Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Теплый кредит" - поверим и проверим.

kruchenik

Рекомендовані повідомлення

На фірмі на моє запитання щодо сертифікатів на продукт, сказали що не потрібні. Якщо я хочу, то вони для мене його дадуть. А банк його не вимагає. Чи таки треба буде потім якісь доки нести, щоб довести, що я взяв саме ті матеріали які підпадають під дію програми?

У меня требовали. Я приносил в банк паспорта изделий. Посмотрите пару страниц назад - я выкладывал фото.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня требовали. Я приносил в банк паспорта изделий. Посмотрите пару страниц назад - я выкладывал фото.

А я принес паспорт изделия, а мне сказали, что не нужно и никто не взял. Им только расходная накладная была нужна, как подтверждение, что я окна получил. Правда окна мне ставила компания из этого списка:

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот еще интересует кто-то оформлял кредит с субсидией? 70% для Позичальників яким в установленому законодавством порядку призначено субсидію.

Как выглядит эта справка? В отделении соц. защиты уточнял, они не в курсе. Говорят даем только расчет по субсидии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще одне запитання. Після бесіди з супер менеджером маю сумніви відносно того що він казав.

Чи можна взяти кредит без довідки про доходи, але за наявності поручителя? Наприклад дружина бере кредит, поручитель чоловік. Мені сказали що нізя. Кредит береться конкретною особою під її доки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотів собі частину вікон взяти в кредит. Виписали рахунок на 50 к, пішов в Ощад, а там мені сказали довідзенья. Так як виявляється програма закривається 1 грудня, а вони не встигнуть опрацювати всі наявні заявки.

Сказали можете подати доки, оформити кредит, але ми не гарантуємо що програма буде в наступному році. Якщо і буде то не раніше лютого. Типа після прийняття бюджету, сподіваюсь що його приймуть таки в грудні, а не як раніше. Але зацікавило мене продовження фрази. Оформите зараз, в програму включимо в лютому, а відшкодування отримаєте в червні-листопаді. :o Вміють в нас менеджери державних банків, банківські продукти рекламувати. :lol:

Звісно я відмовився, не хочу гратись в рулетку. З вікнами зачекаю до січня.

До речі, як має виглядати рахунок? В мене на руках є такий:

Вікноз двокамерними енергоефективними склопакетами (з енергозберігаючим склом) 14 шт, ціна 2970, разом 41666, з ПДВ 50 000. Нічого що не вказані ні який профіль, ні параметри склопакету? Та і дивно що ціна в усіх вікон ідентична.

 

Вам почти правильно сказали. И "менеджер держ. банка" попытался Вас не обмануть, а Вы его критикуете что он плохо рекламирует продукты...

Конечно, он мог бы сказать что оформим, Программа принята и в след. году Вы обязательно получите компенсацию. И больше ничего мог не говорить.

Но он Вас честно предупредил, что на сегодня никто приблизительных сроков компенсации не знает...

 

Счет правильный, не считая того, что сумма подозрительно заокругленна до 50 000. И Вам выгоднее подать счет на 54-55 000 чтоб получить кредит 50 000 грн., а не 45 000.

 

Добавлено через 2 минуты

Вот еще интересует кто-то оформлял кредит с субсидией? 70% для Позичальників яким в установленому законодавством порядку призначено субсидію.

Как выглядит эта справка? В отделении соц. защиты уточнял, они не в курсе. Говорят даем только расчет по субсидии.

 

Если кредит берет лицо, на которое пришел расчет субсидии - достаточно только его. Если на члена семьи - то надо доп. справку что при расчете субсидии на "Иванова" учитывались доходи "Петрова" (заемщика)

 

Добавлено через 3 минуты

І ще одне запитання. Після бесіди з супер менеджером маю сумніви відносно того що він казав.

Чи можна взяти кредит без довідки про доходи, але за наявності поручителя? Наприклад дружина бере кредит, поручитель чоловік. Мені сказали що нізя. Кредит береться конкретною особою під її доки.

 

Нельзя. Кредит выдается только платежеспособным

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам почти правильно сказали. И "менеджер держ. банка" попытался Вас не обмануть, а Вы его критикуете что он плохо рекламирует продукты...

Конечно, он мог бы сказать что оформим, Программа принята и в след. году Вы обязательно получите компенсацию. И больше ничего мог не говорить.

Но он Вас честно предупредил, что на сегодня никто приблизительных сроков компенсации не знает...

 

Счет правильный, не считая того, что сумма подозрительно заокругленна до 50 000. И Вам выгоднее подать счет на 54-55 000 чтоб получить кредит 50 000 грн., а не 45 000.

 

Одна справа сказати, що термінів не знає, як і те чи буде програма, а дещо інша сказати термін на червень-липень. З одного боку я думаю навіщо мені так довго чекати, а з іншого мені ж назвали термін, а якщо програму не продовжать? Тому мене і здивував такий підхід до рекламування продукту. Хоча це все офтоп. :beer:

Суму таки округлили, відкинувши частину замовлення. Тобто 50 к дає банк, решту я даю готівкою ніби це інше замовлення. Про те щоб взяти рахунок на 55 к не захотіли на фірмі і чути, сказали що програма розрахована на 50 к. Якщо її продовжать в наступному році, то треба буде просити інший рахунок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одна справа сказати, що термінів не знає, як і те чи буде програма, а дещо інша сказати термін на червень-липень. З одного боку я думаю навіщо мені так довго чекати, а з іншого мені ж назвали термін, а якщо програму не продовжать? Тому мене і здивував такий підхід до рекламування продукту. Хоча це все офтоп. :beer:

Суму таки округлили, відкинувши частину замовлення. Тобто 50 к дає банк, решту я даю готівкою ніби це інше замовлення. Про те щоб взяти рахунок на 55 к не захотіли на фірмі і чути, сказали що програма розрахована на 50 к. Якщо її продовжать в наступному році, то треба буде просити інший рахунок.

 

Ну это она погарячилась и сказала по опыту этого года (начали выплачивать аж летом...). В этом году Программа на след. год уже принята, но не принят бюджет. Да и что в той программе будет?... Думаю в феврале-марте продолжат выплаты

А по поводу 55 тыс.: кредит дают на сумму 50 тыс. грн. если будет выписан счет на мин. 55 тыс. грн (от суммы счета отнимут Ваш первоночальный взнос 10%). Ну и чтоб быть совсем честным - можно выписать счет на всю сумму, например на 80 000 грн, заплатить 30 000 первоночального взноса и получить 50 000 кредита. ;)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И Вам выгоднее подать счет на 54-55 000 чтоб получить кредит 50 000 грн., а не 45 000.

Чем выгоднее, если сумма компенсации максимально - 14 тысяч?

 

В этом году Программа на след. год уже принята, но не принят бюджет.

А есть связь программы и бюджета? Компенсации же не из него идут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рассказываю по моему случаю. В принципе, я программой довольна. У меня все прошло легко и без проблем. Брали кредит в начале сентябре, счет был на 55т., кредит получили на 50т.По времени от подачи заявки до получения кредита - 4 дня. Первый платеж был в конце октябре, в середине ноября получили возмещение - 15т.грн, т.е., после 1-го платежа. После зачисления компенсации, кредитный срок уменьшился на год, ежемесячные платежи остались в тех же суммах. При раскладе платить по графику до конца срока, мы выходим в ноль, взяли 50, отдали 50, но не за три года уже, а за два. Если погасить сейчас, то можно быть в плюсах) Это таки пряник от государства)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в середине ноября получили возмещение - 15т.грн

14 же было максимальной суммой компенсации. Что-то поменялось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 же было максимальной суммой компенсации. Что-то поменялось?

Таки так www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248431083

2. У підпункті 4 пункту 5:

1) в абзаці сьомому цифри “10000” замінити цифрами “14000”;

2) в абзаці восьмому цифри “5000” замінити цифрами “12000”;

3) в абзаці дев’ятому цифри “10000” замінити цифрами “14000”;

От сама постанова яка правиться рішеням уряду zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1056-2011-%D0%BF

В цій же постанові є відповідь на це запитання

А есть связь программы и бюджета? Компенсации же не из него идут.

А саме

4) для здійснення заходів, передбачених підпунктами 3, 4 і 4-1 пункту 3 цього Порядку, Держенергоефективності щомісяця до 25 числа наступного періоду на підставі укладених договорів про взаємодію з публічними акціонерними товариствами “Державний ощадний банк України”, “Державний експортно-імпортний банк України”, публічним акціонерним товариством акціонерний банк “Укргазбанк” (далі - уповноважені установи) та зведеного реєстру позичальників, які мають право на отримання відшкодування, передбаченого підпунктами 3, 4 і 4-1 пункту 3 цього Порядку, перераховує бюджетні кошти, що підлягають відшкодуванню позичальникам, на рахунки відповідних уповноважених установ для погашення частини суми кредиту. Уповноважені установи протягом трьох робочих днів перераховують такі кошти на розрахункові рахунки відповідних позичальників, що відкриті в уповноважених установах, для погашення частини суми кредиту.

До речі тут же і відповідь коли мають давати компенсації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дополнительные % от обл/гор администраций кто-то получал?

 

Я собираюсь получить от обл.администрации, кредит оформлен в Укргазбанке, 10% от суммы, но не больше 4000.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А саме

Ну, из бюджета - это понятно. Но деньги в эту "тумбочку" ложат не из бюджета, а кто-то их нам дал (ЕБРР? МВФ?).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, из бюджета - это понятно. Но деньги в эту "тумбочку" ложат не из бюджета, а кто-то их нам дал (ЕБРР? МВФ?).

І як, закінчився транш? Я маю на увазі дали допустимо 100 тугриків, роздали?, залишилось? це для того щоб прикинути перспективи програми на наступний рік.

До речі судячи з постанови гроші таки з бюджету. Значиться поки не приймуть бюджет в якому буде закладено сума грошей (не важливо з якого джерела) відшкодувань не буде, просто тому що в бюджету немає, а значить і статті витрат на відшкодування. Чекаю на хоч якісь зрушення з бюджетом. Чи хоч на якісь офіційні заяви щодо перспективи програми.

 

Добавлено через 4 минуты

Я собираюсь получить от обл.администрации, кредит оформлен в Укргазбанке, 10% от суммы, но не больше 4000.

Сьогодні дізнавався.

У нас ситуація наступна. Беремо кредит, платимо перший місяць відсотки, а потім міськрада виплачує за Вас 10%, банк перераховує суми виплат за мінусом цих 10%. По факту виходить так беремо кредит під 24,5 відсотка, а з врахуванням компенсації відсотків ставка виходить 14,5. І виходить що навіть виплачуючи весь рік з врахуванням компенсації державою 30%, а також сплатою міськрадою частини відсотків за кредитом, маємо профіт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чем выгоднее, если сумма компенсации максимально - 14 тысяч?

 

 

А есть связь программы и бюджета? Компенсации же не из него идут.

 

В принципе Вам уже ответили. Единственное - что компенсация макс. 14 000. Так что нужен ли кредит на 5 тыс. больше или нет - выбирать клиенту

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реально взяти Теплий кредит під різні рахунки В Укргазбанку і Ощадбанку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реально взяти Теплий кредит під різні рахунки В Укргазбанку і Ощадбанку?

Взяти реально. В чому проблема, банку зайві гроші за відсотки не завадять ;). Тільки чує моє серденько, що агенство відмовить в відшкодуванні обох кредитів, відшкодують той на який доки першими прийдуть. І загалом буде праве.

Варто пошукати на кого можна взяти інший кредит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взяти реально. В чому проблема, банку зайві гроші за відсотки не завадять ;). Тільки чує моє серденько, що агенство відмовить в відшкодуванні обох кредитів, відшкодують той на який доки першими прийдуть. І загалом буде праве.

Варто пошукати на кого можна взяти інший кредит.

 

Головна умова щоб були доходи офіційні хочаб 2000грн.міс., В ьцьому агентстві хтось має координати щоб запитати?

 

Добавлено через 2 минуты

Головна умова щоб були доходи офіційні хочаб 2000грн.міс., В ьцьому агентстві хтось має координати щоб запитати? Банк казав що можна брати кредит, потім компенсацію, тоді погасити кредит і можна брати інший, от чи буде знову компенсація , звісно вже на інший товар?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реально взяти Теплий кредит під різні рахунки В Укргазбанку і Ощадбанку?

 

Я бы этого не делал... При оформлении кредита Вы пишете расписку что в текущем году не брали кредит по Программе.

Держэнерго Вас вычислит....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить 1кредит на рік, де це написано? Мені сказали в Укргазбанку що можна брати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 же было максимальной суммой компенсации. Что-то поменялось?

14т.грн, я опечаталась. В остальном вам ответили.

Мои друзья оформлялись уже в октябре, пока компенсация не пришла, но от горсовета им зачислили 300грн. на погашение процентов. Брали кредит также на 50т.грн. Для того, чтобы эти 300грн. пошли в счет погашения, также нужно каждый раз писать заявление.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реально взяти Теплий кредит під різні рахунки В Укргазбанку і Ощадбанку?

Значить 1кредит на рік, де це написано? Мені сказали в Укргазбанку що можна брати.

Визначтеся з питанням.

В першому питанні ви запитували про два кредити одночасно. Вам відповіли, що ні.

В другому питанні ви запитуєте про два кредити послідовно протягом одного року, раніше в цій гілці казали, що можна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить 1кредит на рік, де це написано? Мені сказали в Укргазбанку що можна брати.

Ви не уважно читали.

Я ж так і сказав, що брати можна. Але от з компенсацією можуть виникнути проблеми.

До речі мені в УГБ казали, що новий кредит можна брати не раніше ніж через 6 місяців після погашення попереднього. Чомусь мені імхується, що якщо взяти кредит 1 січня, отримати компенсацію 1 березня, закритись. Взяти інший 1 вересня, то наступну компенсацію отримаєте в наступному році. Треба читати Постанови і тд. Значно простіший варіант взяти кредит на родича.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Визначтеся з питанням.

В першому питанні ви запитували про два кредити одночасно. Вам відповіли, що ні.

В другому питанні ви запитуєте про два кредити послідовно протягом одного року, раніше в цій гілці казали, що можна.

 

Мене цікавить і те і інше.

Треба мати родича з нормальними доходами і бажано з субсидією, що майже не сумісні речі. то що чув про те щоб оформити на 1 людину, а гарантувальником буде інша з нормальним доходом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...