Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

 

Дружина таки "добила" на купівлю непотрібного девайса...

 

хз нашо воно...

 

Ще тепер боротьба йде за елекстромясорубку.....:o

(

 

До речі я теж думав що електромясорубка це якась фігня не потрібна. Але коли вона з'явилась на кухні я швидко змінив думку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Типа так...

ще не додивилась, а вже смішно).

 

Добавлено через 2 минуты

електромясорубка це якась фігня

хороша річ.

особливо для тих, хто готує вдома.

а Нобель начебто так і робить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Электромясорубка совершенно необходимый на кухне девайс. Так же как микроволновка. Кухонная жизнь становится явно проще , быстрее и качественнее.

На мое скромное мнение, если женщина приобретает не очередные туфли, а кухонные приборы, значит или хочет готовить быстрее или разнообразнее. Значит для вас старается

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Электромясорубка совершенно необходимый на кухне девайс. Так же как микроволновка. Кухонная жизнь становится явно проще , быстрее и качественнее.

На мое скромное мнение, если женщина приобретает не очередные туфли, а кухонные приборы, значит или хочет готовить быстрее или разнообразнее. Значит для вас старается

 

+100000000 У меня на кухне куча девайсов и все они облегчают жизнь на кухне. Мне муж уже на это ничего не говорит:D Зато приготовление пищи становится легче и приятнее.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скільки себе памятаю ми тримали господарку..тобто мясо завжди було...і завжди я чудово його перемелював ручною мясорубкою..

 

дружина аргументує.."що ти ж не ріжеш дрова ручною пилкою..і не копаєш город лопатою..а купив мотоблок"

 

просто судячи з відгуків..дуже ненадійна та штука..навіть брендові Філіпси/Боші/Зелмери...купа відгуків, де на 5-10 користуванні або шестерня стерлась або мотору кирдик...про всякі Оріони Домотеки і ін взагалі промовчу

 

тому викинути 2-3тис на іграшку якось не хочеться (((

 

 

страхи...та різні...я постійно прислухаюсь до себе...щось десь закололо/заболіло/занило в мене вже паніка..вже медфоруми і вже сам собі купу діагнозів...а ну на УЗД я цього року бв раз 10 :no:

 

став боятися висоти, хоча колись лазив і по риштуваннях і по дахах і по деревах...тепер на драбину 2м боюсь залізти

 

не катаюсь на вело...бо хз як то впливає на простату та і на ін вн органи...адже калатання по ямах хз чи добре (багато лікарів категорично проти вело...)

 

 

 

я тепер розумію свою маму, яка панічно боїться переходити дороги..навіть на пішоходному із світлофором...просто колись на такому пішохідному буквально за метр від неї пянь збила насмерть жінку....на її очах...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скільки себе памятаю ми тримали господарку..тобто мясо завжди було...і завжди я чудово його перемелював ручною мясорубкою..

Мясорубки было 2

Первая Браун - отличная, сейчас работает у тещи.

Потом появился комбайн мулинекс для шинковки, и в комплекте шла насадка мясорубка. эффект конечно не такой как от брауна, но доставать второй девайс вечно ломало, и привыкли пользоваться мулинексом.

И та и другая работает по сей день (первой 8 лет, второй 6)

Я вобще сторонник всяких гаджетов на кухне, слава богу в доме теперь можно разместить все :)

Также потом купил большой миксер - он тоже может идти с мясорубкой - рекомендую :good:

81279.jpeg.36af0d91f7942c8f4bc7db7108186c93.jpeg

Moulinex-QA-401-GB7-1-large.jpg.764c5dff14d4c0e4a6ac907dbb0fafb7.jpg

moulinex-fp-662_images_1490423266.jpg.807228ba5c978f9fe458dbc309a38dee.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И та и другая работает по сей день (первой 8 лет, второй 6)

 

чисто із спостережень за якістю електро і бензоінструменту...ті, які купував 8-10р назад і останні 1-2р - по якості небо і земля...зараз таки більше все одноразове

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і завжди я чудово його перемелював ручною мясорубкою..

а в старовину м ясо жували:). для цього вибирали молоду дівчину з хорошими зубами:D. але зараз так не прийнято. прогрес таки:D:D:D.

 

Добавлено через 50 секунд

дуже ненадійна та штука..навіть брендові

у мене недорога. Ліберті.

років 3. була в ремонті аж 1 раз. 350 грн заплатила.

 

Добавлено через 1 минуту

страхи...та різні...я постійно прислухаюсь до себе...щось десь закололо/заболіло/занило в мене вже паніка..вже медфоруми і вже сам собі купу діагнозів...а ну на УЗД я цього року бв раз 10

ти не один. ми всі такі. особливо ті, що перехворіли.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скільки себе памятаю ми тримали господарку..тобто мясо завжди було...і завжди я чудово його перемелював ручною мясорубкою..

 

дружина аргументує.."що ти ж не ріжеш дрова ручною пилкою..і не копаєш город лопатою..а купив мотоблок"

 

просто судячи з відгуків..дуже ненадійна та штука..навіть брендові Філіпси/Боші/Зелмери...купа відгуків, де на 5-10 користуванні або шестерня стерлась або мотору кирдик...про всякі Оріони Домотеки і ін взагалі промовчу

 

тому викинути 2-3тис на іграшку якось не хочеться (((

 

Когда у меня была ручная мясорубка котлеты были только по праздникам! После двух кусков мяса ее надо было раскручивать, снимать с ножа все что на него намоталось и все по кругу. Теперь у меня электрическая Мулинекс. Ей уже 12 лет. Ни одной поломки за это время и котлеты в любое время дня и ночи, а также голубцы, тефтели, фрикадельки.....:D Так что я руками и ногами за это приобретение! Килограмм мяса за 2 минуты!

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

страхи...та різні...я постійно прислухаюсь до себе...щось десь закололо/заболіло/занило в мене вже паніка..вже медфоруми і вже сам собі купу діагнозів...а ну на УЗД я цього року бв раз 10 :no:

.

 

А сексом не страшно заниматься?! А то мало ли что!

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чисто із спостережень за якістю електро і бензоінструменту...ті, які купував 8-10р назад і останні 1-2р - по якості небо і земля...зараз таки більше все одноразове

але немає в нас машини часу, щоб перемістить в минуле й нагребти техніки.

так що купуємо, що маємо.

скоро Новий рік. Порадуй дружину м ясорубкою під ялиночку.

а вона тобі віддячить смачними делікатесами:beer:.

а так, все ламається: і техніка, і люди:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і в мене років 2-3 як лежить велік в подвалі.

 

треба продати..

 

я б ы своъ продав..тим быльше э скутер, але жынка поки проти

 

от і доках, що всі купували мясорубки 8-12р назад..і вони якраз служать...а почитаєш по свіжих продажах...печалька

 

знаю..я нудний...тому нічого не можу купити ...бо по відугуках все в когось воно виявляється г.....)))

 

Добавлено через 59 секунд

скоро Новий рік. Порадуй дружину м ясорубкою під ялиночку.

...але якби тільки НР...

 

зараз буде Ганни..потім в неї 16 грудня ДН , 19 Миколая, потім НР ...

 

 

але я в НР ніч на роботі, а також на Різдво і ін свята....

 

Добавлено через 1 минуту

Soyka

 

от уявіть такого "зятька" Вам Ж-):ROFL:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знаю..я нудний...тому нічого не можу купити

а в шахмати ти граєш?

може звідти звичка розраховувати ходи???

а ти попробуй спонтанно. а раптом сподобається??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

знаю..я нудний...тому нічого не можу купити ...бо по відугуках все в когось воно виявляється г.....)))

 

 

Так и дети не у всех идеальные. Так что, не рожать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня жена всячески против електромясорубки. Боится её . А я боюсь, что она (да и я :D) без пальцев останется. Ибо с "ручной системой" ты хоть как-то контролируешь усилие а електро -:pardon:. Да и нет у нас на кухне таких глобальных "мясорубочных" задач ... для електродевайса. Пока крутим "вентилятор" в ручную :D. На праздники Ж-).

скільки себе памятаю ми тримали господарку..тобто мясо завжди було...і завжди я чудово його перемелював ручною мясорубкою ...

Согласен. НО... Что "легко" для мужика - даме может быть "в напряг" :). И поскольку придуманы средства облегчения ручного труда (любого и везде) то грех ими не воспользоваться.

... дружина аргументує.."що ти ж не ріжеш дрова ручною пилкою..і не копаєш город лопатою..а купив мотоблок"

 

просто судячи з відгуків..дуже ненадійна та штука..навіть брендові Філіпси/Боші/Зелмери...купа відгуків, де на 5-10 користуванні або шестерня стерлась або мотору кирдик...про всякі Оріони Домотеки і ін взагалі промовчу

 

тому викинути 2-3тис на іграшку якось не хочеться ((( ...

:D Ну... Жена-ж просют . Любимая :rolleyes:. Поэтому берём жену, едем в ближайший фокстрот/эльдорадо, заходим в отдел кухонных "игрушек", подходим к мясорубкам и... гордо выпятив груть, задрав нос, торжественно орём на ввесь зал: "Выбирай шо хош" :D.

Если шайтанмашина сломается (ломается всё) то мы не причём - это она такое выбрала :D.

... не катаюсь на вело...бо хз як то впливає на простату та і на ін вн органи...адже калатання по ямах хз чи добре (багато лікарів категорично проти вело...)

На вело нельзя а на скутере мона :shock:?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..але якби тільки НР...

зараз буде Ганни..потім в неї 16 грудня ДН , 19 Миколая, потім НР ...

але я в НР ніч на роботі, а також на Різдво і ін свята....

от на всі свята й розкошелься аж на 1 м ясорубку!!!

тільки даруй цілу:D:D:D. а то ще будеш по запчастині на кожне свято:D:D:D. щоб довести, що нудний.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а в старовину м ясо жували:). для цього вибирали молоду дівчину з хорошими зубами:D. але зараз так не прийнято. прогрес таки:D:D:D...

:lol::lol::lol:

:good:

Да. "Мясорубки" нынче уже не те.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вело нельзя а на скутере мона ?

 

на скутері інший тип сідла...скутер на мягкому ходу (хоч і вело недешевий двопідвіс...)...

 

але на скутері інший мінус..то обдоває вітерком так не хило навіть в спеку..бо швидкість не мала..і педалі не крутиш ))

 

Добавлено через 1 минуту

Да. "Мясорубки" нынче уже не те.

ага..з "пластиковими" шестернями ...ненадійні )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага..з "пластиковими" шестернями ...ненадійні )))

 

Вы где живете? У Вас же там поставки прямо из Германии! Берете не слишком дорогую и вперед!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скільки себе памятаю ми тримали господарку..тобто мясо завжди було...і завжди я чудово його перемелював ручною мясорубкою..

 

дружина аргументує.."що ти ж не ріжеш дрова ручною пилкою..і не копаєш город лопатою..а купив мотоблок"

 

просто судячи з відгуків..дуже ненадійна та штука..навіть брендові Філіпси/Боші/Зелмери...купа відгуків, де на 5-10 користуванні або шестерня стерлась або мотору кирдик...про всякі Оріони Домотеки і ін взагалі промовчу

 

тому викинути 2-3тис на іграшку якось не хочеться (((

 

 

страхи...та різні...я постійно прислухаюсь до себе...щось десь закололо/заболіло/занило в мене вже паніка..вже медфоруми і вже сам собі купу діагнозів...а ну на УЗД я цього року бв раз 10 :no:

 

став боятися висоти, хоча колись лазив і по риштуваннях і по дахах і по деревах...тепер на драбину 2м боюсь залізти

 

не катаюсь на вело...бо хз як то впливає на простату та і на ін вн органи...адже калатання по ямах хз чи добре (багато лікарів категорично проти вело...)

 

 

 

я тепер розумію свою маму, яка панічно боїться переходити дороги..навіть на пішоходному із світлофором...просто колись на такому пішохідному буквально за метр від неї пянь збила насмерть жінку....на її очах...

Масорубка может отдельным девайсом и не быть. У меня комбайн Бош с полноценной мясорубкой, хорошим блендером, тестомесом ( резкой я не пользуюсь). Венчики и прочие штуки не в счёт- само собой. Он занимает ну очень мало места, в сравнении с подобными девайсами. Это один из самых используемых девайсов. После плиты, микроволновки и посудомойки, холодильника, морозильника. Но пользуюсь им чаще, чем хлебопечкой,аэрогрилем, фритюрницей, йогуртницей, мороженицей. Последние три девайса вообще факультативны на кухне.

Хотя... закину в хлебопечку продукты, потом переложу на противень и свежие булочки с корицей приготовятся сами, фактически без моего участия. И надо вареников накрутить, пора достать тестомес , он мне все вымешает. Могу,конечно все и руками сделать, только я потрачу на это в шесть раз больше времени и буду прибита к кухне- нужно следить за всем этим хозяйством неусыпно.

И чаще всего как подумаешь над глобальной готовкой , так и мысль- эх, сегодня не смогу столько времени топтаться на кухне, сделаю что - то простое.

Знаю барышень, которые периодически срывают фартук и кричат на весь дом, что больше не могут выносить ежедневную готовку из- за однообразной , длительной и не очень чистой работы.

В общем жить без всего этого вполне можно, но не так удобно.

А про страхи вам уже все написали. Возьмите себя в руки. Нельзя перестраховаться от всего, хотите кататься на велосипеде- катайтесь, но без фанатизма. Научитесь слушать не только свои страхи, но и свои желания. Однажды ночью, вместо думок о плохом просто помечтайте. Что было бы если.... Так в мечтах рождаются цели- цели большие и маленькие. Мечты питают позитивной энергией разум. Не получится- возьмите книгу. Книга позволит отключить мозг от брожения дурных мыслей. Представляйте себе то, о чем читаете. Попытайтесь в мыслях стать главным героем. В общем, должен быть полет фантазии.

Ещё помогают воспоминания детства, приятные моменты.

В общем пока у вас задача минимум- научиться переключать с плохих мыслей ваш разум.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берете не слишком дорогую и вперед!

 

наші продавани зажрались...все те "привезені з Польші-Німеччини" як правило дорожче від магазинних цін...і жодних гарантій

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наші продавани зажрались...все те "привезені з Польші-Німеччини" як правило дорожче від магазинних цін...і жодних гарантій

 

Не знаю! У нас в Киеве гарантию дают!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...