Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реєстрація права власності на земельну ділянку з 2013 року

ficus41

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте. После покупки участка нотариус выдал договор купли-продажи, копию гос акта (старого хозяина), и "Витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності"

Скажите, мне еще нужно делать каки либо документы по земле, ехать в сел. совет ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. После покупки участка нотариус выдал договор купли-продажи, копию гос акта (старого хозяина), и "Витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності"

Скажите, мне еще нужно делать каки либо документы по земле, ехать в сел. совет ?

Не потрібно!Документи у вас оформлені згідно чинного законодавства.Сільську раду потрібно повідомити для того, щоб вони внесли зміни в земельно-шнурову книгу(якщо таку ведуть)Уточніть на місці!!!

 

 

 

Де можна отримати інформацію про землевпорядну організацію сусіда без допомоги реєстратора або інших бюрократів?

Боюся, що без бюрократів не обійтися, зважаючи на це

Попросили соседа копию кадастрового плана - послал подальше. Также отказался продиктовать две координаты на меже

Єдине, зашліть іншого сусіда, якого добре знаєте, щоб той вивідав інформацію ніби для себе, а потім розповів вам.Що щось в цьому дусі!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Єдине, зашліть іншого сусіда, якого добре знаєте, щоб той вивідав інформацію ніби для себе, а потім розповів вам.Що щось в цьому дусі!!!

 

Як Ви собі це уявляєте, що інший сусід буде цікавитись даними кадастру або координат не своєї межі. Пошлють ще далі.

До речі: вже одну точку майже ідентифікували, іншу - ще ні, але є план дій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як Ви собі це уявляєте, що інший сусід буде цікавитись даними кадастру або координат не своєї межі. Пошлють ще далі.

До речі: вже одну точку майже ідентифікували, іншу - ще ні, але є план дій.

 

Я читал в законодательстве, или в инструкциях, Что межа это не проблема, есть специальная форма запроса по меже. Подаете Заявление и получаете из архива. Вы не пробовали так сделать, обратитесь к специалистам? Я буду так делать тоже, позже. Успехов

Змінено користувачем Дод
уточнение
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як Ви собі це уявляєте, що інший сусід буде цікавитись даними кадастру або координат не своєї межі. Пошлють ще далі.

До речі: вже одну точку майже ідентифікували, іншу - ще ні, але є план дій.

Не коректно висловив свою думку, вибачаюся!Малося на увазі те, щоб сусід дізнався назву землевпорядної фірми для вас і не більше, а ви вже дійте!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я читал в законодательстве, или в инструкциях, Что межа это не проблема, есть специальная форма запроса по меже. Подаете Заявление и получаете из архива. Вы не пробовали так сделать, обратитесь к специалистам? Я буду так делать тоже, позже. Успехов

 

Если будете делать, сообщите точнее саму процедуру.

 

Добавлено через 3 минуты

Малося на увазі те, щоб сусід дізнався назву землевпорядної фірми для вас і не більше, а ви вже дійте!!!

 

Сусід-"кадастротримач" вже зайняв кругову оборону і всі питання навколо землі він ігнорує.

P.S. Вже писав, що є план дій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже писав, що є план дій

Я за вас радий.Напишете результат.

 

Додам декілька посилань, що стосується ведення Державного кадастру в 2013р.

"Що ви повинні отримати від землевпорядної організації" - (ссылка устарела)

"Як взяти участь у виправленні помилок у кадастрі" - (ссылка устарела) та про помилки причини помилок в кадастрі - (ссылка устарела)

Джерело-новий сайт Держземагнтства України:land.gov.ua/

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В своїй практиці з надсиланням поштою документів до кадастрового реєстратора ще не стикався, головною причиною чого вважаю недовіру громадян до такої процедури.

А подскажите пожалуйста, если отсылать почтой, где взять образец заявления о регистрации земельного участка? Просто не очень понятно, что заполнять в бланке. И где взять счет на оплату услуг (для Харьковской области)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі ваші аргументи, наведені в повідомленні 120 правильні.Але для реєстратора речових прав у вашому випадку підставою для реєстрації права власності буде свідоцтво про право на спадщину, де вказана площа 0,19га.Як землевпорядник, я вас розумію, оскільки правильна площа 0,2073 га, але в свідоцтві - 0,19га.Єдине, не поспішайте з висновками.В нас є деякі напрацювання в цьому контексті, але отпишусь по них сьогодні-завтра!

 

Питання знімаю.

Сходила до заст. начальника держ. зем. агентства поспілкувалася, вона відповіла, що дійсно реєстратор не може відмовити з причини невідповідності площі вказаної у свідоцтві та площі земельної ділянки по факту. Землевпорядна після слів заступника погодилася зробити технічку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. После покупки участка нотариус выдал договор купли-продажи, копию гос акта (старого хозяина), и "Витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності"

Скажите, мне еще нужно делать каки либо документы по земле, ехать в сел. совет ?

 

Вам нужно принять решение, кому подать копии документов (договор, паспорт, код) в сельраду или налоговую для регистрации как плательщика налога на землю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам нужно принять решение, кому подать копии документов (договор, паспорт, код) в сельраду или налоговую для регистрации как плательщика налога на землю.

 

А какая разница? Я подал документы в налоговую, а плачу в кассу сельсовета, так как налоговая передаёт сельсовету все документы на оплату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання знімаю.

Сходила до заст. начальника держ. зем. агентства поспілкувалася, вона відповіла, що дійсно реєстратор не може відмовити з причини невідповідності площі вказаної у свідоцтві та площі земельної ділянки по факту. Землевпорядна після слів заступника погодилася зробити технічку.

Мій керівник спілкувався з начальником відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно на рахунок проблем з площами.Вирішили до витягу з ДЗК додавати довідку, про те, що в результаті геодезичних та робіт площа ділянки становить .....га.Наскільки це буде дієво покаже найближчий час.Про результати відпишуся.

 

Добавлено через 1 час 0 минут

А подскажите пожалуйста, если отсылать почтой, где взять образец заявления о регистрации земельного участка? Просто не очень понятно, что заполнять в бланке. И где взять счет на оплату услуг (для Харьковской области)?

Перечитайте тему.Ми з ИгорьИра це питання обговорювали.Я наводив цитати з законодавства!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Клікнув" на ділянці сусіда:

 

Ділянки(а)

0000000000:00:000:0836

Приватна власність

01.06

0.0836 га

 

0000000000:03:002:5614

01.06

0.0836 га

 

P.S. Перші 10 цифр номера співпадають.

 

Питання:

1. Чи немає помилок? (В нас: коатуу 0000000000, зона 03, квартал 002).

2. Чи можна взнати координати ділянки сусіда?

3. Чи можна взнати землевпорядну організацію ділянки сусіда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какая разница? Я подал документы в налоговую, а плачу в кассу сельсовета, так как налоговая передаёт сельсовету все документы на оплату.

 

Разницы никакой, мне удобнее завезти копии док-в в сельраду, а не в налоговую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перечитайте тему.Ми з ИгорьИра це питання обговорювали.Я наводив цитати з законодавства!

Но меня интересует именно образец ЗАПОЛНЕННОГО заявления. Его где-то можно посмотреть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИгорьИра

На скільки мені відомо код КОАТУУ не може бути 0000000000

Закон про Державний земельний кадастр:

Стаття 1. Визначення термінів

кадастровий номер земельної ділянки - індивідуальна, що не

повторюється на всій території України, послідовність цифр та

знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної

реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування;

 

Стаття 16. Кадастровий номер земельної ділянки 1. Земельній ділянці, відомості про яку внесені до Державного

земельного кадастру, присвоюється кадастровий номер. 2. Кадастровий номер земельної ділянки є її ідентифікатором у

Державному земельному кадастрі. 3. Система кадастрової нумерації земельних ділянок є єдиною

на всій території України. 4. Структура кадастрових номерів земельної ділянки

визначається Кабінетом Міністрів України. 5. Кадастрові номери земельних ділянок зазначаються у

рішеннях органів державної влади, Ради міністрів Автономної

Республіки Крим, органів місцевого самоврядування про передачу цих

ділянок у власність чи користування, зміну їх цільового

призначення, визначення їх грошової оцінки, про затвердження

документації із землеустрою та оцінки земель щодо конкретних

земельних ділянок. 6. Кадастровий номер скасовується лише у разі скасування

державної реєстрації земельної ділянки. Зміна власника чи

користувача земельної ділянки, зміна відомостей про неї не є

підставою для скасування кадастрового номера. 7. Скасований кадастровий номер земельної ділянки не може

бути присвоєний іншій земельній ділянці. 8. Інформація про скасовані кадастрові номери земельних

ділянок зберігається у Державному земельному кадастрі постійно.

 

Постанова КМУ про порядок ведення ДЗК

29. Кадастровим номером земельної ділянки є індивідуальна, що не повторюється на всій території України, послідовність цифр та знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування.

Кадастровий номер земельної ділянки присвоюється за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру.

Кадастровий номер присвоюється земельній ділянці незалежно від форми власності. У разі переходу права власності на земельну ділянку від однієї особи до іншої, виникнення інших, крім права власності, речових прав на земельну ділянку, зміни речових прав на земельну ділянку, інших відомостей про неї кадастровий номер не змінюється.

У разі поділу чи об'єднання земельній ділянці присвоюється новий кадастровий номер.

30. Кадастровий номер земельної ділянки складається з таких структурних елементів:

НКЗ : НКК : НЗД,

де НКЗ - номер кадастрової зони, який визначається згідно з пунктом 34 цього Порядку;

НКК - номер кадастрового кварталу, який визначається згідно з пунктом 34 цього Порядку;

НЗД - чотиризначний номер земельної ділянки в межах кадастрового кварталу (максимальна кількість земельних ділянок у межах кадастрового кварталу становить 9999).

Структурні елементи кадастрового номера земельної ділянки відокремлюються один від одного двокрапкою.

Структурні елементи кадастрового номера земельної ділянки визначаються на підставі:

індексної кадастрової карти (плану);

даних, що містяться у Державному земельному кадастрі;

відомостей про координати поворотних точок меж земельної ділянки, зазначених у документації із землеустрою та відповідному електронному документі.

п. 34 34. Система нумерації кадастрових зон і кварталів є єдиною на всій території України.

Номер кадастрового кварталу складається з таких структурних елементів:

НКЗ : НКК,

де НКЗ - дванадцятизначний номер кадастрової зони (максимальна кількість кадастрових зон становить 999999999999), в якому останні дві цифри відокремлюються від перших десяти двокрапкою;

НКК - тризначний номер кадастрового кварталу в межах кадастрової зони (максимальна кількість кадастрових кварталів у межах кадастрової зони становить 999).

Для нумерації кадастрової зони за межами адміністративно-територіальних одиниць використовується значення 9000000000 : 00.

Структурні елементи номера кадастрової зони і кварталу відокремлюються один від одного двокрапкою.

 

1. Чи немає помилок? (В нас: коатуу 0000000000, зона 03, квартал 002).
Задайте в яндексі чи гугл Державний класифікатор обєктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)

 

2. Чи можна взнати координати ділянки сусіда?

3. Чи можна взнати землевпорядну організацію ділянки сусіда?

Думаю, не можливо.Принаймні я не знаю як!

 

Добавлено через 7 минут

Но меня интересует именно образец ЗАПОЛНЕННОГО заявления

Заяву друкує програмне забезпечення НКС безпосередньо при зверненні громадянина, беручи інформацію про заявники з XML файлу.

Зразок:zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1051%D0%B1-2012-%D0%BF/page6(додаток 22)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На скільки мені відомо код КОАТУУ не може бути 0000000000

 

Я навмисно не вказав код КОАТУУ, так як з ним проблем немає і не хочу ідентифікувати ділянку. А ось наявність двох кадастрових номерів, в одному з яких нулі в зоні і кварталі - це вже цікаво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в одному з яких нулі в зоні і кварталі - це вже цікаво

На істину не претендую, але досвід говорить, що то помилка!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На істину не претендую, але досвід говорить, що то помилка!

 

То може другий кадастровий номер - це виправлення помилки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То може другий кадастровий номер - це виправлення помилки?

Цілком можливо, але в своїй практиці номера ділянки в кварталі 5614 ще не зустрічав.Але все може бути!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цілком можливо, але в своїй практиці номера ділянки в кварталі 5614 ще не зустрічав.Але все може бути!!!

 

Києво-Святошинський район.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заяву друкує програмне забезпечення НКС безпосередньо при зверненні громадянина, беручи інформацію про заявники з XML файлу.

Зразок:zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1051%D0%B1-2012-%D0%BF/page6(додаток 22)

То есть, почтой подать никак? Только идти лично к инспектору?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Dimon2010,запитайте в форумчанина ІгорьІра, чи вдалося йому відправити поштою власні документи!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Dimon2010,запитайте в форумчанина ІгорьІра, чи вдалося йому відправити поштою власні документи!

 

Запитати можна, але навіщо? Відправити поштою документи проблем немає. Головне - отримати відповідь від бюрократа. А на це дається 14 робочих днів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Запитати можна, але навіщо? Відправити поштою документи проблем немає. Головне - отримати відповідь від бюрократа. А на це дається 14 робочих днів.

Не очень Вас понял. Как отправить документы почтой? 14 дней дается в любом случае. Или я что-то совсем не понимаю? Просто у нас очередь на подачу документов 5000 человек.

Огромное спасибо за помощь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...