Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Батьківська хата

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Шов у вас действительно чуть больше, чем у меня.

По раскладке я думала будет как у нас, но вышло тоже неплохо.

Наш шов немного потемнел в процессе "швенданья " помощников.

Да , а ваши плиточники не особо заморачивались с "особенной" дощечкой- плитка которая отличается от фактуры остальных- Вы им ничего по этому поводу не сказали?

 

А вообще молодцы- и выбор быстро делали и работы в "ритме танца":)

РЕСПЕКТ!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шов у вас действительно чуть больше, чем у меня.

По раскладке я думала будет как у нас, но вышло тоже неплохо.

Наш шов немного потемнел в процессе "швенданья " помощников.

Да , а ваши плиточники не особо заморачивались с "особенной" дощечкой- плитка которая отличается от фактуры остальных- Вы им ничего по этому поводу не сказали?

 

А вообще молодцы- и выбор быстро делали и работы в "ритме танца":)

РЕСПЕКТ!

 

Вирішили плитку покласти так, як буде ламінат покладений.

А ця особлива дощещка - це лише зараз ми на неї увагу звертаємо....Я думаю через місяць буде все рівно. Головне сказав їм, щоб клали так, щоб стрілка на зворотній стороні завжди була в одну сторону

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ця особлива дощещка - це лише зараз ми на неї увагу звертаємо....Я

а что такое "особлива дощечка"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що до укладання плитки є один нюанс !

Я б навіть сказав "ЗОЛОТЕ ПРАВИЛО " :

 

1) Розкладаєте цілу плитку (стільки скільки влізе цілої плитки у ряд) потім забираємо одну, а решту розміщаємо строго по центру) і в результаті отримуємо у кутках половину або більше половини плитки.

 

або можна перефразувати

 

1) Робимо так аби підрізка плитки була половина або більше половини плитки.

 

Такий спосіб дає змогу отримати гарне розкладку плитку без усяких там"полосочек" "Клинышек"

 

Казки майстрів типу : Ви що цеж скільки підрізки ? Ви що цеж скільки буде відходів ! Ви ж хочете зекономити ! А на самому ділі там під різки від 10 до 15 % максимум а по грошах це не так багато ! Головне потім не жити з цією "красою" заощадивши 300 - 500 грн.

 

Саме головне правило майстрів це рух у напрямку найменшого опору ! А якщо все робити правильно то майстру в два рази більше підрізати а гроші ті самі !

Змінено користувачем Алекс Епик
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что такое "особлива дощечка"?

 

В цій колекції одна плитка сильно відрізняється від інших чотирьох чи скільки їх там.

Вона з жирною білою полосою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що до укладання плитки є один нюанс !

Я б навіть сказав "ЗОЛОТЕ ПРАВИЛО " :

 

1) Розкладаєте цілу плитку (стільки скільки влізе цілої плитки у ряд) потім забираємо одну, а решту розміщаємо строго по центру) і в результаті отримуємо у кутках половину або більше половини плитки.

 

або можна перефразувати

 

1) Робимо так аби підрізка плитки була половина або більше половини плитки.

 

Такий спосіб дає змогу отримати гарне розкладку плитку без усяких там"полосочек" "Клинышек"

 

Казки майстрів типу : Ви що цеж скільки підрізки ? Ви що цеж скільки буде відходів ! Ви ж хочете зекономити ! А на самому ділі там під різки від 10 до 15 % максимум а по грошах це не так багато ! Головне потім не жити з цією "красою" заощадивши 300 - 500 грн.

 

Саме головне правило майстрів це рух у напрямку найменшого опору ! А якщо все робити правильно то майстру в два рази більше підрізати а гроші ті самі !

 

 

У нас раскладку рисовала сама и заставляла предварительно выкладывать плитки по вариантам раскладки по несколько рядов желаемого вида.

Да и ребята толковые! Им большой респект и уважуха!

Результат совместной работы- отходов наверное и на половину квадрата не наберется, а запас который брали- около 4 кв.м как раз пойдет на гардероб 2-го этажа( в планах не было), и после этого,думаю, отходов будет еще меньше, так как там будут места, где будут использованы под шкаф обрезки сантиметров по 10-15 .

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми теж на місці розкладали кожен вид плитки і дивились як краще починати, які місця будуть проглядатись, а які не дуже
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось намалював декілька прикладів! Просто вважаю що наприклад на Ванну кімнату треба 20 м. кв. * 200 грн = 4000 грн. і якщо взяти на підрізку 10 % і то це переросхід випливе в 400 грн. і не треба потім ламати голову чим там чи там заставити і подальшому лишається варіант перестановки ! Вважаю це не великою втратою!

2009323517_.thumb.jpg.58e75cc6a3eb63712b30b50d3ee114a2.jpg

1229507673_3.thumb.jpg.397f4a8345e678f459c6b497db72cb27.jpg

425647315_2.thumb.jpg.e80162a1fabdc0c168c2fb0b793a84f1.jpg

1232514206_4.thumb.jpg.7c43182bb907d35755b67e3a0d45e353.jpg

833587137_2.thumb.jpg.731b091953f7e50368584628dedfe643.jpg

692131562_.thumb.jpg.e1796164241ffcc1367976dfe5b9bce0.jpg

1808850880_3.thumb.jpg.8b00aea0ab634e491fc88ee236a4e389.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось намалював декілька прикладів! Просто вважаю що наприклад на Ванну кімнату треба 20 м. кв. * 200 грн = 4000 грн. і якщо взяти на підрізку 10 % і то це переросхід випливе в 400 грн. і не треба потім ламати голову чим там чи там заставити і подальшому лишається варіант перестановки ! Вважаю це не великою втратою!

 

В данном примере, как по мне, 2 кв м перерасхода -это много. Уменьшить перерасход можно еще подбором плитки, более подходящей по размеру, использованием декоров и фриз, а также можно использовать смешанную раскладку.

У себя, один из вариантов, практически получался без отходов, а второй -процента 2-3.

 

Ну а вообще, что-то мы от темы ТС отошли...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На минулих вихідних приїхали батьки і поклеїли 80% шпалер.

Спальня має самі світлі шпалери, так як там дуже темно:

attachment.php?attachmentid=477242&stc=1&d=1449833482

 

Вітальня приймає колір в залежності від освітлення:

attachment.php?attachmentid=477243&stc=1&d=1449833496

 

Кухня зараз так виглядає:

attachment.php?attachmentid=477244&stc=1&d=1449833525

 

Розкладку плитки на підлозі тут краще видно:

attachment.php?attachmentid=477245&stc=1&d=1449833546

20151210_183540.jpg.5d8ff4f31b92572854b30d8458df98e2.jpg

20151210_183615.jpg.c60f9c01240ad42493d8236827d747f7.jpg

20151210_183631.jpg.2a3d3231adaf4bff8c0e253d5ffed695.jpg

20151210_183641.jpg.fb0030781601212f99cd2f3754fc423d.jpg

  • Лайк 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Матрас- главный атрибут перед выходными, строительными...:rolleyes:

 

Тепер вже ліжка є - трохи комфортніше :)

 

Це раніше було матрас, машина....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер вже ліжка є - трохи комфортніше :)

 

Це раніше було матрас, машина....

 

Коли можна вітати з новосіллям?:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли заїдеш :))

 

На мене напав осінній облом. Ось вже 2 тижні, а то й більше не отпускає. Навіть бажання їхати не виникає, не те щось ще робити. Хоча роботи, сам розумієш, вистачає. Але, я думаю, що скоро поборю його і таки заїду.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мене напав осінній облом. Ось вже 2 тижні, а то й більше не отпускає. Навіть бажання їхати не виникає, не те щось ще робити. Хоча роботи, сам розумієш, вистачає. Але, я думаю, що скоро поборю його і таки заїду.

 

Осінній облом в зимку - це норма :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Осінній облом в зимку - це норма :)

 

В мене ще зима не включилась.:)

Зима це тоді, коли розпочинається зимова рибалка, лежить сніг і дуже хочеться в Карпати. А поки що осіння сплячка...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну от ми і переїхали!

Думаю, коли постійно на місці, все буде робитись швидше.

  • Лайк 19
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну от ми і переїхали!

Думаю, коли постійно на місці, все буде робитись швидше.

 

С НОВОСЕЛЬЕМ!:beer:

Счастья и добра полную чашу !!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну от ми і переїхали!

Думаю, коли постійно на місці, все буде робитись швидше.

Поздравляю! Счастья на новом месте!!!!

Однозначно, с переездом все будет делаться быстрее. Мы в этом году не успели с внутрянкой, теперь все законсервировано, холодно при +5 в доме что то делать, протопить каким то обогревателем нереально. Ждемс весну

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наши поздравления по поводу переезда!

 

По поводу плиты - у нас дешевые варочная и духовка фирмы El Fresco - так вот хотим их в дом забрать, а в квартиру оставим б/у из более дорогой техники, т.к. варочная и духовка El Fresco не то, что не уступает, а и превосходит заметно более дорогие аналоги по удобству пользования и характеристикам.

 

По поводу плитки... Направление стрелки надо чередовать для того, чтобы скрывались возможные ошибки в геометрии плитки. очень хороший канал по укладке плитки от Сергея Мастера в ютюбе (в свое время весь просмотрел. Подробно рассказывает почему, что и как делать и показывает личным примером. Очень толковый канал - рекомендую.

https://www.youtube.com/user/SergeyOliaMaster

 

И еще по плитке. Легко считается поштучно сколько какой плитки надо. На ванную попортил только одну плитку, так что запас в 2-3 плитки это более чем достаточно. Ну и как правильно подметили, надо начинать выбор рисунка с выбора коллекции и производителя исходя из габаритов стен для лучшей раскладки.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну от ми і переїхали!

Думаю, коли постійно на місці, все буде робитись швидше.

Вітаю!

Хай все у Вас буде добре у новому будинку!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До переїзду ще потрібно було завести воду. Труби і кабель вже давно були заведені, залишилось підключити.

Змонтували бойлер, ГА, реле тиску (поки відрегульоване на 1.5-2.8 атм). Все підключено через ПЗВ, поки без проблем:

attachment.php?attachmentid=477771&stc=1&d=1450093450

 

Також встановили рушникосушарку. Все хотів робити з можливістю роботи від електрики, але ціна цього тену (1200грн) майже як нової рушникосушарки (1400грн), та й самі продавці здивовано питали, навіщо для себе таке брати. Тому працює лише від контура опалення:

attachment.php?attachmentid=477772&stc=1&d=1450093572

20151129_150227.thumb.jpg.3c60f0a9c6a8b65c7ecc30f15c0f5302.jpg

20151205_204006.thumb.jpg.d2418bc281ff32992916ce856d159a49.jpg

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також встановили рушникосушарку.

 

А вопрос такого плана- кругленькие накладочки между плиткой и полотенчиком в местах крепления брали отдельно или были в комплекте?

Я как-то упустила этот момент, а теперь надо, да еще желательно белые( у нас полотенчик белый). Может подскажите( или товарищи) где такое добро глянуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...