Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

30 минут назад, Gitan сказал:

що то с абрикосом і як ойго вилікувати.

Гоммоз. Причин може бути багато.

Скоріше всього кластероспоріоз. Якщо пам'ятаю вигляд старого листя, воно мало бути в дірочку, то причина гомозу кластероспоріоз.

Сильні ураження вирізають нижче.

Дерево обробляють фунгіцидами проти грибкових. Мідь до роспускання бруньок, системні препарати по ходу сезону.

Писав вище. Сігнум, Белліс, скор+Хорус, магнікур сенсейшн та інші.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, POZITIFF сказал:

Гоммоз. Причин може бути багато.

Скоріше всього кластероспоріоз. Якщо пам'ятаю вигляд старого листя, воно мало бути в дірочку, то причина гомозу кластероспоріоз.

Сильні ураження вирізають нижче.

Дерево обробляють фунгіцидами проти грибкових. Мідь до роспускання бруньок, системні препарати по ходу сезону.

Писав вище. Сігнум, Белліс, скор+Хорус, магнікур сенсейшн та інші.

Обробив Блу Бордо. По бутону Хорус+Актара. Після цвітіння: Хорус+скор+Енжио планую. Поражені місця щось треба робити? Зачистити та обробити?

Частково зрізав гілля. Але є гілкі,які скететні і треба їх врятувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мої поради стосуються суто винограду. На ділянці я маю приблизно 50 кущів про яку машину перегною ви говорите, на всі кущі іде 2-3відра перегною. Звичайно якщо інщі види добрив ніхто не забороняє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Gitan сказал:

Поражені місця щось треба робити?

Зачистити та промазати тим же розчином Блу бордо.

Якщо є нормальний садовий вар, то я би закрив ним рану. Благосад👍

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, dot сказал:

Мої поради стосуються суто винограду. На ділянці я маю приблизно 50 кущів про яку машину перегною ви говорите, на всі кущі іде 2-3відра перегною. Звичайно якщо інщі види добрив ніхто не забороняє.

т.е. без говна никуда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.04.2023 в 17:02, POZITIFF сказал:

Гоммоз. Причин може бути багато.

Скоріше всього кластероспоріоз. Якщо пам'ятаю вигляд старого листя, воно мало бути в дірочку, то причина гомозу кластероспоріоз.

Сильні ураження вирізають нижче.

Дерево обробляють фунгіцидами проти грибкових. Мідь до роспускання бруньок, системні препарати по ходу сезону.

Писав вище. Сігнум, Белліс, скор+Хорус, магнікур сенсейшн та інші.

Скажите а какое ваше мнение относительно садовых замазок Арборин против Благосад?

Сам благосадом пользуюсь уже лет 5 и очень нравится результат. Очень хорошо затягивает раны, особенно не большие. Арборином не пользовался пока.

Еще видел хвалят Юнифарб. Даже в ютубе есть где показвают что Юнифарб имеет оинаковый эффект с Благосадом (хотя стоит в 10 раз дешевле)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, FOX.kissfm сказал:

Скажите а какое ваше мнение относительно садовых замазок Арборин против Благосад?

Я вже давно перейшов з Благосаду на Арборін. Легко наноситься, швидко застигає, формує міцну плівку на зрізі, що тримається дуже довго.

 

IMG_20230323_092715_883.thumb.jpg.5b7e2129f5911ec20ddb6cfcf70683c3.jpg

На щепленнях взагалі кращий вариант.

IMG_20230322_205452_707.thumb.jpg.418e2c5ca21efd9014be1dfd98b53559.jpg

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.04.2023 в 21:47, Vikctor сказал:

Якщо додати - взагалі не звертати більше на дерево уваги окрім збирання врожаю раз на два-три роки, то це буде повний опис дій геть усіх моїх сусідів стосовно абрикос)))

И это сильно оптимистичный сценарий.Монилия работает отменно,в отличие от рядового колхозника не обремененого познаниями в ззр. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бачив іноді в яму для винограду рекомендують вставити 50ту трубу для поливу, яка доходить до дренажа. є хоч якась користь від цього?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, newbee2020 сказал:

бачив іноді в яму для винограду рекомендують вставити 50ту трубу для поливу, яка доходить до дренажа. є хоч якась користь від цього?

В перший рік-два. Далі корінь покидає посадкову яму.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! У нас є черешня і груша, які хворіють. На черешні моноліноз. Цього року вже обробили їх купоросом, потім була друга обробка (не знаю чим обробляли). Тепер вони квітнуть ніби непогано, але вчора побачив на них мурашок, якихось інших жуків (в листях, мені здалося дохлі), темні цяточки і деякі вже молоді листочки ніби поїдені з чорними краями. Чи варто ще чимось обробити?

Також хотів запитати, чим підгодувати траву? У нас технічний газон (звичайна трава, без автополиву). Подекуди трави мало. Також в деяких місцях коли копали, підняли наверх глину, і там мох. Я думаю підсадили трохи трави Green Field Rasen (здається, таким колись користувався), попрокалувати, та трохи закрити глину піском. Так правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Oce@n сказал:

підняли наверх глину

Мабуть найгірший варіант для посадки газону😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Oce@n сказал:

не знаю чим обробляли). Тепер вони квітнуть ніби непогано, але вчора побачив на них мурашок, якихось інших жуків (в листях, мені здалося дохлі), темні цяточки і деякі вже молоді листочки ніби поїдені з чорними краями. Чи варто ще чимось обробити?

Ніби і треба, але не впевнений😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.04.2023 в 09:57, dot сказал:

Перегній бажано з під корів, але якщо нема можливості то можна і с під других тварин але не свіжий. Для підживлення кущів коровяк бажано вносити кожен рік.

Соррі що влажу,але бачу що тут трохи за гавно була розмова,і людина трохи не в темі,треба підправити.Найкраща піджива для винограду це саме СВІЖИЙ кінський гній,на другому місці свіжий козячий,ну а вже потім це саме,та й з під інщих тварин,у вигляді перегною.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погоджуюсь просто в нас з кінського поблизу немає, але на коровяк мій виноград нескаржився жодного разу😆

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати о говнах.

Сосед коз держит - есть смысл просить пару ведер, чтоб вместо куриного помета настаивать и поливать грядки?

в плане безопасности - гельминты, ожоги растений. При посадке в лунку сыпать?

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, мастерок сказал:

Соррі що влажу,але бачу що тут трохи за гавно була розмова,і людина трохи не в темі,треба підправити.Найкраща піджива для винограду це саме СВІЖИЙ кінський гній,на другому місці свіжий козячий,ну а вже потім це саме,та й з під інщих тварин,у вигляді перегною.

його не треба настоювати, видержувати? просто скрізь пишуть свіжак палить молоді рослини

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Палить коров'ячий та свинячий,особливо сильно-курячий.А ось конячий та козячий нічого не палить.Звісно що садити не в чистий навоз,а переколотити десь на половину з ґрунтом. Я перших з 50 корчів був дурним та завзятим,копав кубові ямы,сипав тачками перепрівший навоз,а зараз вже сотні кущів посаджені просто під мотобур,туди відро свіжого гною,трошки перекалампоцати лопатою з осипающимся ґрунтом,і усе.Навіть гній даю не завжди,інколи взагалі нічого не даю,інколи жменю добрив,як хтось написав вище,до самою дупи як і куди ти посадив,головне як будеш доглядати.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, dot сказал:

Погоджуюсь просто в нас з кінського поблизу немає, але на коровяк мій виноград нескаржився жодного разу😆

Мені пощастило,жопа сусідскої кобили була розташована за 5 метрів від мого віноградника,на фото видно сарайчик за парканом.На жаль кобила пішла на ковбасу,тому зараз мушу їздити по конюшням. 

16825047780827475926155299998201.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 век
минеральные удобрения не дефицит, продаются везде.

но тянет наш народ на всякое говно, и в саду и в политической жизни.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Tamburello сказал:

21 век
минеральные удобрения не дефицит, продаются везде.

но тянет наш народ на всякое говно, и в саду и в политической жизни.

Я ще розумію сусіда, в нього 3 корови, кури і свині. Йому ці піраміди хеопса з-під вікон треба кудись регулярно вивозити, то чому б не на свої земельні паї.

Якість продукції, до речі, дуже страждає в нього. Гниє все, що вирощене на такій органиці, дуже швидко. Воно і не дивно, раніше писав як часто і під що можна було вносити органіку в господарствах.

Але шара перемагає.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...