Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Z273 Бюджетний дім на 100м2

kvintich

Рекомендовані повідомлення

Добрый день ,kvintich. Хотел давно у Вас спросить . Как вам сейчас цвет вашей крыши? Мне скоро нужно сделать выбор, а я еще не определился. Постоянно задумываюсь над темно - серым но нет уверенности . Хочется светлее. Но у наших производителей я не видел. Как этот цвет после установки.

Ми хотіли темний. Взяли 7024 так як на шматочку той що темніший виглядав як чорний. Зараз шкодуємо.

Загалом колір треба дивитись на даху, тоді краще видно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понял , что он сейчас смотрится светлее чем вы хотели.

у меня тоже 7024, смотрится светлее но в целом я доволен

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понял , что он сейчас смотрится светлее чем вы хотели.

Так на всьому даху світліше.

Я в принципі задоволений, дружина не дуже. Але то таке. Головне що не шоколад і вишня якими всі сусідні вулиці забиті. ;)

Тому краще подивіться на цілому даху і прикиньте.

 

П.С. В нас дерево від 2900 до 3200:o Фундамент паркана нежданно виріс в ціні.:sorry:

Зберегти

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в принципі задоволений, дружина не дуже. Але то таке. Головне що не шоколад і вишня якими всі сусідні вулиці забиті.

Вот -вот. Для меня - если не серый, то шоколад или вишня. А теща вообще зеленый хочет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судячи із продажів вент виходів, можу сказати, що зараз бестселер це - 8017 по ралу (коричневий). На другому місті 9005 (чорний) . Трете місце це - 8004 . Хоча до нього підбераються червоні і зелені :)

 

Що до нас. Думали над сірим і чорним. Можливо темно коричневим...

Всеж мені сподобавця чорний, дивились по дахам у новобудовах. Але тепер проблема вікна під колір, не так просто купити :)

 

vova2408

Також обсудіть ціну на роботу. Щоб не вийшло так, що Вам майстри порахують не по конкретній площі даху, а по площі заказаної черепиці :) У мене ця різниця в 78м2

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судячи із продажів вент виходів, можу сказати, що зараз бестселер це - 8017 по ралу (коричневий). На другому місті 9005 (чорний) . Трете місце це - 8004 . Хоча до нього підбераються червоні і зелені :)

 

Що до нас. Думали над сірим і чорним. Можливо темно коричневим...

Всеж мені сподобавця чорний, дивились по дахам у новобудовах. Але тепер проблема вікна під колір, не так просто купити :)

Сусіди під чорний взяли білі вікна. А двері і гаражні ворота темносірі, під анодований алюміній. Двері алюмінієві, ворота Кружик, з вставками вікон, обрамленими матовою нержавійкою.

В мене під сірий дах - вікна темний дуб, в Алютеха це вже горіх :D

Не обов'язково вікна під дах брати. Головне, щоб загальна композиція була.

Зберегти

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора проплатив морений дуб від рехао, зажав доплачувати 10% за доставку чорного в масі із Німеччини ( чи там Польщі )
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двері алюмінієві, ворота Кружик, з вставками вікон, обрамленими матовою нержавійкою.

Обїхав майже всю Україну, і це тема виключно чернівецька :) Дуже багато нержавійки, і блиску ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обїхав майже всю Україну, і це тема виключно чернівецька :) Дуже багато нержавійки, і блиску ...

Блиск люблять молдовани. Як правило такі паркани в молдавських селах. і то був період, що їх ставили. Зараз майже не ставлять. Це як з будинками, дивлячись на будинок можна прикинути коли був збудований, в один період прості коробки, потім дахи вальмові пішли, потім башточки, потім еркери....

А в сусідів нержавійка матова, без циганського шику;). В них по ходу щось схоже на хайтек вимальовується. Чорний дах, чисто білі стіни, загальна компоновка фасаду, двері прямий лист анодованого алюмінію (або фарба під анодований, але двері алюмінієві) з вертикальною матовою хромованою білим хромом ручкою, ворота і тд.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

kvintich, Скажи пожалуйста , какое расстояние между стропилами . У меня по проекту 1м. Но я уже сколько косяков увидел у моего проектанта . что начинаю сомневаться в правильности расчетов. Стропила он закладывал 150х75. Я уже сам решил ставить 200х50. Принцип всей конструкции крыши как и у тебя. Только у меня деревянное перекрытие и стойки через лежни опираются на балки перекрытия.

Стропила наращивал и соединял гвоздями или шпильками . Стропила с мауэрлатом -гвоздями . скобами . уголками. Или всем вместе. Мои строители говорят , что гвоздей и скоб достаточно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если под крышей будет жилое помещение, то доска желательно шириной 200 и шаг между стропилами 60.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если под крышей будет жилое помещение, то доска желательно шириной 200 и шаг между стропилами 60.

Це якщо утеплювач Роквул, або інший шириною 610 мм. Якщо стандартні 600, то краще 580-590, дошка не буде ідеально рівною, тому якщо закласти 60 см, то може не щільно стати. А от 200 підтримаю, тоді утеплюється двома шарами 100ки з перекриванням швів і поперек знову 100ка. Я нарощував поперек 150ку (щоб вийти на 300 мм утеплювача), і скажу що 100ку було б простіше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це якщо утеплювач Роквул, або інший шириною 610 мм. Якщо стандартні 600,

Спасибо за советы, но я хозяину ветки вопрос задал не из соображений удобства утепления , а прочности стропильной системы. Хотел сравнить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас длина стропил выходила больше 8 метров. Приходилось к 6-метровым прибивать необходимую длину, а в местах креплений для надежности ставились подпорки.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте не бачив активності в темі

kvintich, Скажи пожалуйста , какое расстояние между стропилами . У меня по проекту 1м.
У мене десь 0,9-1м вікно 0,78 шириною встало

Стропила он закладывал 150х75. Я уже сам решил ставить 200х50.
у мене 200х50

 

Стропила наращивал и соединял гвоздями или шпильками . Стропила с мауэрлатом -гвоздями . скобами . уголками. Или всем вместе. Мои строители говорят , что гвоздей и скоб достаточно.
Зєднували все цвяхами, скоб\шпильок не використовували.

 

На будові в нас роботи припинили, чекаємо проведення 17Кват електрики . Оплаченого ще 07.10.16 ще 10 днів і можна буде із РЕС вимагати пеню :(

А також чекаємо замовлених вікон...

Двері вже вставили :)

IMG_20161028_132159.thumb.jpg.5b1124b0b1c43df2033bec9f581816b2.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На будові в нас роботи припинили, чекаємо проведення 17Кват електрики . Оплаченого ще 07.10.16 ще 10 днів і можна буде із РЕС вимагати пеню :(

 

Не такі вони дурні, як може показатися, за 9 днів вони можуть просто попросити Вас прийти підписати новий договір з новою датою і все

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не такі вони дурні, як може показатися, за 9 днів вони можуть просто попросити Вас прийти підписати новий договір з новою датою і все

 

Три рази підписував "продльонку", по 2 рази на тиждень був на зв'язку з колцентром і виконавцями з обленерго. Після прострочки в +3 міс сказав, що більше нічого підписувати не буду і буду готувати документи до суду.

Після цього сталося диво, чи то так співпало...

Вулицю електрифікували за 1 день, протягнули пів кілометра дроту на новеньких стовпах, перед цим зробили просіку в молодому лісі. Ще 2 тижні докучання інженерам та інспекторам з місцевого РЕМу і я таки отримав договір і фактично саме підключення.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Три рази підписував "продльонку", по 2 рази на тиждень був на зв'язку з колцентром і виконавцями з обленерго. Після прострочки в 3 міс сказав, що більше нічого підписувати не буду і буду готувати документи до суду.

Після цього сталося диво, чи то так співпало...

Вулицю електрифікували за 1 день, протягнули пів кілометра дроту на новеньких стовпах, перед цим зробили просіку в молодому лісі. Ще 2 тижні докучання інженерам та інспекторам з місцевого РЕМу і я таки отримав договір і фактично саме підключення.

 

Я коли свій коментар вище писав, тебе і згадував :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарна хатинка! Чимось мені нагадує мою.. Бажаю скорішого завершення і заселення!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Три рази підписував "продльонку"

Так я не збираюсь піписувати нічого, і так вже 2р їзджу. І по грошам вийшо 3500 за 1Кват. Для початку напишу скаргу на генерального директора...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Можете мене привітати, приїхавши до підрядника РЕС, який вже прострочив строки. Я виявився перший у списку на підключення. І вже через 2 години коробка із лічильником і автоматом на 40А висіла на стіні.

Тепер залишається провести дріт в дім, зробити заземлення, опломбувати, і радуватись :)

AF1QipO1k4TaA3fDtU0GIQGyPUaizD9SSmvU7KqfDn15?key=CIuh_dqZhYf5dA

AF1QipMI1Bz3XD6oGoaJyhBes7hqikqbI9d-QI0Wv-hf?key=CIuh_dqZhYf5dA

AF1QipO1k4TaA3fDtU0GIQGyPUaizD9SSmvU7KqfDn15?key=CIuh_dqZhYf5dA

IMG_20161123_113735_1.thumb.jpg.0b599138114ffea5f5c39292824290c7.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас смішніше роблять.

Ставили сусіду лічильник. Він показав куди. Трішки відволікся а архаровці ящик пломбують. Все ніби нічого але провід від лічильника в будинок не заведений :lol: він питає як так? На що отримав відповідь так нічого напишеш заяву ми розпломбуємо. :D Сусід поки мені ставили мотнувся купив пару метрів проводу щоб з ящика вивести.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На що отримав відповідь так нічого напишеш заяву ми розпломбуємо.

Ага и каждая заява стоит 340 грн и ждать неделю :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...