Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Костя в этом плане очень оригинален. Например, у него золотые руки, а он себя постоянно критикует! …..Или чего то не договаривает...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

давайте завтра поговоримо...я втомлений і вже дрімаю...:unknown:

 

Я зрозумів чому Нобель не одружується. Йому просто "в лом". Краще поспати.

Мудрий чоловік...:D

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажу чесно...колись було легше...були відносини..романтика , розуміння...і можливо кохання ()хоча саме в це "почуття" мало вірю

 

останній рік не складається...більшість народу озлоблена, в кожного маса нових проблем зявилася...

 

тому навіть не знаю, чи варто щось таке починати (я не про Білосніжку конкретно...а загалом)..

 

і так, Ви праві..з роками характер змінюється, не в кращу сторону. Ті часи, коли от глянув і все...думаєш що то твоя доля - минули, зараз холодний розум...мінімум емоцій :unknown:

 

 

п.с. надіюсь адміни нас не повиганяють за такі розмови в темі про будівництво...

 

 

нічого, є нові проекти, нові роботи...потім повиставляю ;)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нічого, є нові проекти, нові роботи...потім повиставляю

))) слив - засчитан!.

було цікаво як з того вcього - з'їдете)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

))) слив - засчитан!.

було цікаво як з того вcього - з'їдете)))

 

 

ну ж колійовець...стрілки то перевести вмію :)

 

а якщо серйозно - то все складно в наш час

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а якщо серйозно - то все складно в наш час

то завжди було складно, особливо рішитися - шо я он один такий дурак беру іменно цю, а не іншу...но рішитися колись треба, інакше смисла в накопичуванні - нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну ж колійовець...стрілки то перевести вмію :)

 

а якщо серйозно - то все складно в наш час

 

У Вас завжди все складно;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

ну що ж...напевно останній опалювальний сезон...

 

куди от тільки 50 вазонів подіти і як всю систему злити зі всього :o

 

ну і після неопалювальної зими напевно буде по ремонту :unknown:

 

 

шкода :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну що ж...напевно останній опалювальний сезон...

 

куди от тільки 50 вазонів подіти і як всю систему злити зі всього :o

 

ну і після неопалювальної зими напевно буде по ремонту :unknown:

 

 

шкода :o

 

А не спешите нас хоронить (с)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене ставка опалення була газ/електр...2 котла

 

при намічених тарифах :o

 

і так...можливо прийдеться виїхати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене ставка опалення була газ/електр...2 котла

 

при намічених тарифах :o

 

і так...можливо прийдеться виїхати

Я от газа отказался еще года четыре назад. Причины: дорогое подключение (труба частная) и в перспективе дорогие тарифы. Соседи с меня смеялись. У меня стоит тт-котел, электроплита - вполне хватает на жизнь. Ставь тт-котел и используй его как основной. Бусик и бензопила у тебя есть. В течение весны, лета, осени подвози разное шаровое топливо: поддоны, остатки досок, спиленные деревья + можно подкупить торфобрикеты. Дом у тебя утеплен. ВСе будет нормалек.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яка субсидія....оф зп 3500 на папері....будинок 220кв.м. приписаний я сам...тобто купа зайвої площі

 

і ці всі розмови про субсидії....смішно...популізм

 

з тт котлами проблема...дужеее дорого для закритої системи опаленняч виходить...і немає в мене повноцінного димоходу :o(завтик мій при будівництві..признаю)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яка субсидія....оф зп 3500 на папері....будинок 220кв.м. приписаний я сам...тобто купа зайвої площі

 

ну значит нужно ужиматься, топить минимум необходимых помещений, придумать альтернативу - ТТ топку, котел, печку. у меня по плану гдето 180м2 отапливаемых, из них 40 - могут быть +15, а при необходимости и 110 - оставить только первый этаж (70-80м2) для проживания.но пока достроить тоже под вопросом.

 

 

имхо - это не самое страшное 100%, попробуйте придумать решение.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

топить минимум необходимых помещений

Это скорее утопия - что-то сэкономить конечно можно, но не глобально (если только изначально дом не был рассчитан на это).

 

придумать альтернативу - ТТ топку, котел, печку

Думаю это две возможные альтернативы, при наличии доступа к дешевому топливу. ТТ котел по уму интегрировать в систему будет дорого очень, а печку думаю Nobel и сам сложит, кроме того печке не нужно эл-во для работы. Единственный вопрос есть ли возможность ее установить в принципе? Ну и топливо...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

розглядаю варіант булеряна....пічка накладно по вазі ставити на панель ...хоч не особлива проблема змурувати

 

лякає вигляд тієї бочки посеред кімнати...зал на першому поверсі, можна звісно її задекорувати..ковка і т.д...:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это скорее утопия - что-то сэкономить конечно можно, но не глобально

 

ну 30% урезать там, 30% дотопить дровами и т.п.

 

скажу так этой зимой в моей коробке , где гуляет ветер т.к. нет герметичности гаража, не накрыт предбанник и нет дверей нормальных входных температура была стабильно не ниже 0 +1. безо всякого утепления и без отопления (от земли т.е.)

 

гостинную 40м2 разганял до +10 за 2 часа буржуйкой. опять же гостинная без дверей.

 

т.е. думаю если системно ужаться - скажем держать где не нужно +12 +15 вместо +18 +22 - можно весомо сэкономить. речь ведь идет о том что какойто период будет сложно, его нужно пойти с минимальными проблемами. а там либо дисбалансы начнут уменьшаться (рост уровня жизни, гос программы по утеплению/альтернативной энергетике), либо полная жопа и не до отопления будет :D

 

вобщем считаю трудности ТСа на фоне ваших - точно не повод все бросать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... все складно в наш час

Нууу, це вже крилатий вираз на СД. Складно все, Нобелю, дуже складно... Але не все втрачено ;) Тобі б, друже, краплю оптимізму і... хочу почути - все буде добре ;)

 

Добавлено через 2 минуты

...

 

і так...можливо прийдеться виїхати

 

не дуркуй ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...