Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Одноповерховий будинок з газобетону на УШП

masyahy

Рекомендовані повідомлення

Мне тоже нравится, но куда мастера спешили? Между клеем и грунтовкой сверху технологический перерыв 5 суток. У Баумита так во всяком случае. Не думаю что у КАВЕ в техкарте разрешено на следующий день декоративку наносить. Тем более погода не лётная летняя.

 

Дякую, подивлюся документацію, надалі вони так не поспішали, всі інші стіни затягували штукатуркою, коли вже всюди був закінчений попередній етап.

А погода дійсно нельотная попалася, на клей та грунтовки майже кожну ніч і на ранок ішов дощ, хлопці працювали під тентом, а вдень похмуро і досить волого. Повезло на останні два дні, вилізло сонце і вийшло поштукатурити і стіни і цоколь, мармурит ще довше сохне.

 

Добавлено через 16 минут

Vikctor, ви праві, 3-4 дні для висихання армуючого шару, 24 години на висихання грунтовки, так і виходить 4-5 днів :( Ну ще одні граблі, будемо чекати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що може наснитися жінці о 5:30 ранку? Правильно, конструкція ганку. Є площадка перед вхідними дверима 2х1,8 м, треба її підняти на 30 см до рівня чорнової підлоги. Навколо буде відмостка, над рівнем відмостки ганок виступатиме на 13-14 см, тобто сходинка не потрібна. Раніше збиралися зробити плиту 20 см на 10 см ЕППС. А тепер виникає 3 альтернативні варіанти:

1. Викласти плиту цілком з ЕППС, листи між собою склеїти. Зверху нанести армуючий клей, в нього втопити сітку, зверху обкласти керамогранітом. Мінус - все-таки мені здається, що конструкція буде трохи ходити під ногами і від постійних навантажень керамограніт буде відпадати.

2. Покласти 10 см ЕППС та 20 см газобетону Д500 на клей, зверху знов же клей+сітка і керамограніт. Конструкція буде, мабуть, менш рухлива, але газобетон має властивості кришитися по кутках, якщо по ньому ходити. То цей варіант, скоріш за все, найгірший.

3. 20 см ЕППС і 10 см залізобетону. Мабуть, найкращий варіант, але як не хочеться місити бетон.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

конструкція буде трохи ходити під ногами і від постійних навантажень керамограніт буде відпадати

а якщо "пригрузити" ЕППС товстим ФЕМом, а не тонким керамогранітом? навіть можна і сітку не класти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а якщо "пригрузити" ЕППС товстим ФЕМом, а не тонким керамогранітом? навіть можна і сітку не класти

 

ФЕМ, я так розумію, тут краще покласти на розчин?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ФЕМ, я так розумію, тут краще покласти на розчин?

розчин на нежорсткій основі з часом потріскає

простіше зробити жорсткий край (щоб ФЕМ не порозходився) і подумати, куди відвести ту незначну воду, що може попасти між швами ФЕМ - ЕППС далі її ж не пропустить

можливо, гранвідсів чи товстий шар піску тут спрацює краще за розчин

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Випадково до нас у гості завітав командирський склад наших штукатурів, на радісній ноті фотографування готового об'єкта я сказала, що вони порушують технологію. Нота перестала бути радісною, але пообіцяв, що стінку перероблять, якщо з нею щось буде негаразд.

 

Натомість, щоб ми довго не розслаблялися, виліз нюанс з вікнами. Не знаю, чим я раніше дивилася, але вчора, зручно сидячі на шматку ЕППС та спостерігаючи, як вкладається плитка на відмостку, помітила наклейку на вікні з написом "цією стороною до приміщення". Те саме на всіх трьох вікнах на стіні. Почала розбиратися, справа в тому, що саме з цього боку ми ставили вікна з сонцезахисним тонуванням. Взяла лампу, зайшла всередину, ввімкнула, піднесла до вікна, відображення у першому склі, зайшла з вулиці - опа, відображається у третьому склі і всі нутрощі пакета видно. Подзвонила монтажникам, розбирають польоти.

 

А тим часом у нас потрошку стає гарно:

 

picture.php?albumid=5093&pictureid=70770

 

Плитка Авеню "Старе місто" в трьох кольорах, 4 см товщиною. Вкладається на пісок без трамбування. Чоловік обіцяє перекласти наступного року, якщо буде негарно, плюс тоді ж по-людьськи вкопати бордюри. Поки що поспішаємо притиснути пінопласт на відмостці, щоб пісок не роздувало і не пошкодити при ходьбі.

 

Під дальньою стіною плитка вкладалася навіть без киянки, трохи ворушиться під ногами, але так приємно ходити порівняно з нашими вічними пісками.

 

picture.php?albumid=5093&pictureid=70771

 

Протестували, як чиститься штукатурка на стіні, пісок без слідів змітається легенько щіточкою або змивається водою.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

У нас вчора сталося поповнення в сім'ї - наші дегу народили четверо малючків. Мама почувається добре, малючки їдять маму, тато нервово їсть гамак. Отакі вони були вдвох:

picture.php?albumid=4846&pictureid=70907

 

Усе велике сімейство ще не фоткала, якось незручно втручатися. Тим більше, турботливі батьки, здається, ховають малюків від моїх очей.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Сьогодні ходила на тест-драйв кухні від одного дуже відомого і шановного виробника кухонної фурнітури. Якось до кухні моєї мрії ще начебто далеко, але випадково побачила банер в інтернеті, вирішила записатися. Враження найпозитивніші. Була в їхньому київському офісі, вони працюють тільки з дилерами, а це програма популяризації та лікбезу. Намагаються відвернути кінцевого покупця від шаблонних кухонь, самим задуматися над розмірами, висотою і наповненням.

 

Мені присвятили півтори години (можна було б і довше, просто у мене наче вже вичерпалися запитання), спочатку зробили маленький макет моєї кухні з "кубиків", потім розставили вже реальні кухонні шафки на колесах, все повідкривали, роздивилися, розібралися. Реально дуже сподобалося, бо туди я йшла, знаючи, де стоятиме техніка (прив'язано до виходів комунікацій), а вийшла і вже майже повністю зрозуміла, де у мене, що стоятиме, від чого варто відмовитися і що не боятися зробити.

 

Запрошували приходити ще, якщо будуть запитання або захочеться ще раз все потестувати. Планую до них обов'язково завітати перед замовленням кухні, щоб точно все вибрати.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні ходила на тест-драйв кухні від одного дуже відомого і шановного виробника кухонної фурнітури. Якось до кухні моєї мрії ще начебто далеко, але випадково побачила банер в інтернеті, вирішила записатися. Враження найпозитивніші. Була в їхньому київському офісі, вони працюють тільки з дилерами, а це програма популяризації та лікбезу. Намагаються відвернути кінцевого покупця від шаблонних кухонь, самим задуматися над розмірами, висотою і наповненням.

 

Мені присвятили півтори години (можна було б і довше, просто у мене наче вже вичерпалися запитання), спочатку зробили маленький макет моєї кухні з "кубиків", потім розставили вже реальні кухонні шафки на колесах, все повідкривали, роздивилися, розібралися. Реально дуже сподобалося, бо туди я йшла, знаючи, де стоятиме техніка (прив'язано до виходів комунікацій), а вийшла і вже майже повністю зрозуміла, де у мене, що стоятиме, від чого варто відмовитися і що не боятися зробити.

 

Запрошували приходити ще, якщо будуть запитання або захочеться ще раз все потестувати. Планую до них обов'язково завітати перед замовленням кухні, щоб точно все вибрати.

 

А скільки це все коштувало? І що за виробник таки? Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це безкоштовно, я б за гроші не пішла)) Взагалі сумнівалася в доцільності, а вийшло навіть дуже цікаво. Виробник Блюм.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовжу підбивати фінансові підсумки.

 

На черзі фінал сезону 2014.

 

Коробка з газобетону: зовнішні стіни - Аерок Д-300 375/200/600, несучі стіни - Аерок Д500 250/200/600, перестінки - Аерок Д500 150/288/600. Висота стіни - 3 м, мінус вікна/двері (приблизно 26 м.кв), армування арматурою ф8 по 2 прутки згідно рекомендаціям виробника. Перемички залізобетонні з самомісного бетону, армовані в 4 прутки ф12, загальною довжиною 34,2 метри. Армопояс 86 м.п. з товарного бетону М350 Р4, армований в 4 прутки ф12. Опалубка з ОСБ 10 мм стягнута шпильками ф6 мм. В армопоясі шпильки під мауерлат ф12 мм кроком 80-100 мм.

Матеріали: 67904,08

Аерок Супер Плюс 375/200/600 - 54 м.куб - 31050 грн.

Аерок Класік 250/200/600 - 21,6 м.куб - 12420 грн.

Аерок Елемент 150/288/600 - 9,96 м.куб - 5876 грн.

Клей Аерок - 112 мішків - 4480 грн.

Матеріали на перемички та армопояс (арматура, щебінь, цемент, опалубка, кріплення) - 14078,08 грн.

Робота: 29838 грн.

Кладка газобетону - 75,6 м.куб. - 17818 грн.

Перемички - 3420 грн.

Армопояс - 8600 грн.

Всього робота і матеріали: 97742,08

Коментар: 1. Арматура на кладку у нас залишилася з фундаменту. 2. Клей для газобетону залишився (десь третина), мабуть, якість кладки все-таки непогана, хоча мішків 5 замокли під дощем. Але його вартість не настільки велика, щоб взяти менше і потім добирати. 3. Кладку перестінків ми робимо самостійно, тут роботи тільки по несучих стінах.

 

 

Влаштування перекриття і покрівлі: Перекриття дерев'яне, мауерлат 150х150, балки 50х200 кроком приблизно 650 мм. Покрівля: крокви - 50х200, накосні крокви та коньки - 80х250. Покриття - безасбестовий шифер Екодах, коньки, ребра також Екодах. Водосточна система Profil, підшивка - пластиковий вентильований софіт.

Матеріали: 89481,55 грн.

Дерево з доставкою - 19,6 м.куб. - 23473,5 грн.

Двотавр №24 - 14291 грн.

Кріплення, вогнебіозахист, гідробар'єр та різне - 992,82 грн.

Шифер з аксесуарами - 21090 грн.

Покрівельні аксесуари - 2761,76 грн.

Водосточна система - 7938,77 грн.

Підшивка - 9933,7 грн.

Робота: 49955 грн.

Робота і матеріали: 139436,55 грн.

 

Утеплення перекриття: паробар'єр, 200 мм мінвати Техноніколь Теплорол, вітробар'єр. Вибір вати базувався на тому, щоб взяти вату в рулонах, якось ніхто не задумувався про відстань між балками, що підходила б під стандартний розмір вати. Крім того ціна на Техноніколь була дуже демократична порівняно з імпортними.

Матеріали: 12193,2 грн.

Роботи: 9676,8 грн.

Всього: 21870 грн.

 

Фасадні роботи: стіни - клей+сітка+грунтовка+полісилікатна штукатурка баранчик, цоколь - ЕППС+клей+сітка+грунтовка+штукатурка "Мармурит"

Матеріали: 39656,92 грн.

Роботи: 30798 грн.

Всього: 70454,92 грн.

 

Вікна та двері: Металопластикові вікна і терасні двері профіль Рехау Євро 70, двокамерні склопакети. Вхідні двері металопластикові ламіновані.

Матеріали: 38909,99 грн.

Роботи: 2790,01 грн.

Всього: 41700 грн.

 

Відмостка: ПСБ-С-15 50 мм загорнуте в будівельну плівку 175 мкм, пісок, тротуарна плитка 40 мм, по периметру бордюр. Роботи виконувалися самостійно.

Матеріали: 9238,51 грн.

 

За ітогами всього:

 

"Пуста" коробка (без вікон/дверей, фасадних робіт, утеплення)

Матеріали: 157385,63 грн.

Роботи: 79793 грн.

Всього: 237178,63 грн.

 

Коробка з "начинкою" (з вікнами/дверями, фасадними роботами, утепленням, відмосткою)

Матеріали: 257384,25 грн.

Роботи: 123057,81 грн.

Всього: 380442,06 грн.

 

"Пуста" коробка + "пустий" фундамент

Матеріали: 271731,09 грн.

Роботи: 119647,6 грн.

Всього: 391378,69 грн.

 

Коробка і фундамент з "начинкою"

Матеріали: 442820,63 грн.

Роботи: 162912,41 грн.

Всього: 605733,04 грн.

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Классно, спасибо. Только вот курс гривны может запутать.:flag1: А будет финальный вариант в ворде или екселе?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Классно, спасибо. Только вот курс гривны может запутать.:flag1: А будет финальный вариант в ворде или екселе?

 

Так, з курсом сама задумалася, бо важко порівнювати витрати на фундамент і коробку. Фундамент 225290,98 грн. за цінами і курсами 2013, "коробка" - 257384,25 грн. - 2014 рік. Насправді, мені здається хоч обсяг робіт, виконаний цього року, набагато більший, але фундамент більш "нафарширований", крім того в нього включений вже гарний шмат обладнання для опалення.

 

Ексельку з минулого сезону поновлюю, там більш детально по коробці.

Витрати.xls

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помітила закономірність для всіх видів робіт, в загальній вартості матеріали складають близько 70%, роботи 30%. Таким чином, можна приблизно вирахувати майбутні витрати, знаючи вартість матеріалів. Не забуваємо закладати ще 20% на всяке-різне, як-то шурупи, цвяхи, скотч, плівка, всілякі вірьовки-олівці-лампочки. І пам'ятаймо про інструмент, якщо до вас приїжджає бригада, то у них, як правило, все своє. А от якщо плануєте якийсь етап виконати самостійно, закладайте сюди інструмент і всілякі дрібниці. У нас не раз було, що приїхали, а не вистачає дрібнички, без якої не розмітиш, не виміряєш ітд, і день пропав.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помітила закономірність для всіх видів робіт, в загальній вартості матеріали складають близько 70%, роботи 30%. Таким чином, можна приблизно вирахувати майбутні витрати, знаючи вартість матеріалів.

Это только по общестрою так. По отделке/инженерии пропорции очень сильно меняются. Да Вы это и сами уже по наружной отделке заметили...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это только по общестрою так. По отделке/инженерии пропорции очень сильно меняются. Да Вы это и сами уже по наружной отделке заметили...

 

"По отделке" і решті внутрішніх робіт мені вже хочеться сісти писати листа Діду Морозу:

 

"Добрий дідусю зроби так, щоб воно все зробилося за одну ніч, якісно, і бажано, безкоштовно чи принаймні з гарною знижкою. А ландшафтні роботи ми вже якось самі. Знаєш, і стіни самі пофарбуємо, якщо що. І схеми, що і куди провести, я тобі можу прислати у зручному форматі."

 

Добавлено через 5 минут

ОФФ: Віктор, завдяки вашій аватарці мій малий (майже 4 роки) перетворився на Гарфілда, а кицьку перейменував в Оді, кицька неймовірно щаслива, а ми регулярно вмираємо від сміху. Так що, дякую. :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Влаштування перекриття і покрівлі

 

Матеріали: 89481,55 грн.

 

Робота: 49955 грн

 

Как то Вы неправильно считаете. Получается стоимость работ - более 55% от стоимости материалов. Или считаете от общей стоимости?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как то Вы неправильно считаете. Получается стоимость работ - более 55% от стоимости материалов. Или считаете от общей стоимости?

 

От общей стоимости.

 

в загальній вартості матеріали складають близько 70%, роботи 30%
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел на смету и ужаснулся. За 600 тыс грн дом без коммуникаций? Или у вас площадь огромная?

 

Ви уважніше почитайте, у нас УШП, в фундаменті вже є тепла підлога майже у всіх приміщеннях, повністю розведена каналізація до кожного сантехприладу, виводи води в санвузлах та на кухні, виводи електрики в кожному приміщенні, заведено силовий кабель. Крім того, в суму по фундаменту входить вартість обладнання для котельної по теплій підлозі (колектори, насоси, терморегулятори), є радіатори і обладнання до них. В принципі, зараз коли вже утеплене перекриття, то можна поставити мінімальну сантехніку і жити. З глобального не вистачає вентканалів та газу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас все очень грамотно, и экономически разумно.

Сегодня за 600 тыс. грн. такое уже не построишь.

Вы большие молодцы!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел на смету и ужаснулся. За 600 тыс грн дом без коммуникаций? Или у вас площадь огромная?

 

у ТС цены более чем среднестатистические

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я со своей постройкой сравниваю. Пусть у меня не 100-150 метров, а 52, но в 200 000 грн с отделкой и коммуникациями, сантехникой помещаюсь.

 

Не стоит сравнивать, у Вас несколько другая стройка

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не стоит сравнивать, у Вас несколько другая стройка

 

У меня еще внутрянка не закончена, стройка можно сказать бюджетная (но без экономии на качестве), уже ушло 50 тыс. у.е. (это без участка и документов), дом 150 кв.м, и роботы на 75% все наши.

Так что, согласна с Танюшей, цифры вполне адекватные)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...