Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите найти проeкт как на фото!!!

Александр_546

Рекомендовані повідомлення

Очень понравился дом, как на фото, но все попытки найти такой же закончились плачевно... хозяин на контакт не хочет ити...

 

 

Извините за качество фото, показываю то что есть..

 

432fff0463ab.jpg

 

что скажете??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проект вряд ли вы найдете, тем более вам нравится только фасад, а есть еще и планировка, габариты, посадка на участок, ориэнтация по сторонам света......так что вам к проектанту и разрабатывать свое счастье :))))
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підтримаю. та як на мій смак - і фасади то можна булоб підправити - ну та то таке.... Запитайте про проект у власника цього будинку - може продасть чи навіть дасть відксерити за коньяк.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хозяин не хочет говорить на эту тему, боится что кто то построит такой же дом... Что с фасадом не так?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что так запало в душу? Коричнево-белые фасады? Внутри Вы были, планировку видели?

Пару раз в день вижу этот шедевр, положительных эмоций не вызывает...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что так запало в душу? Коричнево-белые фасады? Внутри Вы были, планировку видели?

Пару раз в день вижу этот шедевр, положительных эмоций не вызывает...

 

Серцю не накажеш..... :wink:

я теж не розумію що там особливого - та людині подобається....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

;)

Серцю не накажеш..... :wink:

я теж не розумію що там особливого - та людині подобається....

Так покажите людыни красивые дома. Может он кроме этого "шедевра" ничего больше не видел.

Вы ведь Архитектор. Не должны вестись на плохой вкус Заказчика.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите www.myhome.com.ua/katalog.php?ss=2&id_k=156,похож.

 

Общая площадь 1095,61 кв.м

 

мама-караул!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

;)

Так покажите людыни красивые дома. Может он кроме этого "шедевра" ничего больше не видел.

Вы ведь Архитектор. Не должны вестись на плохой вкус Заказчика.;)

 

я не люблю нав"язливий сервіс :), кому треба - той запитує. Крім того - сприйняття прекрасного у всіх різне. Ви не повірите ЩО часом замовлять:o:shock::shock:.... Я втомився вже боротись з цими вітряками, смак - це ж діло таке - якщо нема - то не купиш.... Крім того я не чистий архітектор-митець як скажімо Іоніко - я на половину конструктор. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сприйняття прекрасного у всіх різне. Ви не повірите ЩО часом замовлять.... Я втомився вже боротись з цими вітряками, смак - це ж діло таке - якщо нема - то не купиш....

 

 

 

Общая площадь 1095,61 кв.м

 

мама-караул!

 

За деньги, необходимые на строительство такого домика, можно и художественный вкус Заказчику привить.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За деньги, необходимые на строительство такого домика, можно и художественный вкус Заказчику привить.:D

 

повірте що ні. Можна спробувати, можна переконати, можна навіть заставити - та зробити так щоб ЗРОЗУМІВ і ЗАХОТІВ - це або зразу - або ніколи.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Александр_546, , вот как челевек человеку, скажите: вам не жалка вбухать в строительство дома 200-300 тыс. у.е. для того чтобы построить копию чьего-то дома? Неужели нет у вас желания пострить дом такой, чтобы не вы ходили проект клянчить, а к вам народ приходил и спрашивал как вы сумели? Где гордость и желание утереть нос соседу не поделившемуся проеектом?...Нравятся вам особняки, так постройте особняк. ОСОБЫЙ ОСОБНЯК! :)
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...