Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Найдена овчарка лохмач

rav-44

Рекомендовані повідомлення

 

Utepliau, по замеченной Вами овчарке, просьба отредактировать Ваше сообщение

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2048993&postcount=115 и убрать точный адрес, это опасно для собаки, остающейся на улице.

 

И для желающих помочь перепостами, вот ссылки

(ссылка устарела)

www.facebook.com/photo.php?fbid=493088550753846&set=a.426356824093686.99379.426318920764143&type=1&theater

 

 

4373a0ce4d409ae7b713979e2495584e.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Utepliau, по замеченной Вами овчарке, просьба отредактировать Ваше сообщение

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=2048993&postcount=115 и убрать точный адрес, это опасно для собаки, остающейся на улице.

 

И для желающих помочь перепостами, вот ссылки

(ссылка устарела)

www.facebook.com/photo.php?fbid=493088550753846&set=a.426356824093686.99379.426318920764143&type=1&theater

 

 

4373a0ce4d409ae7b713979e2495584e.jpg

 

Я кажется видела эту собаку..но че то даже не поняла,что это овчарка... оля,а он что в руки не дается?

было бы куда парня пристроить -можно было бы и попробовать поймать конечно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ко мне обратились с просьбой разместить информацию, я не владею ситуацией, контакты указаны, нужно все уточнять по ним.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простите - может я не всё понимаю - у меня немец - у него в ухе клеймо, сломан передний зуб, на носу белое пятнышко со спичечную головку, правая губа ассиметрична после операции... так вот вопрос - это только у меня такой список особых примет? это уже не говоря о форме головы, окрасе и прочих отличительных признаках...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня немец - у него в ухе клеймо, сломан передний зуб, на носу белое пятнышко со спичечную головку, правая губа ассиметрична после операции... так вот вопрос - это только у меня такой список особых примет?

Певно так. Я наприклад не скажу про цятки на своєму собаці, симетричність губ і т.д. але я 100% впізнаю його серед тисячі інших

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы можете ее отловить и придержать? я приеду, но мне нужно время добраться - не хочется ехать, если собака убежит куда-то.

слышу о ней несколько дней уже(

Как с вами связаться? Телефон если можно!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как с вами связаться? Телефон если можно!

Посмотрите ее телефон вот здесь

www.stroimdom.com.ua/forum/member.php?u=58958

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я связалась с Lilya_helpdog viewpost.gif .Собаку с улицы забрала. Лиля обещала сегодня забрать ее у меня.Собака знает все команды которые знаю я: сидеть,рядом, нельзя,лежать.Постоянно подходит облизывает руку и ведет к двери. Зубы как по мне все на месте.Внешне в хорошей форме, но худоват.На улице он казался меньшим, а сейчас смотрю огромный!
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тему можно закрыть! теперь я новый хозяин нащего ральфа))) он уже прывык к нам и мы тоже очень любим его;) я уже скучаю за ним, как-то прывык я к нему, хотя когда нашли мы его он мне не очень понравился но было очень жалко его. теперь он наш:) всем огромное спасибо за моральную подержку в эту трудное время для нас:rolleyes:

 

особую благодарность от меня и лично от ральфика ТС. LIlya_helpdog:rolleyes:

Змінено користувачем rav-44
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будьте обережні із забиранням з вулиць. У мене сьогодні історія була :o

Живе у немолодого сусіда пес-друг, німець, справжній, кобель, років 5 йому. У вільному вигулі, адекватний, класний пес. Але має погану звичку скучати за господарем, коли того немає вдома. Виє. Просто давно, коли був малим, залишався вдома сам і через нестачу уваги така фігня. Хоча це я так думаю, а там хто зна. Коротше як виє то 100% господаря нема. Крім того по весні тікає. Сьогодні увечері розважався зі своїм, чую виє, заглядаю через паркан, так і є, паркан невисокий десь 1,7 плюс сніг, пес з півоберта шусь - йому цей тин що зайцю трава. Ну, думаю буває, не вперше, він далеко не тікає десь метрів 300 в радіусі від будинку походить, до чужих рук не йде, потім вертається до своєї хвіртки і там лежить, чекає. Десь за півгодини помічаю білий вантажний бус став навпроти на розі і якась тусня. Відразу зрозумів запара, виходжу через чорний хід, поки оббіг - два чолов’яги намагаються зловити пса. Я до них "що за нах", вони кажуть мовляв їм хтось подзвонив що пес тут вже давно бігає і вони мовляв в притулок забирають, якісь документи показують. Я "голяк, не дам", вони "а ти хто такий, якщо пес твій то забирай", а як я його заберу як він до рук не йде, без нашийника, і взагалі йому що я, що вони - на кличку не реагує, зуби скалить, і не тікає бо ж майже вдома. Коротше ми стояли, грубили один одному, бачу реально справа до мордобоя йде, а я в калошах і до будинку хз скільки. Ахереть. І тут через сусіднє подвір’я з чужого двору виломлюється мій пес і летить на поміч :shock: Як він там проліз - ума не прикладу. Тіпи побачили що така фігня, дали задню, мовляв ми ж хотіли як краще, ось документи, єслі че дзвоніть, в машину і пока. Стою шокований. Господаря ще не бачив, треба сказати хай прив’яже абощо. Млять, вечер был испорчен...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будьте обережні із забиранням з вулиць. У мене сьогодні історія була :o

Живе у немолодого сусіда пес-друг, німець, справжній, кобель, років 5 йому. У вільному вигулі, адекватний, класний пес. Але має погану звичку скучати за господарем, коли того немає вдома. Виє. Просто давно, коли був малим, залишався вдома сам і через нестачу уваги така фігня. Хоча це я так думаю, а там хто зна. Коротше як виє то 100% господаря нема. Крім того по весні тікає. Сьогодні увечері розважався зі своїм, чую виє, заглядаю через паркан, так і є, паркан невисокий десь 1,7 плюс сніг, пес з півоберта шусь - йому цей тин що зайцю трава. Ну, думаю буває, не вперше, він далеко не тікає десь метрів 300 в радіусі від будинку походить, до чужих рук не йде, потім вертається до своєї хвіртки і там лежить, чекає. Десь за півгодини помічаю білий вантажний бус став навпроти на розі і якась тусня. Відразу зрозумів запара, виходжу через чорний хід, поки оббіг - два чолов’яги намагаються зловити пса. Я до них "що за нах", вони кажуть мовляв їм хтось подзвонив що пес тут вже давно бігає і вони мовляв в притулок забирають, якісь документи показують. Я "голяк, не дам", вони "а ти хто такий, якщо пес твій то забирай", а як я його заберу як він до рук не йде, без нашийника, і взагалі йому що я, що вони - на кличку не реагує, зуби скалить, і не тікає бо ж майже вдома. Коротше ми стояли, грубили один одному, бачу реально справа до мордобоя йде, а я в калошах і до будинку хз скільки. Ахереть. І тут через сусіднє подвір’я з чужого двору виломлюється мій пес і летить на поміч :shock: Як він там проліз - ума не прикладу. Тіпи побачили що така фігня, дали задню, мовляв ми ж хотіли як краще, ось документи, єслі че дзвоніть, в машину і пока. Стою шокований. Господаря ще не бачив, треба сказати хай прив’яже абощо. Млять, вечер был испорчен...

 

ок! За информацию будем гулять только на поводочке. А так он у нас только дома когда мы на работе. Иногда он от скуки гоняет котов и разбрасывает ботинки по всему дому))) но очень боится фредки так как он пару раз ущипнул его)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будем гулять только на поводочке

Та я не те хотів сказати, мав на увазі що не варто негайно забирати пса з вулиці якщо він крутиться в одному місці, можливо він просто "гуляє". Кста, сьогодні зранку хтось з тих людей приїжджав до сусіда уточняв чи все нормально і чи дійсно то його пес. Ща блін думаю може я неправий був і дарма вчора сварились, люди наче нормальні були

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаю далеко не один случай, когда пока собака "просто гуляет" её уже успевает сбить машина, и если бы кто-то поспешил собак забрать с улицы, то хозяину, конечно, пришлось бы пошевелиться. что найти свою собаку, но собака была бы жива. очень хочется думать, что за соседскую собаку не только Вы и те люди который день беспокоятся, но и хозяин думает о том. как предупредить подобные ситуации. Хотя опыт подсказывает. что 99%, что думаете только Вы и "те люди".
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...