Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Z273 Бюджетний дім на 100м2

kvintich

Рекомендовані повідомлення

І моя хоче багато вікон до підлоги, як думав робити ТП і при можливості під вікнами кинути по батареі, а тепер як? Намотати більше трубки ТП біля вікна чи мудрувати батарею в підлогу?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І моя хоче багато вікон до підлоги, як думав робити ТП і при можливості під вікнами кинути по батареі, а тепер як? Намотати більше трубки ТП біля вікна чи мудрувати батарею в підлогу?

 

Як Ви можете більше тп намотати?

В таких випадках біля вікна ставлять повітряний конвектор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як Ви можете більше тп намотати?

В таких випадках біля вікна ставлять повітряний конвектор

Мабуть малось на увазі зменшити крок намотки. Тільки мені здається, що це не вирішить проблему, є обмеження на мінімальну відстань і потужність яку можна з ТП зняти. Перед таким вікном треба хорошу теплову завісу робити. ТП навряд чи справиться.

 

До речі відносно фото моїх дверей. Внизу поставили не скло, а пластик щоб не мити регулярно. Якщо буде цуцик-котик до хати ломитись, і лапами сліди на склі лишати, то моя дружина буде щодня це все мити. Вона любий бруд сходу бачить і починає з ним боротись. На прозорому склі його буде чудово видно. Тому вирішив її пожаліти і вона була не проти.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І моя хоче багато вікон до підлоги, як думав робити ТП і при можливості під вікнами кинути по батареі, а тепер як? Намотати більше трубки ТП біля вікна чи мудрувати батарею в підлогу?

 

внутрипольный конвектор. у меня таких окон 7. и конвекторов соответственно :o.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю що тепла підлога справиться, намотати тільки більше.

У мене в квартирі без неї, правда підлога із 50мм дошки + утеплення 100 пінопласт, так відчуття що якщо б гріла підлога, то все було б ок. І ще одне, що перші роки не дуло\промерзало взагалі, мабудь ще піна у вікні розсохлась. (може то мені здається)

 

внутрипольный конвектор
Думав, але планую теплу підлогу.

От доречі фото конвектор, і решітки\жолоба які лиєм на роботі, як то кажуть, як шо шо, то приходьте :)

SAM_3537.thumb.jpg.56639d92ea9e1ada9dfe86b851d04ccb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще одне, що перші роки не дуло\промерзало взагалі, мабудь ще піна у вікні розсохлась. (може то мені здається)

 

Я в себе на вікнах обрізав піну, щоб не виступала за вікно і фасад, і герметиком проклеїв від обрамлення вікна до самого вікна. Взяв герметик під колір обрамлення вікна. Так як його з вулиці видно. Але я через тиждень після проклеювання вже не звертав уваги. ;) Є ще бажання бляхою стик накрити (це в мене мансарда), але через початок будівництва якось впадлу цим займатись, маю бажання щось в будинку робити. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні пройдено 50% шляху, по проведенню 20Квт електрики на ділянку. Так як на трансформаторі не було достатньої потужності, і всі сусіди сидять із 3Квт, і про електро опалення навіть не мріють. Нам довелось збільшити потужність із 100 до 250Квт.

Тепер пишемо заяву на підключення, оплачуємо, чекаємо ТУ, і думаю до літа будемо мати свій лічильник на стовпі, а може і на стіні будинку :)

Також замітив оптичний кабель, який напевно колись перекочує до мене :) Щоб не звязуватись із радіо інтернетом.

 

П.С. Можна було поставити і 400, але сусіди не люблять москаля, і ліс через дорогу :)

 

Добрый день. Можно поинтересоваться во сколько вам обошлись 20 Квт електрики?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Можно поинтересоваться во сколько вам обошлись 20 Квт електрики?
У мене трішки складна ситуація, все розповідати не буду, але у двох словах. Трансформатор на 250Квт купили літом за 30000грн. Замінили безкоштовно, правда старий на 100Квт забрали з собою у невідомому напрямку :)

Тепер зроблять технічні умови, в який буде вказана вартість лічильника, кабеля, коробки, роботи... Стовп вже маю (сусід поставив), такщо буде дешевше :)

Підключення буде по схемі складних технічних умов, без спец тарифу за кожен Квт (надіюсь). Такщо думаю вийде, тільки те що буде в ТУ - це близько 10000грн. (ну і трансформатор 30к)

 

П.С. У майбутньому, зможу знайомити сусідів за винагороду із Г інженером РЕМ, і може частково поверну гроші за трансформатор :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

внутрипольный конвектор. у меня таких окон 7. и конвекторов соответственно :o.

 

Який він на вигляд і чи насправді ТП підлога не справиться із вікном?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТП однозначно не справится с окнами в пол. Уменьшив шаг труб тп, вы просто поднимите температуру в местах под окнами, и если перестараться, Вы туда даже подходить не будете, т.к. будете боятся "ожога":D

Только внутрипольные конвекторы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я думаю однозначно справляться :)

Тут треба конкретно питати тих у кого такі вікна і тепла підлога. Я от маю таке вікно у підлогу без ТП, і у -20 спокійно біля нього стою босими ногами. Чути що віє холодом але не критично, і якщо була ТП то думаю було б нормально. Вікно у мене ніколи не потіє, вентиляції немає...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який він на вигляд і чи насправді ТП підлога не справиться із вікном?

 

https://www.google.com.ua/search?q=%D0%B2%D0%BD%D1%83%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9+%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80&biw=1138&bih=506&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwikuqqpmuHKAhWI3iwKHeWjBOsQ_AUIBigB

 

на счет справится или нет - температура в помещении думаю будет ок если по теплопотерям хватает пола. а вот отсечь холод - то думаю конвектор получше будет в разы, при условии что он будет работать когда вы в комнате :)

 

еще важно понимать где будет окно относительно зоны пребывания - стола, дивана, кровати. если рядом - то лучше конвектор, если далеко - то думаю можно не заморачиваться.

 

Добавлено через 13 минут

Тут треба конкретно питати тих у кого такі вікна і тепла підлога

 

смысла 0. нужно учитывать свое расположение мебели, свои габариты окон и свои теплопотери.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

смысла 0. нужно учитывать свое расположение мебели, свои габариты окон и свои теплопотери.
Згідний на 100% :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу дымохода,на другой ветке шла беседа что Вы хотите с Польши завозить. Могу подсказать,посоветовать по этим дымоходам более экономно,их там несколько вариантов как керамических так и нерж. Более подробно с описанием на почту.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

І так ми розпочали будівельний сезон, завезли першу ходку цегли 7200шт.

І почали кладку, вивели перші вікна.

Доречі цеглу вивезли ще у середу, але у четверг почалась справжня зима....

2100000453_viber.thumb.jpg.29c5f6ccb8e7f0804a09293a7fdc5d69.jpg

IMG_20160323_184647.thumb.jpg.23e67747ef4479cdc738eead6d4b07ac.jpg

IMG_20160324_075153.thumb.jpg.680338ccb5bb7ac014d9c92fe40e57a4.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вивели перші вікна

а где же фото?

А вообще-молодцы!Удачи!Мы-тоже на низком старте...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І так ми розпочали будівельний сезон, завезли першу ходку цегли 7200шт.

І почали кладку, вивели перші вікна.

Доречі цеглу вивезли ще у середу, але у четверг почалась справжня зима....

 

З такими помічниками діло буде. А зима вже завтра скінчиться.

 

А чому чорнову підлогу не залили з міксера? З свого досвіду кажу, що потім буде набагато важче заливати. Я в себе заливав через віконні прорізи, сто разів пожалкував, що не зробив підлогу коли ще стін не було.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зима дійсно пройшла, і зараз просто таки літо :)

А чому чорнову підлогу не залили з міксера?

Будемо готувати бетон на підлогу самі. Порахував так виходить дешевше.

IMG_20160328_105950.thumb.jpg.1b060a5d86266ba41b8f65c5a4451db3.jpg

IMG_20160328_110007.thumb.jpg.23877ab8f445b031811117b74b4f1f45.jpg

IMG_20160328_110016.thumb.jpg.4dad8f36a7a4f427d29021b2ae060f2b.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будемо готувати бетон на підлогу самі

Бог в помощь Вам. А я бригаду ищу на черновой. Была мысль , заливать его после стен и крыши , но передумал. Буду армировать черновой 10й . На нем стоять будут перестенки в пол кирпича. Армирую потому , что осенью отсыпал глину от 30 до 40см и не трамбовал послойно. Надеялся , что сядет за зиму. Нет, почти не села. Это пишу для тех кто , как я , захочет по экспериментировать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бог в помощь Вам. А я бригаду ищу на черновой. Была мысль , заливать его после стен и крыши , но передумал. Буду армировать черновой 10й . На нем стоять будут перестенки в пол кирпича. Армирую потому , что осенью отсыпал глину от 30 до 40см и не трамбовал послойно. Надеялся , что сядет за зиму. Нет, почти не села. Это пишу для тех кто , как я , захочет по экспериментировать.

 

лейте воду, сядет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лейте воду, сядет.

Это правильный совет! Тоже у себя подсыпал послойно глиной как только пошли дожди так сразу в нескольких местах и просело!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в себе засипав від 50 до 70 см, але не глини, а піску і супіску. Під час копки фундаменту я вивіз весь верхній шар в сторону, а засипав тим що було в самому низу. Потім перед кладкою я пару раз пролив водою, лив дууууже багато. Було одразу видно як земля сідає, дав висохнути з пару днів. А потім пролив, просипав трішки гравію і віброногою все протрамбував в пару заходів. Потім склав цеглу і мурував.

Краще трамбувати поки немає стін, і підлізти всюди можна і трамбовку легше тягати.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А обовязково лити чорнову стяжку? Може залити фундамент, підсипати шаром глини, полити утрамбувати, потів шар щебня утрамбувати потім пісок, на нього пінопласт 35 , труби ТП. , армувати і залити стяжку 7-8см. під плитку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...