Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Батьківська хата

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Отже, був я в них. Сподобалось.

Звичайне цехове гаражне виробництво :)

Роблять все, що захочеться.

 

Розповім про двері.

Об їздив всіх доступних виробників, і вибрав теж якесь "гаражне" виробництво з Білої Церкви. Порадувала добротність роботи і товщина профілів. "Стражі" в порівнянні з ними консервна банка... Ціна середня як для таких дверей.

 

А тепер урок який я виніc зі своїх дверей.

Головне в таких дверях це якісна покраска. МДФ і уголки - то все приблизно однаково у всіх таких виробників.

У мене через пів року підірвало краску в деяких місцях під ущільнювачем. Підкрашували по гарантії Хамерайтом, ущільнювач замінили, але осадок залишився. + зараз бачу що через пару років далі лущиться краска в інших місцях. Треба буде підмазувати вже самому.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розповім про двері.

Об їздив всіх доступних виробників, і вибрав теж якесь "гаражне" виробництво з Білої Церкви. Порадувала добротність роботи і товщина профілів. "Стражі" в порівнянні з ними консервна банка... Ціна середня як для таких дверей.

 

А тепер урок який я виніc зі своїх дверей.

Головне в таких дверях це якісна покраска. МДФ і уголки - то все приблизно однаково у всіх таких виробників.

У мене через пів року підірвало краску в деяких місцях під ущільнювачем. Підкрашували по гарантії Хамерайтом, ущільнювач замінили, але осадок залишився. + зараз бачу що через пару років далі лущиться краска в інших місцях. Треба буде підмазувати вже самому.

 

Я думаю тут від багатьох факторів залежить.

В тебе фарба молоткова чи порошкова?

Двері на сонячній стороні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю тут від багатьох факторів залежить.

В тебе фарба молоткова чи порошкова?

Двері на сонячній стороні?

 

Двері захищені від опадів (втоплений вхід). Сонце взагалі ніколи не попадає на них, втім як і інші агресивні фактори.

 

На рахунок фарби я вже точно не пам'ятаю, мабуть порошкова, та яку запікають в печі. Підкрашували молотковою Хаммерайтом, але вона значно відрізняється.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На рахунок фарби я вже точно не пам'ятаю, мабуть порошкова, та яку запікають в печі. Підкрашували молотковою Хаммерайтом, але вона значно відрізняється.

 

Тут справа в фарбі.

Порошкова, яку запікали в печі, раніше була дуже популярна. Але ремонтувати її майже нереально (знову в піч, дуже дорого), тому зараз лише молоткову використовують.

Можливо тобі з часом буде краще зачистити двері і перефарбувати? Або віддати на день два на гаражне фарбування :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут справа в фарбі.

Порошкова, яку запікали в печі, раніше була дуже популярна. Але ремонтувати її майже нереально (знову в піч, дуже дорого), тому зараз лише молоткову використовують.

 

А в чем проблема подкрасить порошковое покрытие ?

Не прилипнет или что?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чем проблема подкрасить порошковое покрытие ?

Не прилипнет или что?

 

Я думаю підфарбувати не проблема. Але візуально певно буде замітно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відкопали клад, який закопували весною:

attachment.php?attachmentid=460240&stc=1&d=1442220259

 

Викликали місцевий тракторець, викопали траншею від будинку до криниці:

attachment.php?attachmentid=460241&stc=1&d=1442220298

 

Кинули трубу в ізоляції і 4-жильний провід для насосу:

attachment.php?attachmentid=460242&stc=1&d=1442220337

 

І закопали. Залишилось кинути насос в криницю і вода буде в будинку.

20150905_065728.thumb.jpg.eb67e59767fb0eea6f488e75e1e39b72.jpg

20150905_075131.jpg.34c715880e8cb74e9033726f9fa292a0.jpg

20150905_161215.thumb.jpg.37882b8934da923e0d7b3497d0f973f5.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що краще взяти в якості підшивки стелі гаражу?

З деревом довго гратись, вагонка не дуже, метал дорого....

Але поки метал більше всього подобається.

А потрібно ж його кинути, бо, певно, неможливо буде поставити гаражні ворота.

attachment.php?attachmentid=460428&stc=1&d=1442299070

 

Між балками буде вата. Під балками пароізоляція.

20150906_171943.jpg.c77d783588af7e7e8b129ec88c0ef1ec.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що краще взяти в якості підшивки стелі гаражу?

З деревом довго гратись, вагонка не дуже, метал дорого....

Але поки метал більше всього подобається.

 

Обшейте потолочным гипсокартоном. Ну не делать же в гараже натяжные потолки?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відкопали клад...

І закопали.

 

А чего гильзовать не стали? Я у себя трубу и кабель укладывал в 110-ю трубу для калинизации, чтобы потом не раскапывать в случае чего.

 

Добавлено через 8 минут

Що краще взяти в якості підшивки стелі гаражу?

З деревом довго гратись, вагонка не дуже, метал дорого....

А что такое "металл"?

Я бы в тех. помещении зашил или ОСБ или фанерой. Стыки закрываются рейками из той-же фанеры. А там уже ее красить/морить чем душе угодно.

В любом случае перед подшивкой сперва стены нужно оштукатурить, а перед этим набить ПИ, чтобы напуски на стены были под штукатуркой.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обшейте потолочным гипсокартоном. Ну не делать же в гараже натяжные потолки?

 

Гіпсокартон повинен буде волостійким. І потім його шпаклювати-фарбувати? Не знаю як вся ця система стійка до вихлопів...

 

Добавлено через 2 минуты

А чего гильзовать не стали? Я у себя трубу и кабель укладывал в 110-ю трубу для калинизации, чтобы потом не раскапывать в случае чего.

 

Навіть не думали про це.... Сподіваюсь проблем не буде.

Від механічних пошкоджень ПЕ труба захищена трохи утеплювачем, а кабель іншою ПЕ трубою.

 

А что такое "металл"?

Я бы в тех. помещении зашил или ОСБ или фанерой. Стыки закрываются рейками из той-же фанеры. А там уже ее красить/морить чем душе угодно.

В любом случае перед подшивкой сперва стены нужно оштукатурить, а перед этим набить ПИ, чтобы напуски на стены были под штукатуркой.

 

Метал - профнастил. ОСБ щось не дуже подобається. Фанера треба подивитись.

 

На рахунок пароізоляції перед штукатуркою дякую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гіпсокартон повинен буде волостійким. І потім його шпаклювати-фарбувати? Не знаю як вся ця система стійка до вихлопів....

це ж не ванна. думаю звичайний підійде

пофарбуєте в кращому випадку без шпаклювання

думаю, що ви так високо голову не підійматимете:lol:

взагалі для економії взяв би напівобрізну дошку 25 мм

а з часом прикрутите будь-який з варіантів, а дошки стане щоб вата стояла

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо власник гiлки не проти... Я подшил всё-таки ОСБ,правда не к балкам,а к лагам.Руки(время,деньги...) не доходят покрасить или приклеить ПВХ-квадраты,или подшить дешёвый пластик,или х.з...Фото выкладываю,чтобы Вы увидели,как "смотрится" ОСБ.В принципе,жить можно,не боится сырости.В любом случае,потолок должен быть светлым,а то никакого освещения не хватит...С уважением!

884299233_1297.jpg.57b21560aff175f7c858fa5642e9cd74.jpg

949391235_1294.jpg.b5a398e84b94e7e23f460f07dcbd2812.jpg

20878369_1293.jpg.7bed16b1981b579ba37d8516bb594733.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо власник гiлки не проти... Я подшил всё-таки ОСБ,правда не к балкам,а к лагам.Руки(время,деньги...) не доходят покрасить или приклеить ПВХ-квадраты,или подшить дешёвый пластик,или х.з...Фото выкладываю,чтобы Вы увидели,как "смотрится" ОСБ.В принципе,жить можно,не боится сырости.В любом случае,потолок должен быть светлым,а то никакого освещения не хватит...С уважением!

 

Звісно власник гілки не проти, дякую за фото! А що таке пвх квадрати?

Судячи зі всіх коментарів краще всього підшити гіпсокартоном/дошкою/осб (найдешевше підкреслитм), а коли вже дійдуть руки, то чимось гарнішим або помалювати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ошибся,не ПВХ,а ППС (вот эти,например,НЕ РЕКЛАМА:(ссылка устарела) ).Да,не мог удержаться на реплику по поводу натяжного потолка.Вот он,гламурный гОраж:www.drive2.ru/l/3308664/ Прошу пардона за флуд,хотел,чтобы и Вы улыбнулись!
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.Вот он,гламурный гОраж:www.drive2.ru/l/3308664/ Прошу пардона за флуд,хотел,чтобы и Вы улыбнулись!

 

Улыбнуло, так улыбнуло! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ошибся,не ПВХ,а ППС (вот эти,например,НЕ РЕКЛАМА:www.stroyploshadka.ua/otdelochnye-materialy/lepnoj-dekor/rozetki-i-potolochnie-plity/ ).Да,не мог удержаться на реплику по поводу натяжного потолка.Вот он,гламурный гОраж:www.drive2.ru/l/3308664/ Прошу пардона за флуд,хотел,чтобы и Вы улыбнулись!

 

Ппс квадрати думаємт поставити в паливну. Можливо і в ванну....

 

Гламурний гараж.....росія, тут все зрозуміло :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ппс квадрати думаємт поставити в паливну. ...

 

Лучше в топочную ППС на потолок не лепить. Там надо не горючее что то. Гипсокартон например.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі штроби під кабеля вирішили зробити самі. Так як штроборіз в нас досі поломаний, робили штроби болгаркою. По газобетону без проблем, а от з цеглою важче і пилюки то скільки :bad:

 

attachment.php?attachmentid=460659&stc=1&d=1442384059

20150906_171848.jpg.8978d3031802ee1906ebdce4b081e064.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, смотрю у вас уже и подоконники стоят- какие? Отзывы и очучения?

 

Так ми ж йдемо по чітко складеному плану :)

 

Підвіконники доволі прості. Danke Lucido Bianko

 

Щось про них важко сказати, вони ще навіть в заводскій плівці. Виглядають файно, не брали дорогих, бо подумали, що часто на них дивитись не будемо.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підвіконники доволі прості. Danke Lucido Bianko

 

Поделитесь ценой, а то я сейчас в ступоре. У нас не очень большой выбор того, что можно пощупать. Данке- это самое дорогое,что можно у нас увидеть, все остальное...:( Но по той цене, что предлагают Данке, я могу взять почти деревянные: Топалит, Альбер,Ганц...

Я смотрела из Данке на такие- Lalbero Bianco — белое дерево danke.ua/decors/14/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поделитесь ценой, а то я сейчас в ступоре. У нас не очень большой выбор того, что можно пощупать. Данке- это самое дорогое,что можно у нас увидеть, все остальное...:( Но по той цене, что предлагают Данке, я могу взять почти деревянные: Топалит, Альбер,Ганц...

Я смотрела из Данке на такие- Lalbero Bianco — белое дерево danke.ua/decors/14/

 

Там ніби на весь модельний ряд ціна однакова. Нам обійшлись в 850грн. 1700х300мм

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

S1LENCE, а вы штукатурить сами будете?

 

Ні, не самі.

Але я попросив, щоб мені показали, як правильно затягувати газоблок у кімнатах, де буде плитка на стінах (паливна, ванна). Показали, їх зроблю сам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...