Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужен ли проект?

RustamZal

Рекомендовані повідомлення

поскольку в сайте можно переделывать в любой момент любую его часть, от графики до кода. А в доме - нет

 

Имхо не стоит развивать тему... В т.ч. на счет переделать в любой момент - это не в общем, а в каком-то частном случае, может и распространенном, но частном... Т.к. масштабный ИТ продукт менять не легче и не дешевле чем "дом".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как человек построивший дом

 

Можно вопрос - Ваш дом похож на то, что у Вас на аватарке?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как человек построивший дом, могу сказать что проект нужен с технадзором. Вопросов возникает очень много...как правильно, как нужно. А строители насоветуют ого как. Ошибки в строительстве очень дорого стоят. Я строил из кирпича чернового и фасад пенопласт 100 и короед. Дом теплый зимой и нежаркий летом. Кирпич прогревается и держит температуру. В проекте уже продумана и лестница, и с/у. Самый идеальный проект построенный кем то, и что бы увидеть его вживую. После постройки дома думается что бы я хотел изменить, и на чем можно было сэкономить. Имея проект, можно просчитать до мелочей где будут комуникации и изначально заложить на этапе фундамента.

температурный режим в доме зависит ещё не только от стен, а от заполнения проемов , экономия на отоплении и кондиционирование......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

температурный режим в доме зависит ещё не только от стен, а от заполнения проемов , экономия на отоплении и кондиционирование......

 

Более того, в процентном отношении наружные стены занимают только 35-40% ограждающих конструкций дома. Остальное - это полы по грунту, крыша или чердак, окна-двери.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще раз повторяю, грузчик Вам в жизни не объяснит что есть продукт/услуга. Если это широко известный товар, пользовательские характеристики которого простые и проверить их может абсолютно любой обыватель - то пожалуйста, Ваш подход правильный.

 

Но если услуга имеет сложный характер, а продавец и тот, кто ее предоставляет, не понимает что он продает, не может это объяснить Вам, то это как раз то, что потом выливается в плохой результат.

угу.. т.е. предполагается, что красивый офис, начищенные штиблеты и крашеные губы - мерило знаний?

(в свое время, когда занимался импортом и производством стройматериалов, специально на склад набирал грузчиков - людей-строителей. чтобы они на понятном ненормативном языке объяснили любому прорабу-покупателю, чем моя смесь отличается от конкурентной. губы грузчику не красил - ходил он в робе.)

зато мильйон раз сталкивался с пигмеями с умной сурьезной мордой лица, уж извините за сленг, которые в модных офисах развешивали по ушам клиента развесистую вермишель. за очень хорошие деньги, несусветные!! а на поверку оказывалось - фуки.

 

-Я понял, в чём ваша беда: вы слишком серьёзны. Умное лицо — это ещё не признак ума, господа. Все глупости на земле делаются именно с этим выражением лица. Улыбайтесь, господа. Улыбайтесь! (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ольга, но я же специально учился на архитектора, опыт работы исключительно по специальности начиная с 3-го курса, получил личную лицензию, в этом году прошел персональную сертификацию, сам руководил не только проектированием, но и строительством десятка домов. И Вы думаете, что мне говорят - Вы спец, Вам виднее? Вернее, так говорят те, с кем я работаю. Но кроме того, практически каждый день мне звонят или пишут и рассказывают, что прочитали в интернете как надо, и я нужен только для "причесывания" того, что не вписывается в мои критерии качественного дома.

 

Я думаю, это происходит из-за банальной нехватки средств. Ищут способы сэкономить и, возможно, не доверяют украинскому образованию и украинским лицензиям. Зато хорошо знают национальную особенность заламывать большие деньги на ровном месте. А еще услуги архитектора для частных домов - свежачок, не притерлись, не привыкли, не понимают и не осознают фронта работ. Остается терпеть только... Время все расставит по своим местам.

 

Вот, я о том же. Что услуга "проектирование", также как и услуга "программирование" - это сложная услуга, которая не может лежать на прилавке на базаре горкой. Для таких услуг нужна сложная и дорогостоящая разъяснительная работа.

 

полностью согласна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хороший лес с документами стоит 400-450 грн(кругляк), если его распилить - выход гдето 55%, итого цена от 730 грн за обрезную доску, добавлчем услуги пилорамы а это минимум по 100 грн за куб кругляка, итого 930, а если сушить, добавьте еще гривен 60-100, вот и цена обрезной сушеной доски/бруса перекатила за 1000, плюсуем сюда транспорт от лесгоспа до пилорамы и от пилорамы к месту продажи, ну и конечно же навар продавцов, цена продажная от 1200...

Если покупать левый лес, то он по гривен 250-300, итого куб обрезной в раене 500, резка 200, сушка 100, итого 800...

Есть кто сушат по 40, есть кто режут по 50, но я цены средние назвал...

Занимался експортом, цены актуальны на конец 2012...

 

 

я брав ліс двічі. перший раз - на перекриття і стропила - другий раз - на підлогу. Брав по 360 гр.куб. - офіційно (навіть чекі досі є)- через знайомого лісника. він мені і ліс сам вибирав - і вибирав коли різати (зимовий ліс) - і всім іншим покерував. Доставка обійшлася в 100 гр. на пилораму і 100 гр. з пилорами до мене. На пилорамі - чи то 60 чи то 80 гр. куб. кругляка. -сохло у мене - природнім способом - добрий рік.

Перша партія - (крокви і балкі - разом порядка 8-ми кубів) - обійшлася у 4 тис. +- трошкі. Друга партія - Дерево що йшло на підлогу - потім додатково завезлося на обрізку (доставка по місту - 80 гр. туди і назад) і фуговку. Після підрахунку всіх витрат - 75 кв.м. підлогі обійшлося у 3600 гр. - якби брав готову полову доску - булоб мініму 120 гр.квадрат. Обрізки які ви списали з кругляка (озели)- пішли на обрешітку, обрізки полової доскі - брус 40-ка рівний по трьох гранях зараз використовую для гіпсокартонних робіт. Робилось це все протягом 3-х останніх років. Правда чув що дерево мало дорожчати - тому зараз нескажу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

офіційно (навіть чекі досі є)- через знайомого лісника

 

Афігєть! Лісник в лісі чеки виписує. Ви не забувайте додати, що ліс той за 400 км від Києва.

 

Добавлено через 1 минуту

Я думаю, это происходит из-за банальной нехватки средств. Ищут способы сэкономить и, возможно, не доверяют украинскому образованию и украинским лицензиям.

 

Как в известной поговорке - из-за банальной нехватки средств готовы потерять на неправильной организации дома гораздо больше, чем если бы потратили время на поиск качественной услуги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас уникальная страна. Можно ездить по встречке и на красный свет, торговать краденым.....:o

И еще, мы очень бедная страна. Отсюда все беды. Нет спроса. Чем бы Вы не занимались в богатой стране -у Вас есть шанс занять свою нишу.

В бедной стране - это практически невозможно.

Если бы было ограничение по времени, в стройке, люди бы заказывали целостный продукт. Здесь есть примеры строек по 10 лет. А каково соседям?

Если люди изначально планируют строится 5 лет, с ними невозможно говорить о котлах и мебели. Через 5 лет будут совсем другие котлы и другая мебель. Естественно, что и заказывать будут (если будут :D) только архитектурную часть. Бюджет 200-метрового дома, с мебелью, дизайном, ландшафтом начинается тысяч с 300 бакинских. Попробуйте заявить здесь подобный бюджет, сразу расскажут, про коробку за 10 евро.

. Вы воспользовались их грамотной и квалифицированной подачей информации, маркетингом и решили купить товар. Но купили не у салона, который платит зарплату грузчику, а у грузчика.

Категорически не согласен. Организация бизнеса, когда можно купить у грузчика - никуда не годится. Кроме плохой организации бизнеса наш народ грешит покупкой не растаможенного, паленого, краденого товара.

"Выколи мені одне око" - наше всьо. :D

 

Добавлено через 11 минут

я брав ліс двічі. перший раз - на перекриття і стропила - другий раз - на підлогу. Брав по 360 гр.куб. - офіційно (навіть чекі досі є)- через знайомого лісника. він мені і ліс сам вибирав - і вибирав коли різати (зимовий ліс) - і всім іншим покерував.

Це справедливо для 75 метрів підлоги. Лісник поцупив трохи лісу, для себе.

Ліс, давно, продається на аукціонах. Щоб зробити 12-15 кубів брусу, на стріху, треба добряче попрацювати. У Вас залишиться ще 15 кубів обрізків. Я робив щось подібне, тільки для того щоб ліс був зимовий і не з Чернобилю. Економічно, це не вигідно, хіба, якщо зовсім нема роботи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как в известной поговорке - из-за банальной нехватки средств готовы потерять на неправильной организации дома гораздо больше, чем если бы потратили время на поиск качественной услуги.

 

Вот тут подключается один моментик - какую мотивацию покажет исполнитель заказчику. Если мотивация заработать побольше - клиент каждое слово будет встречать с недоверием и смотреть через призму "меня хотят надурить". И тогда действительно все может быть как в поговорке.

Если же покажет желание помочь и сберечь деньги и время в будущем, решить проблемы клиента наилучшим образом за вознаграждение - тогда появляется доверие и сценарий взаимодействия мягчает :) Только мало у кого получается совмещать желание помочь с достойным заработком

 

Добавлено через 36 минут

Имхо не стоит развивать тему... В т.ч. на счет переделать в любой момент - это не в общем, а в каком-то частном случае, может и распространенном, но частном... Т.к. масштабный ИТ продукт менять не легче и не дешевле чем "дом".

 

Речь шла немножко не о том, не о времени исполнителя и деньгах заказчика. Если в случае с сайтом все работы проводятся без периода разрушений и вне зависимости от погоды за окном, и старый сайт функционирует себе дальше в прежнем виде, а потом бац, и появились изменения (тему криворукости не рассматриваем), то с домом такой фокус не проканает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно вопрос - Ваш дом похож на то, что у Вас на аватарке?

 

Да конечно, есть изменения но в целом идентичный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Афігєть! Лісник в лісі чеки виписує. Ви не забувайте додати, що ліс той за 400 км від Києва.

 

Не знаєте - краще мовчіть, а то імідж собі псуєте ;). Чеки виписує бугалтерія в ЛІСНИЦТВІ - і купити можна - від куба, хоч діловий ліс - хоч дрова. Приходиш - пишеш заявку - вказуєш сорт і діаметр колодок які хочеш купити на корню - на місці проплачуєш і отримуєш квитанцію. Все офіційно. Аукціони - це для фірм, гектарами - а крім фірм лісництво і саме постійно валить дерева і продає деревину - тільки у це мало хто вникає.

Так - ліс цей за 400 км. від Київа - та ЦІНА за куб у державних організаціях мала б бути ОДНА, Ні? Хіба що ближче до Київа тяжче вхопити бо більший попит - таке може бути.

 

Добавлено через 6 минут

Добавлено через 11 минут

 

Це справедливо для 75 метрів підлоги. Лісник поцупив трохи лісу, для себе.

Ліс, давно, продається на аукціонах. Щоб зробити 12-15 кубів брусу, на стріху, треба добряче попрацювати. У Вас залишиться ще 15 кубів обрізків. Я робив щось подібне, тільки для того щоб ліс був зимовий і не з Чернобилю. Економічно, це не вигідно, хіба, якщо зовсім нема роботи.

 

Вибачте - я написав з цінами і цифрами - а ви - просто пенькнули "Невигідно" - і все, без цифр, аргументів.... Ви завжди так диспут ведете? Я писав вище - замість 7,5 тисяч я за туж підлогу віддав 3,6 - 50% економії - це для вас не показник? Крім тог - як ви самі зазанчили - цім варто зайнятись хочаб для того щоб знати який той ліс і звідки. Контроль якості матеріалів на будинок - це явно не втрата часу, ви незгодні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я писав вище - замість 7,5 тисяч я за туж підлогу віддав 3,6 - 50% економії - це для вас не показник? Крім тог - як ви самі зазанчили - цім варто зайнятись хочаб для того щоб знати який той ліс і звідки. Контроль якості матеріалів на будинок - це явно не втрата часу, ви незгодні?

 

Я не согласен. Предлагаемый вами путь покупки это сродни натуральному хозяйству.

Ничего высокотехнологичного не родить. Цивилизационный разлом...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да конечно, есть изменения но в целом идентичный.

 

Жаль, нет фото.

 

Добавлено через 5 минут

Чеки виписує бугалтерія в ЛІСНИЦТВІ - і купити можна - від куба, хоч діловий ліс - хоч дрова. Приходиш - пишеш заявку - вказуєш сорт і діаметр колодок які хочеш купити на корню - на місці проплачуєш і отримуєш квитанцію. Все офіційно.

 

Від імені кого бухгалтерія продає державний ліс по мінімальній ціні роздрібним покупцям? Який податок сплачується?

 

Є приклад - найближча від мене державна пилорама (Бориспільський держлісгосп) знаходиться в с. Гора, під Борисполем. Основний бізнес - продаж пиломатеріалів на експорт. Для роздрібного покупця можуть запропонувати залежалий товар третього сорту. Для його покупки треба потратити більше часу, ніж складе економія. Займатися продажами як в супермаркеті їм невигідно, вигідно працювати з оптовиками.

 

Щоб іти ще й в ліс, і домовлятися за покупку ще незпиляних дерев - це вже верх непродуктивної роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаєте, я давно переконався - хочеш щоб було зроблено добре - зроби сам. Ви згадали натуральне господарство - доведу до вашого відому шо і цим теж я займаюся, і не тому що неможу купити або з голоду пухну. Просто мене НЕ ВЛАШТОВУЄ ЯКІСТЬ того що мені пропонують за мої гроші. Платиш як за хороший товар - а отримуєш лайно. Я люблю мя"со - та мене НЕ ВЛАШТОВУЄ преміксована свинина з супермаркетів - і я, архітектор - вимушений самостійно утримувати кролеферму, розводити орпінгтонів і перепілок. Я люблю хороше вино під шашлик - та його знайти практично нереально - навіть дорогі маркі - просто підробляють. І я змушений вирощувати виноград (5 сортів)і самостійно займатися виноробством. Я, страшно сказати, - ПИВА вже 5 років не п"ю - а все тому що НЕМАЄ ХОРОШОГО ПИВА, пивоварні роблять ставку на алкашню якій всерівно чим похмелятись. І з будинком - те ж саме. Мене не влаштовує якість того що мені пропонують, якщо потрібно потрати свої сили і час - я зроблю це - та доб"юсь того що хочу. І якщо ваша "цивілізація" заганяє вас у пінопластові будинки і заставляє харчуватись Мівіною - то краще я лишусь ДИКИМ.

 

Добавлено через 4 минуты

Від імені кого бухгалтерія продає державний ліс по мінімальній ціні роздрібним покупцям? Який податок сплачується?

 

Як я розумію - від імені держави і реалізує, тільки поправочка - не пилорама державна - а лісництво. Порізка там йде постійно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Платиш як за хороший товар - а отримуєш лайно. Я люблю мя"со - та мене НЕ ВЛАШТОВУЄ преміксована свинина з супермаркетів - і я, архітектор - вимушений самостійно утримувати кролеферму, розводити орпінгтонів і перепілок.

 

Виникає логічне питання - для чого, за Вашою парадигмою, потрібен будь-який спеціаліст? Той же архітектор, можна зробити набагато якісніше своїми силами і без нього? Навіщо ветеринар, зоотехнік? Навіщо всі ці халтурщики і дармоїди?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є приклад - найближча від мене державна пилорама (Бориспільський держлісгосп) знаходиться в с. Гора, під Борисполем. Основний бізнес - продаж пиломатеріалів на експорт. Для роздрібного покупця можуть запропонувати залежалий товар третього сорту. Для його покупки треба потратити більше часу, ніж складе економія. Займатися продажами як в супермаркеті їм невигідно, вигідно працювати з оптовиками.

 

Щоб іти ще й в ліс, і домовлятися за покупку ще незпиляних дерев - це вже верх непродуктивної роботи.

 

І от тут вилазить те слово на "бе" яке вас так дратує. Блат. Можливо самостійно і я цим займатись не ставби - у ліс дерева валити я б напевно не пішов. Та все організовував ЗНАЙОМИЙ ЛІСНИК. Ліс був не крадений - а куплений (у нас доречі дуже часто ліс купують приватні особи - в основному - на дрова), ну а те - що платилось а за один діаметр колодок а нарізався інший - діло десяте :D - та кубатура лишилась таж . А повал, достака, порізка - всім керувала компетентна у цих питаннях людина.

 

Добавлено через 2 минуты

Виникає логічне питання - для чого, за Вашою парадигмою, потрібен будь-який спеціаліст? Той же архітектор, можна зробити набагато якісніше своїми силами і без нього? Навіщо ветеринар, зоотехнік? Навіщо всі ці халтурщики і дармоїди?

 

А я вас запитаю - ви як спеціаліст випускаєте ЯКІСНИЙ ТОВАР? якщо ні - то ви (чи я до прикладу) дійсно НЕ ПОТРІБНІ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот тут подключается один моментик - какую мотивацию покажет исполнитель заказчику. Если мотивация заработать побольше - клиент каждое слово будет встречать с недоверием и смотреть через призму "меня хотят надурить". И тогда действительно все может быть как в поговорке.

 

Получается замкнутый круг. Заказчик изначально не доверяет специалисту, специалист не хочет работать бесплатно и выполнять неправильные с точки зрения проекрирования требования неосведомленного заказчика, чтобы когда-нибудь, в обозримом будущем возможно получить заказ за минимальную цену и неизвестно какими последствиями.

 

На своем опыте убедился, что чем больше даешь бесплатно, тем меньше люди ценят работу.

 

С другой стороны, с развитием интернета - разве есть на сегодня проблема найти информацию, по которой можно сделать выводы - как работает специалист? Я уж точно достаточно много настрочил на форуме и 5-й год веду свои темы, чтобы желающий мог понять, как я работаю.

 

Добавлено через 1 минуту

А я вас запитаю - ви як спеціаліст випускаєте ЯКІСНИЙ ТОВАР?

 

Я випускаю послугу. І саме цивілізація дає інструменти, щоб оцінити якість послуги. Не блат, не маніпулювання.

 

Люди з різним менталітетом по різному можуть оцінити одну й ту саму послугу. Тим більше, якщо послуга складна в оцінці і не може продаватися навалом, вагонами, штуками, мішками і т.д.

 

Добавлено через 7 минут

Ліс був не крадений - а куплений (у нас доречі дуже часто ліс купують приватні особи - в основному - на дрова), ну а те - що платилось а за один діаметр колодок а нарізався інший - діло десяте - та кубатура лишилась таж

 

Я не знаю, чи Ви розумієте, яі наслідки дає такий підхід для держави, її економіки і розвитку? Це ж бумерангом повернеться. Якщо взяти за правило такий підхід, то сьогодні можна підмінити дерево в лісі (нічийному, державному), а завтра Вам підмінять корм для кроликів у магазині, на якийсь дешевий генномодифікований сурогат. І що тоді? Пропали всі потуги до натурального екологічного господарства?

 

Добавлено через 4 минуты

І от тут вилазить те слово на "бе" яке вас так дратує. Блат.

 

Там раніше написали, що зрозуміли ніби під словом "блат" Ви мали на увазі знижки. Хоча я зрозумів інакше - мова йшла саме про той блат, який процвітав у часи СРСР. Коли товарно-грошові відносини впиралися в дефіцит і "дістати" будь-що можна було тільки через спецмагазини чи по-блату. Ця економіка показала свою недієздатність і закінчилася крахом і гіперінфляцією.

 

Блат атрофує ринкову економіку і здорову конкуренцію, блат веде до погіршення якості товарів і послуг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю, чи Ви розумієте, яі наслідки дає такий підхід для держави, її економіки і розвитку? Це ж бумерангом повернеться. Якщо взяти за правило такий підхід, то сьогодні можна підмінити дерево в лісі (нічийному, державному), а завтра Вам підмінять корм для кроликів у магазині, на якийсь дешевий генномодифікований сурогат. І що тоді? Пропали всі потуги до натуральго екологічного господарства?

 

Тут частково погоджусь. не сильно - але змахлював. Винен. У свій захист скажу - якби держава не дозволяла перекупщикам робити націнку на товарі у 200 % і контролювала якість - не доводилось би шукати обхідні шляхи до нормального товару.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У свій захист скажу - якби держава не дозволяла перекупщикам робити націнку на товарі у 200 % і контролювала якість - не доводилось би шукати обхідні шляхи до нормального товару.

 

При чому тут держава в данному випадку? Є люди, які самі своїми діями заганяють себе в глухий кут. Намає вже командно-адміністративної економіки. Немає генерального секретаря, партії і уряду, які на черговому пленумі дадуть доленосне рішення про боротьбу з перекупщиками. Є ринок, який має сам відрегулювати ціну і рівень накрутки роздібних мереж. Треба цей ринок розвивати, а не гнобити на корню, а потім дивуватися - що нам хтось винен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блат атрофує ринкову економіку і здорову конкуренцію, блат веде до погіршення якості товарів і послуг.

 

Не у нашій країні. Неможливо атрофувати те що і так мертве.

Коли у обласній архітектурі головний архітектор погоджує проети виключно ВІД 3-х ПЕВНИХ ФІРМ на ОБЛАСТЬ :o (і чому б саме від них? маєте здогади?) - а всім іншим "ріже" - і вони змушені шукати замовлення по інших регіонах - і тягнеться це роками - це здорова конкуренція? чи ринкові відносини? (хоча видно що ринкові - хто платить.....)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не у нашій країні

Ваша країна населена роботами? І звідки тут всі біди? Напршується логічний висновок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При чому тут держава в данному випадку? Є люди, які самі своїми діями заганяють себе в глухий кут. Намає вже командно-адміністративної економіки. Немає генерального секретаря, партії і уряду, які на черговому пленумі дадуть доленосне рішення про боротьбу з перекупщиками. Є ринок, який має сам відрегулювати ціну і рівень накрутки роздібних мереж. Треба цей ринок розвивати, а не гнобити на корню, а потім дивуватися - що нам хтось винен.

 

Ми з вами що, у різних країнах живемо? те що ви описали - це модель здорового капіталізму. А наше суспільство давним давно у феодальному стані. Адмінресурс і телефонне право - ось що заміняє зараз постанови пленумів. перед Євро 2012 - по трасі Київ-Чоп проїхались емісари - і всі більш менш пристойні готелі на цій трасі - або закрились - або змінили власника. До якої партії власник належить - розтлумачувати треба? Так про що ви тут шепчете? Я теж можу зажмуритись щоб не бачити лайна навколо - та жити доводиться таки з розплющеними очима.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А наше суспільство давним давно у феодальному стані

 

Наше суспільство само себе вперто заганяє у феодальний стан, а небажання щось змінювати і брати на себе відповідальність, маскує за зовнішніми причинами, шукає винного не в себе в голові.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...