турції, стало питання WARME KRAFT чи TERMO LINE, ціни однакові. Порадьте, які з них кращі. Спасибі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зупинився на турції, стало питання WARME KRAFT чи TERMO LINE, ціни однакові. Порадьте, які з них кращі. Спасибі.

GRANDINI або E.C.A.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
  • 4 тижні потому...

www.in-ua.com/blog/raschet-moschnosti-stalnyh-radiatorov

и www.in-ua.com/blog/kak-rasschitat-kolichestvo-alyuminievyh-radiatorov-otopleniya

две

отличные статьи про стальные

и алюминиевые радиаторы

и как их выбрать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понимаю, что вопрос уже всем надоел. И ветку я прочитала, но возможно информация немного устарела, но все же какие радиаторы стальные посоветуете, по критерию цена-качество. Цена имеет значение.Чтобы и "дешево" и сердито. В кавычках т.к. сейчас ничего дешевого нет. Спасибо огромное если поможете. А то никак не можем на чем то остановиться.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

две отличные статьи... как их выбрать

Для обычного застройщика, я б даже сказал вредные и вводящие в заблуждение. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы и "дешево" и сердито. В кавычках т.к. сейчас ничего дешевого нет.

Счас медно-алюминиевые Термия , в одну цену со стальными турецкого производства... берите их- не ошибётесь..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Уважаемые форумчане, добрый день. Подскажите, пожалуйста, кто компетентен, кто что знает о радиаторах Romstal. Кто-то использовал у себя? Как они себя зарекомендовали?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Уважаемые форумчане, никто ничего не может подсказать об Romstal?

Работал с ними раньше.Один недостаток- это покраска их хромает. Обычное Турецкие железо,возврата не было ни разу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Потрібно на опалення на другий поверх радіатори не знаю які краще. На першому поверсі в мене всюди тепла підлога все йде від твердопаливного котла корді 16 ВМ.

На 2 планую під 3 вікнами кожне 1,5 м на 1,5м склопакет потрійний. А ще в ваннах в мене їх 2 планується будуть сушилки але пізніше зараз планую просто їх заглушити

Ось план 2 поверху 01Plan2pov_6894178_15515888.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене 3 роки в батьків 4 роки крафти стоять на ІО ніяких проблем з ними нема і небуло. Ніодна не тече не ржавіє. Навіть при монтажі батькам трохи емаль здерли то ніякої іржі немає.

Як на мене ті гарантії на 15-20 років і т. д. то марне втюхування грошей. (краще нові поставлю (якщо вже дійсно щось станеться), тим більше технології на місці не стоять). Знайомий регулюси в будинок встановив так вони за ті самі крафти більше чим в 2 рази дорожчі я б краще на зекономлені кошти половину будинку утеплив доклав і утеплив повністю.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

4. Если позволяет бюджет - медно-алюминиевые ( +15-50% по цене к стальным, хотя как договоритесь).Срок эксплуатации (гарантированный) -25 лет ( в реале- медь не портится).

З радіаторами Термія є смисл зв`язуватись? Чи краще обійти?

Польські Regulus як?

 

Щодо стальних писалось вже що на масу дивитись.

 

  • З якої цифри відкидати як "не годиться", скажімо 500 * 1000?
  • Тип радіатора має значення?
  • Чим все таки стальні програють біметалу і мідно-алюмінієвим? Наскільки я зрозумів у останніх тепловіддача краща. А якщо взяти більш потужний стальний за таку ж ціну? Не можу в цьому питанні розбратись толком. :confused:

Щодо біметалу, то зустрічалось таке твердження, що не всі виробники виключають контакт теплоносія з алюмінієм. В суботу в Мерлін Леруа розвідував на цю тему що у них є, так консультант сказав що у деяких виробників прямо в інструкції про йде мова. Тут виникає питання, наскільки це критично?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо стальних писалось вже що на масу дивитись.

 

  • З якої цифри відкидати як "не годиться", скажімо 500 * 1000?
  • Тип радіатора має значення?

Берете каталог хорошего бренда и смотрите сколько должен весить нужного Вам размера.Достаточно взвесить один аналогичный.

Но если Вы не берете их в многоэтажный дом, думаю 1,2 там или 1,05 разницы большой нет.

 

  • Чим все таки стальні програють біметалу і мідно-алюмінієвим? Наскільки я зрозумів у останніх тепловіддача краща.

В частном доме они отличаются только видом :)Биметалл и люминь дороже стальных даже очень хороших.Сравнивал большевик с корадо, гдето то на то по цене за кВт.:o

 

 

  • А якщо взяти більш потужний стальний за таку ж ціну?
Зачем? Берите такую мощность как нужна.

Тут виникає питання, наскільки це критично?

Яб на люминь ваще не смотрел.Походите по общественным туалетам и увидите как с них лезет краска.Правда дома такие условия трудно достижимы,но стальные выдерживают такое как то получше.

Считаю тему высосаной из пальца т.к. реальные проблем связаны с браком и поганым теплоносителем.Если их нет любой радиатор походит долго.Это железо и комнатные условия для него-просто ни о чем.Толи дело ездить по соли зимой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З того всього що я зрозумів, що для будинку в 2 поверхи, брати якісні стальні і не паритись.

 

Всі ці розповіді про крутість біметалу, мідноалюмінієвих виключно маркетологічний лохотрон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...