Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Корм даєш сухим, чи замочуєш/запарюєш?[/

 

в основному сухий..але часто залищалася каша з рибалок...то давав

 

Добавлено через 1 час 4 минуты

на таку кількість риб раз в 3 дні по пів відра десь

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на таку кількість риб раз в 3 дні по пів відра десь

 

Т.е., если корм покупной, играться с ними невыгодно, правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е., если корм покупной, играться с ними невыгодно, правильно?

 

звичайно......при покупному кормі і домащня живгість не вигідна

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробив комод...130 довжина 73/90см висота

 

Розміри чесно *позичені* з комода К4 від фірми Еверест...

 

розкрій плит в Епіцентрі, кромка - сам вдома...

 

ДЕнь роботи....1000грн собівартість (+ тепер дружина мені *винна* ))) )

 

IMG_20181209_165356_500.jpgi.gif

 

IMG_20181209_165342_500.jpgi.gif

  • Лайк 18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костя,а ножки такие и планировались у комода?не там ножки прикручены-по краям ставят

я как то пропустила-чернослив в этом году есть на продажу?

Захожу в ветку Кости, почитаю ее и думаю: Боже! Как же у меня все хорошо!:D

и я захожу-почитаю и еще раз убеждаюсь что всё просто АФИГЕННО!

и на великах с мужем ездим! а нам по 50! и всё нормалёк...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

позаду комод стоїть на ГК ніші, яка зашиває труби опалення..

 

Ножки з дерева, таке розміщення попросила дружина

 

сливок вже немає

 

купуйте зернята ):"":

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Мясорубка к праздникам куплена?

:D Праздник, это когда "... порвали два баяна" :D. Правильно, Нобель :D?

:rolleyes: И Новый год - то не повод баловать Снегурочек ... :D. Пусть сначала Снегурочка носки подарит :D.

Змінено користувачем 988888
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:D Праздник, это когда "... порвали два баяна" :D. Правильно, Нобель :D?

:rolleyes: И Новый год - то не повод баловать Снегурочок ... :D. Пусть сначала Снегурочка носки подарит :D.

 

Так там же вроде ДР должно было быть?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так там же вроде ДР должно было быть?

:unknown:

Раз молчит... :rolleyes: Наверное перенесли :rolleyes:... на следующий год :D.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

воно того не варте, як і все по курсу 28,00

 

Костя, не обижайся на то, что сейчас скажу :rolleyes:. Своего мужа тоже перестраивала. У вас, тернопольских, там пунктик какой-то лишний проставлен.

 

Вот после таких поступков, ты показываешь неуважение к своей женщине, к ее труду, убиваешь стремление что-то делать по дому. Женщины не хотят рожать от таких мужей детей, они не уверены в своем будущем, а тем более в будущем ребенка. Ты вообще в каком веке застрял? Электромясорубка это такая ерунда, о покупке которой даже не стоит и задумываться. Она как пылесос, должна быть в каждом доме.

 

Надеюсь, до тебя дойдёт и ты сделаешь правильный вывод.

 

Без обид, Ок :).

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я застряг в далеких роках курсу 8,00, простих телефонів і простих інжекторних авто..

 

я боюся всього нового...

 

в мене старенький телефон, стареньке авто, стара бензопила і т.д...

 

навіть маючи зайвий кеш, я б зараз не взяв якесь авто з новомодним дизелем чи турбобензин, не взяв би новомодний ноут/телефон і ще купу всього..

 

бо, по-перше, маса з того всього "нового" банально мені не потрібна і без нього можна обійтися, по-друге, як я вже писав, все сучасне ненадійне і завідомо закладений малий термін експлуатації + нерентабельність і неможливість ремонту...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

навіть маючи зайвий кеш, я б зараз не взяв якесь авто з новомодним дизелем чи турбобензин, не взяв би новомодний ноут/телефон і ще купу всього..

 

бо, по-перше, маса з того всього "нового" банально мені не потрібна і без нього можна обійтися, по-друге, як я вже писав, все сучасне ненадійне і завідомо закладений малий термін експлуатації + нерентабельність і неможливість ремонту...

 

Реально, как мой муж :D

 

Тогда дай больше свободы жене. Она тебя постепенно приучит к новинкам и облегчит жизнь.

 

Самому старому нашему кухонному комбайну 19 лет. Не кидай в меня тапками, стоит он в "летней кухне", где я варю сыры и делаю заготовки на зиму. Даже не представляю, сколько времени и сил мне пришлось бы тратить на все те шинковки, перекрутки и нарезки, если бы его не было. А так, полный подвал вкусняшек и я на них нормально смотрю, без тяжелых воспоминаний. Кстати, там есть насадки для колбас и все те, что в советских ручных мясорубках. Более современный в доме - постоянный помощник.

 

Кость, а соки ты ежедневно ручками выдавливаешь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Электромясорубка это такая ерунда, о покупке которой даже не стоит и задумываться. Она как пылесос, должна быть в каждом доме

 

покапка, яка вартує 40% місячного окладу..таки варто задумуватися, чи воно потрібне

 

Добавлено через 2 минуты

Кость, а соки ты ежедневно ручками выдавливаешь?

 

соки свіжі не давимо ніколи по стакану, а раз в рік то

 

душу радянською соковижималкою електричною..надійною, без перекурів можна пару мішків яблук передавити...

 

але враховуючи, що практично нічого з закруток не їму - на наступний рік нічого закручувати не буду...

 

мені соки/компоти не дуже то і можна, всякі консервації з оцетами і потім не можна, а дружина того всього не їсть..тому немає чого витрачати час і сили на консервацію...

 

то все колись йшло, як була будова, був помічник і в самого травлення було ок...зараз то все нідочого

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

душу радянською соковижималкою електричною..надійною, без перекурів можна пару мішків яблук передавити...

 

Живую энергию откуда берешь?

 

Если страдаешь по советскому качеству, обрати внимание на белорусскую технику.

 

Электромясорубка белвар "Помощницв", Кухонный комбайн AR-1701 «Aresa» ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене висновок один: потрібно більше заробляти.

 

ага..щоб купувати непотрібні речі, ходити в ресторани, де на тобі заробляють в десятки разів..чи їздити на курорт, де на кожному кроці теж на тобі заробляють

 

все залежить від середовища проживання/малого кола спілкування..

 

в мене простий колектив..з зп від 3700-8000...всіх тотальна економія, пару чол авто типу сенс-ваз...в батьків - круг спілкування пенсіонери..про "розкіш" можна "поговорити".

 

із знайомих. хто трошки вирвався...вже і не знайомі..бо пару раз запросили компанією в карпати, єгипет поїхати чи ін..відмовився, то вже і не кличуть..так 2 рази в рік привітання по фейсбуку і все..хоча колись огого дружили...в далекі студенські роки

 

от таке....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покапка, яка вартує 40% місячного окладу..таки варто задумуватися, чи воно потрібне

 

Нужно. Вся бытовая техника очень облегчает жизнь женщины, готовка становиться удовольствием, ну почти)))) и времени на приготовление тратиться гораздо меньше и сил.

Мне кажется что прислушиваться к пожеланиям любимой женщины и баловать ее покупками, которые ей нужны даже если сам не понимаешь зачем ей это, это проявление любви, заботы и уважения.

Я не смогла бы с уважением относиться к своему мужу если бы он не считался с моими "забаганками". Каждая женщина хочет быть современной, пользоватся благами цивилизации, а не жить как бабушки.O:-)

 

Добавлено через 1 минуту

ага..щоб купувати непотрібні речі, ходити в ресторани, де на тобі заробляють в десятки разів..чи їздити на курорт, де на кожному кроці теж на тобі заробляють

 

все залежить від середовища проживання/малого кола спілкування..

 

в мене простий колектив..з зп від 3700-8000...всіх тотальна економія, пару чол авто типу сенс-ваз...в батьків - круг спілкування пенсіонери..про "розкіш" можна "поговорити".

 

із знайомих. хто трошки вирвався...вже і не знайомі..бо пару раз запросили компанією в карпати, єгипет поїхати чи ін..відмовився, то вже і не кличуть..так 2 рази в рік привітання по фейсбуку і все..хоча колись огого дружили...в далекі студенські роки

 

от таке....

 

Костя, жена от такого, чересчур экономного, сбежит!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно. Вся бытовая техника очень облегчает жизнь женщины

вона не готує..або готує вкрай рідко

Костя, жена от такого, чересчур экономного, сбежит!

так і буде

 

Добавлено через 40 секунд

Электромясорубка белвар "Помощницв"

 

відгуки мяко кажучи погані...з матюками )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костя, жена от такого, чересчур экономного, сбежит!

 

Плюсую

 

Он не понимает почему она подальше на работу ездит, почему задерживается постоянно... Зря, очень зря.

 

Костя, зачем ты женился?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пізно щось міняти в 34р

 

Капєц... То треба загодя вже труну запасти та місце на погості забронювати, чи що? У 34 люди вперше женятся, а йому пізно міняти... Саме час! Тікай з того села туди, де робота є. Стане духу змінити своє життя - щастя саме тебе знайде.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...