Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Батьківська хата

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Живемо в цьому будинку більше року. Є трохи статистики, якою можна поділитись.

Наприклад споживання електроенергії за останні 6 місяців. Опалення простий індукційний електрокотел + камін. Бойлер і склокерамічна плита теж, відповідно, на електриці. Тобто все на електриці, будинок 80м2, 4 людини:

attachment.php?attachmentid=564268&stc=1&d=1493969103

Capture.JPG.f69f63abb4de1cc97ca837bb32b26185.JPG

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання до знавців - що робити з цим куском землі, тобто, що туди можна посадити? Якісь кущі?

 

Ширина 70-80см, зліва південь = сонця дуже мало, зверху ще земля з глиною лежить. Що з землею робити? Можна зняти верхній шар, інше перекопати і зверху насипати чорнішої землі. Якщо кущі - то під них окремо земля в лунку...

 

Я посадила рябину черноплодную - или еще называют арония. Весной лист темно красный. Неплохо растет в тени, ягоду можно кушать и нужно - полезна. Буду сушить и в компоты.

А с глиной я ничего кардинального не делала - убрала камни и мусор и второй год засеваю ячменем озимым по совету "позитива" - земля становится землей и более рыхлой. Сегодня уже и не скажешь что это глина была.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Живемо в цьому будинку більше року. Є трохи статистики, якою можна поділитись.

Наприклад споживання електроенергії за останні 6 місяців. Опалення простий індукційний електрокотел + камін. Бойлер і склокерамічна плита теж, відповідно, на електриці. Тобто все на електриці, будинок 80м2, 4 людини

 

А як у Вас вийшло до сплати за квітень 355,50грн, якщо з березня тариф до 100кВт - 0,9грн, а все, що більше - 1,68грн? Чи у Вас дво- чи тризонний тариф?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як у Вас вийшло до сплати за квітень 355,50грн, якщо з березня тариф до 100кВт - 0,9грн, а все, що більше - 1,68грн? Чи у Вас дво- чи тризонний тариф?

 

Рискну предположить что у Ивана оформлен тариф на электроотопление. Он до мая действует.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо є електрокотел, то я не уявляю як можна жити без двозонного лічильника і тарифу на електроопалення
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...