Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Можна підписати ЕЦП і все

в мене немає :( і не знаю чи буде в найближчому майбутньому.

Тому листом відправлю :) Мене більше турбує, щоб Нафтогаз так і тримав відчутну різницю між своїм тарифом і вінняцягаз. Річний не хочу, поки побуду на місячному.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чем ложь? Вы это как мантру повторяете каждый раз, опять ссылку на Цензор.нет и Сергея Макогона дадите? Который, не только не разбирается в законах Украины или международном праве так еще не явл. и профессионалом в энергетической сфере (и вас я так понял это вообще даже не беспокоит) :

В генерації і розповсюдженні брехні, свідомому перекручуванні фактів і запереченні очевидних причинно-наслідкових зв’язків. Конкретно щодо цензора - що він начебто, дослівно, "підконтрольний і лояльний владі Порошенка медійний ресурс" - брехня у кожному слові.

Щодо Макогона - він є першоджерелом інформації - особою, яка безпосередньо ухвалює рішення і контролює їх виконання, посилання на нього - посилання на істину в даний момент часу, бо всі інші лише ретранслятори згенерованої ним інформації.

Щодо його професіоналізму - знову брехня і маніпуляції. Якщо приводити цитату то всю, вона звучить так:

- До 2014 года я не работал в госкомпаниях и не занимался газом. Последние 8 лет я работал в американской компании Майкрософт, а ранее – старшим консультантом в международной консалтинговой компании Deloitte. С 2003-2005 я жил в США, где обучался по программе МBA за грант, полученный по программе MUSKIE. Свое первое образование в области прикладной математики получил в КПИ в 1999 году.

 

Я пришел в "Нафтогаз" волонтером весной 2014 года. В "Нафтогазе" я возглавлял проектный офис, который координировал проекты по трансформации компании и реформированию рынка газа. В частности, отвечал за большой проект, который финансировался Мировым банком и Европейской комиссией, в рамках которого фактически была создана новая модель рынка газа.

 

Оператор ГТС всегда играл ключевую роль в построении рынка газа, поэтому в августе 2015 года мне было предложено перейти членом Правления в АТ "Укртрансгаз" (УТГ) и уже изнутри координировать необходимые изменения.

 

В последнее время я был замом гендиректора филиала "Оператор ГТС Украины" АТ "Укртрансгаз" (ОГТСУ), который был переходным этапом перед созданием ООО. Здесь я непосредственно занимался проектом отделения. Поэтому мое назначение в ООО является логичным шагом в реализации проекта анбандлинга.

 

На данный момент передо мной стоят задачи полностью подготовить ООО к автономной работе от УТГ и НАК, подать заявку на сертификацию, получить тариф – то есть подготовить компанию к юридическому анбандлингу 1 января 2020 года.

 

- Вы – временный руководитель, или надеетесь возглавить оператора ГТС после отделения?

 

- Возможно, что после 1 января 2020 новый собственник ОГТСУ захочет полностью обновить управленческую команду. Вполне логичное решение.

 

Если будет открытый конкурс, то я не исключаю, что буду в нем участвовать, так как вижу еще достаточно много необходимых изменений в компании

Логічно, особа яка створила проект і безпосередньо відповідала за реалізацію анбандлінгу є найбільш компетентною у даному питанні, тому його призначення є також логічним. Зрозуміло пояснив?

 

Добавлено через 5 минут

Мене більше турбує, щоб Нафтогаз так і тримав відчутну різницю між своїм тарифом і вінняцягаз.

Так, є таке.

Думаю з часом різниця буде не така глобальна, також не все залежить від нафтогазу, тут більше питання регулювання - наскільки держава справиться з покладеними на неї функціями, щоб не було змови, антиконкурентних переваг і т.п. бо навіть прихід іноземців містить ризики - у них грошей багато, вистачить і на підкуп контролерів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конкретно щодо цензора - що він начебто, дослівно, "підконтрольний і лояльний владі Порошенка медійний ресурс" - брехня у кожному слові.

я так понял аргументации не будет (только знакомая мантра "про ложь") :). Примитивно (но для вас так понятнее всего будет :)) откройте на Цензоре вкладу "фотошопы" - посмотрите 10 минут о ком все карикатуры.

Логічно, особа яка створила проект і безпосередньо відповідала за реалізацію анбандлінгу є найбільш компетентною у даному питанні, тому його призначення є також логічним. Зрозуміло пояснив?

Опять манипулирую? Как меняется смысл вами же процитируемого с тем, что привел и подчеркнул я? а конкретно тем, что человек до 2014 г. вообще не имел ни опыта ни знаний в газовой отрасли и не понятно по каким критериям был вообще назначен (вспоминается классика "Зицпредседатель Фунт" :)). Его аргументация по вашей ссылке не явл. логичной, но я вас в принципе - понял, вы ничего не анализируете сами, а принимаете все на веру :) тем кого считаете компетентным :)... вопросов больше не имею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так просто донельзя. Коболев - зарплата 300 лямов - оставлен - некем заменить.

Я ж написал - на арене все те же «профи», отчего тогда вопли про непрофессионалов?

Но вопрос был в другом: ФИО профи, с реальными результатами, которых отставили, поставили на их место бездарей и начался развал.

Чтоб по теме - в сфере газодобычи-транспортировки. Хотя бы пару знаковых «талантов»

Запасся попкорном...

ЗЫ. Свое мнение о «зарплате» Коболева излагал не раз: это не зарплата, это плата за лоббизм интересов ТНК и завал программы по собственной газодобыче. Причем, плата эта берётся из наших карманов и плюсуется к цене газа, которую мы обсуждаем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене немає :( і не знаю чи буде в найближчому майбутньому.

Тому листом відправлю :)

 

Если есть карта Привата, то там ЕЦП выпускается в несколько кликов. Надо только уточнить у Нафтогаза - достаточно ли будет им прислать заново договор уже подписанный ЕЦП.

 

У клиентов Ощадбанка - тоже есть ЕЦП по-умолчанию, вроде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Примитивно (но для вас так понятнее всего будет

Я вас щас примітивно накуй пошлю, штоб для вас понятнее всего било

а потім скажу відкрити вкладку фотошопів часів Порошенка - і там будуть абсолютно такі ж шопи на його команду

тем кого считаете компетентным ... вопросов больше не имею.

я сказав за реалізацію і результат, якими доведена компетентність, а не про маячню про аби то не аби, ще про ксиву щось нявкніть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мальчики, вы темы не попутали? Цензор - шарашка Юли. Будете продолжать в том же духе - получите горчичники.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж написал - на арене все те же «профи», отчего тогда вопли про непрофессионалов?

Те же да не те же.

Взявся писати поіменно - витер, ібо не бачу сенсу.

Скажу коротко - всі реформи без винятку - результат роботи команди, якщо з команди випадає критична маса ключових гравців - програє вся команда, а не хтось конкретно.

У даному випадку випав уряд в частині координації рухів, це якщо по темі, тому ринок працює наперекір, а не завдяки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но вопрос был в другом: ФИО профи, с реальными результатами, которых отставили, поставили на их место бездарей и начался развал.

Ну например Юрий Ветренко (тоже как и Сергей Макогон "волонтер" который в 2014 г. пришел скромно помочь Нафтогазу :), а почему не армии например? Чего этих волонтеров именно в Нафтогаз тянет? :)) утверждает, что оставил в Нафтогазе бОльшие наработки (правда я так и не смог найти какие это были наработки :)), невосполнимая потеря... мы же все ее почувствовали? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цензор - шарашка Юли

О, ще одна версія.

Мені вощето по барабану чия ценсор шаражка, ето брехун чогось рефлексує на цензор - з нього й спрос

 

Добавлено через 5 минут

у например Юрий Ветренко (тоже как и Сергей Макогон "волонтер" который в 2014 г. пришел скромно помочь Нафтогазу , а почему не армии например? Чего этих волонтеров именно в Нафтогаз тянет? ) утверждает, что оставил в Нафтогазе бОльшие наработки (правда я так и не смог найти какие это были наработки ), невосполнимая потеря... мы же все ее почувствовали?

Та ти вже припарив брехати, по перше Вітренко, по-друге він не волонтером прийшов у 14-му, а майже 20 років з натогазом

Діяльність у Нафтогазі

 

У 2002 році під час роботи в НАК «Нафтогаз України» розробив стратегію створення вертикальної інтегрованої нафтової компанії (ВІНК), яка б включала ПАТ «Укрнафта». У 2004 році було прийняте рішення про створення ВІНК на базі НАК «Нафтогазу»[14]. Однак з того часу це рішення не вдалося реалізувати у повній мірі, зокрема через тривалий конфлікт між державою та міноритарними акціонерами ПАТ «Укрнафта».

У середині 2000-х працював, зокрема, над залученням інвестицій у Нафтогаз, а з 2008 займався реструктуризацією його боргових зобов'язань, працював штатним та позаштатним радником голови правління.

З 2014 року, після Української Революції Гідності, Юрій Вітренко повернувся до роботи в НАК «Нафтогаз України»[15], де він сформулював стратегію оборони в «газовій війні», яку веде Росія проти України та очолив реалізацію зазначеної стратегії. Обіймаючи посади: головного радника голови правління Нафтогазу, директора з розвитку бізнесу, головного комерційного директора «Групи Нафтогаз», Вітренко став причетним до багатьох резонансних ініціатив[16], що мають на меті реформувати енергетичну галузь і гарантувати енергетичну безпеку України[17]. Загальний фінансовий результат від змін у комерційній діяльності Нафтогазу за керівництва Вітренка у 2014—2018 роках склав 56,73 млрд доларів[18]. Серед найважливіших досягнень Юрія Вітренка — успішні арбітражні справи проти «Газпрому», які були вирішені за правилами Арбітражного інституту Торгово-промислової палати Стокгольма, і диверсифікація постачання газу, яка дозволила Україні позбутися критичної залежності від «Газпрому». Україна в особі Нафтогазу виграла найбільший комерційний арбітраж в світовій історії. Це відвернуло фінансову катастрофу для цілої країни. Рішення арбітражу скасувало зобов'язання заплатити «Газпрому» біля 84 мільярдів доларів за контрактом на поставку газу[19]. Вітренко ініціював і успішно впровадив проекти з розвитку конкурентного оптового газового ринку в Україні та його інтеграції з Європейським Союзом, а також проект з наближення корпоративного управління до міжнародних стандартів[20].

З листопада 2018 року Юрій Вітренко був призначений на посаду виконавчого директора НАК «Нафтогаз України»[21] та в квітні 2019 очолив Наглядову раду ПАТ «Укрнафти»[22].

У грудні 2019 року Юрій Вітренко підписав із Газпромом контракт про транзит російського газу на 5 років. Важливо, що контракт був укладений за європейськими правилами, з принципом "бери або плати" та відповідно, мінімально гарантованим доходом 7.2 млрд доларів. [23]

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, а пересчитали ли Вам объем транспортировки на объем за прошлый газовый год, а то у меня в 104.ua весит объем за позапрошлогодний год и платежка за транспортировку что за август, сентябрь, октябрь одинаковая.

А ведь газовый год 10.2019 по 09.2020.

 

Добавлено через 3 минуты

Скажите, а пересчитали ли Вам объем транспортировки на объем за прошлый газовый год, а то у меня в 104.ua весит объем за позапрошлогодний год и платежка за транспортировку что за август, сентябрь, октябрь одинаковая.

А ведь газовый год 10.2019 по 09.2020.

 

Разница где- то 450м3. Опять нажучить хотят. Да и в 104.ua за ноябрь за тот же объем хотят денег

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, кто перешел к Нафтогазу, мы не будем платить коэффициент приведения к стандартным условиям?

Их же вроде только облгазы лепили...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, кто перешел к Нафтогазу, мы не будем платить коэффициент приведения к стандартным условиям?

Их же вроде только облгазы лепили...

 

Да это интересный вопрос. Если заказывать на год , учитывать ли коэффициенты.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Их же вроде только облгазы лепили...

Лепит не продавец газа, а держатель трубы. А это всё равно фирташгаз.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да это интересный вопрос. Если заказывать на год , учитывать ли коэффициенты.

 

Коефіцієнти-це спосіб приведення обєму газу до реально відвантаженого при нормальних умовах (температура газу 20 градусів).

 

За такими умовами газ від оптового продавця газу потрапляє в трубу облгазу і далі вже вони ведуть облік газу на відвантаження користувачу, саме тому не продавець газу виставляє коефіцієнти, а власник труби. Продавцю газу все одно, він свій обєм при +20 запустив в трубу і ті коефіцієнти його не обходять...

 

дуже простий приклад: оптовий продавець розлив воду при +20 по пляшкам 10л. і відвіз на проміжний склад, де температура 0 градусів... Води в пляшках стало 9,9 л

Приїхав роздрібний покупець за водою на склад, йому наливають 10 л при температурі 0 градусів. Приїхавши додому і потримавши воду в кімнаті він отримає не 10, а 10,1 л води, хоча мав б и отримати 9,9 л при 0, а дома при нагріві рівно 10. У складу 2 варіанти: або купити за свої кошти цих 100 мл і вимагати їх у покупця, або лити покупцю 9,9 л, а не 10, що звісно покупця не влаштує..

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коефіцієнти-це спосіб приведення обєму газу до реально відвантаженого при нормальних умовах (температура газу 20 градусів).

 

За такими умовами газ від оптового продавця газу потрапляє в трубу облгазу і далі вже вони ведуть облік газу на відвантаження користувачу, саме тому не продавець газу виставляє коефіцієнти, а власник труби. Продавцю газу все одно, він свій обєм при +20 запустив в трубу і ті коефіцієнти його не обходять...

 

То есть, если я заказал например 1000 м3 у нафтогаза, передаю показания, как я понял все равно через 104.ua, по счетчику. По счетчику спалил ровно 1000. Газ сбыт допустим приклеил еще 100м3 коэффициентов. то есть им за траспорт платить 1100 и делать перерасчет с нафтогазом за объем 1100, а не 1000 заказанных ранее. Поправьте меня , если я ошибаюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То есть, если я заказал например 1000 м3 у нафтогаза, передаю показания, как я понял все равно через 104.ua, по счетчику. По счетчику спалил ровно 1000. Газ сбыт допустим приклеил еще 100м3 коэффициентов. то есть им за траспорт платить 1100 и делать перерасчет с нафтогазом за объем 1100, а не 1000 заказанных ранее. Поправьте меня , если я ошибаюсь.

 

нафтогаз запустив в трубу ваших 1000 кубів при +20.....Реально до вас з цих 1000 за рахунок стиснення при охолодженні дійшло до лічильника скажімо 990( якщо лічильник на вулиці або поряд з вулицею)...а ваш лічильник відрахував 1000 кубів холодного газу, хоча при доведенні газу до +20 реально ви отримаєте 1010.

так як нафтогаз газ передавав облгазу для транспортування , то обліком займається облгаз. Обліком на стороні з Нафтогазом і з вами...

Виходить отримав 1000 ваших кубів, а передав вам 1010 кубів... за ці 10 кубів у вигляді коефіцієнтів він і вимагає плату..

 

PS Договорів постачання не бачив, але я думаю, що в договорі є пункт: 1000 кубів газу при нормальних умовах +20 гр... Тобто Нафтогаз вам все відвантажив, далі то вже ваші і облгазу проблеми..

 

В одній з квартир в мене лічильник стоїть далеко від входу з вулиці і там ніяких коефіцієнтів немає, в іншій одразу після входу і там нарахували за минулий місяць1% і до показань додано кілька кубів .

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, а пересчитали ли Вам объем транспортировки на объем за прошлый газовый год, а то у меня в 104.ua весит объем за позапрошлогодний год и платежка за транспортировку что за август, сентябрь, октябрь одинаковая.

А ведь газовый год 10.2019 по 09.2020.

 

Разница где- то 450м3. Опять нажучить хотят. Да и в 104.ua за ноябрь за тот же объем хотят денег

Нам, например, наши уже пересчитали.

За транспортировку Вы платите все 12 месяцев одинаковую сумму, посчитанную в период, определенный Кодексом ГРМ(в этом году подорожание было летом). По новому объему за прошлый газовый год будете платить с 1 января 2021(по цене за м3, которую собираются повысить).

1226805071_.jpg.1e5055c6aa56101a71fd3cb926e7cfb0.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нафтогаз запустив в трубу ваших 1000 кубів при +20.....Реально до вас з цих 1000 за рахунок стиснення при охолодженні дійшло до лічильника скажімо 990( якщо лічильник на вулиці або поряд з вулицею)...а ваш лічильник відрахував 1000 кубів холодного газу, хоча при доведенні газу до +20 реально ви отримаєте 1010...

 

Подождите, подождите " Дело для нас новое, неосвоенное...".

1. Заказал 1000м3 у нафтогаза - оплатил нафтогазу

2. Израсходовал 1000м3 по счетчику.

3. Транспортная компания выставила счет за транспортировку с учетом коэффициентов допустим 1100м3 - оплачиваю эту транспортировку 1100м3.

 

Остается 100м3 газа.

Вопрос стоит кто будет выставлять счет за эти кубы по коэффициентам? Нафтогоз (делать с ними перерасчет)или кто - транспортная (так она типа к самому газу отношения не имеет, а за транспортировку с учетом коэффициентов свое получила) ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам, например, наши уже пересчитали.

За транспортировку Вы платите все 12 месяцев одинаковую сумму, посчитанную в период, определенный Кодексом ГРМ(в этом году подорожание было летом). По новому объему за прошлый газовый год будете платить с 1 января 2021(по цене, которую собираются повысить).

 

Пардон, запутался я с этими газовыми, календарными годами. Платим календарный год в расчете которого газовый.

815988138_ScreenShot11-20-20at02_47PM.PNG.5cdd24aeff56d806ac369389f4c27444.PNG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос стоит кто будет выставлять счет за эти кубы по коэффициентам?

За газ — Нафтогаз. Ибо фирташгаз ему передаст Ваш расход с учётом коэффициентиков. За трубу — фирташгаз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подождите, подождите " Дело для нас новое, неосвоенное...".

1. Заказал 1000м3 у нафтогаза - оплатил нафтогазу

2. Израсходовал 1000м3 по счетчику.

3. Транспортная компания выставила счет за транспортировку с учетом коэффициентов допустим 1100м3 - оплачиваю эту транспортировку 1100м3.

 

Остается 100м3 газа.

Вопрос стоит кто будет выставлять счет за эти кубы по коэффициентам? Нафтогоз (делать с ними перерасчет)или кто - транспортная (так она типа к самому газу отношения не имеет, а за транспортировку с учетом коэффициентов свое получила) ?

 

 

ІМХО Ці коефіцієнти в несуть в тариф на розподіл як виробничо-технологічні витрати оператора ГРМ і на цьому історія скінчиться..Звісно тариф піднімуть..

По суті ВТВ уже є в тарифі, але оператори ГРМ бідкаються, що того, що закладено в тариф мало , тому виставляють ще раз коефіцієнти руками своїх рідних постачальних організацій. Аргумент у них: методика розрахунку ВТВ ще 2003 року і не відповідає поточним реаліям і не компенсує їм температурні витрати побутових лічильників...

 

PS Нафтогаз не признає ці коефіцієнти, а при переході до нафтогазу оператор ГРМ не має механізмів виставляння рахунку по поточним коефіцієнтам, бо офіційно вони вже в його тарифі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ІМХО Ці коефіцієнти в несуть в тариф на розподіл як виробничо-технологічні витрати оператора ГРМ і на цьому історія скінчиться..Звісно тариф піднімуть..

По суті ВТВ уже є в тарифі, але оператори ГРМ бідкаються, що тиого, що закладено в тариф мало , тому виставляють ще раз коефіцієнти

 

Но транспортная компания будет передавать нафтогазу ваш потребленный объем с учетом коэффициентов или как ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подождите, подождите " Дело для нас новое, неосвоенное...".

1. Заказал 1000м3 у нафтогаза - оплатил нафтогазу

2. Израсходовал 1000м3 по счетчику.

3. Транспортная компания выставила счет за транспортировку с учетом коэффициентов допустим 1100м3 - оплачиваю эту транспортировку 1100м3.

 

Остается 100м3 газа.

Вопрос стоит кто будет выставлять счет за эти кубы по коэффициентам? Нафтогоз (делать с ними перерасчет)или кто - транспортная (так она типа к самому газу отношения не имеет, а за транспортировку с учетом коэффициентов свое получила) ?

 

По логике коэфициент должны учитывать поставщики и делать кешбек облгазу, так как входной счетчик со стороны высокого давления на балансе облгаза. Если эти коэфициенты учитываются по договоренности между облгазом и поставщиком, мимо потребителя, то пострадают те, у кого счетчик с термокомпенсацией - им придется весь обьем оплачивать по розничной цене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но транспортная компания будет передавать нафтогазу ваш потребленный объем с учетом коэффициентов или как ?

 

як виглядає рахунок за газ від Нафтогазу треба запитати у тих, хто вже з ним(скільки кубів подали, за скільки отримали рахунок). Транспортна компанія може лише виставити рахунок за розподіл..хоча по факту попадає на ці куби саме вона...а не постачальник,який відпускає оператору ГРМ приведені куби.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...