Перейти к содержанию
Искать в
  • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Генератор для частного дома

oleg-italauto

Рекомендуемые сообщения

6 часов назад, igorjk сказал:

Доречі, майже всі моделі є в наявності, і уже сьогодні очікуються  два морських контейнера з "малюками", від 3 до 10 кВт. 

не варто розпушувати хвіст, все не так як здається на перший погляд

12 минут назад, Dalet сказал:

... Прокоментуйте ,будьте так ласкаві, як так Велична Матарі, дозволила спіонєріть сертифікат, зафотошопить, змінти ім'я отримувача по інету, і я не здивуюсь що і в реєстрі теж не Матарі. Як?

Не можу це коментувати з тої причини що не являюсь ані власником, ані уповноваженою особою. 

• Хаха 1

1 минуту назад, igorjk сказал:

Не можу це коментувати з тої причини що не являюсь ані власником, ані уповноваженою особою. 

абідна, а був такий азарт, запал так сказать

2 минуты назад, Dalet сказал:

абідна, а був такий азарт, запал так сказать

За роз'ясненнями ви можете звернутись в оф. представництво,  за адресою Київ, вул. Сирецька 31.

• Хаха 1

За роз'ясненнями ви можете звернутись в оф. представництво,  за адресою Київ, вул. Сирецька 31.

прийнято , бувайте так бувайте....... наполягати не буду, але якщо ви будете, то в мене ще є чим продовжити нашу цікаву співбесіду.

• Лайк 1

11 минут назад, Dalet сказал:

прийнято , бувайте так бувайте....... наполягати не буду, але якщо ви будете, то в мене ще є чим продовжити нашу цікаву співбесіду.

Тапком его, тапком...

• Хаха 1

19 минут назад, Dalet сказал:

Пока клиент гуглит до мозолей, предвосхищая следующий шаг...

Hokuetsu достаточно известная компания и в круг аффилированных с ней структур НЕ ВХОДИТ никакая такая Matari

group_en.png

19 минут назад, Dalet сказал:

Ця ситуація мені нагадує антирекламу АЗК БРСМ - десятки тисяч задоволених, і лише декільком не подобається "бадяга" 

• Лайк 1

Ця ситуація мені нагадує антирекламу АЗК БРСМ - десятки тисяч задоволених, і лише декільком не подобається "бадяга" 

тут хтось писав про не задоволення? Перестаньте п@здіти, і все буде як з усіма. Китай китаєм.... до речі, брсм бадяга

• Лайк 1
  • Спасибо 1

2 минуты назад, Canton сказал:

Пока клиент гуглит до мозолей... 

Не маю жодного інтересу це робити, ви самі все зробите. 

1 час назад, Dalet сказал:

у матарі виявляється вкрали сертифікат і перефотошопити в якись HOKUETSU INDUSTRIES.

Так це й сліпому видно (неприродний пробіл в назві фірми). Робота грудастого офіс-референта, і навіть не в фотошопі, а в дитячій малювальці, на кшталт Пойнта!

Але яка саме суть цього всього махачу? Ви можете конкретизувати? А то щось...... Дяк.

26 минут назад, Firetuf сказал:

Але яка саме суть цього всього махачу? Ви можете конкретизувати? А то щось...... Дяк.

Як і люба війна, безжалісна, безпощадна і безцільна. 

А просто попіз@еть. Людині не одноразово вказано, що нема цілі доказать що воно (генератори) лайно, а лиш річ у тім що то, ну не Японія м'яко кажучи, і що брехати так в наглу то не комільфо. Да і просто, він там недавно працює, ще просто не в курсі справ.

• Лайк 2

3 часа назад, Dalet сказал:

Як і люба війна, безжалісна, безпощадна і безцільна. 

А просто попіз@еть. Людині не одноразово вказано, що нема цілі доказать що воно (генератори) лайно, а лиш річ у тім що то, ну не Японія м'яко кажучи, і що брехати так в наглу то не комільфо. Да і просто, він там недавно працює, ще просто не в курсі справ.

Я давно зрозумів що ви хотіли сказати, я тільки не зрозумів хто казав за Японію? 

1 час назад, igorjk сказал:

Я давно зрозумів що ви хотіли сказати, я тільки не зрозумів хто казав за Японію? 

То спитайте у своїх роботодавців

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Создать...