Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пеллеты

Diver

Рекомендовані повідомлення

Озвучена ціна являється офіційною, базовою. Надалі все залежить від системи оподаткування, на якій перебуває замовник-платник. Пеллета виробляється із хвойних та листяних порід деревини. З характеристикою пеллети можна ознайомитися на сайті підприємства. В листопаді місяці поточного року проводилися останні по даті лабораторні дослідження. Показники відповідають заявленим на сайті. Щодо ціни...якщо Ви маєте на увазі купівлю роздрібної партії, то, звичайно, купувати краще протягом травня-липня. Оптові ціни - за індивідуальною домовленістю в залежності від об'ємів, періоду купівлі, тривалості співпраці...

 

Зрозуміло...

Продивився ваш сертифікат

По теплотворності більш-менш, малувато заявлено 4177 як для пеллет з вмістом листяних порід, але й ціна не Barlinek

 

А чому вологість більше 8%? Має бути біля 6%...

І ще практичне запитання - в мене два пеллетника ТОBІ 12 та NBE 16

В NBE біля шнека подачі палива в камеру є сенсор світла, який час від часу загрязняється від пилу падаючих пеллет з гофри - скажіть будь-ласка чи вимірюється вміст пилу в пеллетах? Якщо так, який показник і від чого залежить?

Травень-липень, дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому вологість більше 8%? Має бути біля 6%...

І ще практичне запитання - в мене два пеллетника ТОBІ 12 та NBE 16

В NBE біля шнека подачі палива в камеру є сенсор світла, який час від часу загрязняється від пилу падаючих пеллет з гофри - скажіть будь-ласка чи вимірюється вміст пилу в пеллетах? Якщо так, який показник і від чого залежить?

 

Да, мне тоже довольно пыльная попалась. Сейчас жгу другую пеллету, менее дорогую. Мешки удобные и прочные, в углу вместо 28 малинских помещается 40 мешков, пыли практически нет.... правда вместо пыли коржики и розжиг более длительный. Так что есть свои проблемы:(

На фото коржик, выброшенный горелкой. На Малине коржей нет, только пепел.

IMG_1308.thumb.JPG.3b69a4e83f1dec845095b117c5095486.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото коржик, выброшенный горелкой.

А как она их вбрасывает - какая-то система очистки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как она их вбрасывает - какая-то система очистки?

 

При каждой подаче пеллет шнеком сопло горелки проворачивается вокруг своей оси на небольшой угол, а при гашении сопло вращается все время. Кроме того в контроллер зашита процедура очистка горелки вне зависимости в каком режиме она находится. В установленные промежутки времени сопло начинает вращаться с максимальной продувкой.

Видео принципа очистки горелки:

Ещё видео:

IMG_1253.thumb.JPG.3405087647f00335414706683f24f03c.JPG

Змінено користувачем Vua
Видео
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Vua, спасибо, было интересно посмотреть! У меня все проще...

 

Та не за что.

Простота залог надежности, если не в ущерб функциональности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простота залог надежности, если не в ущерб функциональности.

Ну да, пока пеллета нормальная то и проблем нет, как начинает спекаться без очистки не спалить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку, Ірино! Я не ховаюсь за ніком. Прямо зараз скинув Вам смс зі своїми данними на телефон. Підтверджую свої слова - минулого року пелети були відмінної якості, а те, з чим зараз воюю я - не витримує ніякої критики.

 

 

Доброго ранку! Вітаю всіх зі святом Святого Миколая!

А тепер по суті повідомлення...так, смс від Вас отримала. Для подальшого розгляду даного питання, прошу надіслати мені фото пеллети, яку Ви придбали у нас і яка, з Ваших слів, не хоче горіти. Об'єм в тоннах такої пеллети...

 

Добавлено через 15 минут

 

Ірино, а мені який зиск буде з цієї фотосесії? Приїздіть з коміссією з завода, я все покажу, навіть продемонструю, як за 3-4 години печеться товстелезний коржик з вашого чудового сміття, що ви називаєте пелетами. Складайте акт, міняйте. А так, фото, листування тут - це просто бла-бла-бла. 4 піддони. 3 варіації пеллет. 1варіант на одному піддоні - нормально горить, без претензій. 2 інших варіанти, темних, з домішками кори та ще бог зна чого - не хочуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ірино, а мені який зиск буде з цієї фотосесії? Приїздіть з коміссією з завода, я все покажу, навіть продемонструю, як за 3-4 години печеться товстелезний коржик з вашого чудового сміття, що ви називаєте пелетами. Складайте акт, міняйте. А так, фото, листування тут - це просто бла-бла-бла. 4 піддони. 3 варіації пеллет. 1варіант на одному піддоні - нормально горить, без претензій. 2 інших варіанти, темних, з домішками кори та ще бог зна чого - не хочуть.

 

Шановний, Володимире Івановичу! Я хотіла як краще, сподівалася на позитивне вирішення питання для обох сторін і перш-за-все для Вас...і моє "бла-бла-бла" було тільки заради цього...а Ви почали грубити..Якщо Ви бажаєте піти по процедурі, то, вибачте, трошки запізнилися із складанням актів...десь на півроку...а якщо є претензії по якості - надайте, будь ласка, лабораторне заключення спочатку і продовжимо розмову. З наступаючими новорічними святами!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани! Вітаю всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом!

Нехай новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Бажаю щоб поруч завжди були вірні, люблячі Вас люди, щоб у Вашій душі панували мир і гармонія, а в будинку - тепло, благополуччя і достаток. Нехай у всьому супроводжує удача та успіх, а кожен день в новому році принесе радість!

Дякую всім замовникам за співпрацю та сподіваюся на її успішне продовження у наступному році!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Шановний, Володимире Івановичу! Я хотіла як краще, сподівалася на позитивне вирішення питання для обох сторін і перш-за-все для Вас...і моє "бла-бла-бла" було тільки заради цього...а Ви почали грубити..Якщо Ви бажаєте піти по процедурі, то, вибачте, трошки запізнилися із складанням актів...десь на півроку...а якщо є претензії по якості - надайте, будь ласка, лабораторне заключення спочатку і продовжимо розмову. З наступаючими новорічними святами!

 

Вибачте, в якому місті я почав грубити? От мені просто цікаво, як би вели себе на моєму місті Ви, Ірино? Маючи вовністю автоматичний котел, я мінімум два рази на добу змушений чистити його. І повинен вашу фірму хвалити та дякувати за це? Бла-бла-бла - означає лише переливання з пустого в порожнє, балачки, які ніяким чином не виправлять мою ситуацію. Єдина користь - народ читає, буде знати, що до чого. І ваші слова про акти та претензії по якості іншим споживачам у цьому лише допомагають. Чому Ви ведете себе як суддя, перед яким я повинен виправдовуватись, що не винуватий? Додати нічого, як кажуть.

 

Вас теж - з Новим Роком!

Бажаю вашій фірмі стати цивілізованою європейскою компанією, справжнім національним лідером у виробництві пеллет. А для цього потрібне лише одне - мати у пріорітеті інтереси споживача. А це означає і сприйняття критики, і справжній контроль за якістю сировини та кінцевого продукту, і гарний сервіс, і зручну для споживача упаковку та доставку. Так що бажаю Вам змінити пріорітети! Все інше прикладеться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Вибачте, в якому місті я почав грубити? От мені просто цікаво, як би вели себе на моєму місті Ви, Ірино? Маючи вовністю автоматичний котел, я мінімум два рази на добу змушений чистити його. І повинен вашу фірму хвалити та дякувати за це? Бла-бла-бла - означає лише переливання з пустого в порожнє, балачки, які ніяким чином не виправлять мою ситуацію. Єдина користь - народ читає, буде знати, що до чого. І ваші слова про акти та претензії по якості іншим споживачам у цьому лише допомагають. Чому Ви ведете себе як суддя, перед яким я повинен виправдовуватись, що не винуватий? Додати нічого, як кажуть.

 

Вас теж - з Новим Роком!

Бажаю вашій фірмі стати цивілізованою європейскою компанією, справжнім національним лідером у виробництві пеллет. А для цього потрібне лише одне - мати у пріорітеті інтереси споживача. А це означає і сприйняття критики, і справжній контроль за якістю сировини та кінцевого продукту, і гарний сервіс, і зручну для споживача упаковку та доставку. Так що бажаю Вам змінити пріорітети! Все інше прикладеться.

 

Дякую за привітання!:) і дякую за можливість показати іншим, що наше підприємство готове вести діалог із замовниками відкрито, не ховаючись) бажаю Вам гарного настрою і запрошую завітати до нас на сайт, щоб краще дізнатися про підприємство, про його столітню історію та про продукцію, що виробляється: mebleva.com/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вас теж - з Новим Роком!

Бажаю вашій фірмі стати цивілізованою європейскою компанією, справжнім національним лідером у виробництві пеллет. А для цього потрібне лише одне - мати у пріорітеті інтереси споживача. А це означає і сприйняття критики, і справжній контроль за якістю сировини та кінцевого продукту, і гарний сервіс, і зручну для споживача упаковку та доставку. Так що бажаю Вам змінити пріорітети! Все інше прикладеться.

 

Кстати, хорошее и рациональное пожелание, причём в интересах производителя и нас - покупателей.

Есть стандарты ISO 9001 и ISO 22000. Это добровольная сертификация и зависит только от желания производителя работать по определенным правилам по отношению к своему клиенту, а также набор внутренних регламентов, как обеспечить качественную связь со своим потребителем и не допустить выход за пределы предприятия несоответствующее продукции. Там есть даже инструкция "Жалобы и связь с потребителем", "Протокол несоответствия", порядок действия ответственных лиц при отработке Протокола несоответствия и недопущению сбоев в дальнейше, Порядок отзыва несоответствующее продукции и т.д. Причём не обязательно сертифицироваться официально (многие купили себе сертификаты и налепили значок ISO на свой товар, некоторые реально внедрили ISO, но не соблюдают), а прописать и внедрить для себя такие бизнес процессы, которые обеспечат клиентоориентированность бизнеса.

Честности ради нужно сказать, что диалог с ММФ есть и благодаря именно Ирине. У многих других, - нечего купить, не о чем поговорить.

Ирина, мы Вас ценим и желаем только улучшений:( и за Державу не будет обидно:flag1:

С Наступающим!!!☃

Змінено користувачем Vua
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати, хорошее и рациональное пожелание, причём в интересах производителя и нас - покупателей.

Есть стандарты ISO 9001 и ISO 22000. Это добровольная сертификация и зависит только от желания производителя работать по определенным правилам по отношению к своему клиенту, а также набор внутренних регламентов, как обеспечить качественную связь со своим потребителем и не допустить выход за пределы предприятия несоответствующее продукции. Там есть даже инструкция "Жалобы и связь с потребителем", "Протокол несоответствия", порядок действия ответственных лиц при отработке Протокола несоответствия и недопущению сбоев в дальнейше, Порядок отзыва несоответствующее продукции и т.д. Причём не обязательно сертифицироваться официально (многие купили себе сертификаты и налепили значок ISO на свой товар, некоторые реально внедрили ISO, но не соблюдают), а прописать и внедрить для себя такие бизнес процессы, которые обеспечат клиентоориентированность бизнеса.

Честности ради нужно сказать, что диалог с ММФ есть и благодаря именно Ирине. У многих других, - нечего купить, не о чем поговорить.

Ирина, мы Вас ценим и желаем только улучшений:( и за Державу не будет обидно:flag1:

С Наступающим!!!☃

 

Дякую за привітання! і всім-всім за пропозиції, зауваження та побажання! я тут для того, щоб чути і почути)

З наступаючими Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!!!:):):)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Интересно, а кто-нибудь в теме подсчитывал сколько кВт*ч получается в реальности с 1кг пеллет?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а кто-нибудь в теме подсчитывал сколько кВт*ч получается в реальности с 1кг пеллет?

 

А смысл? У меня в одной закупке калорийность плавает. Производитель подобными вопросами тоже не задается. Каждая партия сырья - разные показатели калорийности.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А смысл?

Хочу сравнить с тем, что у меня получается :)

 

То, что это не будет одна цифра это понятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Мои замечания по 'малинcким".

В этом году пекутся коржи в виде драконов :) Сильно похоже на спекшийся песок.

По внутренним ощущения (инструментально не проверял). Влажность пеллет выше, чем в прошлом году. Загораюются менее охотно, При прогарании стартовой порции пищат как влажные дрова. Запас хранится в одном помещении с котлом. В котельной сухо и тепло ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как у вас котел определяет возгорание?

По возрастанию температуры дымовых газов.

 

А менее охотность я определяю на глаз :)

 

В прошлом году загорались "хлопком" (начинал интенсивно идти дым, выделившийся газ загорался и быстро схватывалась стартовая порция).

В этом году ели ели сзватываются пелееты возле нагревательного элемента и очень медленно начинается возгорание.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По возрастанию температуры дымовых газов.

 

А менее охотность я определяю на глаз :)

 

В прошлом году загорались "хлопком" (начинал интенсивно идти дым, выделившийся газ загорался и быстро схватывалась стартовая порция).

В этом году ели ели сзватываются пелееты возле нагревательного элемента и очень медленно начинается возгорание.

 

У меня фотодиод (в Опопе) - иногда сразу огонь не видит сразу, ну и смотрю по времени старта.

Может еще зажигалка подустать, ну и температура горелки. Интересно, шо скажут другие пользователи продукции от Зори.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста контакты адекватных продавцов! Нужен небольшой объем до конца зимы!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня фотодиод (в Опопе) - иногда сразу огонь не видит сразу, ну и смотрю по времени старта.

Может еще зажигалка подустать, ну и температура горелки. Интересно, шо скажут другие пользователи продукции от Зори.

 

Уже сгорело около 8 т. "малинских" пеллет на горелке "от Зори". Закупался в конце лета. Никаких проблем. Чистик отключен с начала сезона (нечему сгорать, деформироваться, клинить механизм и аварийно останавливать горелку). Иногда, раз в неделю, шурую по колоснику крючком.

Хотел для пробы докупить бородянских, но так и не получилось, то машина поломана то пеллет нет.

 

П.С. Малином не проплачен, скидок не получаю :)

 

Добавлено через 3 минуты

Подскажите пожалуйста контакты адекватных продавцов! Нужен небольшой объем до конца зимы!

Хотел купить в Бородянке, не вышло. Докупаю снова из Малина. Пока самые адекватные в плане покупки, цены, правда не радуют. Сейчас очередь на март.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, и зачем весной пеллеты :D?

 

Ну в марте обычно еще отопление не выключают, не? А некоторые еще и апрель топят.

Вон, после меня, кому-то еще 6 тонн повезли, а вы говорите - весной :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...