Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Добрый день.

Отлично у Вас все получается... А главное, как по мне - бюджетно...

Ваша тема окончательно убедила меня в целесообразности изготовления "бетонных" изделий "своими раками"....!!!:good:

Вопрос - как изготавливали кирпич для забора? форма как выглядит?

Я так понимаю заборные столбики уже перезимовали - какие результаты...?

 

 

все чудово перезимувало...жодних проблем

 

пізніше зроблю фото форм..

 

виготовлення цеглинок - така ж технологія, як і бруківки...

 

тобто розчин цемент (1) гранітна крихта (2) пісок (1), пластифікатор 0,5-0,7% від маси цементу, мікрофібра армовочка, якщо кольорова цеглинка - то барвник 0,3% від маси цементу...

 

розчин дужееее твердої консистенції і на вібростіл...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто краса!:Bravo:

Шкода, що немає поетапних "кадрів"...

Чим оклеювали? пінопластом?

І оці фігурні рамки навколо вікон теж самі вирізали?

 

Я практично так само планую фасад оздоблювати наступного року (див ескіз), тому дуже цікаво практичні етапи та технологія реалізації...

 

ДЯКУЮ!:beer:

 

звичайно, все самі вирізали...

 

ніхромова нитка, літерою П довжиною 1,2м з рейок пристрій, на який натягнута на пружинках нитка і автомобільна зарядка для акумуляторів...

 

ну скажу Вам бавлянки дуже багато було з цими трьохярусними штуками біля вікон...:o

 

в реалі виглядають краще, на фотках в мене щось кольора поповзли до червоного, а в реалі вони коричневі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна підвести невеликий підсумок:

 

маємо 4 роки будови (від весни до осені)...з нуля і до сьогоднішнього вигляду (нагадаю, що зараз там вже частенько і живемо...тепло, санвузли готові, кухня і т.д....тобто необхідний "мінімум для комфорту є")

 

по бюджету - приблизно 250 000грн з купівлею землі....

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна підвести невеликий підсумок:

 

маємо 4 роки будови (від весни до осені)...з нуля і до сьогоднішнього вигляду (нагадаю, що зараз там вже частенько і живемо...тепло, санвузли готові, кухня і т.д....тобто необхідний "мінімум для комфорту є")

 

по бюджету - приблизно 250 000грн з купівлею землі....

 

250 000 грн ??? :shock:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отлично! Просто супер! Вы вселяете офигенную надежду :) :) если я через 4 года за те же деньги буду иметь такую коробочку-я буду безмерно счастлив. Пока бюджет нашей стройки примерно 70-75 тысяч гривен..
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

економія за рахунок того, що практично всі роботи роблю я + напарник (напарнику з/п невелика...)

 

 

 

ех, є тепер що згадати...всі етапи будівництва, комунікації....застілля :beer:

 

на наступний рік було б добре навести лад на території...бруківка, фонтанчики, підсвітка території...

 

ще хочу досадити весною штук 20 плодових, а також туї

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в реалі виглядають краще, на фотках в мене щось кольора поповзли до червоного, а в реалі вони коричневі...

 

Надо корректировать баланс белого цвета в любом редакторе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

економія за рахунок того, що практично всі роботи роблю я + напарник (напарнику з/п невелика...)

 

Вот именно. Если учесть известное соотношение в строительстве, что строители за работу берут столько, сколько стоят и материалы, а здесь расходы практически только на материалы, то получаем вполне реальную цифру - 500 000 гривен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Optimalist

 

абсолютно вірно...

 

реально з цієї суми, що пішло на оплату послуг кранів, техніки, бурової на свердловину і мого підсобника, оплата послуг "ліцензованих" фірм по підводу комунікацій "щоб їх :)" - то буде десь 27-30 тис.грн загалом

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какие ВЫ молодцы!!!супер!!домик такой жизнерадостный получился!!!!удачи!!!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю з закінченням основного етапу будівництва! Основна частина титанічної праці вже позаду, але так тримати до "фінішу"! Чим оброблена хата по пінопласту?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перечитав усю гілку....просто молодець!

Як там пошук своєї другої половинки...яка це все оцінить? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю з закінченням основного етапу будівництва! Основна частина титанічної праці вже позаду, але так тримати до "фінішу"! Чим оброблена хата по пінопласту?

 

клей-сітка-клей-кварцова грунтовка-"баранчик"..

 

до всіх клеїв додавав фібру поліпропіленову....хороша річ, на порядок покращує властивості розчинів/клеїв..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перечитав усю гілку....просто молодець!

Як там пошук своєї другої половинки...яка це все оцінить? :)

 

скажу так - є з ким погуляти і все інше, але майбутнього спільного з нею не бачу...як і вона зі мною (на жаль:()

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

клей-сітка-клей-кварцова грунтовка-"баранчик"..

 

до всіх клеїв додавав фібру поліпропіленову....хороша річ, на порядок покращує властивості розчинів/клеїв..

А матеріали якого виробника?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel - просто супер домик получается!

Давненько не заглядывал в Вашу ветку: изменения в ней приятно удивили.

 

Удачи!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
ех, було б добре зустріти НР в будинку...зараз займаюся організаційними питаннями і якщо все піде по плану - то будемо зустрічати компанією
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

нагадаю, що зараз там вже частенько і живемо...тепло, санвузли готові, кухня і т.д....тобто необхідний "мінімум для комфорту є"

 

....

 

Так в чем же дело?

 

Вон, у меня сын с компанией подумывает, как бы уже в нашем соломенном домике встретить НГ.

Хотя, из удобств там только печка, электричество и вода. Ну, и унитаз, может, установим (если таки будут праздновать).

 

У меня встреча Нового года в недостроенном (но своем!) доме - уже как примета, что в новом году туда и вселишься.

Я первый НГ встретил в своем доме (в котором сейчас живу), когда только накрытая коробка стояла с окнами/дверьми и с камином.

На улице было -15, а мы в своем домике возле камина глинтвейн пьем.

Романтика!

 

Удачи!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

котел зараз тримаю на мінімумі...розхід 6-7куб/добу, температура в приміщенні +14/+16

 

коли ночую, то в спальні допалюю конвектором, щоб не піднімати температуру по всьому будинку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
я так понял двигатель просто мертво прикручен к столу.

за вібростіл - так, мертво прикручений до корпусу з двохтавра...а вже сам корпус на пружинах приварений до опор...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за вібростіл - так, мертво прикручений до корпусу з двохтавра...а вже сам корпус на пружинах приварений до опор...

я вижу на маховике приварина пластина - это для вибрации. без нее вибрации не будет. правиль?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...