Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

В 30.03.2023 в 16:47, POZITIFF сказал:

Нектарини

Нектарин Геа.

Дуже сподобались сигнальні плоди за смаком, а дерева за стійкістю до хвороб.

FB_IMG_1680443528873.thumb.jpg.a06f934980241b6171fe054d61bc7b2d.jpgFB_IMG_1680443538235.thumb.jpg.00e8f07a241108deb3fec98b75e51728.jpg

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо до останніх поздно-осенних слів, на смак мені дуже подобалась « Октобер сан» мабуть сами солодкі з всіх слів, що мені довелось куштувати . Вони велики , а бонус майже півтора месяца хранілись в холодильнику , через місяц були ще більш солодкі. Можливо ще можут більше храніться, але скінчились . Зібрали 20 октября

910E2A8B-BD1E-420D-8EE4-1DC204CAEC67.jpeg

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підскажіть, розгрібав компост і бачив дофіга личинок хрущів. поряд сливка і черешні - минулий рік трохи хворіли, можливо що коріння личинки гризуть? думаю пролити, що краще буде з точки зору надійності та екологічності - актара чи антихрущ? актара наче від багатьох комах допомагає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То можуть бути бронзовки, вони люблять жити в компості, в компості хрущі не живуть...бронзовки корисні

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, newbee2020 сказал:

підскажіть, розгрібав компост і бачив дофіга личинок хрущів. поряд сливка і черешні - минулий рік трохи хворіли, можливо що коріння личинки гризуть? думаю пролити, що краще буде з точки зору надійності та екологічності - актара чи антихрущ? актара наче від багатьох комах допомагає.

В мене таке враження, що антіхрущ то взагалі якась недієва річ. Актара справді допомогає. На мій погляд поки що зарано лити від хрущів - я нещодавно копав ями під лохину й попалось декілька хрущів, то вони ще кволі, бо ледь прокинулись. Я минулого року рятував два дерева від хрущів. Пакетик або два актари на 10л то взагалі виявилось ніщо... Подіяло тільки коли використав 5 пакетів на 10л.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Пакетик або два актари на 10л то взагалі виявилось ніщо...

Для грунтового застосування норма Актари 6 г на 10 л. Вміст стандартного пакету, здається, 1,4 г.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, irina1969 сказал:

бронзовки корисні

Якщо не звертати увагу, що вони об'їдають цвіт😁

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.03.2023 в 22:51, POZITIFF сказал:

Секаі Ши👌

На промислове зберігання - Моді, Мутсу, Декоста, Джеремені.

Ух ти, стільки нових слів. Я от із зимнього по класиці посадив Ред Чіф на нього привив Голден, Пам'ять Эсаулу, та Джонатан. А от ви підкинули нови зимні сорти )) хоч саджати вже нікуди.

Доречі, зараз шукаю смачний сорт літніх яблук, основна ціль переробка - сушка, компоти, та чуть поїсти, але не головне. Дивився в сторону Конфетного.

А що б ви порекомендували? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, FOX.kissfm сказал:

А що б ви порекомендували? 

Ерлі Женева в мене посаджене для швидкого літа. Має випереджати по термінам дозрівання Білий Налив.

В тому році спробував сигнальні плоді. Підщепа 106 не дає можливості швидко "розігнати" дерево. Але вже спробував.

Для літа супер варіант. Велике кисло-солодке яблоко, яке поступово достигає, не осипається.

Попереджали що хворіє, але в моїх умовах не підтверджую. Але і не імунне, як Моді, якому взагалі все по трембітам.

Змінено користувачем POZITIFF
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Vikctor сказав:

В мене таке враження, що антіхрущ то взагалі якась недієва річ. Актара справді допомогає.

Чому? Вже давно не користуюсь Актарой, купую в "Літо" Антіхрущ об'ємом 1л. Коли відкрита банка, то препарат не губить своїх властивостей і на наступний рік. В мене нема нарікань на Антіхрущ.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, POZITIFF сказав:

Для грунтового застосування норма Актари 6 г на 10 л. Вміст стандартного пакету, здається, 1,4 г.

Вирішили в цьому році трохи удобрити город. Садимо пару соток для душі. помідори,оргірки, цибуля, зелень,крртопля.
Противники всякої хімії. але везти гній, то в такій кількості не вигідно. да і результат наскільки розказали від нього на наступний рік.
Підскажіть будь ласка,які є натуральні добрива в продажі? аналоги перегною.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, МаТраС сказал:

які є натуральні добрива в продажі? аналоги перегною.

То вам треба дивитися у себе по місцю, що у вас продається.

Курячий послід сухий або гранульований, відпрацьовані блоки чи мішки із виробництва грибів.

Хочу вас попередити, що вода - це чиста хімія. Але чим поливати крім неї не підскажу.

А жодна рослина не має навіть примітивного апарату у вигляді зубів для споживання органіки. І повинна буде чекати поки грунтова біота перетворить органіку у ту саму хімію - доступні кореням водяні витяжки солей мікро і макроелементів.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, POZITIFF сказав:

То вам треба дивитися у себе по місцю, що у вас продається.

Курячий послід сухий або гранульований, відпрацьовані блоки чи мішки із виробництва грибів.

Хочу вас попередити, що вода - це чиста хімія. Але чим поливати крім неї не підскажу.

А жодна рослина не має навіть примітивного апарату у вигляді зубів для споживання органіки. І повинна буде чекати поки грунтова біота перетворить органіку у ту саму хімію - доступні кореням водяні витяжки солей мікро і макроелементів.

гумор оцінив . Сильно не вникав, але ви зрозуміли про яку вредну херню я вів)Ясно. Крім курячого лайна значить нічим)

Тут ще підкинули ідею. Траву в бочці квасить і трохи гною туди ж. Ф поливати 1 до 10 розбавляючи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смердить цей фіточай ну дуже- дуже! Обережно. Почніть з малої ємності. Бо батьки в бочці зробили, потім не знали куди цю бражку подіти, щоб сусіди не лаялись :)

Змінено користувачем Dendnepr
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 тижня від початку пророщування.

Трохи виноградних саджанців надумав висадити.

 

 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Dendnepr сказав:

Смердить цей фіточай ну дуже- дуже! Обережно. Почніть з малої ємності. Бо батьки в бочці зробили, потім не знали куди цю бражку подіти, щоб сусіди не лаялись :)та 

Та да. Прийщлось раз нюхнюти. Сморіт з сільського туалету показався духами шанель після тої бражки)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.04.2023 в 07:00, МаТраС сказав:

Та да. Прийщлось раз нюхнюти. Сморіт з сільського туалету показався духами шанель після тої бражки)

Ще можно курник сухій гранулеваний ( коров’яче, кіньске, кролік можно .Собака ,свинка, людина не підійдуть)залить водою, добавить препарт швидкого разложения Байкал. Когда бродіння закінчітьсячерез пару днів , застосовувать як основу для підгодовування рослин. Це будут азотни суміші для швидкого роста -все що на какашках травоядних, це додаток до компостной сумиши при посадке.

Попіл ,якого, в цілому, треба богато, розводите в воде и поливати після цветения.  Єто калийние добрива так заменяется

Але чім замінить бор, серу, фтор при органическом земледелии и молібден я не знайшла. Зола не працює так, як треба, хоча теоритично воні там мают бути теж, напевно завісіт от дерев, з яких получено зола. 
Тому суперфосфат и окремо маю пляшки с хелат железа,бор, марганец. А так же початковий комплекс професійних добрив для рассаді( вдома ви ніякими органическими вонючками поливать не будете). 

Це мій досвід такій,  хоча спочатку теж думала, що в мене буде тільки органическое земледелие.

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Сарочка сказав:

Ще можно курник сухій гранулеваний ( коров’яче, кіньске, кролік .можно собака и свинка, людина не підійдуть)залить водою, добавить препарт швидкого разложения Байкал. Когда бродіння закінчітьсячерез пару днів , застосовувать як основу для підгодовування рослин. Це будут азотни суміші для швидкого роста -все що на какашках травоядних, це додаток до компостной сумиши при посадке.

золу , якой треба богато, розводите в воде и поливати після цветения.  Єто калийние добрива так земятся.

Але чім замінить бор, серу, фтор при органическом земледелии и молібден я не знайшла. Зола не працює так, як треба, хоча теоритично воні там мают бути теж, напевно завісіт от дерев, з яких получено зола. 
Тому суперфосфат и окремо маю пляшки с хелат железа,бор, марганец. А так же початковий комплекс професійних добрив для рассаді( вдома ви ніякими органическими вонючками поливать не будете). 

Це мій досвід такій,  хоча спочатку теж думала, що в мене буде тільки органическое земледелие.

ну не для того я це рощу, щоб потім лікуватися або крякнути в  40 чи в 50) так що клав я на всі ті хімікати. що виросте ,те виросте. он фрукти ростуть і нормально

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МаТраС сказал:

ну не для того я це рощу, щоб потім лікуватися або крякнути в  40 чи в 50) так що клав я на всі ті хімікати. що виросте ,те виросте. он фрукти ростуть і нормально

Справжнє органічне виробництво - то недосяжний рівень майстерності.

Але наш менталітет не дозволяє нам то зрозуміти. Здається що внести відро гімна  чи машину гною то легко і натурально.

Не маючи уяви скільки і чого вносиш. І як то воно все впливає і на якість врожаю, і здоров'я кінцевого споживача.

Навіть в совдепії в господарствах було прийнято вносити перегній раз в 3 роки в сівозміну на поля. При чому в рік внесення вирощувалось там щось на кшталт зеленої кормової маси для харчування тварин.

І лише через рік там сіялись зернові або висаджувались коренеплоди чи щось інше, що вже росло для харчування людей.

 

Змінено користувачем POZITIFF
  • Лайк 13
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Сарочка сказав:

золу , якой треба богато, розводите в воде и поливати після цветения.  Єто калийние добрива так земятся.

Маю багато попілу після зими, але поводжусь з ним обережно. Крім  того, що він дає калій, кальцій та фосфор, він ще зменшує кислотність ґрунту. Тож треба розуміти, які рослини добре почуваються намкислому чи слабокислому ґрунті і не додавати до них попіл.  З цієї причини я не сиплю його в компостер. Кажуть, що він прискорює перетворення  на компост. Але в мене багато хвойних рослин. 

З полуницю мала змогу переконатись, що вона не радіє попілу. Не дивлячись на те, що в мене і так земля кисла, мала думку, що попіл не дуже змінить кислотність і поплатилась хлорозом на якомусь з сортів, що одразу відреагував на додавання попілу. Ну і поєднувати попіл з перегнієм не варто, якщо нема мети позбавитись азоту та перевести фосфор в зовсім не їстівну форму.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от цікаво як бути коли на одній ділянці треба поєднати рослини які люблять і навпаки не люблять кислий грунт ? Ну як рослини.. мова не про капризні плодові, а більш простий сценарій. Наприклад на 5 сотках є сосни звичайні, вже доволі дорослі - метрів по 10 висотою, ростуть хаотично по всій ділянці, ну і хотілось-би виростити гарний газон (сонця вистачить тому газону, а для перестраховки буде насіння з великим вмістом овсяниці червоної > 50%). Грунт зараз кислий - торік весь сезон випалював хімією хвощ та малою дозою вапна по-троху розкисляв грунт. На цей рік заплановано конкретно вдарити по PH дозою вапна біля 5 кг на 10м2, дотруїти хвощ, якщо вилізе, та інші бур'яни спалить і десь в травні - квітні, засіяти газон.

Газон - любить не кислий грунт, сосна - кислий. Схиляюсь до думки, що треба орієнтуватись на газон і план по розкисленню грунта продовжувати, а сосни всеж-таки не маленькі - потерплять. Вірним путьом іду? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в яму под голубику кислый торф и серу для подкисления. остальной участок - можно и раскислить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dendnepr сказал:

в яму под голубику кислый торф и серу для подкисления. остальной участок - можно и раскислить

голубика не планируется - газон-бетон вот наш девиз 😀

Змінено користувачем Malchish
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Malchish сказал:

голубика не планируется - газон-бетон вот наш девиз 😀

я про принцип. под каждое растение свое удобрение под корень

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь ласка, а отой фіточай можно зробити з кульбабок, бо тих одуванів сьогодні відро наколупала - вже почали нав'язувати квіточки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...