Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Я сразу с травосборника косилки и закладываются по грядкам. Сохнет на месте уже. Постепенно подкладываю. Сверху на капельку.

 

А слизни в этом не заводятся? У меня с ними бела под капустой и хостами.

Змінено користувачем YELENA
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саш, хочу весь огород превратить в одну большую грядку :). Мы уже завозили несколько грузовиков конского перегноя, а травой не мульчировали. Траву после скашивания газона нужно подсушивать? Муж насеял фацелии несколько соток для пчелок. Скашивать будет после цветения, тоже нужно подсушивать? У нас везде капелька лежит, траву на шлангочки ложить?

Я не сушив. Але суха довше тримається. Свіжа швидко перегниває.

І ще я фацелію косив під час цвітіння. І свіжою мульчував те що цвітек, перці, огірки і так далі. Бджоли всі були там. Вона і скощена певний час ще пробує цвісти і манить їх.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не сушив. Але суха довше тримається. Свіжа швидко перегниває..

І ще я фацелію косив під час цвітіння. І свіжаю мульчував те що цвітек, перці, огірки і так далі. Бджоли всі були там. Вона і скощена певний час ще пробує цвісти і манить їх.

 

Для нас нектар і пилок фацелії головне, все інше потім. Колись пробувала свіжою травою мульчувати суницю, слимаки усе з'їли. От і питаю, як з ними боротися? Щось я не так робила. Може багато трави сипала. Який повинен бути прошарок свіжої трави?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А слизни в этом не заводятся? У меня с ними бела под капустой и хостами.

 

Есть конечно. Там где мульча, там слизни.

Там где мульча, там черви, там и кроты.

Но плюсов несоизмеримо больше.

От слизней сыплю Брос от слизней или Улицид.

 

Цветение винограда в теплице.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Формировка,грозди-просто бомба :beer:

 

Пугаюсь все равно, Сань, второй год ему ж.

После цветения буду ножницами работать с гроздями уже.

Оставлю пару целых для посмотреть на бимбы.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть конечно. Там где мульча, там слизни.

Там где мульча, там черви, там и кроты.

 

Спасибо за честность :). Все только расхваливают.

Саш, напиши, пожалуйста, все минусы грядок. К чему нужно быть готовым?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цветение винограда в теплице.

 

:o

А те, що цвіт місцями на землі лежить, то не страшно?

 

 

А тепер питання від садовода-любителя:

1. Літо прийшло без весни і деякі дерева різко пішли нарощувати масу. На яблунях, ще більш-менш, а от груша, абрикос, черешня - ростуть що дурні. Чи варто вже зараз вирізати приріст, що йде всередину крони? Коли зупиняти ріст бокових гілок(абрикос, зараза не цвів, зате наростив вже до 70 см гілки)?

На яблунях повно зав"язі - можна зайві гілки вирізати, чи яблукам потрібне живлення, яке буде йти через цьогорічний приріст.

 

2. Висаджені в четвер виноград та ожина виглядають задоволеними і навіть пішли в ріст, але минулорічний досвід підказує, що за тиждень-другий почнеться процес адаптації до моєї землі і вони зупиняться. З черешнею така сама біда. В мене дуже кислий грунт. Як би нам з ростюшками пропетляти мимо цього етапу? Може що локально додати для розкислення грунту + щось для активного росту?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:o

А те, що цвіт місцями на землі лежить, то не страшно?

 

 

А тепер питання від садовода-любителя:

1. Літо прийшло без весни і деякі дерева різко пішли нарощувати масу. На яблунях, ще більш-менш, а от груша, абрикос, черешня - ростуть що дурні. Чи варто вже зараз вирізати приріст, що йде всередину крони? Коли зупиняти ріст бокових гілок(абрикос, зараза не цвів, зате наростив вже до 70 см гілки)?

На яблунях повно зав"язі - можна зайві гілки вирізати, чи яблукам потрібне живлення, яке буде йти через цьогорічний приріст.

 

2. Висаджені в четвер виноград та ожина виглядають задоволеними і навіть пішли в ріст, але минулорічний досвід підказує, що за тиждень-другий почнеться процес адаптації до моєї землі і вони зупиняться. З черешнею така сама біда. В мене дуже кислий грунт. Як би нам з ростюшками пропетляти мимо цього етапу? Може що локально додати для розкислення грунту + щось для активного росту?

 

В теплиці грунт сухий, але підкладу щось з часом. Низ того грона обріжу, більш за все. На вулиці таке робити не варто.

В теплиці перший дріт на висоті 30 см, от із Велесом маю таку картину. В теплиці кожен см висоти на вагу золота. На вулиці перший дріт на висоті 70 см, тому нічого на землі не лежатиме.

 

Приріст обрізаю весь рік. На бачу сенсу ростити пагони, які витрачають енергію та поживні речовини дерева, що потім підуть на обрізку.

Нехай краще це все йде у плоди.

 

У винограда є періоди роста верхів та низів. Вони, як правило, тривають місяц. Зараз ростуть верха, тоді буде візуальний стоп, в цей час коренева буде вирівнювати баланс, тоді посеред літа знову буде шалений приріст пагонів.

Бажано під ці періоди давати відповідний корм для росту або пагонів, або кореневої.

Із Мівеною все росте добре, вже 3 раза працював по листу водорозчинкою із складчини. Можна використовувати Плантафол, Мастер або інші водорозчинні добрива інших виробників, бажано тільки щоб формула їх була повною та включала мікроелементи.

Протепляти на нітроамофосці або на простих добривах буде дуже важко. Можливо ще йкось пропетляти на органіці, але там все неконтрольовано буде відбуватися. Я із органікою буде обережний. Раз у 3-4роки по осені хіба що.

 

Добавлено через 2 минуты

Спасибо за честность :). Все только расхваливают.

Саш, напиши, пожалуйста, все минусы грядок. К чему нужно быть готовым?

Кроме слизней я больше никаких минусов не вижу. С кротами можно мириться.

Если не считать за минус неудовлетворенное желание поработать сапкой или лопатой, либо таскание тяжестей в виде урожая:D

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не считать за минус неудовлетворенное желание поработать сапкой или лопатой, либо таскание тяжестей в виде урожая:D

 

Ой только не сапать:) Насыпала между огурцами травы, а когда они разрастутся и разлезутся во все стороны, как мульчировать?

Змінено користувачем YELENA
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой только не сапать:) Насыпала между огурцами травы, а когда они разрастуться и разлезутся во все стороны, как мульчировать?

 

 

Под них подсыпать, наверное.

Я в растил не выращиваю, места жалко. Только вверх.

Кстати, если выращивает сорта, центральный стебель прищипни за 4-5 листом, пусть плети растут из пасынков в разные стороны. На них завязи будет гораздо больше.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На зворотньому боці листку - щось грибкове. Хорус+Скор був пару тижнів тому. Шарахнути ридомілом чи чимсь полегше? Урожай в кінці літа очікую.

IMG_0709.thumb.JPG.a8be6998c59612214d44c584c1b57617.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На зворотньому боці листку - щось грибкове. Хорус+Скор був пару тижнів тому. Шарахнути ридомілом чи чимсь полегше? Урожай в кінці літа очікую.

Якщо стирається - мілдью - Рідоміл або Танос

Якщо не стирається - войлочний кліщ - інсектицид або сірка.

 

 

Ридоміл + Сірка в будь-якому випадку.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На зворотньому боці листку - щось грибкове.

 

Це войлочний кліщ :). Зі зворотнього боку повинні бути характерні "прищики". Будь-який акарицид допоможе. Сірка навряд.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под них подсыпать, наверное.

Я в растил не выращиваю, места жалко. Только вверх.

Кстати, если выращивает сорта, центральный стебель прищипни за 4-5 листом, пусть плети растут из пасынков в разные стороны. На них завязи будет гораздо больше.

 

К огурцам, наверное, до момента образования плетей подсыпать нужно. Дальше плети нельзя шевелить. У меня не получится с подвязкой выращивать, все горит, нужно притенять. А так ряд 20 метров вдоль деревьев с кустиками через 15 см и плети направляю в тень дерева. Я посчитала, у меня съедают около сотни литровых банок маринованных огурцов за год :). Закрываю я корнишончики, значит садить нужно много. Сажаю гибриды, сортовых мало.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дядя Саша, Ваш прошлогодний Юпитер гроздей понавыбрасывал :pardon:

Пообрывать?

:D А не жалко?:D

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за честность :). Все только расхваливают.

Саш, напиши, пожалуйста, все минусы грядок. К чему нужно быть готовым?

 

Я свою грядку-эксперимент рясно засеял горчицей, а потом прямо туда посадил клубнику и чеснок в междурядья. Теперь раз в неделю стригу ножницами горчицу вокруг каждого кустика. Ж-) Сорняки заглушены надежно, но горчица еще тот сорняк. :D Кстати горчицу брал сами знаете у кого :) И чесноку туго приходится, когда жарим шашлык, такое перо вкусное отросло...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я свою грядку-эксперимент рясно засеял горчицей,

а я горчицу в клубнике повыдергала. Спасибо, что напомнили, побежала клубнику и жимолость собирать, пока дождя нет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а я горчицу в клубнике повыдергала. Спасибо, что напомнили, побежала клубнику и жимолость собирать, пока дождя нет.

 

Оставшиеся корни горчицы, если я правильно понял автора темы и по совместительству, крестного нашего сада :D способствуют аэрации грунта. Потому я стригу :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оставшиеся корни горчицы, если я правильно понял автора темы и по совместительству, крестного нашего сада :D способствуют аэрации грунта. Потому я стригу :)

Одно растение горчицы формирует само что-то порядка 80 м корней, корешков и корневых окончаний. После стрижки, вся эта масса перегнивает, образуя спрут каналов, по которым воздух проникает вглубь. Грунт становится пушистым, аэрированным, живым.

Посев горчицы заменяет внесение 3,5 кг перегноя на 1 м2.

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К огурцам, наверное, до момента образования плетей подсыпать нужно. Дальше плети нельзя шевелить. У меня не получится с подвязкой выращивать, все горит, нужно притенять. А так ряд 20 метров вдоль деревьев с кустиками через 15 см и плети направляю в тень дерева. Я посчитала, у меня съедают около сотни литровых банок маринованных огурцов за год :). Закрываю я корнишончики, значит садить нужно много. Сажаю гибриды, сортовых мало.

Купіть солому і нею замульчуйте. На довше стане. В мене тюк лежить чекає свого часу.;)

 

Добавлено через 5 минут

Одно растение горчицы формирует само что-то порядка 80 м корней, корешков и корневых окончаний. После стрижки, вся эта масса перегнивает, образуя спрут каналов, по которым воздух проникает вглубь. Грунт становится пушистым, аэрированным, живым.

Посев горчицы заменяет внесение 3,5 кг перегноя на 1 м2.

В мене половина городу добре росла, а інша ні. Це пов'язано з формуванням самого родючого шару, куди чого більше намило.

1 рік фацелія. Правда я її косив і всю тулив під помідори і перці. З 4 соток на 1 зносив.:lol:

2 рік гірчиця, але тут один раз висіяв, потім скосив, а потім вже не сіяв. Чітко було видно де родить, а де ні.

В цьому році висіяв навесні, до 2 снігу. І вона всюди однакова. Принаймні краща ніж була в минулому році. Значить дає результат.:beer:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Александр подскажите яблонька чемпион, 2 года.

Начали желтелеь листики в основном верхние, нижние в меньшей степени.

 

Чтобы ей дать?

 

Может это быть из за близко расположеного дождевателя который лупит и по яблоне тоже?

 

P.S. картинку про пожелетния помню - но не понимаю как ей пользоваться :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

P.S. картинку про пожелетния помню - но не понимаю как ей пользоваться :D

 

 

picture.php?albumid=6524&pictureid=75680

Да ладно, не понимаете.

Сверху сниз идёте и определяете.

С ваших слов желтеют верхние листья. - уходите влево вниз.

Желтеют, как я понимаю пластинки листьев, а не жилки. Тоесть межжилковые участки листка. Нехватка железа.

Вернее, из-за чрезмерного перелива просто его блокировка.

Железный купорос под корень, 100-200 г на ведро воды, два ведра для 2летки достаточно. По листу хелатом железа можно ускорить процесс.

Будете дальше так заливать, покупайте железный купорос мешками по 25 кг.:beer:

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саша, а можно хелаты под корень использовать или пустая трата денег?

По железу можно цитрат железа намутить и полить деревья или лучше по листьям?

Все таки внесение удобрений и минералов по листу полностью не заменит корневую подкормку. Плюс хелаты усваиваются лучше растюхами и их нужно меньше чем обычных минералов.

И еще вопросик на будущее, если вдруг проявятся болячки на малине, крыжовнике и смородине. Что лучше использовать из фунгицидов и инсекцидов с коротким сроком действия? Можно актофит или что то из био(фитоспорин, триходермин ит.д.) но это больше для профилактики, а вот для лечения может не прокатить. Заранее спасибо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...