Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

А в Тернополі сервісний центр бере гроші за запуск?В мене два знайомих запускали Вісман і вайланд і ніхто з них за запуск і гарантію ні чого не платив.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в Тернополі сервісний центр бере гроші за запуск?В мене два знайомих запускали Вісман і вайланд і ніхто з них за запуск і гарантію ні чого не платив.

В Києві беруть. Приблизно як і в Тернополі, якщо фірма не надто крута. А якщо крута, то як у архітектора:

"А с пуском - то вобще цирк. Говорил мне Мурава не торбить "Водную технику" на сервис. Подал заявку, через три дня приехал мастер и начал загибать пальцы - "гарантийную книжку читали?" - "нет". "Так вот то-то: фильтр на газ не поставлен, газовый шланг не прикручен, котельная без отделки и дверей." Ладно, думаю. Прав человек. Выписал мне счет за приезд и дал телефон. Грит, сделаете - позвоните, обслужу вне очереди.

Через четыре недели я управился - пошпаклевали стены, попросил Мураву поставить фильтр на газ (хоть в выданном мне газовиками проекте его небыло), шланг прикрутить. Установили двери.

Похолодало, мерзнут строители, хата остывает, вода в трубах замерзнет. Сами все по котельной доделали чтоб быстрее. Звоню мастеру - "а я там больше не работаю. В общую очередь!"

Звоню на сервис. Вопросы " - заземление есть?" "Нет, говорю, оно есть на основное подключение электрики, но пока работает временное, так отделка не закончена." "- плохо". "Стабилизатор?" - "Есть!" . "А плитка на стенах? Учтите, ложный вызов - 100 грн." "Ожидайте, через 3-5 дней вам позвонят"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

беруть гроші практично за запуск більшості котлів...і беруть як "великіф" сервіси, так і невеликі фірми...

 

+ з а те, щоб продовжити гарантію, треба кожного року їх викликати на планове ТО...знову 300грн (це без промивки теплообмінника)...короче рубають бабло на рівному місті *****

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

два роки тому запускали "сайм" ні копійки не заплатив за запуск і фікцію по обслуговуванню:)Правда за прийомку і докумунтацію газовиків прийшлось платити, більше ніж обісцяли:o
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну принаймні за Тепловести беруть всі за запуск...політика партії ****

 

запустив...тепер сиджу от і думаю, чи не впоров дурницю, що взяв на 30 кВт...ці з "запасом" не завжди виправдано..

 

п.с. вже колись з запасом замовив трубу газову підземку, потім прийшлося пів подвіря перекопати, щоб влізлася :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

запустив...тепер сиджу от і думаю, чи не впоров дурницю, що взяв на 30 кВт...ці з "запасом" не завжди виправдано..

 

В мене також із запасом, в перехідний період, коли потрібно було підігрівати чуть-чуть то газу йшло багато, а тепла не було. Поставив радіо програматор і котел перевів на оптимальну потужність і все стало на свої місця. Так що рекомендую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тепер сиджу от і думаю, чи не впоров дурницю, що взяв на 30 кВт...ці з "запасом" не завжди виправдано..

Будешь бассейн греть или теплицу.

Хай будэ(с)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сьогодні нарешті заключив договір з місьгазом, отримав свій абонентський номер і книжку для оплати...:beer:

 

епопея з підключення газу закінчилася...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сьогодні нарешті заключив договір з місьгазом, отримав свій абонентський номер і книжку для оплати...:beer:

 

епопея з підключення газу закінчилася...

 

Від усієї душі вітаю! Нам це скоро треба буде пережити:) Сподіваюся на швидкість і безболісність:rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну то хіба з замаринованими...а то боюся, що готові до вживання...не довезу....розкуплять в поїзді :D:beer:;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну то хіба з замаринованими...а то боюся, що готові до вживання...не довезу....розкуплять в поїзді :D:beer:;)

Ключевое слово "розкуплять":lol::lol::lol:

Халявы НЕ будет!!!!:lol::lol::lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та десь якого вырусяку пыдхопив...горло болить...температура :sorry:

 

але вже сьогодні краще...надіюся на швидкий вихід в бойові будівельні ряди:x

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ангіна, то краще не форсувати події. Мені недоліквана ангіна,вже років з десять ікається:(.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

фасад в процесі оздоблення. Риштування свої. Матеріали на фасад - ТМ "Альба". В фасадний клей добавляю ще мікрофібру...якістю/зручністю в роботі задоволений.

 

Всі роботи виконую я + напарник. Фасаду біля 240кв.м., по висоті - максимальні точки - біля 10м. + треба ще частину підшивок піддашку зробити

 

По периметру цокольна планка, сітка - 160г/кв.м.. Фінішним покриттям буде служити "шуба" 2мм

 

5f2edcf971d075065fba3fc0f23a2155.jpg

 

2c09fc5bb39f3bb28f86cb6535d9f8ff.jpg

 

Порізка пінопласту - ніхромова нитка + блок живлення на 12В + шаблони для різних видів елементів

 

Плитка на стовпчики - власного виготовлення ну і відповідно монтаж власними силами..

 

ee46e9628d8318e05294e89348ed8e83.jpg

 

1f6642a994328d69a073cf4b32198bfc.jpg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще б погода дозволяла працювати...сьогодні дуже сильний вітер був...а на завтра вже дощі обіцяють :(...

 

є звичайно робота в середині - хочемо встановлювати душову кабіну, ванну і 2 санвузли вкомплектувати + долакувати внутрішні двері...

 

але звісно фасад першочергове завдання

 

 

п.с. буде з чим побавитися на фасаді :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще б погода дозволяла працювати...сьогодні дуже сильний вітер був...а на завтра вже дощі обіцяють :(...

 

є звичайно робота в середині - хочемо встановлювати душову кабіну, ванну і 2 санвузли вкомплектувати + долакувати внутрішні двері...

 

але звісно фасад першочергове завдання

 

 

п.с. буде з чим побавитися на фасаді :o

 

Ну, думаю, що часу на фасади ще в цьому році буде достатньо)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

вибираю фарби для внутрішній і зовнішніх робіт...скоріше всього буде продукція Колорит

 

змонтував душову кабіну і деяку сантехніку...

 

треба буде задуматися над зовнішнім термостатом для опалення...але от де його найефективніше монтувати при 3 поверхах.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вибираю фарби для внутрішній і зовнішніх робіт...скоріше всього буде продукція Колорит

 

змонтував душову кабіну і деяку сантехніку...

 

треба буде задуматися над зовнішнім термостатом для опалення...але от де його найефективніше монтувати при 3 поверхах.....

 

Що Ви маєте на увазі під зовнішнім термостатом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...