Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Запитання по армуванню перекриття.

-electron-

Рекомендовані повідомлення

В проекті перекриття будинку Закладені дві сітки Нижня ф10-ф12 з кроком 150. Верхня сітка ф6 з кроком 200. Біля сходів ф10 крок 150.

Будівельники мені розказують, що завжди роблять тільки нижню сітку з кроком 150. Мене трішки дивує наявність тільки однієї сітки в будівельників. Чи допускається таке?

А також конструктор для чогось заклав балку вище розрізу 2-2. І дивним чином попав нею в те місце де має бути каналізаційна труба від унітаза. :crazy: Як можна обійти цю проблему? Дирявити балку не хотілося б. Переносити горщик на іншу стіну також, так як унітаз перед дверима мені не дуже. Даю план фундаменту. Чорною стрілкою показана стрічка яку конструктор не подавав, але при заливці її зробили. Вона іде на глибину не на 110 як весь фундамент, а десь на 50-60 см. Внизу немає пятки і вона не звязана з каркасом решти фундамента, там просто закладено пару прутків арматури.

20150801_093248.thumb.jpg.25a1e1a3e7b12a647753af2e59dcec4e.jpg

20150801_093305.thumb.jpg.113dcdd211a6691a978995ffaa4cf1b9.jpg

20150801_093310.thumb.jpg.38e903487169718ec1dad786dcf0e29d.jpg

20150801_093319.thumb.jpg.b000941661ccfeda224db8b8d31178c7.jpg

20150801_093351.thumb.jpg.a7875db8f0de4711682cf63a2f3cc4a3.jpg

План другого поверху експлікаці.pdf

1346926728_.jpg.801c2bd027fe93223766d46110330a53.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В проекті перекриття будинку Закладені дві сітки Нижня ф10-ф12 з кроком 150. Верхня сітка ф6 з кроком 200. Біля сходів ф10 крок 150.

Будівельники мені розказують, що завжди роблять тільки нижню сітку з кроком 150. Мене трішки дивує наявність тільки однієї сітки в будівельників. Чи допускається таке?

Да, можно сделать одну сетку везде с шагом 150 мм диаметр ф12 А400С хватит при вашем пролете, если переживаете возьмите ф14 А400С будет с нормальным запасом.

 

А також конструктор для чогось заклав балку вище розрізу 2-2. І дивним чином попав нею в те місце де має бути каналізаційна труба від унітаза. Як можна обійти цю проблему?

Там где канализация при заливке балке вставляете канализационную трубу диаметром ф110 и заливаете в балку, продольная арматура что по средине в том месте обрывается, 2 крайних остается, можете для двух крайних стержней продольных в том месте увеличить диаметр до ф18 + в том месте дайте шаг поперечной арматуры 150 мм. Как балка высохнет снимите кусок трубы получить круглое отверстие под канализацию в балки и все будет стоять.

 

 

Даю план фундаменту. Чорною стрілкою показана стрічка яку конструктор не подавав, але при заливці її зробили. Вона іде на глибину не на 110 як весь фундамент, а десь на 50-60 см. Внизу немає пятки і вона не звязана з каркасом решти фундамента, там просто закладено пару прутків арматури.

Это зачем вы вообще сделали? Вообще не ясно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Там где канализация при заливке балке вставляете канализационную трубу диаметром ф110 и заливаете в балку, продольная арматура что по средине в том месте обрывается, 2 крайних остается, можете для двух крайних стержней продольных в том месте увеличить диаметр до ф18 + в том месте дайте шаг поперечной арматуры 150 мм. Как балка высохнет снимите кусок трубы получить круглое отверстие под канализацию в балки и все будет стоять.

 

 

 

Арматура в балці і так вся ф18 :o Конструктор перестрахувалась по повній. Крайні збільшити до ф20, чи може середні вигнути по формі закладної труби, щоб вони її огинали. Або можу взагалі поставити в місці закладної на нижній ряд армування балки додатково на зовнішню арматуру ф32 :crazy::-P є в мене 2 прута по 130-150 см. Я їх на стовбчики клумби біля квартири пускав, потім зверху обкладав галькою, так як дістались мені на шару.:smile:

 

Это зачем вы вообще сделали? Вообще не ясно.

Не зрозуміло навіщо ця стрічка, навіщо вкопувались на 50 см, чи навіщо я дав рисунок?

 

І ще два запитання.

Бетон перекриття визначений як Б15. Я боюсь, що привезуть не зовсім Б15. Плюс для насоса йде здається Б20. Який краще брати бетон з заводу Б15 чи Б20? Обєм там всього 13 кубів тому 50 грн на кубі це не ті гроші щоб економити.

Плита обовязково має виходити на зовні будинку? Товщина стін 380. Чи можна зробити плиту на 250 на стіну, потім ЕППС і цегла ззовні, щоб забрати мостики холоду?

1299779540_.png.848db2514498c00b2b87c03398df953e.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зрозуміло навіщо ця стрічка

Да, я не понял зачем Вы сделали эту ленту, по том что я вижу, она там не нужна.

 

І ще два запитання.

Бетон перекриття визначений як Б15. Я боюсь, що привезуть не зовсім Б15. Плюс для насоса йде здається Б20. Який краще брати бетон з заводу Б15 чи Б20? Обєм там всього 13 кубів тому 50 грн на кубі це не ті гроші щоб економити.

Плита обовязково має виходити на зовні будинку? Товщина стін 380. Чи можна зробити плиту на 250 на стіну, потім ЕППС і цегла ззовні, щоб забрати мостики холоду?

1. Берите бетон В20 Р4 для бетононасоса нужно Р4, в плите перекрытия нужно так же учесть трещиноустойчивость этот бетон как раз сюда подходит, проектировщик этого тоже не знал видимо.

2. Я так и делаю плита заходит на 250 мм, потом ЕППС кирпич, для того что бы забрать мостик холода, хотя если Вы все ровно будете утеплять весь дом толщиной наверное 100 мм, то можно только кирпичом заложить, так будет удобней строителям.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, я не понял зачем Вы сделали эту ленту, по том что я вижу, она там не нужна.

 

 

1. Берите бетон В20 Р4 для бетононасоса нужно Р4, в плите перекрытия нужно так же учесть трещиноустойчивость этот бетон как раз сюда подходит, проектировщик этого тоже не знал видимо.

2. Я так и делаю плита заходит на 250 мм, потом ЕППС кирпич, для того что бы забрать мостик холода, хотя если Вы все ровно будете утеплять весь дом толщиной наверное 100 мм, то можно только кирпичом заложить, так будет удобней строителям.

Та я сам в шоці був. Я не сидів на будівництві під час копки. Приїзжаю, а там сюрпрайз. Це ще добре що не під всі перегородки копали і не 120 см як решту фундаменту. :crazy:

Утеплюватись буду точно мінімум 100 мм утеплювача. Значить ЕППС можна не ставити.

Якщо взяти не В20, а В25ту марку?

Я просто не в курсі чи привезуть те що треба. В мене є шматок бетону в формі цеглинки. Він витік з опалубки і потрапив між дошками, в мене є розширення під димар і сходи, робочі не обпилили дошки розширення от там і вийшло комірка в яку ця цеглинка залилась. Залито все 15 липня. Через який термін можна здати цей шмат на експертизу, щоб визначити яку саме марку мені привезли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я сам в шоці був. Я не сидів на будівництві під час копки. Приїзжаю, а там сюрпрайз. Це ще добре що не під всі перегородки копали і не 120 см як решту фундаменту.

Утеплюватись буду точно мінімум 100 мм утеплювача. Значить ЕППС можна не ставити.

Якщо взяти не В20, а В25ту марку?

Я просто не в курсі чи привезуть те що треба. В мене є шматок бетону в формі цеглинки. Він витік з опалубки і потрапив між дошками, в мене є розширення під димар і сходи, робочі не обпилили дошки розширення от там і вийшло комірка в яку ця цеглинка залилась. Залито все 15 липня. Через який термін можна здати цей шмат на експертизу, щоб визначити яку саме марку мені привезли?

1. Берите бетон у Ковальской, она дает сертификат соответствие, или другие производители, которые предоставляют сертификат соответствия бетона заявленной марки на заводе, потому Берите В20 Р4 и не переплачивайте, там где ненужно;

2. Через 21 день после заливки фундамента идите и сдавайте на экспертизу Ваш кусок бетона похоже не кирпич;

3. Вам строители сделали, такое плохое дело со стеной лишний, Вы с ними дальше работаете? Что Вы предприняли?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Берите бетон у Ковальской, она дает сертификат соответствие......

 

ковальская уже открыла завод в черновцах? :lol:

 

2. Через 21 день после заливки фундамента идите и сдавайте на экспертизу Ваш кусок бетона похоже не кирпич ....

 

что же будем делать с результатами? и почему через 21 день ..

 

 

пс. мне вот не понятно назначение балки в перекрытие, а так же смущает толщина плиты...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Берите бетон у Ковальской, она дает сертификат соответствие, или другие производители, которые предоставляют сертификат соответствия бетона заявленной марки на заводе, потому Берите В20 Р4 и не переплачивайте, там где ненужно;

 

Від Ковальської поки привезуть, то з міксера купа шматків бетону посиплеться. 600 км як не як їхати. І ціна доставки мене не порадує, дешевше буде на місці взяти В30. ;)

3. Вам строители сделали, такое плохое дело со стеной лишний, Вы с ними дальше работаете? Что Вы предприняли?
В чому саме проблема в зайвій стіні? Проблеми в конструктиві, збільшенгі площі опирання фундаменту на грунт під частиною будинку, чи в тому що я переплатив за півтора зайвих куби бетону?

Я зараз шукаю іншу бригаду. Ця мені сподобалась якісттю кладки, інші які я бачив кладуть ну дууууже коряво.

 

Добавлено через 4 минуты

 

 

пс. мне вот не понятно назначение балки в перекрытие, а так же смущает толщина плиты...

Балка тому, що знизу немає стіни. Тобто сходи опираються на стіну суміжну з гаражем, на стіну суміжну з приміщенням 7 (я її зробив не 120, а 250 мм). А з боку осі В немає знизу підпору.

Що саме дивує в товщині плити? Яку б Ви запропонували? Чому?

757605154_.jpg.3e3fdda8ca70868d5cb03a1b2dcd80b7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від Ковальської поки привезуть, то з міксера купа шматків бетону посиплеться. 600 км як не як їхати. І ціна доставки мене не порадує, дешевше буде на місці взяти В30.

Я думал Вы с Киева. Ищите местный производителей, которые дадут Вам сертификат соответствия и не надо переплачивать.

 

что же будем делать с результатами? и почему через 21 день ..

Потому что через 21 день бетон достигает заявленной прочности на сжатие. Если бетон не соответствует заявленной прочности, будем подавать заявления на рассмотрения Нюрнбергского трибунала, что бы фашисты, которые обманули нас с классом бетона, получили заслуженное наказание.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потому что через 21 день бетон достигает заявленной прочности на сжатие. ....

 

на сколько помню, на 28 день бетон набирает 100% марочную прочность .. а что там и кто заявляет на 21 день я ХЗ :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на сколько помню, на 28 день бетон набирает 100% марочную прочность .. а что там и кто заявляет на 21 день я ХЗ :lol:

З цим розібрались. А в чому проблема з товщиною плити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не сказал, что есть проблема. :beer:

ОК. Тому чому Вас дивує товщина? Затонка, занадто товста? Яку б Ви робили?

Змінено користувачем -electron-
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на сколько помню, на 28 день бетон набирает 100% марочную прочность .. а что там и кто заявляет на 21 день я ХЗ

+ на 28 дней =(, то что то меня перемкнуло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...