Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Цікаво, вже доба минула, а жоден прихильник вакцинації анічичирк щодо того, що їх кумири, РАПТОВО! , виявляється отримували бабулєтіки за свої вакцинаторські брехні...
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, вже доба минула, а жоден прихильник вакцинації анічичирк щодо того, що їх кумири, РАПТОВО! , виявляється отримували бабулєтіки за свої вакцинаторські брехні...

Тяжело осознавать что тебя лоханули за монеты,от "экспердной" деятельности.Маркетинг он жестокий,продавать тяжелый труд!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

желтая пресса

ЕЕЕЕ... Ну там какбе є офіційний звіт з офіційного сайту виробника вакцин. Яка нафіг жовта преса?

Ще раз, по літерам: офіційний звіт з офіційного сайту виробника вакцин.

Ок, ще разок: офіційний звіт з офіційного сайту виробника вакцин.

Ну і так, щоб краще побачити: офіційний звіт з офіційного сайту виробника вакцин.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и что

и что

и что

и что

и что

Тобто Вам пофіг, що виробник вакцин справно платить копієчку тому самому "лікарю" комаровському, який Вам же потім втюхує тіпа ідєйно про корисність вакцин? Тобто, Ви особисто не бачите тут нічого поганого? Так і треба, да?

Але при цьому Ви обурюєтеся антивакцинаторською пропагандою, яка, ну звісно ж, фінансується кимось і коштує ну просто колосальних грошей - по кожному ж каналу регулярно виступають антивакцинатори. Я от нічого не упустив? Взагалі нічого? І це все спокійно вживається в одній голові, правильно?

 

Добавлено через 2 минуты

Веселее будет тогда, когда непривитых детей не будут принимать в детсады и школы и тогда будут антипрививчники постить списки и телефоны врачей, где можно купить "бумагу" или садик платный подпольный квартирничек сколько стоит. Вот тогда будут ягодки.

Я перепрошую, Ви взагалі в Україні живете? Бо у нас вже двно не пускають невакцинованих дітей в садки і батьки створюють свої приватні садки, ну тільки не підпільні, а нормальні. І що саме дивне - ніяких куп трупів діток в цих садках досі немає. Хоча вони і не вакциновані. Сюрприз?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Комаровскому в 15 году накинули за что-то 30 штук.

Продался с потрохами

 

Да он за 30 штук даже глазом моргать не станет, не говоря уже про то что открывать рот и шевелить губами пропагандировать что-то.

Це тільки білі виплати від одного виробника. А є ще і інші виплати, та і виробників не один на цьому ринку. Яка істерика, шановний? Я вже звик до ідіотичної поведінки окремих тут на форумі.

 

Давайте ссылки - интересно посмотреть их документы МОЗ и налоговой.

Беріть. Я ж не жадібний...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, не ругаться! Взрослые ж мужики :beer:

 

Добавлено через 1 минуту

Кирилл, вот думаю согласитесь, что у любого преступления есть мотив и финансовый след, да? Какой мотив у "покровителей" антивакцинации?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На западе страховая медицина и перед клиентом они отвечают репутацией и копейкой.Кто и за что отвечает у нас,конкретно.Куда ты побежишь,в какую дверь если после вакцинации индийской тухлой вакциной твой ребенок попадет в реанимацию?

Это вопрос риторический,не конкретно тебе а каждому из нас.

Я как тот канатоходец,пока не увижу страховку в руках-с места не сдвинусь.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да реактивная, но так все хотят маленькую болезнь, но сильный иммунитет. То что надо, хорошая вакцина.

Все пугают цифрой 1;10 в случае заражения.

А если этим одним но от вакцины окажется мой ребенок?

Врачи это каста,пошлют к другим врачам лечить от неудач и не знаний первых.

И с чего ты взял что в первые годы жизни не привитые дети болеют страшными болезнями,как по мне то это вообщее не аргумент.Мы же не в катакомбах живем с крысами,у всех есть санитарные условия.Откуда должна прилететь болячка,Я ЭТОГО МОМЕНТА НЕ ПОНИМАЮ!

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не берусь предпологатать, что есть покровители.

Наврядли.

Просто после развала СССР государства СНГ ослабли, власти занялись дерибаном предприятий, земель, пляжей и зон влияния.

Стал появляться и набирать силу интернет.

Который классная штука, но он же при этом и сильно искажает.

Т.о. меньшинство в информпространстве формирует мнение что типа все против прививок, а это не так:)

 

Если нет централизованного источника с серьезным финансированием, значит нет человека или группы людей заинтересованных в этом финансово. Остаются энтузиасты, которые точно никак не могут тягаться с официальным мнением тиражируемым в СМИ. Это голос одного борцуна из многотысячной галдящей толпы на площади. Думаю не сложно сопоставить эффективность влияния на общественное мнение ;)

 

Вот даже эту тему открыть, привики детям.

Она больше антипрививочная, без обсуждения какие детали, что, кому, когда, какой календарь, зачем и почему.

Просто эмоциональный махачь:)

Ведь если копать систему, добираться до сути зачем и почему, тогда и можно ставить под сомнение ее качество и эффективность, требовать изменения ее как гражданами страны.

А почему не ставите? Вот Вомбат многократно приводил примеры исследований и официальных публикаций. Просто их из ящика не озвучивают, и люди по привычке больше верят в "авторитетов" вроде Комаровского и Супрун. Ну а как не верить-то, цельный министр ОЗ! Кого попало туда ж не посодють, верно?

И я так думаю нет никаких заговоров.

Совершенно верно. Есть просто кланово-корпоративные интересы, просто бизнес, абсолютно никаких заговоров.

Просто раньше информации не было, а сейчас навалом.

Бродят дрожжи в народе....

Вот! Доступность информации и является тем самым фактором, который из молчаливых рабов превращает людей в бунтарей. Но делается все для того, что бы люди были как можно более ленивы и ничего не искали, как можно более глупые и ничего не понимали... В сумме это дает вполне ожидаемый и предсказуемый статистический результат. Критическая масса верит ящику, а единицы бессильны сопротивляться.

..у нас тут люди не так давно воду под Кашпировского заряжали и никуда они не делись.

Вот прям в точечку ) Где бы он был этот Кашпировский и остальные без ТВ? Много в интернетах назаряжали бы?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все в шоке. Как такое могло быть? а вот так!

 

Действительно,как?! Он же наверняка привитый был.

 

Ничего, что сейчас нет принудиловки по изолированному лечению и в общественном транспорте и ТРЦ миллионы людей непонятно с чем и откуда, но никакой паники нет, никто взрослых прививаться не заставляет? Почему? На взрослых наклали? Почему именно детей так жестко все хотят накачать непонятной хренью?

 

Ну лады, не верите Вомбату, это вопрос веры конечно... Но вот выше есть пример с врачом иммунологом, директором института иммунологии вроде. Тоже не аргумент?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто-то посмотрел, а за что Комаровский получил деньги? а получил он грант на участие в какой то конференции. То есть ему оплатили участие в конференции, проживание и перелет. И где тут криминал? В свою "ученую" бытность точно так же участвовал в 2 иностранных конференциях - оплачивали участие и проживание с переездов. Суммы были соразмерны - под 1к у.е., при этом никаких обязательств, кроме как выступить с докладом (да и то можно было не пойти выступать, а гулять по Цюриху) у меня не было.

 

Давайте какую-нибудь другую "зраду", например, по обещанному гепатиту Б.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у нас, Саша, все бомжи больны туберкулезом, свалки и горы мусора валяются не то шо по селам, по центрам городов.

Прилететь оно может отовсюду.

Как раз не был привит. Не был.

Не привиті БЦЖ мають менше шансів підчепити ТБ. Це результати дослідження. Єдиного коректно проведеного. ЄДИНОГО! Після цього дослідження не проводилося подібного ніколи і нічого. Крапка.

Тем более после гомеопатии и я по образованию кто-то другой, но сейчас работаю врачом Это вообще шедевр.
Шановний, у Вас каша в голові. Я такого ніколи не казав і не міг казати. Власне, наявність каші в голові - то основне правило будь-якого прихильника вакцинації.

Але менш з тим. Вчора була цікава передача на 1+1 "Право на владу" про вакцинацію, де:

1. Чиновники та лікарі від МОЗу відмовилися прийти. Дивно, чому?

2. "Лікар" Комаровський та Федя Лапій відмовилися прийти. Дивно, чому? Невже стало соромно, що люди взнали про те, що їх вакцинаторські брехні були просто куплені виробником вакцин?

3. Прийшли Богомолець (нардеп, лікар), Івасюк (колишній замміністра охорони здоров"я, лікар) і ще одна лікар, професор. Їм дали мікрофони і вони постійно там вєщали в ефір.

4. У двох їх опонентів мікрофонів не було, їм пару разів дали слово і все, але вони видали надзвичайно важливу інформацію в ефір. І їм не змогли аргументовано відповісти.

5. Коли запропонували всім прихильникам вакцинації зробити ревакцинацію в прямому ефірі, то, цілком очікувано, медики навідріз відмовилися, а от дурна ведуча собі зробила і потім ну прямо ледь не з ненавистю допитувала лікарів, чому вони відмовилися. Цирк на дроті. Але треба було бачити вираз обличчя Івасюка, коли йому неочікувано запропонували вакцинуватися. Таке враження, що він вкакався :) Знають же ж суки, до чого може призвести вакцинація...

6. Виявляється (який сюрприз, правда? Тільки чому про це батькам не кажуть?), що вакцинація - це не чарку горілки випити (с) Івасюк. І там, РАПТОВО!, є чужорідні білки, і може бути будь-яка реакція, аж до анафілактичного шоку, тому категоричне не можна щепитися, коли поруч немає реанімаційної бригади (с) Богомолець.

Та ви шо... А як же ото щеплять в школах, дитсадках, особливо в селах, де з реанімаційної бригади тільки двірник дядя Вася? Тобто, нам воно пойдьоть і так, а от себе, любімих, вони щепити не хочуть. Суки. Суки. СУКИ!

Підсумовуючи - подивіться. Дофіга пропаганди, але ... Подивіться.

 

Добавлено через 2 минуты

А кто-то посмотрел, а за что Комаровский получил деньги? а получил он грант на участие в какой то конференции. То есть ему оплатили участие в конференции, проживание и перелет. И где тут криминал?

А нє, нема криміналу, ніякого. Тільки от та ж Богомолець першим ділом, ще до початку свого виступу, чітко проінформувала всіх, що вона особисто ніколи ніяких коштів від фармвиробників не отримувала, сама завжди платила за конференції, перельоти, проживання і т.д. Дивно, чого так? Ніякого ж криміналу немає?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не привиті БЦЖ мають менше шансів підчепити ТБ. Це результати дослідження. Єдиного коректно проведеного. ЄДИНОГО! Після цього дослідження не проводилося подібного ніколи і нічого. Крапка.

Опять бла-бла-бла... В чем проблема подкреплять свои слова первоисточником?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не проблема взагалі. Тільки який в тому сенс, ви ж все-одно читати не будете і скажете, шо то все брехня. Який сенс розкидати бісер перед етімі самими?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не проблема взагалі. Тільки який в тому сенс, ви ж все-одно читати не будете і скажете, шо то все брехня. Який сенс розкидати бісер перед етімі самими?

Без подтверждения я тем более скажу, что это все "брехня". Какой смысл тогда бросаться этим бисером?

Не привиті БЦЖ мають менше шансів підчепити ТБ. Це результати дослідження. Єдиного коректно проведеного. ЄДИНОГО! Після цього дослідження не проводилося подібного ніколи і нічого. Крапка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЕЕЕЕ... Ну там какбе є офіційний звіт з офіційного сайту виробника вакцин. Яка нафіг жовта преса?

Ще раз, по літерам: офіційний звіт з офіційного сайту виробника вакцин.

Ок, ще разок: офіційний звіт з офіційного сайту виробника вакцин.

Ну і так, щоб краще побачити: офіційний звіт з офіційного сайту виробника вакцин.

Кто нибудь из обвиняемых говорил что нужно прививаться вакциной именно этого производителя?

Производство вакцин низкорентабельное производство, на них нормально не заработаешь.

 

Я перепрошую, Ви взагалі в Україні живете? Бо у нас вже двно не пускають невакцинованих дітей в садки і батьки створюють свої приватні садки, ну тільки не підпільні, а нормальні. І що саме дивне - ніяких куп трупів діток в цих садках досі немає. Хоча вони і не вакциновані. Сюрприз?

А вот не надо, у меня родственница есть православная на пол головы, так даже суд выиграла и водила в садик и сейчас в школу ходят. Правда уже попускать начинает и думает привить

 

Яких конкретно? Хто фінансує?

Когда ребенок умирает по одной причине, а в новостях нарезают интервью так что бы это выглядело для обывателя совсем по другому, вот это вот все делается бесплатно? Дорогое эфирное время тратят тоже просто так? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Производство вакцин низкорентабельное производство, на них нормально не заработаешь.
Серйозно? Серйозно-серйозно? Ви впевнені в тому?

 

так даже суд выиграла и водила в садик
Правильно, через суд - можна. Іноді. Коли буде виконане рішення суду. А так - ні, не можна.

 

 

Когда ребенок умирает по одной причине, а в новостях нарезают интервью так что бы это выглядело для обывателя совсем по другому, вот это вот все делается бесплатно? Дорогое эфирное время тратят тоже просто так?

Це Ви про той випадок в Швейцарії, коли хвору на онко дівчинку вакцинували, вона від вакцинації померла, а потім з неї зробили жертву "вакциноконтрольованої" хвороби? Чи про що?

 

Добавлено через 1 минуту

Alxey R, а Ви дивилися ту передачу? Вам особисто сподобалося, що лікарі категорично відмовилися вакцинуватися?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Серйозно? Серйозно-серйозно? Ви впевнені в тому?

Абсолютно, у фармакологов есть что продать так что наркобароны обзавидуются.

Правильно, через суд - можна. Іноді. Коли буде виконане рішення суду. А так - ні, не можна.

Суд выиграла очень давно, остальных без судов пускают без всяких.

 

 

Це Ви про той випадок в Швейцарії, коли хвору на онко дівчинку вакцинували, вона від вакцинації померла, а потім з неї зробили жертву "вакциноконтрольованої" хвороби? Чи про що?

Нет в Украине этим грешат, плюсы особенно.

 

Alxey R, а Ви дивилися ту передачу? Вам особисто сподобалося, що лікарі категорично відмовилися вакцинуватися?

Я украинское тв не смотрю, смотрю только дискавери и хистори, не хватало тратить время на всякий шлак.

А зачем им вакцинироваться дополнительно?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вообще надо признать, что наши научились снимать передачи для народа.

Ты просто вспомни кто хозяин плюсов :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

остальных без судов пускают без всяких.

Не кажіть дурниць. У нас невакцинованих дітей в основному не пускають до дитячих садків.

Нет в Украине этим грешат, плюсы особенно.

Пруф?

А зачем им вакцинироваться дополнительно?

А Ви не знали? Тобто, для Вас новина, що від усіх дитячих хвороб треба вакцинуватися кожні 10 років? І це мінімум, це старі уявлення. Сучасні дослідження дають набагато менш тривалий вакцинний імунітет.

 

Добавлено через 3 минуты

не согласились прививаться в эфире и правильно.

Чому? Вони не робили планову ревакцинацію, он Івасюк, лікар і колишній замміністра взагалі не знав, що треба робити ревакцинацію кожні 10 років. Могли би і ревакцинуватися. Тільки ж ЧОМУСЬ не захотіли...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могли би і ревакцинуватися. Тільки ж ЧОМУСЬ не захотіли...

Детский сад... Я б тоже не стал колоть неизвестно что, чорт знает где, только потому что ведущей вздумалось меня взять на понт. Это типа как во дворе шпана: "Вась, а тебе слабо?"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виправдання так собі, чесно кажучи... На трієчку, по 12-ти бальній шкалі.

А враховуючи, що кололи б не ведучі, звісно, а лікарі, в прямому ефірі, які зацікавлені, щоб все відбулося ідеально, і бригада швидкої на підстраховці... Ну так і взагалі відмазка дебільнуватою виглядає...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зацікавлені, щоб все відбулося ідеально, і бригада швидкої на підстраховці...

Да-да-да... "А потім маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу."

 

Добавлено через 19 минут

Я проголосовал за этот пункт: прививки "Нужны, но только после консультации с медиком, которому я доверяю"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да-да-да... "А потім маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу."

Тобто, розумніше контраргументу немає, я правильно розумію? А ляпнуть щось треба... І як на зло, ляпнути щось дебільнувате...

Хоча, що ще чекати від людини, яка свої знання про вакцинацію черпає зі слів місцевого педіатра?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, розумніше контраргументу немає, я правильно розумію? А ляпнуть щось треба... І як на зло, ляпнути щось дебільнувате...

Какой привет - такой ответ.

Вы реально считаете, что врачам в студии, которых пригнало туда начальсво на ночь глядя, не пофиг на происходящее? При том, что реакция может наступить уже после передачи. Никто не увидит и не узнает.

Не... Ну вообще не дебильно... не...

 

Хоча, що ще чекати від людини, яка свої знання про вакцинацію черпає зі слів місцевого педіатра?

"Участковий", "місцевий" - это Ваши домыслы. У меня есть врач, которому я доверяю. Посмотрите голосовалку. Специалистам верят большинсво на форуме и в стране (я думаю). И только некоторые дартаньяны читают писульки в интернете сомнительного происхождения и верят форумным "икспердам", якобы те начитанные и что-то знают. :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...