Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Приточно-вытяжная вентиляция с рекуперацией. Вопросы и ответы.

SergeyKo

Рекомендовані повідомлення

cooperandhunter.ua/product/731/

Я зупинив вибір на 99% на цьому агрегаті, а точніше hrv 3.5 kdc. Хто що скаже? Є можливість взяти по знижці якщо брати 2+,

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

cooperandhunter.ua/product/731/

Я зупинив вибір на 99% на цьому агрегаті, а точніше hrv 3.5 kdc. Хто що скаже? Є можливість взяти по знижці якщо брати 2+,

 

И какая цена вопроса?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, я чекав коли додадуть,

 

Добавлено через 57 секунд

В iq energy они есть?

 

Вас яка модель цікавить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, я чекав коли додадуть,

 

Добавлено через 57 секунд

 

 

Вас яка модель цікавить?

 

Ну я бы смотрел от 500 м3. Но пока мне немного не актуально, извините. Если раскручусь и не расстрачусь на внутренней отделке, то ближе к новому году рассматривал бы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас яка площа?

 

У меня 120 м2, но в перспективе мансарда, я думал брать сразу с запасом, чтобы потом не менять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене загальна 196м2, мінус підвал 38м2 і в мансарді ще 10м2, (ще 30м2 під знаком питання в найблищі 4-5років)ну і сходову думаю відкинути, вона ж 2 рази рахується(будинок з 3 рівнями), висота приміщень 2.5-2.65, виходить десь 350-360м3, думаю вистачить, C&H з продуктивністю 350м3. В плані додати в систему теплообмінник водяний з грунтового теплообмінника для охолодження літом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене загальна 196м2, мінус підвал 38м2 і в мансарді ще 10м2, (ще 30м2 під знаком питання в найблищі 4-5років)ну і сходову думаю відкинути, вона ж 2 рази рахується(будинок з 3 рівнями), висота приміщень 2.5-2.65, виходить десь 350-360м3, думаю вистачить, C&H з продуктивністю 350м3. В плані додати в систему теплообмінник водяний з грунтового теплообмінника для охолодження літом.

 

самый простой подсчет расхода воздуха - жилую площадь умножить на 3.

но установка с похожим расходом может его и не выдать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну буде трохи менше, чи краще брати на 450?

 

трохи - это в 2 раза меньше или в 3? Нужно смотреть характеристики установки и вашу трассу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо смотреть напорные характеристики. Реальное сопротивление трассы будет 150-200 Па(себе прикидывался), и объемы могут падать в 2 раза от заявленных
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

трохи - это в 2 раза меньше или в 3? Нужно смотреть характеристики установки и вашу трассу.

 

В мене виходить 120-130 м2* 2.6 м. = 330-340м3.звідки у 2-3 рази менше? Я рахую 10 м3 /год. на 1 л, в середньому це 5 людей в будинку, кімнати мансарди закриті аераторами, так як там нікого немає.

 

Добавлено через 6 минут

Як підрахувати падіння тиску в трубопроводі 125мм в діаметрі і довжиною 7 і 8, 5 м. Відповідно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене виходить 120-130 м2* 2.6 м. = 330-340м3.звідки у 2-3 рази менше? Я рахую 10 м3 /год. на 1 л, в середньому це 5 людей в будинку, кімнати мансарди закриті аераторами, так як там нікого немає.

 

Добавлено через 6 минут

Як підрахувати падіння тиску в трубопроводі 125мм в діаметрі і довжиною 7 і 8, 5 м. Відповідно?

 

130 * 2,6 * 1,1 (запас) = 372

5 * 60 = 300

 

вот так, по Дарси-Вейсбаху, Па/м:

 

Untitled_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ещё потери на поворотах, тройниках, отводах, анемостатах и главное, фильтрах

 

Насчёт 10 м3/час на человека - не хочется таки разводить холивар на эту тему, но я для себя также, как и profemaster, считаю по 60 м3/час на человека

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так само зайнявся проектом і монтажем вентиляція з рекуператором

 

Тут wentylacja.org.pl/upload/files/GT_domy_jednorodzinne/SPWWytyczneRekuperacja.pdf досить грамотно все розписано в тч по нормам, місцю розташування анемостатів, вимогам до дверей, камінів та інше.

 

В себе роблю колекторну розводку, використовую канали flexivent. При бажанні можна налаштувати об'єми по кімнатам як книжка пише використовуючи дроселі для кожного канала, а собі роблю як на картинці внизу

 

не нашел диаграмму давление-расход воздуха

 

Теж цікавився цими рекупараторами, характеристики є тут cooperandhunter.ua/media/info/infofile1524207831.5~20KDC

84a35e5bd9d7e06a761e671ec1709dde.png.9fdb52757bca481aa90dddfa0f4d7c87.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут wentylacja.org.pl/upload/files/GT_domy_jednorodzinne/SPWWytyczneRekuperacja.pdf досить грамотно все розписано в тч по нормам, місцю розташування анемостатів, вимогам до дверей, камінів та інше.

 

польский? No-o-o-o! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

C учетом характеристик установка 3.5 на маскимальной скорости при сопротивлении сети 150 Па (очень даже реальное сопроивление) дает всего 200 м3, а при 200 Па не будет работать вообще.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас у розрахунку приплив і витяжка по 300 м3, то яку установку Ви плануєте ставити?

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

Теж цікавився цими рекупараторами, характеристики є тут cooperandhunter.ua/media/info/infofile1524207831.5~20KDC

Яка установка з C&H Вам підходить?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка установка з C&H Вам підходить?

 

Теоретично CH-HRV3.5KDC, але в мене супротив всієї розводки буде менша 100 Па

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Менше 100 Па супротив майже на 100 м. трубопроводів?

Чи може обєм повітря витяжки буде меншим від припливного(через менший діаметр каналів і меншу площу приміщень) і як це впливає на роботу рекуператора?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трубопроводів 137 метрів, діаметр 75 мм(63 внутрішній), ключове у моїй системі колекторна розводка(паралельна) супротив якої рахується по найдовшій лінії. 1 лінія це приблизно 30 кубів повітря.

 

Чи може бути менший об'єм витяжки Вам не відповім. Почитайте в польському файлі, там стараються збалансувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...