Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Z273 Бюджетний дім на 100м2

kvintich

Рекомендовані повідомлення

Чей производитель окна у Вас. Может знаете место где и цена умерен7ная и качество приличное.
Fakro ftp-v (u3) 5200грн. 5шт буду ставити.

Хотів я взяти вікна із верхніми петлями, щоб із моїм кутом можна було підійти і у вікно подивитись. Но вони по 9000+ , і зважаючи що мансарда, це так на майбутнє, передумав...

 

Відносно вікна. при ширині 78, а між кроквами 90, як ставити будете? Чи 78 це внутрішній розмір, а коробка ширша?
Я не дуже в це вникав, так як дах роблять знайомі... Сказали що буде все ОК, і підійде ідеально :) Як поставлять відпишусь

 

 

Если будет водосточка, делайте свес поменьше чем 70, у меня угол тоже 33

высота в коньке 4.5, свес был 70, переделал, было визуально не очень.

Мені нормально, і плюс ще буде утеплення фасада 100мм. То вийде 600мм
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще декілька фото, будівництва даху...

 

Э ще фото вузлив?

опирання на мауерлат, опирання стропилини посередини, конькове опирання кутових стропил?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Э ще фото вузлив?

опирання на мауерлат, опирання стропилини посередини, конькове опирання кутових стропил?

Зроблю завтра
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо балка опирання стропил йде по стіні, як обійти димарі з цегли в кінці стіни між фронтоном ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо балка опирання стропил йде по стіні, як обійти димарі з цегли в кінці стіни між фронтоном ?

Мається на увазі мауерлат?

Перервати його і всі проблеми. в мене двічі розривається. А дві крокви йдуть на збитій конструкції, так як попадають в димарі. ;)

Чи так званий в народі "стілець"?

attachment.php?attachmentid=529931&stc=1&thumb=1&d=1475225103

Робити в димарі закладні і також переривати. Правда димар має бути розрахований на те щоб нести не тільки себе, а і вагу даху, плюс захист від вогню передбачити. В мене вдома в димарі затяжки стропил вмонтовані, і розмір димаря на 2 канали всього 100*60 см.

Зберегти

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а фото дать например :) вобще крышники решают такие задачи на автомате.

Якщо я вірно зрозумів то димар в Mlyki перетинає балку на які опираються крокви (вузол вказав стрілкою). В ТС балка йде повз димар.

Mlyki а перенести балку трішки в сторону, щоб вийшло як в ТС? Або розривати, і робити закладні в димарі. Хоча я б переніс на 20-30 см в сторону.

Зберегти

Зберегти

1068342431_.thumb.jpg.9fa73c197bedb262a49551ff256aec53.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балку "стільця" планую розмістити на стіні, не вийде з пустити, краще розірвати, а. 1 крокву що між комином і фронтоном розмістити окремо на перестінку,
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балку "стільця" планую розмістити на стіні, не вийде з пустити, краще розірвати, а. 1 крокву що між комином і фронтоном розмістити окремо на перестінку,

Мені били між кроквами і до нього били крокву яка йшла на димар. Виглядало як буква Т поперечка між кроквами а вертикальна частина це кроква. Шкода не маю фото вузла і все вже зашито.

 

Добавлено через 6 минут

Знайшов фото з телефону не можу скинути воно велике ввечері скину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От фото правда там один з димарів вже зашитий ватою, але принцип зрозумілий.

2254e67a672c.jpg

79ead98d61ee.jpg

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такий саме принцип як з балками перекриття, от як зробити Дах в півкруглому варіанті?

images.jpg.057b10a8f29c2b72f58885d260db13ee.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такий саме принцип як з балками перекриття, от як зробити Дах в півкруглому варіанті?

Такий дах я б довірив виключно перевіреним майстрам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думав робити Дах власними силами, є досвід в балка, тестя, от захотілось щось не таке як У ВСІХ, всетаки бітумкою хочу крити.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думав робити Дах власними силами

 

Чувствуется по вашим вопросам во всех темах, что матчасть у вас еще не таком уровне как сложность выбранной вами кровли.

Я бы на вашем месте заказал проект у проф. проектанта.

Что я собственно для себя и сделал.

Если надо могу дать контакты человека в личку, но он из Киева.

В прочем я не думаю что это будет помеха.

 

Чтобы вы не думали что да как на ходу, а открыли проект и выполнили что там написано.

 

Кровля это не на 1 или 2 года, а 30-50 лет, и работать должна круглый год правильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой бы битумка не была, через 10 лет северная сторона - грязно-зеленая.

У меня на улице 4 битумки в таком возрасте, разные цвета и производители, а север - зеленый. Причем минеральная посыпка смывается дождями, оседает в водосточке, и если воду собирать для полива, то говорят она не годится из-за этого. Если хочется битумку, то лучше брать зеленый цвет, не так будет видно разницу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Декілька фото по темі

Мауэрлат положен на кирпич без прокладки из рубероида? Это ошибка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мауэрлат положен на кирпич без прокладки из рубероида? Это ошибка.

Я в себе просік щойно поставили і заставив переробити. А потім вигнав бригаду і взяв тих хто тільки дахи робить. І якщо в перших були косяки які були видні сходу (коньок гуляв по висоті на 5 см при довжині 4 м:o:o:o), то в других пару косяків випливли при утепленні (ширина між балками перекриття).

 

Добавлено через 6 минут

Чувствуется по вашим вопросам во всех темах, что матчасть у вас еще не таком уровне как сложность выбранной вами кровли.

Не знаю як там з запитаннями і досвідом. Я наприклад не соромлюсь задати запитання на які в принципі здогадуюсь, або навіть знаю відповідь. Просто щоб пересвідчитись що я таки маю рацію. А то будівельники весь час стараються переконати, що треба робити не так, а інакше, коронна фраза : "Ми завжди так робили....". Мене навіть двічі раз переконали, такі красномовні попались. Тому зараз за всі етапи перепитую. Стараючись дізнатись всі моменти, щоб не повестись на розповіді майстрів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мауэрлат положен на кирпич без прокладки из рубероида? Это ошибка.

Це так, але вже нічого не зробиш :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це так, але вже нічого не зробиш :(

 

Не опускайте руки. Проблема серьезная. Может пока не полностью смонтировна кровля можно поддомкратить мауэрлат?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я правильно понимаю, что от влажности кирпича может поцвести???

И згнить...быстро...так что долговечность вашей крыши сокращается в два раза

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не засмучую, а мотивую "поки не змонтована криша, підняти мауерлат і підложити рубероїд."
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одна порада: при встановленні мансардних вікон передбачити, що "підвиконня" має бути перпендикулярно полу, а верхня "перемичка" - паралельно.
Щось не дуже зрозумів :) Просто кажучи мають бути прямі? Рівно виставленні до підлоги?

 

До речі на рахунок рубероїду. Будівельники своє отримали :)

А на рахунок підняти домкратом, цього робити не буду. Може по будівельним стандартам воно і так. Але я спеціаьно зїздив в село за 50км, заліз на стару хату (60років) і там не побачив рубероїда, і цілком сухе дерево... Так що заморачуватись не буду, буду наступну хату робити із рубероїдом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...