Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

фото пізніше виставлю...

 

та там і дивитися особливо немає на що...

 

маса накиданого інструменту, церкулярка,, вібростіл, стелажі і т.д.

 

та електрику мені якось вдалося легко і відносно недорого підключити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно я до Вас не заглядала...А марно!!! Стільки усього нового і цікавого - класс!!!:rolleyes:

 

Буквально закохалася я в Вашу гіпсову плитку власного виготовлення.(особливо та, що імітує камінчики:rolleyes:) Розкажіть будь ласка що воно таке і з чим його їдять:D Якщо вже десь описували - вибачайте і ткніть носиком:)

 

писи: Нобель, від усього серця бажаю Вам знайти файну господиню для Вашою оселі (і серця)!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно я до Вас не заглядала...А марно!!! Стільки усього нового і цікавого - класс!!!:rolleyes:

 

Буквально закохалася я в Вашу гіпсову плитку власного виготовлення.(особливо та, що імітує камінчики:rolleyes:) Розкажіть будь ласка що воно таке і з чим його їдять:D Якщо вже десь описували - вибачайте і ткніть носиком:)

 

писи: Нобель, від усього серця бажаю Вам знайти файну господиню для Вашою оселі (і серця)!!!

 

Отож...

Боюся своїй жіночці показувати фото плитки. :oops:

Запряже!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отож...

Боюся своїй жіночці показувати фото плитки. :oops:

Запряже!

 

Не бійтеся, то ж Вам обом на користь тільки буде!;):D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗА гіпсову плитку...все дуже просто

 

Форми є. Гіпс будівельний Г10

 

Розмішуємо гіпс міксором (будівельним ;)) до консистенції рідкої сметани. ДО неї добавляю ще мікрофібру (можна і без неї). Швиденько заливаємо в форми.

 

Чекаємо хвилин 10...коли гіпс в формах буде теплим - розформовуємо....Все по новому колу...

 

Клею плитку на Перлфікс (клей гіпсовий для гіпсокартону)...

 

Потім грунтую грунтовкою, потім 2 рази фарбування, потім 2 рази покриваю аквалаком (недорогий і хороший приміром аквалак фірми "Альба")...і все...маємо плитку стійку до стирання і вологого прибирання...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗА гіпсову плитку...все дуже просто

 

Форми є. Гіпс будівельний Г10

 

Розмішуємо гіпс міксором (будівельним ;)) до консистенції рідкої сметани. ДО неї добавляю ще мікрофібру (можна і без неї). Швиденько заливаємо в форми.

 

Чекаємо хвилин 10...коли гіпс в формах буде теплим - розформовуємо....Все по новому колу...

 

Клею плитку на Перлфікс (клей гіпсовий для гіпсокартону)...

 

Потім грунтую грунтовкою, потім 2 рази фарбування, потім 2 рази покриваю аквалаком (недорогий і хороший приміром аквалак фірми "Альба")...і все...маємо плитку стійку до стирання і вологого прибирання...

 

По мікрофібрі, питання.

В штукатурку добавляли?

Шось вона не тягнеця по стіні с мікрофіброю.

 

Пробував поліпропіленову, довжина 12 мм, і 6 мм.

Доречі як Ви її розподіляєте в ростворі рівненько?

В мене, все як шерсть котяча на міксер налипає.

)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в штукатурку добавляв...але ж її мало йде, розрахунок 1кг фібри на 1 куб розчину

 

перед застосуванням фібру кидав в воду і розмішував міксером....вона там розпушувалася, але на міксер не липла ...після цього воду в бетонозмішувач + Домоліт (або Сіка мікс +)(добавка для пластичності розчинів + не сідає до 60 хв.)....вапно ніколи не добавляю на обєктах...не люблю з ним бавитися

 

 

а так каністра 5л добавки і пів будинку можна поштукатурити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І в мене питання: якого розміру сама форма для заливання? Поверхня виходить одразу шорохувата чи ви її чимось шкрябали?:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

форми різні є...від цеглинок 6*24см і до плитки 10*40см

 

а також "рвана" цегла...я її виготовив біля 6000шт (весь паркан з неї, альтанка, стовпчики біля будинку і т.д.)

 

ті що в кімнатах - під фактуру каменя - то одразу фороховаті...

 

ті що в формі плитки (в мене їх 4 фиди) ті глянцеві...на цих же формах лив плитку і на фасад та цоколь....тільки вже на основі цементу/гранітної крошки/хімії і барвників + фібра

Змінено користувачем Nobel
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

септик зі сторони заїзду...розмір 2*2*3,5м

 

труби каналізаційні на глибині 1,2м

 

вся "розводка" схована в цокольному поверсі...

 

а так все простенько і стандартно, 2 санвузли, душова кабіна, ванна ...кухня

 

якщо щось конкретно цікавить - питайте

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

септик зі сторони заїзду...розмір 2*2*3,5м

 

 

Цікавить організація самого септику? Об'єм, кількість камер, як зроблено відвід води з септика? Який у вас грунт? Якщо можна з фото :)

 

ЗІ. У мене гостро постало питання заміни старої вигрібної ями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

септик мурований з каменю...

 

верх плита армована лита + люк...

 

в стінах септика вмуровані труби 50-70мм (загалом штук 80)

 

грунт - чорнозем 40-50см, суглинок до 1,5-2м, потім глина...до грунтових вод дужеее далеко

 

практично постійно проживає 2-4 людей (душ, прання, кухня і т.д.)...заповнений не більше ніж на 0,5м глибини...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підскажіть будь ласка, яка в Вас товщина зовнішньої цегляної кладки ї товщина пінопласту?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1,5 цегли, пінопласт 5 і 10см

дякую. справа в тому, що я планую будуватися з 44го керамiчного блоку. ось I вагаюсь, будуватись без утеплення з 44го, чи з 38го, але утеплювати стiни 100мм базальтовоi вати. в планi долговiчностi, краще просто 44й. але боюсь що може бути прохолодно без утеплення.

44й з утепленням дорого виходить :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по керамічних блоках, на жаль, нічого не пораджу...з ними в роботі/проживанні в будинках - не знайомий...

 

з цеглою - то багато б порадив стосовно утеплення...

 

зимою було тепло при невеликих затратах на опалення, в спеку не сильно спекотно, так як фасад світлий - то стіни на дотик були холодними зовні...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось I вагаюсь, будуватись без утеплення з 44го, чи з 38го, але утеплювати стiни 100мм базальтовоi вати. в планi долговiчностi, краще просто 44й. але боюсь що може бути прохолодно без утеплення.

44й з утепленням дорого виходить :(

Пробачте, що втручаюсь, але якщо вже утеплювати, то тоді краще будувати зі звичайної цегли. Будинок хоч міцно стоятиме на землі. Та й закріпити щось на стінці - без проблем. Я вже не кажу, що буде більша теплова інерційність стін, а тому більш комфортні відчуття зимою та влітку.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1,5 цегли, пінопласт 5 і 10см

 

чому товщину стыни вибрали 1.5 цегли а не 1? я вважаю стiни в 25 см булоб досить дшя 2х поверхiв.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене мансардний поверх в 1 цеглу, от там якраз і 10см пінопласту...а от 1-ий панельне перекриття...не ризикнув я в 1 цеглу...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене мансардний поверх в 1 цеглу, от там якраз і 10см пінопласту...а от 1-ий панельне перекриття...не ризикнув я в 1 цеглу...

Я зробив порівняльний аналіз вартості коробки і в неме вийшло, що будинок з цегли і утеплення коштує дорожче ніж поротерм 44й. Гляньте будь ласка.

Якщо це так, то немає сенсу будуватись з цегли. За виключенням, якщо утеплення робити своїми руками. Але на це не кожен здатен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я зробив порівняльний аналіз вартості коробки і в неме вийшло, що будинок з цегли і утеплення коштує дорожче ніж поротерм 44й.

Так, але Ви писали що збираєтесь утеплювати будинок з поротерму. Це точно не має сенсу. Якщо вірите в поротерм, то будуйте без утеплення. Тільки вра***те - ефект буде, якщо використовуєте спеціальний теплий розчин (інакше без утеплення обійтись неможливо): коли підрахуєте його вартість, то будете неприємно здивовані, як і більшість, хто стикається з цим вже почавши будівництво. А економія на ньому - вважайте гроші на поротерм викинуті на вітер, - все одно потрібно буде утеплювати. Крім того, кладка поротерму складніша й дорожча - необхідно прокладати спеціальну сітку, інакше розчин буде провалюватись в величезні отвори, тим самим в рази збільшуючи витрати дорогого розчину і зменшуючи теплоізоляційні властивості самого поротерму. І тоді може стати зрозуміло, чому поротерм зазвичай обирають ті, в кого немає особливих проблем з коштами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, але Ви писали що збираєтесь утеплювати будинок з поротерму. Це точно не має сенсу. Якщо вірите в поротерм, то будуйте без утеплення. Тільки вра***те - ефект буде, якщо використовуєте спеціальний теплий розчин (інакше без утеплення обійтись неможливо): коли підрахуєте його вартість, то будете неприємно здивовані, як і більшість, хто стикається з цим вже почавши будівництво. А економія на ньому - вважайте гроші на поротерм викинуті на вітер, - все одно потрібно буде утеплювати. Крім того, кладка поротерму складніша й дорожча - необхідно прокладати спеціальну сітку, інакше розчин буде провалюватись в величезні отвори, тим самим в рази збільшуючи витрати дорогого розчину і зменшуючи теплоізоляційні властивості самого поротерму. І тоді може стати зрозуміло, чому поротерм зазвичай обирають ті, в кого немає особливих проблем з коштами.

Я знаю, що на фірмовий клей потрібно витратити близько $2-2,5К на мій будинок, тому і планую робити клей своїми руками на основі перліту + добавки. Якщо будуватись с поротерму, то є сенс використовувати тільки 44й блок або товщий. Ви правильну ідею підкинули, про використання рядової цегли замість поротерму 38го під утеплення, тому що це дешевше і надійніше. Але я був непиємно здивований ціною утеплення (90-100 тис. грн). Як для мене, це вбиває ідею будуватися з повнотілої цегли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

90-100 тис. грн

 

це що за така ціна???...ну хіба будинок в 500кв.м....і силіконовий короїд...

 

мені фасад обійшовся в 24тис.грн....це матеріали...роботу виконував я + напарник, напарнику 2000грн за допомогу

 

п.с. якщо чесно, не довіряю поротерму і всім тим "утеплюючим" штукатуркам, на основі перліту....вони то хороші, але для ефекту потрібні великі товщини....це навіть підтверджують самі ж продавці...а ціна тих штукатурок :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

90-100 тис. грн це що за така ціна???...ну хіба будинок в 500кв.м....і силіконовий короїд...

(

Теж здивований: зі свого досвіду зробив висновок, що утеплення складає значно меншу частину від загальної вартості оформлення фасаду.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...