Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Батьківська хата

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Ніби є пару днів більш менш вільних, тому вирішили утеплювати горище таки ватою. Я правильну схему намалював? Вентзазорів ніде не потрібно?

attachment.php?attachmentid=457836&stc=1&d=1441090818

686184007_.JPG.5925d0c7b343b34b27c632f933cf42a3.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если чердак будет как то использоваться, то для дюймовки расстояние между лагами сильно большое.

Вентзазор, я бы, сделал между ватой и гидроизоляцией, либо вообще ее (гидроизоляцию) убрать, а настил с щелями.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пароизоляцию расстелить сплошным слоем с нахлестом и стыки проклеить К2. На лаги не заводить. В пленке они вполне могут заплесневеть.

 

ИМХО гидроизоляция здесь лишняя. Крыша у вас будет довольно герметичная под металлом ведь уже есть пленка, а если что и попадет в вату то это будет такой мизер что ни на что не повлияет и быстро высохнет.

 

Таким образом вата будет отлично проветриваться.

А вот уложив сплошняком ГИ прямо на вату рискуете получить проблему если где нибудь пар прорвется через пароизоляцию.

 

Если все таки очень хотите ГИ поверху то надо делать вентилируемый зазор в несколько сантиметров между ватой и ГИ.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поддержу про убрать ГИ и сократить шаг между лагами. Если угадать с раскладкой, лаги прижмут места нахлеста паробарьера, и можно не проклеивать. Ширина рулона как раз 1,5 метра.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поддержу про убрать ГИ и сократить шаг между лагами. Если угадать с раскладкой, лаги прижмут места нахлеста паробарьера, и можно не проклеивать. Ширина рулона как раз 1,5 метра.

 

Я щось читав багато, що ГІ потрібно, щоб вату не роздувало і щоб туди нічого не попадало...

 

Можливо зменшимо крок до 1.2м. 1.5м просто як раз на 2.5 плити вати...тре експериментально глянути, чи буде дошка прогинатись на довжині 1.5м.

 

Я взагалі планував пароізоляція не вздовж лаг давати, а в поперек. Та й поверхня не ідеально рівна, прийдеться, певно, проклеювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я щось читав багато, що ГІ потрібно, щоб вату не роздувало і щоб туди нічого не попадало...

Тогда стелить что-то вроде геотекстиля или ветробарьера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда стелить что-то вроде геотекстиля или ветробарьера.

 

Зрозуміло.

Просто з даху залишись трохи (може 50м2) ГІ, думав її тут використати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гидроизоляцию не советуют класть непосредственно на утеплитель без зазора. Или у вас супердиффузионная мембрана? Если просто ГИ, то попробовать продать, и купить подходящий материал.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гидроизоляцию не советуют класть непосредственно на утеплитель без зазора. Или у вас супердиффузионная мембрана? Если просто ГИ, то попробовать продать, и купить подходящий материал.

 

Зрозумів. Просто ГІ. Знайдемо ще куди її подіти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гидроизоляцию не советуют класть непосредственно на утеплитель без зазора. Или у вас супердиффузионная мембрана? Если просто ГИ, то попробовать продать, и купить подходящий материал.

 

Себе постелил супердиффузионную мембрану, потом зазор 5мм и поверх - доски поперек...

Просил ребят между досками сделать 15-20мм зазора, но зашили почти вплотную (3-5мм есть для "дыхания").

Лагами служили поперечные балки стропильной конструкции... но они у меня на расстоянии друг от друга не более 1м... так что по доскам можно даже на авто ездить...;)

Правда, на чердаке и пешком токмо согнувшись можно...:(

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Робимо по троху паркан, забетонували вже всі стовпчики:

attachment.php?attachmentid=458007&stc=1&d=1441171609

 

Сьогодні мають приїхати вікна від форумчанки Яло.

 

Вчора їздили в перший гіпермаркет дверей.... Щось до душі нічого не припало. А половина виробників взагалі пропонують чекати місяць на виготовлення :o

 

Які ще місця порекомендуєте, де є сотні дверей на вибір?

20150830_134824.jpg.1dd88a6848c3f9f1f5b7f063d3dd3d9e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які ще місця порекомендуєте, де є сотні дверей на вибір?

 

Это смотря какой бюджет.

 

Есть польские деревянные, смотрел тут. Были неплохие цены на складские позиции, но мне не подошел размер.

Есть деревянные с алюминиевым каркасом от Хормана, Фенестры и пр. Эти конечно симпатичные и крутые, но цена... :(

Я все таки целюсь на них в перспективе, пока поставил временные.

 

Кто-то ставит себе металлопластик ламнированый под дерево. Если угадать с рисунком, смотрится неплохо. И теплее металлических. Жена, правда, против.

 

Есть наши "бронедвери" обшитые МДФ. Конструкция у всех примерно одинакова - металлический каркас, воткнута вата базальт или стекло, и обшита МДФ. Отличия были только в рисунке на плите МДФ и цвете пленки. Долговечность пленки и качество теплоизоляции под вопросом. Узнавал насчет утепление ЭППС или ППУ - никто не берется.

Я был в Гипермаркете дверей на Петровке, выбор там был примерно такой же как и на окружной. Был еще в одной фирмочке, они из Винницы возят двери, и китай. Цены примерно те же что и на Страж. Смотрел Аплот из Черновцов. Все примерно одинаково.

После мониторинга понял что у наших производителей выбирать особо не из чего. Я не про внешний вид.

 

Есть еще настоящие бронедвери, но нафиг они нужны в доме я не знаю.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это смотря какой бюджет.

 

Есть польские деревянные, смотрел тут. Были неплохие цены на складские позиции, но мне не подошел размер.

Есть деревянные с алюминиевым каркасом от Хормана, Фенестры и пр. Эти конечно симпатичные и крутые, но цена... :(

Я все таки целюсь на них в перспективе, пока поставил временные.

 

Кто-то ставит себе металлопластик ламнированый под дерево. Если угадать с рисунком, смотрится неплохо. И теплее металлических. Жена, правда, против.

 

Есть наши "бронедвери" обшитые МДФ. Конструкция у всех примерно одинакова - металлический каркас, воткнута вата базальт или стекло, и обшита МДФ. Отличия были только в рисунке на плите МДФ и цвете пленки. Долговечность пленки и качество теплоизоляции под вопросом. Узнавал насчет утепление ЭППС или ППУ - никто не берется.

Я был в Гипермаркете дверей на Петровке, выбор там был примерно такой же как и на окружной. Был еще в одной фирмочке, они из Винницы возят двери, и китай. Цены примерно те же что и на Страж. Смотрел Аплот из Черновцов. Все примерно одинаково.

После мониторинга понял что у наших производителей выбирать особо не из чего. Я не про внешний вид.

 

Есть еще настоящие бронедвери, но нафиг они нужны в доме я не знаю.

 

Дякую за посилання!

 

Орієнтуємось на наші "бронедвері":D з МДФ накладками. Бажано знайти вже готові на складі, місяць чекати зовсім не хочеться....

Також ще шукаємо технічні двері в гараж самі прості. Такі часто зустрічаються, але на 70см майже ніколи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ми, нарешті, з вікнами!!!

attachment.php?attachmentid=458260&stc=1&d=1441269997

 

І також з відливами і підвіконниками.

Тепер потрібно все промазати акриловим герметиком, як рекомендував blacktigra. Тільки Стиз-А російська штука, та й тепер його менше продають. Тому буде латвійська Тенапласт.

1616182388_20150903_063133-Copy.jpg.6af34a64d36c29bea04d84f66526c57b.jpg

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також ще шукаємо технічні двері в гараж самі прості. Такі часто зустрічаються, але на 70см майже ніколи.

Поройтесь на сландо и им подобным ресурсам. Я там нашел две хорошие двери не из фольги для временной установки еще и с доставкой. Бывают варианты в очень хорошем состоянии.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І також з відливами і підвіконниками.

Тепер потрібно все промазати акриловим герметиком, як рекомендував blacktigra.

а почему решили сразу перед штукатуркой фасада ставить отливы, не будет ли потом неудобно с облицовкой?

я просто вот только после штукатурки буду отливы ставить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а почему решили сразу перед штукатуркой фасада ставить отливы, не будет ли потом неудобно с облицовкой?

я просто вот только после штукатурки буду отливы ставить

 

тут 3 моменти:

1. плануємо зимувати неоштукатурені.

2. відливи легко знімаються і вони не посаджені поки на піну

3. дешеві були, якщо з вікнами замовляти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за посилання!

 

Орієнтуємось на наші "бронедвері":D з МДФ накладками. Бажано знайти вже готові на складі, місяць чекати зовсім не хочеться....

Також ще шукаємо технічні двері в гараж самі прості. Такі часто зустрічаються, але на 70см майже ніколи.

сусід брав тут

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сусід брав тут

 

Мій сусід теж там брав! Сьогодні як раз цей сайт дав.

Заїдемо до них, глянемо, дуже близько.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій сусід теж там брав! Сьогодні як раз цей сайт дав.

Заїдемо до них, глянемо, дуже близько.

Дякую!

розкажете що там у них є.

в мене вже 3й рік стоять "тимчасово" китайські б/у

але пора вже їх міняти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут 3 моменти:

1. плануємо зимувати неоштукатурені.

2. відливи легко знімаються і вони не посаджені поки на піну

3. дешеві були, якщо з вікнами замовляти

 

Я першу зиму так само провів з вікнами...

Але попередньо все ж підготував зовнішні відкоси.

І плівку бітумну приклеював зовні знизу.

Все одно волога трохи таки просочувалась у дім, особливо у кутках...

Подивіться тут - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=1295778&highlight=%EE%F2%E4%E5%EB%EA%E0+%ED%E0%F0%F3%E6%ED%FB%F5+%EE%F2%EA%EE%F1%EE%E2#post1295778.

Може варто все ж підстрахуватись?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.......... Фенестры.

я от теж дивився в ту сторону, хотілось би щось тепленьке, бо в приватному будинку ставити броню це сміхота.

але мене дивує той факт, що на оф сайті діллери є тільки в Україні і Росії

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут 3 моменти:

1. плануємо зимувати неоштукатурені.

2. відливи легко знімаються і вони не посаджені поки на піну

3. дешеві були, якщо з вікнами замовляти

я також зимував, але зробив відкоси з ЕППС, просто Ви написали що будете герметиком так і подумав що назавжди, я сьогодні з ранку замовив відливи і ось забрав, так відливи шириною 10 см. в кольорі 8019 матові в середньому обішлись 28 грн./метр.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я першу зиму так само провів з вікнами...

Але попередньо все ж підготував зовнішні відкоси.

І плівку бітумну приклеював зовні знизу.

Все одно волога трохи таки просочувалась у дім, особливо у кутках...

Подивіться тут - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=1295778&highlight=%EE%F2%E4%E5%EB%EA%E0+%ED%E0%F0%F3%E6%ED%FB%F5+%EE%F2%EA%EE%F1%EE%E2#post1295778.

Може варто все ж підстрахуватись?

 

Підготуватись обов'язково потрібно.

З вікнами план такий:

1. Обмазуємо шви герметиком

2. Утепплюємо відкоси еппс

3. Штукатуримо, фарбуємо відкоси

4. Ставимо решітки

5. Заселяємось :)

 

Добавлено через 1 минуту

я також зимував, але зробив відкоси з ЕППС, просто Ви написали що будете герметиком так і подумав що назавжди, я сьогодні з ранку замовив відливи і ось забрав, так відливи шириною 10 см. в кольорі 8019 матові в середньому обішлись 28 грн./метр.

 

Герметиком зараз оброблюємо лише шов гб-вікно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже купили вчора 3 ковбаси латвійського герметика Тенапласт. Якось прикинув, що 3кг має вистачити.

 

Канцелярським ножем зрізаємо піну:

attachment.php?attachmentid=458407&stc=1&d=1441353641

 

Шпателем наносимо герметик:

attachment.php?attachmentid=458408&stc=1&d=1441353667

645407154_20150903_193456-Copy.thumb.jpg.4473ef39f34023b4e8977dcb90117c33.jpg

1291376488_20150903_193516-Copy.thumb.jpg.5d0aa3aa4cb76582e780d3b6f1486c0f.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...