Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

так точно...

 

в мене різної величини ексцентрики...в залежності що завібровую...для плитки і дрібних виробів одне, для бруківки/бордюрів - інше...

 

зараз знайомому зробив стіл на двох двигунах...але він на ньому памятники робить...непідйомна штука вийшла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

неа, він з Хмельницької області...

 

 

сьогодні чуть грохнувся на своїх же сходах...накапало з дашка (без ринви) при вході, а потім сніжком притрусило...а перил то немає, короче злетів з 7 на першу сходинку :o, добре, що без наслідків

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я как и Вы сам построил себе дом (подсобника брал только на перекрытия и для заливки армопоясов, бундамент делали строители - чтоб им руки поодсихали мне тогда было 18 лет), правда внутрянку еще не начинал. Думаю сначала отопление, электрика, щикатурка и т.д.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну внутрянка в мене вже практично вся...

 

з комунікаціями теж все...потягнули вони в мене і часу і грошей і сил

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теплые полы у вас есть? какую трубу брали?

у вас радиаторы стальные или конвекционные?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

брав тут (ссылка устарела)

 

там же є і прайс...але брав через людину з форуму, надав знижку десь біля 15-20% від ціни на сайті

 

радіатори прості...на вигляд норм...гріють норм...що і вимагається від радіатора..

 

для мене була важлива ціна/висота не більше 40см ну і щоб гріли :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Додатково утеплив всі мансардні кімнати слоєм фольгованого пінофолу товщиною 6мм

 

 

и что выиграли в теплопотерях?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та безпоняття...якби було 2 однакові будинку, але один з фольгою один без - то б було зрозуміло...

 

а так, що можу сказати...тепло, зараз 3 дні повноцінно жив в будинку, тримав 20-21 град., темература води в системі 55-60...а так раз в 2-3 ночі ночую...то в спальні допалюю електроконвектором в цілях економії газу та і відсутності для себе одного доганяти температуру по всьому будинку до 20-22

 

розхід газу в такому режимі 10-12куб/доба, в режимі пітримки 15 град біля 7

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та безпоняття...якби було 2 однакові будинку, але один з фольгою один без - то б було зрозуміло...

 

А зачем тогда клеили? :)

И во что Вам обошлась фольга?

 

 

а так, що можу сказати...тепло, зараз 3 дні повноцінно жив в будинку, тримав 20-21 град., темература води в системі 55-60...а так раз в 2-3 ночі ночую...то в спальні допалюю електроконвектором в цілях економії газу та і відсутності для себе одного доганяти температуру по всьому будинку до 20-22

 

розхід газу в такому режимі 10-12куб/доба, в режимі пітримки 15 град біля 7

 

хм.. у меня квадратура почти как у Вас.. при 0-5 градусах на улице, температуре теплоносителя 45 градусов (меньше не выставляется), температуре внутри 18-19 градусов - расход идет 17 кубов в сутки.

 

Грешу на:

 

1. Отстутствие нормальных дверей входных и межкомнатных (в том числе между гаражем и тамбуром).

2. Еще не теплоизолирован пол балкона.

3. Еще не установлена чердачная лестница (пока проем заклеил 3 см ЭППС).

4. Чую, что из пары окон сифонит.

5. Чуйка, что с утеплением крыши что-то не так.. есть щели.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фольга була практично халявна...мені її за мої послуги презентували по "хорошому курсу"...відповідно на всю площу мансардного поверху якраз і вистачило...

 

я коли не в будинку живу по температуру на котлі виставляю на 35...при 0-5 на вулиці на 3 дні менше 15-16 температура в приміщенні не опускається...

 

в мене тамбор і двоє дверей при вході...реально виручає і тепліше на порядок...

 

думаю, що мансарду утеплив нормально...хоча великі морози ще своє випробують...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та безпоняття...якби було 2 однакові будинку, але один з фольгою один без - то б було зрозуміло...

 

Но хуже ведь точно не стало?А как крепили к стропилке фольгу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

в мене тамбор і двоє дверей при вході...реально виручає і тепліше на порядок...

 

думаю, що мансарду утеплив нормально...хоча великі морози ще своє випробують...

 

А тамбур опалюється?

І де детальніше подивитися можна ваш тамбур і які там двері (вхідні і внутрішні)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на плані будівлі є :)...

 

перші двері 1,2*2,05 Китай стандарт :), другі зі сторони житлової площі - теж Китай, але лаковані і з піною в середині...:D

 

п.с. ну не було коштів на двері за 10000грн:(

 

тамбур не опалюється...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пінофол зі сторони приміщення, потім повітряний зазор, сформований рейками 3*6см, потім паробарєр, потім утеплення, потім мембрана
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пінофол зі сторони приміщення, потім повітряний зазор, сформований рейками 3*6см, потім паробарєр, потім утеплення, потім мембрана

 

А гіпсокартон "вогнетривкий" нибитий прямо на пінофол чи теж є зазор?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...