Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оформление самостроя (строительная амнистия) 2015 - 2019

apxitektop

Рекомендовані повідомлення

Пришел понедельник номер 3, Департамент г. Черновцы еще не принимает заявления по самострою:flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звонила в юр отдела ГАСКа, может кому то пригодится информация - подавать ТП и держакт нотариально заверенный. Если держакт старого образца, то прикладывать выписку из реестра. Требований к сроку давности выписки нет.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А номер земельної ділянки: два для надійності? ДАБІ таке любить, напише, що кому не там поставили і ... відмова.

 

Мені у 2013р. було повернуто декларацію саме через те, що не вказала номер запису у Книзі реєстрів. Недавно телефонувала у ДАБІ, юристи на мій запит підтвердили, що потрібно писати два номери.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Викладаю відмову від архітектора. Зробила знову запит, написала скаргу Голові райдержадміністрації, заяву у міліцію, скаргу у Мінрегіонбуд. Буду намагатися довести службову недбалість архітектора.

Загальна площа будинку - 124,8 кв.м.

1016762116_.thumb.jpg.58afe3b1a0f2ebb3cb9e2d28510981b6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И не пытайтесь понять. :) Здравой логике это недоступно. Техпаспорт состряпал человек, совсем далёкий от инвентаризации. Как минимум просится на аннулирование сертификата.

На аннулирование сертификатов(всяких и разных), выданных при власти ВФЯ ПРОСИТСЯ БОЛЬШИНСТВО ПОЛУЧИВШИХ ОНЫЕ. Пока новая власть этого не осознает, дело в проектировании и строительстве в сторону ЦИВИЛИЗАЦИИ НЕ ПОВЕРНЕТ. Хорошо, если будем топтаться на месте. Но... вряд ли, скорее всего обрушения-таки начнутся:sad:.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ivan99, не совсем понимаю Вашу ситуацию. У вас по декларации вводится в эксплуатацию мансарда, терраса (площадь меньше 300квм) а дом уже введён в эксплуатацию? Вы просто делали его реконструкцию и сейчас хотите узаконить? Вы обратились в архитектуру за информацией "щодо відповідності місця розташування об’єкта вимогам державних будівельних норм. Вказана Інформація передбачає відповідність вимог ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» у частині місця розміщення житлового будинку в межах ділянки землекористування відносно прилеглих земельних ділянок, будівель і споруд

www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=248225317

А архитектор, Вам говорит, что для того что б Вам дать эту информацию, надо делать тех отчёт??? Тогда действительно

Буду намагатися довести службову недбалість архітектора.

Может он еще сам не разобрался.. и в принципе ответ от 27,05,2015г. тогда еще не было разъяснений. Хотя, может Ваши жалобы его заставят разобраться :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня, т.е. 02.06.15 г. подали заявку в киевское БТИ на техинвентаризацию с техобследованием. + копия техпаспорта стоит чуть меньше 580 гривен. Через месяц должно быть готово. Сам специалист должен прийти провести инвентаризацию 10.06.15 г. Кому срочно - можно через две недели, но вдвое дороже.

Никакого ажиотажа или очереди нет. Хотя сказали, что "целый день уже идут и заказывают с техобследованием".

10-го постараюсь отписаться по результату непосредственно инвентаризации.

 

Инвентаризация прошла. Инвентаризация, как инвентаризация, ничего особенного. Единственное отличие от предыдущих - инженер делал фотографии. По квитанции на оплату техпаспорт с отметкой о техобследовании должен быть готов 03.07.15 г. Но, инженер оставил телефон и сказал звонить, т. к. они теперь отправят запрос в архитектуру, и не от них зависит, когда будет ответ. Т.е., в архитектуру они отправят сами, мне это сделать самостоятельно не предложили.

Никаких подтверждений даты постройки не спрашивал, т.к. у меня в техпаспорте от 2013 года уже указана дата осуществления пристройки - 2007 год.

На момент проведения инвентаризации нужно иметь ксерокопию акта на землю. Это единственный документ, кроме квитанции на оплату инвентаризации, который инженер попросил предоставить.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никаких подтверждений даты постройки не спрашивал, т.к. у меня в техпаспорте от 2013 года уже указана дата осуществления пристройки - 2007 год.

БТИ не особо требует подтверждения даты постройки. Это пожелание ДАБІ.

www.dabi.gov.ua/index.php/budivelna-amnistiya

Читайте практині поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если, кто то знает, подскажите пожалуйста как и куда обращаться в случае: "Ситуація третя – замовник має звіт про технічне обстеження об’єкту проведене після 29 квітня 2013 року. Іншими словами, заявник не встиг скористатися попередньою амністією.

У цьому випадку заявник має самостійно звернутися до місцевого органу містобудування та архітектури і отримати інформацію щодо відповідності розташування об’єкта будівництва державним будівельним нормам."

 

Как должно выглядеть это "звернення до місцевого органу" и что это за орган в г. Киеве? Это часом не Департамент містобудування та архітектури: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32?

 

Или может лучше пойти по пути "Ситуація друга" что б не нарваться на возросший интуазизм и псевдопатриотизм еще одних архитектурных кровосисей?

 

Заздалегідь щиро дякую всім хто відгукнеться!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я намагаюся узаконити реконструкцію будинку загальною площею 124,8 кв.м.

Вже отримала другу відмову від архітектора. Викладаю його "брєд".

Технічне обстеження БТІ мені вже зробили, чекаємо довідку...

1774724055_2.1.thumb.jpg.3a3557de9518a2f09e0b570e7861166c.jpg

407337589_2.2.thumb.jpg.714e019394bdb2cf52c854f4f60ebbe7.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я намагаюся узаконити реконструкцію будинку загальною площею 124,8 кв.м.

Вже отримала другу відмову від архітектора. Викладаю його "брєд".

Технічне обстеження БТІ мені вже зробили, чекаємо довідку...

Существующую архитектурную службу, ориентированную уже очень давно на крупный олигархический капитал, и не обращающую(тоже уже очень давно) внимание на простых жителей того или иного административного района, надо УВОЛЬНЯТЬ всю и практически во всех райадминистрациях. Другого выхода я не вижу. Ответ Вышгородской архитектуры действительно ИДИОТСКИЙ. Дождитесь новых осенних выборов, надеюсь, что нам всем все-таки хватит политической воли "почистить" существующие "авгиевы конюшни" на местах.:flag1:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чем заключается идиотизм/бред? Как бы вполне логичный ответ на первый взгляд...

Да, все логично согласно ЧИНУШИ. И неважно, что есть техотчет на 22 страницах, вот ШТАМПИКА НЕТ, значит и рассматривать НИЗЗЯ. А ведь архитектурная служба ДОЛЖНА БЫТЬ ОРИЕНТИРОВАНА НА ЧЕЛОВЕКА, а не только на олигархов. Но таких архитекторов в администрациях уже давно нет, их выжили, а остались только архитекторы под услуги олигарха:"чего изволите". А пока эти архитекторы такие, проблемы вам, уважаемые форумчане, со стороны райархитектуры НЕ ИЗБЕЖАТЬ.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в чем заключается идиотизм/бред? Как бы вполне логичный ответ на первый взгляд...

 

Брєд полягає у тому, що: 1) звіт для будинків до 300 кв.м. не вимагається; 2) у звітах 2013 р. інформація від архітектора не передбачена була наказом 95; 3) звіти 2013 р. дійсні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брєд полягає у тому, що: 1) звіт для будинків до 300 кв.м. не вимагається; 2) у звітах 2013 р. інформація від архітектора не передбачена була наказом 95; 3) звіти 2013 р. дійсні.

Якщо ми подаємося на прийняття в експлуатацію зараз, то наскільки я розумію, повинні виконати вимоги нормативного акту який діє на момент подання, зокрема 79 наказу. В даному наказі в розділі ІІІ пункті 2, зазначено, що: "Технічні паспорти, складені до набрання чинності цим Порядком, щодо індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 100 квадратних метрів включно подаються за умови проставляння в них відмітки про проведення їх технічного обстеження за формою, наведеною в додатку 2 до цього Порядку." і саме на це спирається відповідь чиновника. Чи Ви можливо знаєте як обійти вимогу цього пункту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ivan99,я Вам сочувствую.. А к в Вам не приезжают инспектора из Киева, что б давать консультации? Насколько я знаю, у нас, в Обухове такое практикуется. На сайте ДАБИ даже видела расписание выездов инспекторов в область. Может стоит к нем обратится, что б он вразумил товарища Лыкова?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ми подаємося на прийняття в експлуатацію зараз, то наскільки я розумію, повинні виконати вимоги нормативного акту який діє на момент подання, зокрема 79 наказу. В даному наказі в розділі ІІІ пункті 2, зазначено, що: "Технічні паспорти, складені до набрання чинності цим Порядком, щодо індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 100 квадратних метрів включно подаються за умови проставляння в них відмітки про проведення їх технічного обстеження за формою, наведеною в додатку 2 до цього Порядку." і саме на це спирається відповідь чиновника. Чи Ви можливо знаєте як обійти вимогу цього пункту?

 

Ще раз наголошую на тому, що звіти для будинків до 300 кв.м не вимагаються!!! А тут чиновник і звіт вимагає, і відмітку у ньому. Для мене це дивно. Я подала звіт на вимогу чиновника по його першій відмові.

Відповідно до п.2, Р.3 Наказу 79 - звіти, складені з 29 квітня 2013 року до набрання чинності наказу 79 подаються разом з інформацією від місцевого органу містобудування та архітектури. У мене звіт зроблений у листопаді 2013 р. А Ви говорите про звіти, які зроблені з 24 квітня 2015р.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звонила в юр отдела ГАСКа, может кому то пригодится информация - подавать ТП и держакт нотариально заверенный. Если держакт старого образца, то прикладывать выписку из реестра. Требований к сроку давности выписки нет.

Хотелось бы уточнить эту информацию. Согласно практ. рекомендаций на сайте ДАБИ нотариус не имеет права заверять ТП (странно, что юр отдел этого не знает) У нас в БТИ сказали, что они будут делать копии ТП..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще раз наголошую на тому, що звіти для будинків до 300 кв.м не вимагаються!!! А тут чиновник і звіт вимагає, і відмітку у ньому. Для мене це дивно. Я подала звіт на вимогу чиновника по його першій відмові. У мене таке враження, що Ви теж архітектор. Може Ви Ликов?

Мені теж скоро подаватись, тому хочу розібратись та зрозуміти суть. Наскільки я зрозумів, вимога чиновника полягає у необхідності наявності відмітки в технічному паспорті, а не в звіті. Поправте мене якщо помиляюсь.

(ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Dmode отметку ставит БТИ, после того как получит информации щодо відповідності місця розташування об’єкта вимогам державних будівельних норм. Вказана Інформація передбачає відповідність вимог ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» у частині місця розміщення житлового будинку в межах ділянки землекористування відносно прилеглих земельних ділянок, будівель і споруд Эту информацию дают архитектор района после попереднього (візуального) обстеження. И тех отчёт в этом случае не нужен. Почитайте внимательнее официальные документы, например www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=248225317
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені теж скоро подаватись, тому хочу розібратись та зрозуміти суть. Наскільки я зрозумів, вимога чиновника полягає у необхідності наявності відмітки в технічному паспорті, а не в звіті. Поправте мене якщо помиляюсь.

(ссылка на изображение устарела)

 

Технічний паспорт і звіт про технічне обстеження - різні документи.Відповідно до п.2, Р.3 Наказу 79 - звіти, складені з 29 квітня 2013 року до набрання чинності наказу 79 подаються разом з інформацією від місцевого органу містобудування та архітектури. У мене звіт зроблений у листопаді 2013 р. А Ви говорите про звіти, які зроблені з 24 квітня 2015р.

 

Добавлено через 2 минуты

Відмітка у технічному паспорті робиться БТІ на підставі обстеження експертом (інженером) з технічної інвентаризації та інформації відділу архітектури. Тому відмітки у ТП не може бути, поки архітектор не надасть Лист.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Dmode отметку ставит БТИ, после того как получит информации щодо відповідності місця розташування об’єкта вимогам державних будівельних норм. Вказана Інформація передбачає відповідність вимог ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» у частині місця розміщення житлового будинку в межах ділянки землекористування відносно прилеглих земельних ділянок, будівель і споруд Эту информацию дают архитектор района после попереднього (візуального) обстеження. И тех отчёт в этом случае не нужен. Почитайте внимательнее официальные документы, например www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=248225317

Согласен что техотчет, как отдельный документ не нужен. Но нормой приказа 79 четко указано что в старом техпаспорте должна быть новая отметка. Именно на этом и базируется ответ чиновника. Пока я в этом ответе не увидел како-го либо бредового толкования требований приказа №79. Насколько я понял, технический отчет как отдельный документ, для дома до 300м2 был сделан, хотя и не был обязателен. Но обязательным согласно приказа является отметка в "техпаспорте", чего пока не было сделано.

 

Добавлено через 2 минуты

Добавлено через 2 минуты

Відмітка у технічному паспорті робиться БТІ на підставі обстеження експертом (інженером) з технічної інвентаризації та інформації відділу архітектури. Тому відмітки у ТП не може бути, поки архітектор не надасть Лист.

А кому цей лист має надати архітектор? Замовнику чи сертифікованому виконавцю візуального техобстеження?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотелось бы уточнить эту информацию. Согласно практ. рекомендаций на сайте ДАБИ нотариус не имеет права заверять ТП (странно, что юр отдел этого не знает) У нас в БТИ сказали, что они будут делать копии ТП..

 

Можна до ДАБІ подавати оригінал.

Я, наприклад, просила у БТІ, щоб пронумеровали, прошили, скріпили печаткою, підписали. Деякі нотаріуси у такому випадку роблять нотаріально завірену копію. Якщо Ви проживаєте у Києві, та я залиши інфо, які нотаріуси завіряють.

Зі сайту ДАБІ www.dabi.gov.ua/budivelna-amnistiya/002.pdf :

"Технічний паспорт може бути поданий в оригіналі або копії, засвідченої

БТІ яким було складено таких технічний паспорт, або нотаріусом, проте як свідчить практика, у переважній більшості нотаріуси відмовляються

засвідчувати вірність копій технічних паспортів."

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...