Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте хороший маршрут для відпочинку.

seyvalter

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня - на вересень місяць збираємось з майбутньою дружиною у весільну подорож - шукаємо хороше місце для відпочинку. Попередньо націлились на Марсель - та є побоювання на рахунок віз (французи в цьому плані не дуже гостинні - скажу конкретніше - того року двічі відмовили, без пояснень). Тому розглядаємо альтернативі варіанти. Запланований бюджет - 2 к.ує.(на 2-х) +- трошки, переваги надаються місцям де тепло, багато води і поменше екземплярів типу "Тагііііілл"..... З можливих варіантів - Мальта (ніби незашорхано - та з візами непросто - посольство аж в москві) - можливо Греція (та лякає шумок і криза у цій країні) або Болгарія, Іспанія (Канари) і т.д. т.п..

Загалом чекаю реальних відгуків і корисних порад :beer::rolleyes::rolleyes::rolleyes:.

За контакти хорошого перевіреного туроператора - буду особливо вдячний!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та є побоювання на рахунок віз (французи в цьому плані не дуже гостинні - скажу конкретніше - того року двічі відмовили, без пояснень). !

скажу так, після двох відмов від консульств, країн шенгену, подавати ще раз не має жодного сенсу буде відмова, так шо приглядуйте варіанти, без візових країн.

усі вибрані Вами варіанти є візовими.

ну може Болгарія, там не шенген

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажу так, після двох відмов від консульств, країн шенгену, подавати ще раз не має жодного сенсу буде відмова, так шо приглядуйте варіанти, без візових країн.

усі вибрані Вами варіанти є візовими.

ну може Болгарія, там не шенген

 

тут поправка - не пустили мою наречену - мождливо якраз тому що була незаміжня (хоча їхати збиралася по запрошенню до рідної тітки :sad:) - є думка що я своєю присутністю (і відповідний штамп у паспорті) додамо їй солідності в очах французів :oops:. Крім того - миж не на рік збираємось - просто повірити неможу щоб сучасна європейська країна ось так тупо не пустили до себе на два тижні туристів....

 

Добавлено через 3 минуты

з візами доречі теж трошки якась мутна історія - моя сестричка двоюрідна має шенгенську візу + журналістське посвідчення + об"їздила без перебільшення всю європу (за кордоном фактично через місяць) - і з сімейним і з фінансовим станом все гаразд. - а того року її до себе не пустили якісь занюхані чехи - причому без жодних пояснень, відмовили і все....і

 

Добавлено через 5 минут

Не едте на Мальту. Я в прошлом году была, не понравилось. Все на 2-3 звезды, а продают как 5.

 

ми туристи, в побуті не перебірливі - аби на голову не падало і таргани не бігали - більше цікавить природа, гостинність наслення, пам"ятки старовини, ціни, і відсутність натовпу неадекватних співвітчизників і протота оформлення документів.

Загалом хотілосяб провести відпустку відпочиваючи а не борючись за право в"їхати на чиюсь територію чи вистоюючи кілометрову чергу до шизлонгу.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут поправка - не пустили мою наречену - мождливо якраз тому що була незаміжня (хоча їхати збиралася по запрошенню до рідної тітки ) - є думка що я своєю присутністю (і відповідний штамп у паспорті) додамо їй солідності в очах французів . Крім того - миж не на рік збираємось - просто повірити неможу щоб сучасна європейська країна ось так тупо не пустили до себе на два тижні туристів....

з двома відмовами нихто не візмеця робити візи під тур

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мождливо якраз тому що була незаміжня

 

представляете сколько народу по 2 отказа должно иметь по этой причине?

 

є думка що я своєю присутністю (і відповідний штамп у паспорті) додамо їй солідності в очах французів

 

очень врядли. я бы не стал на это расчитывать.

 

 

об"їздила без перебільшення всю європу (за кордоном фактично через місяць)

там есть ограничения на количество дней в году в зоне шенгена. если перебрать то в следуюший раз и не дадут.

 

занюхані чехи - причому без жодних пояснень, відмовили і все

вот нинада. всегда штампуют причину отказа - типа А, B, C и т.д.

 

Добавлено через 10 минут

З можливих варіантів - Мальта (ніби незашорхано - та з візами непросто - посольство аж в москві) - можливо Греція (та лякає шумок і криза у цій країні) або Болгарія, Іспанія (Канари) і т.д. т.п..

 

если хочеться в сторону Европы тогда Кипр. визы не надо.

можно и без турфирм...словить хорошую цену от туркиш ейрлайнс время есть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з двома відмовами нихто не візмеця робити візи під тур

 

Гм, а якщо вона змінить паспорт (у звязку з зміною сімейного положення)?

 

Добавлено через 5 минут

если хочеться в сторону Европы тогда Кипр. визы не надо.

можно и без турфирм...словить хорошую цену от туркиш ейрлайнс время есть...

 

а там не дуже людно? хотілося б щось тихіше, без натовпів - тому і стараємось розглядати "незатоптані" маршрути. Крім того - Кіпр, туркі, єгипет - це варіанти на які можна кататись без особливих зусиль щороку - а на таку подію як весільна подорож - хотілосяб щось цікавіше - проглянув у сусідній темці ціни на Шріланку - чесно кажучи - зацікавило.

Може хтось щось порадити по цьому напрямку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а там не дуже людно? хотілося б щось тихіше, без натовпів - тому і стараємось розглядати "незатоптані" маршрути.

в сентябре нет. конец сезона уже

 

проглянув у сусідній темці ціни на Шріланку - чесно кажучи - зацікавило.

Може хтось щось порадити по цьому напрямку?

Шри-Ланка и Франция...ну и разброс)))

сентябрь не лучший сезон прямо говоря...там дожди...

Гоа еще классное место но там в сентябре точно нечего делать - комары и малярия)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гм, а якщо вона змінить паспорт (у звязку з зміною сімейного положення)?

объясню расширенно, если вы соврете что не было отказов

1 Правду узнают так уже давно все ведется в базах и запросив по девичьей фамилии все видно кто когда куда подавался и кому что дали или отказали.

2 если Вам откажут по причине не правдивых данных, то даже при наличии страховки от не выезда в выплате вам будет отказано, собственно деньги уплаченные за тур вы не вернете или вернете не в полном объеме.

3 после этого путь в любую страну шенгена будет закрыт очень на долго, а если до этого тоже при подаче было вранье, то можно навсегда попасть в невыездные.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если хочеться в сторону Европы тогда Кипр. визы не надо.

можно и без турфирм...словить хорошую цену от туркиш ейрлайнс время есть...

 

а можте пояснити ЧОМУ саме Кіпр - а не скажімо Анталія?

 

Добавлено через 6 минут

Шри-Ланка и Франция...ну и разброс)))

 

Писав вище - душа бажає свята" - і бажано у цікавіших місцях ніж стандартні турція-єгипет. Марсель був обраний через наявність там близьких родичів з якими тісно і постійно спілкуємось + Лазурне узбережя, поряд Канни - це булоб досить і досить непогано. Та є сумніви чи пустять. Тому шукається альтернативний ЦІКАВИЙ варіант - такий скажімо як Шріланка.

По сезону дощів - читав на форумах (правда незнаю вірити чи ні) - що не такий він страшний як його малюють - дощі теплі в основному вночі, відчутного похолодання ніби немає..... от і думаю доки є час.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можте пояснити ЧОМУ саме Кіпр - а не скажімо Анталія?

і бажано у цікавіших місцях ніж стандартні турція-єгипет.

вы сами себе отвечаете)))

Кипр не так банально как Туркей ну и европейцев побольше а не одни северные соседи...

 

Тому шукається альтернативний ЦІКАВИЙ варіант - такий скажімо як Шріланка.

дней на 7-10 вашего бюджета должно хватить...

на 2 недельки уже маловато будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кипр не так банально как Туркей ну и европейцев побольше а не одни северные соседи...

 

спілкувався щойно з людиною яка того року була на Кіпрі - почув думку що по цінах там ДОРОГО, дорожче чим у материковій турції. Є такий момент?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почув думку що по цінах там ДОРОГО, дорожче чим у материковій турції. Є такий момент?

смотря где и как. в Кирении норм пообедать 15-20 лир (10 юсд).

в Айя-Напе русскому туристу и за 100 могут подсунуть :D

з.ы. и вообще напомнили мне народ который покупает халупку поближе к метро (в 2 раза дороже) чтоб экономить на проезде))) если можно взять на 10 мин дальше от метро и 15-20к на авто останется.

так и тут. толку что в Индии или Шри все дешево если потратишь в 3 раза больше чем на "дорогом" Кипре

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так и тут. толку что в Индии или Шри все дешево если потратишь в 3 раза больше чем на "дорогом" Кипре

 

та мова йшла якраз про те що поїздка на Кіпр обішлася у сумму за яку можна було спокійну на Шріланку (якщо конкретно - по 1800 у.є. з носа - і це БЕЗ ПЛАТИ ЗА ГОТЕЛЬ). От і думаю - за тіж гроші можна хоч світ побачити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та мова йшла якраз про те що поїздка на Кіпр обішлася у сумму за яку можна було спокійну на Шріланку (якщо конкретно - по 1800 у.є. з носа - і це БЕЗ ПЛАТИ ЗА ГОТЕЛЬ). От і думаю - за тіж гроші можна хоч світ побачити.

 

да ну, це фантастика. Все значно дешевше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 років потому...

Не знайшов де, а відкрити нову тему не вважаю доцільним.

Хочу проскочити до друзів у Ніжин, через Нову басань, Новий Биків 113 км, а через Кіпті 174 км

Різниця відчутна, але яка там зараз дорога для лековика?

Ніхто з місцевих не підкаже?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Фрай сказав:

Не знайшов де, а відкрити нову тему не вважаю доцільним.

Хочу проскочити до друзів у Ніжин, через Нову басань, Новий Биків 113 км, а через Кіпті 174 км

Різниця відчутна, але яка там зараз дорога для лековика?

Ніхто з місцевих не підкаже?

Дякую

Може, тут швидше порекомендують forum.autoua.net/postlist.php?Cat=0&Board=autotravel_ukraine

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Фрай сказав:

Хочу проскочити до друзів у Ніжин, через Нову басань, Новий Биків 113 км, а через Кіпті 174 км

Різниця відчутна, але яка там зараз дорога для лековика?

Востаннє там їздили влітку 2021.

Траса Бровари - Чернігів була в ремонті, робили нове покриття і там, де воно вже було - було просто шикарно і божественно.

Кіпті - поворот на Ніжин була стара траса, але в гарному стані. Рівний гарний асфальт. Але вузька, з обгонами проблема.

Після повороту до самого Ніжина нова шикарна дорога, з новим покриттям. Дивно було бачити такий шик між селами.

Трасою Бровари - Нова Басань - Новий Биків їздили ще раніше, в 2016 і 2019. Стан був на трієчку (якщо їхати Шкодою) і на четвірочку (якщо Сузукою). Різница в тому, що по стикам між плитами Шкода скакати не хотіла, відчутно трусило і доводилося скидати швидкість. На Сузукі можна було топити на всі гроші, стикив було майже непомітно. В 2021 ділянка між Ніжином і іРомнами активно ремонтувалася, все було розкурочено.

Що і як там зараз - я не знаю.

Я б краще їхав довшою, але рівнішою дорогою. Воно часто буває і набагато приємніше і швидше.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трасою Київ-Кіпті їжджу регулярно. Що маю сказати - це просто злітно-посадкова смуга. Ремонтували її турки тож якість відповідна. Один мінус - багато сіл на дорозі. Гайці стоять тільки поблизу від Кіптей, далі їм ліньки відʼїжджати. Тобто по пальному ви можливо програєте, але по часу виграєте.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Фрай сказал:

Дякую!
А діючі камери теж є?

Одна - біля Вертіївки, це вже біля повороту на Ніжин. Орієнтир - заправка КЛО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще раз дякую всім, вже вдома, пʼю гарячу каву бо у ніжинській таверні Ніно кава з жолудів чи ще з чогось.

Отже, послухав вас і вирішив перевірити короткий маршрут через НБасань та обидва Бикова.

Був приємно здивований бо колись там при полюванні у кінці 80-х на тій бетонці загубив півмашини, а зараз все ок, дороги в нормі, дякувати плісняві,  нормальний асфальт і ям не було взагалі.

Лише дві впіймав, одну у Гоголеві купка асфальту і у Перемозі та й то тому, що задивився на розстріляні хати.

Коли подорожую не їду тупо з пункту А в пункт Б, якщо бачу щось цікаве зупиняюсь, наприклад ось ця споруда

IMG_1393.thumb.png.74a9ddc41e378b9fbf3eb587f5fa480a.png
 

здавалось би що там такого?

але під час навали у цьому будинку сиділи місцеві трошники з коктейлями молотова і кидали в колону під час бою

IMG_1391.thumb.jpeg.08e954cd734a1d7249209fc8cd273e35.jpeg

ось ще скрін де видно запалені пляшки у вікні та як вони летять

IMG_1392.thumb.jpeg.bf9c77d0b00923541f09916f837df50d.jpeg

хоча ось вам те саме відео

Слава усім героям, що не зламались і вистояли! (Не стосується великодимерських ушльопків на чолі з головою с/ради)

але їдем далі і дивуємся, танки дорогу не поламали, з Басані до Бикова чудовий асфальт!

О, ще була дорога 5-10 км не дуже між Кошелівкою та Сальним, забуті богом села, але не критично.

назад повертався через Кіпті, Свєта, так і є, круїз поставив і пішов,

IMG_9587.thumb.jpeg.af261ae49944ef3f8bbf5fbbde078bd5.jpeg

але мене автобан втомлює більше аніж драйвова дорога, а ще коли десь ремонт як у Скибині і ця дура повела мене в поля шукати вʼїзд на міст на Броварську окружну. 

я ж знаю це місце, але повівся і…  :grin: ну, ви зрозуміли, лохонувся, розвертався в Калинівці.

Як людина, що користується навігатором з початку нульових можу сказати точно, крім приладу потрібно мати ще й карту чи тримати її в голові, інакше непорозуміння неминучі.)

 і ще, давно помітив переваги вейзу перед іншими, але зараз чомусь штатний навігатор в авто був більш точним і будував маршрут одразу після зміни напрямку.

Хоча… це могли бути і проблеми із звʼязком, та мені що з того?  

О, бути в Ніжині і не побачити памʼятник знаменитості було б не дуже правильно.  

IMG_1390.thumb.jpeg.49ce9b58ed9b8b8d7094f418128db4dd.jpeg

заїхали, це ж такий самий огірок, як у Полтаві галушка. )

дяка всім хто відгукнувся на питання! :beer:

 

Змінено користувачем Фрай
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...