Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Це звісно добре що Ви в нас "грубий", но таких як Ви в країні меншість. Що запропонуєте робити "худим"? Здихати? Мерзнути? Чи перейти на свічки?
Какие предложения? Брать кредитов по 10 ярдов в год и сделать всем дешево.

Кто даст и как отдавать будем?

Цікава логіка. А електроенергію нам вже хтось поставляє за валюту? Чи вона всежтаки наша?

Мы еще и хлеб выращиваем, нужно загнать селян в колхозы за миску супу в день, а нам хлебушко и мясо по себестоимости отпускать.

Во житуха будет :lol:

 

В среднем цена пачки сигарет стоит 20 грн

3 000 грн /20 грн /30 дней = 5 пачек в день.

Вы выкуриваете 5 пачек сигарет в день или это очередные понты?!

Потому как описание Вашего дома уже проходили (что-то правда, что-то нет:grin:)

Так может не сигарет :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ничего я не грубый.

Девушки говорят,что я брутальный.

А так я как бы с уважением общаюсь.

Я взагаліто не про то який Ви мачо. Питання, що робити людям в яких дохід менший ніж коштують ваші сигарети?

Это не моя логика.

Это я к тому,что было плохо раньше-что-то сделали.

Теперь нас новая власть.

Опять плохо.

Ну так что хотим?Просто поболе ништяков?Так просто так к это не придешь-нужно долги отдать,набранные при попередниках,научится жить по средствам,а не так вот сразу все.Так не бывает.

До чого тут борги та українська електрика? Яких "ништяков" хочуть люди? Що Ви вкладаєте в "научится жить по средствам"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я взагаліто не про то який Ви мачо.

Так а чего Вы меня тогда в грубости упрекаете?

Хорошо,хоть противным не назвали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Считаю что в интересах всех нас платить за электроэнергию дорого, дабы все производители электроэнергии были хорошо профинансированы и могли спокойно выполнять свою работу.

 

А я рахую що в інтересах енергетиків щоб населення мало з чого платити за цю енергію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яких "ништяков" хочуть люди? Що Ви вкладаєте в "научится жить по средствам"?

Тезисно-если человеку что-то дорого,то или больше зарабатывай,или сократи потребление.

Я,к примеру,много езжу.

Купил себе авто,турбодизель,с расходом в городе 6,5.

При этом на топливо трачу до пятерки гривен в месяц.

А если бы я купил себе Секвойю с двигателем 5,7,я бы тратил намного больше.

Так что мне,верещать на весь форум как дорого у нас топливо?

Или таки жить по средствам?

Или Вы хотите сказать что отопление однокомнатной квартиры у нас неподъемно?

А,пять домочадцев в однушку не влазит-так на работу этих домочадцев гнать,и пусть каждый вносит свою долю.Ну,это если глава семейства не в состоянии обеспечить всю эту орду,за которую он когда-то взял на себя ответственность,а теперь жалуется на государство.

Короче,надоело.

Во всех бедах,происходящих с человеком,виноват он сам.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки от мені цікаво, на скільки подешевшає той же цемент, його на хвилиночку газом випалюють, чи блок який також на газу випікають.

Давайте забьем пари на бутылку хорошего виски, шо ни цемент, ни газобетон не подешевшають. :D

Да и цена газа для юр. лиц к отопительному сезону не останется такой же, Кабмин шо нибудь опять придумает, МВФ при этом не забудут упомянуть.

Цену в 7,20 до сих пор никто ясно и прозрачно не обгрунтовал, но зниження аж на 300 грн. преподнесли как победу.

За такие подвиги моя ИМХА их всех надо наградить.

Посмертно.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цену в 7,20 до сих пор никто ясно и прозрачно не обгрунтовал, но зниження аж на 300 грн. преподнесли как победу..

 

Им уже

земного шара мало.

И рукой

отяжелевшей от колец,

тянется

упитанная туша капитала

ухватить

чужой горлец. (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напоминаю, что с 1 марта 2017 спецтариф на электроотопление составит 90 копеек, полный тариф 1,7...

Но ходит инфа, что приведут цену на электричество тоже к единой...

 

Ви дещо забули - вночі вдвічі дешевше, отже не 90 копійок, а 45. Хоча може не забули, а не зрозуміли навіщо ТА в системі з електрокотлом та багатозонним лічільником. Електрокотел вмикаєтиься вночі та нагріває ТА, а потім тепло з ТА використовується вдень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю всі тут серйозні і дорослі люди і розуміють, що зниження цін чекати не варто.;) Це все називається бізнЄс по постсовковому. :flag1:

 

Ні, це називається капіталізм.

Назвіть мені хоча б одну причину, по якій виробник має знизити ціну якщо на його продукцію і так є попит?

Якщо попит збільшиться, то і підняти може..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо попит збільшиться, то і підняти може..

И правильно сделает.

Я делаю именно так.

Странные люди,правда-ругают совок,а от гримас капитализма тоже нос воротят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я прокуриваю в месяц примерно 3 штуки гривен.

Табличка на каждый день - "ТАК БУДЕТ НЕ ВСЕГДА" довольно таки отрезвляет. :)

Че мне парится,если с тарифом на электроотопления я буду платить до двушки зимой?

И при этом я один из наименее богатых форумчан-вон посмотрите,какие дома себе другие строят.Квадратов по 200,300-а у меня и 100 нету:(

Гы. :D

Ежли следующая зима задастся на славу, в октябре зарядит минус 10, а январь/февраль все минус 20, то домик даж в 100 квадратов будет жрать минимум 15 кубов в сутки. Т.е. удельные теплопотери на м2 порядка 40 Ватт, шо есть очень нехило даж по ойропейским нормам.

Тут каг-бэ на Приму без фильтра не перейти. :)

 

Курить мы будем, но пить не бросим. :D :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До чого тут борги та українська електрика? Яких "ништяков" хочуть люди? Що Ви вкладаєте в "научится жить по средствам"?

В моєму розумінні це тратити те, що заробляєш. Україна ніхрена не заробляє достатньо валюти , а от імпотних товарів хочуть всі, і одяг і смартфони і взуття...

Мало заробляєш, купуй туфлі не Ecco ,а мейд ін юкрейн, смартфон не за 5000 грн, а звичайну мобілу за 1000 грн. Але всі у нас хочуть купити мерседес і платити 100 грн за комуналку..

Курс серйозно підправив той дисбаланс в бажаннях, який виник за останні роки..

 

Добавлено через 2 минуты

Ви дещо забули - вночі вдвічі дешевше, отже не 90 копійок, а 45. Хоча може не забули, а не зрозуміли навіщо ТА в системі з електрокотлом та багатозонним лічільником. Електрокотел вмикаєтиься вночі та нагріває ТА, а потім тепло з ТА використовується вдень.

 

Так на всякий випадок для розуміння, гляньте чим я займаюсь... в 80% випадків вашу схему організувати важко або неможливо..

Тому цей момент я враховую тільки в окремих випадках.. і вважаю за надлишку кіловат його досить перспективним..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, це називається капіталізм.

Назвіть мені хоча б одну причину, по якій виробник має знизити ціну якщо на його продукцію і так є попит?

Якщо попит збільшиться, то і підняти може..

 

Особенно, если он монополист.

 

И сегодняшняя "справедливая!!", блжд, цена не имеет к капитализму никакого отношения. Там такого понятия вообще нет.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а чего Вы меня тогда в грубости упрекаете?

Хорошо,хоть противным не назвали.

 

Ви зовсім не зрозуміли, що я хотів сказати. Я процитував приказку сказану Вами про грубого (толстого) та худого (худова), на місці грубого (толстого) поставив Вас так як більшість країни заробляє в день те, що Ви витрачаєте на сигарети. Так як прожити тій більшості з новими тарифами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особенно, если он монополист.

 

И сегодняшняя "справедливая!!", блжд, цена не имеет к капитализму никакого отношения. Там такого понятия вообще нет.

 

 

ты о чем? мы о производителях цемента , хлеба и прочьего...А не о Нафтогазе...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо чесно то взагалі не розумію в чому "ПЕРЕМОГА".

Приведу приклад на власній оселі. Соціальна норма 7м3 газу на 1 м2 площі (площа - 13.65 м2 на одну людину плюс 35.22 якщо домоволодіння). Маю домоволодіння площею 85 м2, в котрому проживає четверо людей. В самий холодний місяць в мене йде 340 м3 газу (в будинку +22..+23). По субсидії мені належить давати 85*7=595 м3 газу. Отже облгаз буде отримувати від держави дотацію на 595 м3 газу, а я фактично споживаю 340 (і це в самий холодний місяць, при такій зимі як була, в мене йшло 200-250 м3). Поясніть мені де забрана корупційна складова при єдиній ціні на газ? Звичайно що облагазу буде вигідніше щоб не було ціни по 3.6, так як держава буде їм покривати субсидії по 6.88.

Чим не влаштовує уряд три категорії, як було раніше. Коли при перевищенні норми відбувався перерахунок за весь рік. Саме це і спонукало до енергоефективності (особливо коли кожен рік граничих між категоріями). А так легше офіційно звільнитися з роботи і отримувати субсидію, чим вкладати в енергоефективність будинку.

 

P.S.: ще знайшов, що при наявності газового водонагрівача і газової плити, мені належить ще по +18 м3 на одну людину. Тобто облгаз отримає дотацію не на 595 м3 а на 667 м3 на моє будинковолодіння.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В моєму розумінні це тратити те, що заробляєш. Україна ніхрена не заробляє достатньо валюти , а от імпотних товарів хочуть всі, і одяг і смартфони і взуття...

Мало заробляєш, купуй туфлі не Ecco ,а мейд ін юкрейн, смартфон не за 5000 грн, а звичайну мобілу за 1000 грн. Але всі у нас хочуть купити мерседес і платити 100 грн за комуналку..

Курс серйозно підправив той дисбаланс в бажаннях, який виник за останні роки..

Особливо коли цей мерс коштує в 3-5 разів дорожче ніж в ЄС. Вам підказати скільки коштує в Польші Шкода Октавія Тур б/у? Півтора куска баксами. А в нас? А БМВ 7 2007 року? П'ять!!! А тепер сказати Вам вартість жигуля шестірки в нас? Півтора тис. баксами. А Ланоса 2007 року? Від чотирьох до п'яти.

Так може не тільки тарифи будуть європейськими, а і остальне? В тому числі і доходи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В выборе производителей хлеба, цемента, перевозок и пр. мы относительно свободны, при желании можем/будем искать альтернативу. Касаемо постачальников энергоносителей- тут увы, куда ни ткнись кругом монополии. При чем все хоз-во монополиям досталось практически на шару.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ты о чем? мы о производителях цемента , хлеба и прочьего...А не о Нафтогазе...

Хочете сказати, що в ціх галузях немає монополії в регіонах? У Львові щось мені на очі не попадаїться інший цемент крім "Миколаївського".

Те саме про хліб можу сказати, основний постачальник який диктує все "Хлібпром". Від частників йому не холодно не жарко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поясніть мені де забрана корупційна складова при єдиній ціні на газ? Звичайно що облагазу буде вигідніше щоб не було ціни по 3.6, так як держава буде їм покривати субсидії по 6.88.

 

Стосовно корупційної складової малось на увазі, що раніше облгаз списував газ по пільговим цінам виходячи з норм споживання господарств без лічильників, тобто реально платив за нього Нафтогазу по 3,6, а потім продавав по 9 для юриків...

зараз він спише по 6,9 (тобто має оплатити Нафтогазу по 6,9 мінус витрати на розподіл) , а потім продати може за ту ж ціну, а то і дешевше юридичним особам і прому. Тобто різниця, що осідає на його рахунках за рахунок маніпуляцій з населенням без лічильників зменшена до мінімуму..і втрачає зміст..

 

 

Стосовно субсидій теж трохи не так зрозуміли... Держава перераховує облгазам в рахунок субсидій надлишкову величину коштів і вони залишаються на особових рахунках споживачів, облгази оплачують Нафтогазу рахунки за реально спожитий газ, а надлишкові сумми вони не можуть використати, бо вони числяться за населенням. В принципі можуть, але потім вони будуть змушені їх повертати, бо номінально ці сумми не належать облгазам...

 

Добавлено через 8 минут

А БМВ 7 2007 року? П'ять!!! .

 

ви прямо таких казок не розказуйте, а то ще наївні повірять...

 

Добавлено через 5 минут

Хочете сказати, що в ціх галузях немає монополії в регіонах? . .

 

Демпінг може бути, монополії не може... це не монопольні галузі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Держава перераховує облгазам в рахунок субсидій надлишкову величину коштів і вони залишаються на особових рахунках споживачів, облгази оплачують Нафтогазу рахунки за реально спожитий газ, а надлишкові сумми вони не можуть використати, бо вони числяться за населенням. В принципі можуть, але потім вони будуть змушені їх повертати, бо номінально ці сумми не належать облгазам...

Подобное во вложении. :D

1.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так на всякий випадок для розуміння, гляньте чим я займаюсь... в 80% випадків вашу схему організувати важко або неможливо..

Тому цей момент я враховую тільки в окремих випадках.. і вважаю за надлишку кіловат його досить перспективним..

 

А можете з подробицями пояснити, у чому складності схеми?

А то до мене газовщики приїжджали сьогодні, обміряли, сказали порахують вартість підєднання.

А я стояв і прикидував, що за ціну Баксі Луна Платінум куплю електрокотел+ТА на 1000 л., а суми, яку вони викотять за приєднання вистачить на те, щоб докупите ще 10 кВт (до 10 наявних) + проект на еклектропалення, та можливо ще й на камін з водяним контуром.

 

Ну і вчора на колінці прикинув грубо по ГОСТАм, що 2500 кВт електро приблизно = 263 м3 газу.

Проте:

2500 кВт х 0,45 грн. (двозонний лічильник + тариф електроопалення) = 1125 грн.

263 м3 х 6,9 грн. = 1814,7 грн.

Я в чомусь помиляюсь? :(

 

ПС: дурість ситуації в тому, що опалення будинку в 180 м2 буде обходитись мені приблизно стільки ж, як опалення двушки в 80 м2. При цьому у квартирі термолегулятори на батареях 3/4 сезону будуть стояти на 2 при відчинених вікнах. Такі от реформи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можете з подробицями пояснити, у чому складності схеми?

 

Основна складність у тому, що люди купують невелику кількість кіловат у порівнянні з тепловтратами будинку, а іноді просто немає можливості виділити і тому ефективно накопичувати тепло в теплоаккумуляторі можна лише в нехолодні місяці.

Для будинків біля 150-180 квадратів потрібно мінімум мати 15 квт....на 10 важко організувати подібну систему, хоча з деякими ньюансами можливо..

 

Добавлено через 4 минуты

Я в чомусь помиляюсь? :(

Вцілому правильно, проте на практиці вилазять ньюанси...

 

В січні та лютому можна не вписатись в 3000 квт і отримати чималий рахунок, в ці ж місяці накопиченого в ТА тепла вночі може не вистачити на опалення на протязі дня, тому прийдеться опалювати по 90 копійок або задіювати альтернативні джерела, яким при наявності ТА може стати твердопаливний котел..

 

В будь-якому разі якщо з березня 2017 року не впровадять єдину ціну на електроенергію без спецтарифів, така схема буде досить популярною..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В будь-якому разі якщо з березня 2017 року не впровадять єдину ціну на електроенергію без спецтарифів, така схема буде досить популярною..

Ну, так, є ризик того, що спецтариф на 3000 кВт електроопалення відмінять.

Проте і ціна на газ до ціни на нафту привязна. Нафта росте, а лаг у змінах цін близько 6 міс. (якщо не помиляюсь). Так що до 17 року і газ може подорожчати.

Так що тут питання лотереї. :(

 

Ну, і інтуітивно відчуваю, що експлуатація електрокотра мнеш геморна і витратна, ніж конденсаційника. Чи не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, і інтуітивно відчуваю, що експлуатація електрокотра мнеш геморна і витратна, ніж конденсаційника. Чи не так?

 

Саме так, це все одно, що обсулговувати жигулі і іномарку з купою електроніки...

 

ЗІ Як раз в ці дні забезпечую обвязку топкової на базі ТТ котла, газового конденсаційника і простого українського електрокотла...

Підвищуємо ймовірність виграти в лотерею))))

 

На іншому обєкті для експеримента було куплено в Китаї тепловий насос повітря-вода.....перші результати експерименту з приміненням теплолічильника і лічильника електроенергії виявились непоганими, коефіцієнт перетворення склав якщо не помиляюсь 3,5 при +5 на вулиці..

Планую більш детально придивитись до цього варіанту...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...