Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реєстрація права власності на земельну ділянку з 2013 року

ficus41

Рекомендовані повідомлення

оскільки оновлення інформації проходить автоматично ще й прописане законодавчо без втручання людського фактору!!!
Дякую за відповідь, однак в нашій країні в нас дуже багато чого прописано в законах та інструкціях, однак людський фактор та телефонне право зайжди було вище цього. Коли в мене 2 роки тому назад загубили ВСІ ОРИГІНАЛИ документів в Києво-Святошинському ДЗК, які я поновлював за власний кошт, нерви, піт, близько року, та в кінці через БЛАТ!, знайомства отримав завітний Державний акт в якому було моє ПІПб, а ідентификаційний номер та адреса проживання були мого представника - хочу на власні очі переконатись що інформація поновилась, і далі спати не те щоби спокійно, а просто спокійніше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

загубили ВСІ ОРИГІНАЛИ документів в Києво-Святошинському ДЗК
це окрема тема наукової десертації "Приватизація в Києво-Святошинському районі"

 

моє ПІПб, а ідентификаційний номер та адреса проживання були мого представника
це 100% помилка землевпорядної фірми (виконавця), які не правильно ввели дані в обмінний файл(IN4 або XML), з якого потім друкувався державний акт.

 

інформація поновилась, і далі спати не те щоби спокійно, а просто спокійніше
тоді робіть отак

 

підійдіть до кадастрових реєстраторів(якщо послуга буде безкоштовною для вас), щоб вони по кадастровому номеру уточнили, чи інформація оновилася
- це займе 5 хвилин часу
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це окрема тема наукової десертації "Приватизація в Києво-Святошинському районі"
может и не научной диссертации но точно отдельная тема на этом форуме www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1518387&postcount=1, т.к. оригиналы документов потеряли не только мои, но и тысяч людей. Свою ошибку по моему заново заказанному акту землеустроители признали, и исправили. Получил оный за 2 дня до нового года.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! подскажите пожалуйста, на руках есть госакт старого образца и витяг и справка о присвоение кадастрого номера, я так поняла до конца года надо получить свідотцтво, что для его получения нужно и сколько стоит? спасибо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

витяг

витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку чи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно?

 

я так поняла до конца года надо получить свідотцтво
звідки така інформація?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! подскажите пожалуйста, на руках есть госакт старого образца и витяг и справка о присвоение кадастрого номера, я так поняла до конца года надо получить свідотцтво, что для его получения нужно и сколько стоит? спасибо

 

По сути обязательства получить свидетельство о праве собственности нет! Все те документы которые были выданы до 01.01.2013 года согласно нормам ЗУ которые действовали на то время являются действительными. необходимость регистрации в НОВОМ реестре возникает в случае продажи, дарения, ипотеки, аренды и т.п. Ну или в том случае если ВАМ этого просто захотелось))) Но если ВЫ сами пользуетесь земельным участком с действующим госактом на руках - необходимости новой перерегистрации нет.

Собственно для полного ответа должен быть полный вопрос.

Вкратце: 1н зем цчасток (тоесть 1н объект недвижимости) стоит 119грн госпошлина и 120 грн - ВИТЯГ з держреестра. Нужны копия паспорта + налог номера , две квитанции об оплате, заявление, ВЫТЯГ з ДЗК (если в гос акте нет кадастрового номера) ну и оригинал акта + заверенная нотар копия акта.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собственно для полного ответа должен быть полный вопрос.

 

Для полного доверия нужна полная информация. Pls, представтесь. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

управління Держземагентства в Обухівському районі
Кто-то знает как туда добраться общественным транспортом из любой точки из Киева? Очередь занимать с ночи, или можно часов в 4-5 утра занять и можно попасть на продажу талонов и потом на прием? т.е. такая же ситуация как в Киево-Святошинском ДЗК или по другому?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можливо допоможе!
Спасибо. Адрес я нашел, но как добраться не нашел. Буду стараться завтра туда попасть, доеду на центральный автовокзал города Обухова, и там уже как-нибудь местным транспортом буду добираться до ДЗК. Отпишусь по ситуации.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для полного доверия нужна полная информация. Pls, представтесь. :)

 

Завідувач сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно РС Великописарівського РУЮ Сумської області.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. Можу допомогти з державною реєстрацією. Якщо питання цікавить - прошу звертатися за електронною поштою

Реклама в іншому розділі!

 

Добавлено через 4 минуты

до ДЗК
ДЗК та Державне Агентство земельних ресурсів(Держземагентство) - це різні установи. Пам'ятайте це!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очередь занимать с ночи, или можно часов в 4-5 утра занять и можно попасть на продажу талонов и потом на прием? т.е. такая же ситуация как в Киево-Святошинском ДЗК или по другому?

 

Таких очередей как в Киево-Святошинском ДЗК наверное больше нигде нет)..моя сеструха оформляла так две ночи дежурила там и только с третьего раза попала!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очередь занимать с ночи, или можно часов в 4-5 утра занять и можно попасть на продажу талонов и потом на прием? т.е. такая же ситуация как в Киево-Святошинском ДЗК или по другому?

 

Не путайте людей: в КС ДЗК нет предварительной продажи талонов, как оно должно быть по идее. Охранник выбивает талон при входе просителя в коридор ДЗК за 1-2 человека до приёма у регистратора, когда этот талон и даром не нужен. Это больше регистратору для формального отчёта.

 

Таких очередей как в Киево-Святошинском ДЗК наверное больше нигде нет)..моя сеструха оформляла так две ночи дежурила там и только с третьего раза попала!

 

Вчера пришёл в КС ДЗК в 8.45, талон на сдачу документов на "вытяг" №2.

 

Добавлено через 4 минуты

Можу допомогти з державною реєстрацією.

 

Чи є випадки державної реєстрації (наприклад, земельної ділянки) за документами, надісланими поштою згідно Постанови КМУ?

 

Добавлено через 2 минуты

Завідувач сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно РС Великописарівського РУЮ Сумської області.

 

Чи варто реєструвати право власності на ділянку в садовому товаристві після отримання витягу про її реєстрацію (отримання кадастрового номера) та наявності акта на землю старого зразка, якщо не плануються операції з ділянкою? Який термін дії документа про право власності?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера пришёл в КС ДЗК в 8.45, талон на сдачу документов на "вытяг" №2

адреса www.kievoblzem.org/index.php?part=184, можливо допоможе!

Сегодня был в Управління Держземагентства

у Обухівському районі (Київська область, м. Обухів,

вул. Малишка, буд. 9), да, там к стати не дом 9, а дом 9-А, и сказал что мне нужен вытяг из ДЗК. Меня сразу послали в Управление Держземагенства В Обуховском районе Киевской области (ул.Малышка, 1). Интерессно а что тогда на 9-а?

Поешл туда (благо дело это рядом). Но меня не пустили на порог. Человек в гражданском стоял на входе, не пускал никого, сказал что сегодня приема не будет, т.к. идет следственное действие - обыск. Все лежали на полу мордой в пол, как в кино. Пол дня на смарку.

П.С. Приемное время у госрегистраторов не такие, которые написаны тут (ссылка устарела)

а - ВСЕ РАБОЧИЕ ДНИ (с понедельника по пятницу включительно), и только первая половина дня с 9.00 до 13.00, а не так как написано по ссылке выше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

lawyerhome,надавав інформацію з офіційного сайту, тому за достовірність її відповідальність несе власник сайту.Я так думаю!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи є випадки державної реєстрації (наприклад, земельної ділянки) за документами, надісланими поштою згідно Постанови КМУ?
Також цікаво.Чекаємо на відповідь!По другому питанню відповім після Реєстратора РП(звіримо покази, так би мовити).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також цікаво.Чекаємо на відповідь!

 

Я вже пройшов цей шлях: результат невдалий, але досвіду достатньо (знаю підводні рифи). Сподівався зробити другу спробу, але вчора на диво швидко здав документи особисто. Порада: пошта - це тільки при бажанні "пободатися", оскільки начальники ДЗК однозначно будуть "мочити", щоб не створювати прецедент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вкратце: 1н зем цчасток (тоесть 1н объект недвижимости) стоит 119грн госпошлина и 120 грн - ВИТЯГ з держреестра. Нужны копия паспорта + налог номера , две квитанции об оплате, заявление, ВЫТЯГ з ДЗК (если в гос акте нет кадастрового номера) ну и оригинал акта + заверенная нотар копия акта.

подал все вышеописаные доки кроме вытяга из дзк-у меня акт с кадастр.номером в итоге получил отказ.Что делать ,куда обращаться отказ на руках,помогие советом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ficus41

 

Подскажите пожалуйста.

В октябре прошлого года получил в наследство земельный участок. Есть Держ. акт с кадастровым номером(синий). В ноябре обратился в ДЗК о выдаче нового Акта на мое имя, так как я был уже третий собственник и место об отметке про переход права власности не осталось. Оплатил услуги-550 грн. Сказали ждать 3-6 мес. После Нового Года обрадовали об изменениях. Пришлось ждать опять пока не пришла новая карта с которой можно сверить координаты. При этом начали требовать новые доплаты, якобы потому что пришлось переделывать документы и пр...

Посоветуйте как мне поступить в данной ситуации, я ведь подал документы до изменения закона, а закон обратной силы не имеет.

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оскільки начальники ДЗК однозначно будуть "мочити"
ще раз поправлю:начальники не ДЗК, а територіальних органів Держземагентства!!!!!!!!

 

подал все вышеописаные доки кроме вытяга из дзк-у меня акт с кадастр.номером в итоге получил отказ.Что делать ,куда обращаться отказ на руках,помогие советом.
все закономірно:без витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку реєстратори речових прав на нерухоме майно документи не повинні були приймати!!!!!Звертатися потрібно до територіального органу Держземагентства по місцю розташування земельної ділянки та замовляти витяг з ДЗК про земельну ділянку, крім того можуть потребувати обмінний файл XML(замовляється окремо).

 

Подскажите пожалуйста.

В октябре прошлого года получил в наследство земельный участок. Есть Держ. акт с кадастровым номером(синий). В ноябре обратился в ДЗК о выдаче нового Акта на мое имя, так как я был уже третий собственник и место об отметке про переход права власности не осталось. Оплатил услуги-550 грн. Сказали ждать 3-6 мес. После Нового Года обрадовали об изменениях. Пришлось ждать опять пока не пришла новая карта с которой можно сверить координаты. При этом начали требовать новые доплаты, якобы потому что пришлось переделывать документы и пр...

Посоветуйте как мне поступить в данной ситуации, я ведь подал документы до изменения закона, а закон обратной силы не имеет.

Спасибо

Нотаріус оригінал акта вилучив чи ні?Якщо вилучив, то:

Якщо ваша документація була виготовлена повністю до 2013р. та залишалося лише роздрукувати новий держ акт, то потрібно сплатити 65 грн., отримати витяг з ДЗК та в відділі реєстрації речових прав зареєструвати своє право власності.

Якщо документацію не виготовили, то потрібно робити технічну документацію щодо встановлення встановлення меж земельної ділянки в натурі, сплатити 65 грн., отримати витяг з ДЗК та в відділі реєстрації речових прав зареєструвати своє право власності(отримати витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно(земельна ділянка)).

Якщо оригінал акта не вилучили, то звернутися до територіального органу Держземагентства по місцю розташування земельної ділянки та замовляти витяг з ДЗК про земельну ділянку, крім того можуть потребувати обмінний файл XML(замовляється окремо).Якось так

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все закономірно:без витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку реєстратори речових прав на нерухоме майно документи не повинні були приймати!!!!!Звертатися потрібно до територіального органу Держземагентства по місцю розташування земельної ділянки та замовляти витяг з ДЗК про земельну ділянку, крім того можуть потребувати обмінний файл XML(замовляється окремо).

в постанове же прописано,что если держакт с кадастровим номером,то витяг не нужен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в постанове же прописано,что если держакт с кадастровим номером,то витяг не нужен.

 

Если вы никаких действий с землей не собираетесь производить, и акт на ваше имя или с отметкой ДЗК о внесении изменений в земреестр,то и не надо. А вот если будете продавать, дарить, то надо теперь получить для дальнейшей регистрации прав собственности..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Нотаріус оригінал акта вилучив чи ні?Якщо вилучив, то:

Якщо ваша документація була виготовлена повністю до 2013р. та залишалося лише роздрукувати новий держ акт, то потрібно сплатити 65 грн., отримати витяг з ДЗК та в відділі реєстрації речових прав зареєструвати своє право власності.

Якщо документацію не виготовили, то потрібно робити технічну документацію щодо встановлення встановлення меж земельної ділянки в натурі, сплатити 65 грн., отримати витяг з ДЗК та в відділі реєстрації речових прав зареєструвати своє право власності(отримати витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно(земельна ділянка)).

Якщо оригінал акта не вилучили, то звернутися до територіального органу Держземагентства по місцю розташування земельної ділянки та замовляти витяг з ДЗК про земельну ділянку, крім того можуть потребувати обмінний файл XML(замовляється окремо).Якось так

 

Державний Акт не вилучили. Нотаріус на Акті поставив відмітку про прийняття спадчини у мою властність, а місця для відмітки у ДЗК не залишилось. Всі документи, як мені сказали у ДЗК, почали готувати у 2012 році, але чекали Сесіі міської ради для затвердження та передачі на друк нового акту, але це затягнулося до 2013 року. Мій батько купив ділянку у 2011 році і коли робив відмітку у ДЗК йому видали файл XML(десь у мене він є). Ось таки доповнення. Вчора передзвонили що документи готові, потрібно брати оригінали та йти у ДЗК. Ось мене і цікавить як воно мало би бути на справді і до чого готуватися у ДЗК.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чекали Сесіі міської ради для затвердження та передачі на друк нового акту
сесія міської ради питанням друку держ актів не займалася!!!До 2013 р. державні акти друкували регіональні філії Центру ДЗК(у вашому випадку - Чернівецька).

 

як воно мало би бути на справді і до чого готуватися у ДЗК
я вам описував у попередньому повідомленні:ви повинні були замовити технічну документацію, виконавець повинен був її погодити згідно чинного у 2012р законодавства та передати документацію на роздруківку держ акта до Чернівецької регіональної філії.Раз не встигли, то у територіальному органі Держземагентства замовити витяг з ДЗК (на основі документації, що замовляли у 2012р), з ним - до відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно, де через 2 тижні отримати витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...