Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Из чего сделать порожек без душевой без поддона?

finansist9999

Рекомендовані повідомлення

приветствую.

Делаю в квартире душевую без поддона. Новостройка, уровень пола позволяет вывести трап виега в центр под ноль.

 

Угол ванной + перестенок с газоблока. Задумался как сделать порожек что бы вода не перетекала?

видел такой вариант как на фото - походу это труба из нержавейки. В эпицентре нашел такую (кусок 3м от 400 до 700 грн). По сути нужен метр, затем вмуровать его между плиткой наполовину.

 

Какие еще есть варианты?

16331000638_7625260711_o.thumb.jpg.a15305813ee24eebc3708b70817aef0a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это Ваше фото?Или у Вас ещё в процессе?

 

это я в спортзале сфоткал. для примера. хочу также... где эту "трубу" достать? только не с епицентра за 700грн 3м?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это я в спортзале сфоткал. для примера. хочу также... где эту "трубу" достать? только не с епицентра за 700грн 3м?

 

шукайте на металобазах в своєму регіоні, там ціни гуманніші :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело в том,что именно с такими Виеговскими трапами можно слека пошаманить и намутить так необходимый 1 см уклона-тогда не нужно заморачиватся с трубой.Ну и ставить по центру его не феншуйно,болеее правильно провернуть всю плоскость в дальний уол.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю аналогічну душову, довго думав як зробити порожик. В результаті, коли ложили плитку на підлогу, залишили місце від перегородки до стіни на товщину самої перегородки, десь біля 10 см. Потім дві рейки, по 7 см висоти, виставили як опалубку на порожик і залили бетоном( 3-4 мастєрка). Через три дні, з кусків плитки і білого уголка, який залишався, обклали сам застигший поріг.

0000.thumb.jpg.200dc838a1d7d423d0fe20319ce59e7f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю аналогічну душову, довго думав як зробити порожик. В результаті, коли ложили плитку на підлогу, залишили місце від перегородки до стіни на товщину самої перегородки, десь біля 10 см. Потім дві рейки, по 7 см висоти, виставили як опалубку на порожик і залили бетоном( 3-4 мастєрка). Через три дні, з кусків плитки і білого уголка, який залишався, обклали сам застигший поріг.

 

як на мене то в такому "порозі" є такі недоліки:

 

1. якщо перший раз ідеш (більше стосується де ходять вперше наприклад бані, сауни) можна незамітити що є поріг так як він в один колір з плиткою, може варто його робити іншим кольором (в Вашому випадку боки б зробив з салатовго кольору такого як на стінках)

 

2. гострі кути, можна на плитці посковзнутись і вдаритись об кут :-(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як на мене то в такому "порозі" є такі недоліки:

 

1. якщо перший раз ідеш (більше стосується де ходять вперше наприклад бані, сауни) можна незамітити що є поріг так як він в один колір з плиткою, може варто його робити іншим кольором (в Вашому випадку боки б зробив з салатовго кольору такого як на стінках)

 

2. гострі кути, можна на плитці посковзнутись і вдаритись об кут :-(

 

через ці недоліки і не хочу його робити. залишаю на крайній варіант.

Хотілось би з труби... може ще 2 таких людей знайдеться і купимо 3м кусок труби на трьох?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотілось би з труби...

Нержавеющая труба вовсе не дефицит. Продается от 1 метра. Отошлют куда скажете. Учитывая приличный диаметр, не жадничайте и берите стенку хотя бы 1.5мм (обидно будет заработать вмятину, уронив мыло) Марки AISI 304 вам хватит. Бывает зеркалка (полированная) и матовая (шлифованная). Купить - ну например тут metaloalians.net/metalloprokat/nerzhavejushchij-metalloprokat

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

через ці недоліки і не хочу його робити. залишаю на крайній варіант.

Хотілось би з труби... може ще 2 таких людей знайдеться і купимо 3м кусок труби на трьох?)

 

Ви з якого міста?

 

У Львові є кілька фірм які торгують кольоровим металопрокатом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як на мене то в такому є такі недоліки
В мене таке в літньому душі.
1. якщо перший раз ідеш (більше стосується де ходять вперше наприклад бані, сауни) можна незамітити що є поріг так як він в один колір з плиткою
Господарі в темі, а рідких гостей попереджають і людина на новому місці перший раз завжди приглядається.
2. гострі кути, можна на плитці посковзнутись і вдаритись об кут
Згоден на 100%.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як на мене то в такому "порозі" є такі недоліки:

 

1. якщо перший раз ідеш (більше стосується де ходять вперше наприклад бані, сауни) можна незамітити що є поріг так як він в один колір з плиткою, може варто його робити іншим кольором (в Вашому випадку боки б зробив з салатовго кольору такого як на стінках)

 

2. гострі кути, можна на плитці посковзнутись і вдаритись об кут :-(

 

над порожиком ще будуть двері скляні, які будуть відкриватися всередину. В душову будуть заходити не так багато людей, тому про обережність будуть знати усі (це ж не прохідний двір). А щоб не повсковзнутись, можна коврик резиновий кинути, для істинних фанатів безпеки є каска/мотошлем )

 

Для ТС, як варіант для здешевлення порожика із труби, можна взяти пів метра нержавійки, розрізати вздовж і уже до укладеної плитки прикрутити/приклеїти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господарі в темі, а рідких гостей попереджають і людина на новому місці перший раз завжди приглядається.

 

в тестя в селі теж хата трохи ще старого взірця, там одвірки низенькі, і я вже не один рік туди приїжджаючи теж часто головою луплю в одвірок, теж згадується каска, шолом і т.д.... :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нержавеющая труба вовсе не дефицит. Продается от 1 метра. Отошлют куда скажете. Учитывая приличный диаметр, не жадничайте и берите стенку хотя бы 1.5мм (обидно будет заработать вмятину, уронив мыло) Марки AISI 304 вам хватит. Бывает зеркалка (полированная) и матовая (шлифованная). Купить - ну например тут metaloalians.net/metalloprokat/nerzhavejushchij-metalloprokat

 

позвонил туда. минимум 3 метра - 1800 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

позвонил туда. минимум 3 метра - 1800 грн.

Ну наберите в Гугле и продавцев выпадет море. Обычно от метра и кратно метру. Вот вам Харьковские продавцы - 057-751-95-10 и 067-524-02-32.

Ну а снизить цену (600 гр за метр это впечатляет) можно немного пожертвовав диаметром и взяв-таки стенку 1мм, но плотно набив трубу раствором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господарі в темі, а рідких гостей попереджають і людина на новому місці перший раз завжди приглядається.

 

 

можно 10 лет пользоваться душем без проблем, а на 11й, задумавшись/замечтавшись/будучи не в настроении - как минимум заработать перелом, ударившись ногой (перелом фаланги, пястной кости. причем учтите - со смещением - и не факт, что получится совместить обломки без операции).. как максимум - еще и грохнуться, ударившись головой (тут последствия - как повезет)... и один этот раз с лихвой перекроет те 10 лет "беспроблемного" пользования. а если это не Вы, а близкий человек? а если еще и пожилой?

оно Вам надо?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заказал и оплатил уже трубу 2м 720грн.

50.8 2мм блестящая.

приедет - выложу фотку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можно 10 лет пользоваться душем без проблем, а на 11й, задумавшись/замечтавшись/будучи не в настроении - как минимум заработать перелом, ударившись ногой (перелом фаланги, пястной кости. причем учтите - со смещением - и не факт, что получится совместить обломки без операции).. как максимум - еще и грохнуться, ударившись головой (тут последствия - как повезет)... и один этот раз с лихвой перекроет те 10 лет "беспроблемного" пользования. а если это не Вы, а близкий человек? а если еще и пожилой?

оно Вам надо?

 

Красиво излагаете.

А какие последствия будут, если замечтаться и забыть поднять ногу при входе в штатную душкабину? Ну или при выходе из ванной на плиточный пол?

Ваши предложения по теме?

 

Добавлено через 5 минут

это я в спортзале сфоткал. для примера. хочу также... где эту "трубу" достать? только не с епицентра за 700грн 3м?

 

И что эта труба обеспечит невытекание воды ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в тестя в селі теж хата трохи ще старого взірця, там одвірки низенькі, і я вже не один рік туди приїжджаючи теж часто головою луплю в одвірок, теж згадується каска, шолом і т.д.... :D

 

До родичів похилого віку варто частіше навідуватися. :)

 

Добавлено через 1 минуту

можно 10 лет пользоваться душем без проблем, а на 11й, задумавшись/замечтавшись/будучи не в настроении - как минимум заработать перелом, ударившись ногой (перелом фаланги, пястной кости. причем учтите - со смещением - и не факт, что получится совместить обломки без операции)..

 

Да, тут и Dr. Yura не поможет. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До родичів похилого віку варто частіше навідуватися. :)

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Да, тут и Dr. Yura не поможет. :)

 

:D тесть проживає у Львові, в село навідується, я теж інколи навідуюсь в село

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
  • 1 рік потому...

 

 

И что эта труба обеспечит невытекание воды ?

 

да. вода не вытекает. шикарный душ получился. жаль квартиру ту уже продал. в следующей буду делать точно так же

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...