Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Где жить хорошо". Квартира или дом. Плюсы и минусы.

MykolaG

Где по Вашему лучше жить ?  

312 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

21 годину тому, Бездомный сказав:

Рабинович збрехав - після активної кар'єри - гора з плеч не відпускає - просто проводиш роботу над помилками та переходиш на тренерську роботу :lol:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=8675166669223264&set=gm.2248017342044864&idorvanity=806668462846433

Змінено користувачем ozor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, 90BCO сказав:

А вот такой вопрос: остались ли в черте города участки (с домами или без), где можно комфортно строить/жить и не дышать в затылок друг другу с соседями через забор (часто - с трёх сторон) ?

Наприклад, я кілька років тому купив пів ділянки 5 соток на Генерала Пушкіна. Якби не брак коштів, то взяв би всю ділянку 10. І це, мабуть, відповідає вашим умовам. Не знаю, як зараз, але тоді ще були ділянки на продаж по цій вулиці в сторону від Запорізького шосе. Ту ділянку потім продав забудовникам, що набудували потім там клубних будинків.

Коли шукав нову, то ходили чутки, що оту полоску землі посередині В.Дубініна поріжуть на ділянки та пустять на продаж. Імхо, пристойне місце.

Ну і у районі Гагаріна ще й досі можна знайти нормальні за розміром ділянки чи кілька поруч. Імхо, знайти реально. За інші райони нічого не знаю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, 90BCO сказал:

Ну, это понятно.

А вот такой вопрос: остались ли в черте города участки (с домами или без), где можно комфортно строить/жить и не дышать в затылок друг другу с соседями через забор (часто - с трёх сторон) ?

Я давно таких локаций не видел...

Если сильно поискать, то можно найти. Мало, но можно.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Dendnepr сказал:

Если сильно поискать, то можно найти. Мало, но можно.

 

Та шо там искать)

Пускай едет на игрень, черта города, участки большие и много)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, mastervovik сказал:

Та шо там искать)

Пускай едет на игрень, черта города, участки большие и много)

:lol:

мотатися човником по декілька разів туди-сюди до міста  та в зворотному напрямку - та ще "насолода" 

 

я разок з'їздив туди подивитися на будиночок , та по дорозі уявив , як я те буду робити по декілька разів щодня :pozor::unknown::lol:

 

тут у місті квартира була на роздоріжжі - майже  в епіцентрі шляхів , якими я мотався - і то я зашивався .:unknown:

А якщо добавити до кожного човникового рейса ще 15-20 км.:pozor::pozor::lol: 

 

так тоді бензин півтора бакса за літр не коштував :lol:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, 90BCO сказав:

где можно комфортно строить/жить и не дышать в затылок друг другу с соседями через забор (часто - с трёх сторон)

Если с четвертой стороны река и все это в городе (с газом, водопроводом, в пешей доступности к работе, школе и магазинам), то пофиг на тех соседей за забором... Лучше чем одному завывать с ветром посреди поля :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Бездомный сказал:

:lol:

мотатися човником по декілька разів туди-сюди до міста  та в зворотному напрямку - та ще "насолода" 

 

я разок з'їздив туди подивитися на будиночок , та по дорозі уявив , як я те буду робити по декілька разів щодня :pozor::unknown::lol:

 

тут у місті квартира була на роздоріжі - в епіцентрі шляхів , якими я мотався - і то я зашивався .

А якщо добавити до кожного човникового рейса ще 15-20 км.:pozor::pozor::lol: 

 

так тоді бензин півтора бакса за літр не коштував :lol:

Ото я мучаюсь мабуть в Олександрівці, і не чєрта города і дальше ігрені :pozor:

Логістично в Дніпрі кращого місця ніж Ден живе ( в Рибальську) немає!

В любу локаціію крім єбєнєй на парусі чи західному йому їхать 10-15 хв. Хоч на лівий хоч на перемогу чи тополь.

А ти проїдь з бєржзінки на тополь чи в зворотньому напрямку :lol: 

За годину як що впораєшся то чудово.) 

А ігрень, Чуть далі.

Но в Рибальську теж є мінус, там ніхєра нема)) в цивілізацію треба хати тіж 10-15 хв но вже куди хош, а на ігрень чи в приднік в загалі 5 хвилин).

Правда як що дивитись ще через призму війни, то всі прибрежні райони й таж ігрень з рибальском і Олександрівкою будуть зоною інтенсивних бойових дій, і їх жде участь, бахмуту приблизно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, mastervovik сказав:

Логістично в Дніпрі кращого місця ніж Ден живе ( в Рибальську) немає!

Слобожанське (Ювілейне). Сільмаг - Караван. Хозмаг - Епіцентр. Сільська лавка - Метро. До центру через будьякий міст від 10 до 20 хвилин автівкою, або 25 хвилин автобусом до МостСіті. Чисте повітря. Асфальт до подвір"я. Міський водогон з водою що можна пити. Ділянки 10-12 соток за непагані гроші. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Humanite сказал:

Слобожанське (Ювілейне). Сільмаг - Караван. Хозмаг - Епіцентр. Сільська лавка - Метро. До центру через будьякий міст від 10 до 20 хвилин автівкою, або 25 хвилин автобусом до МостСіті. Чисте повітря. Асфальт до подвір"я. Міський водогон з водою що можна пити. Ділянки 10-12 соток за непагані гроші. 

Слобожанське це жир звісно , но не чєрта города:grin:

Тоді вже клочко, ото жир аж капає!

Сестра дружини купила дім пару років тому, участок соток 40 мабуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, mastervovik сказал:

Ото я мучаюсь мабуть в Олександрівці, і не чєрта города і дальше ігрені :pozor:

Логістично в Дніпрі кращого місця ніж Ден живе ( в Рибальську) немає!...

Но в Рибальську теж є мінус, там ніхєра нема))

Ну, добре, зозібрались.

Продовжуємо жити кожен у своєму намоленому місці !

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 90BCO сказал:

Ну, добре, зозібрались.

Продовжуємо жити кожен у своєму намоленому місці !

А я що , десь агітував за Олександрівку? Та й вона нє в чєртє, тож не підходить буржуям:grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Humanite сказал:

Слобожанське (Ювілейне). Сільмаг - Караван. Хозмаг - Епіцентр. Сільська лавка - Метро. До центру через будьякий міст від 10 до 20 хвилин автівкою, або 25 хвилин автобусом до МостСіті. Чисте повітря. Асфальт до подвір"я. Міський водогон з водою що можна пити. Ділянки 10-12 соток за непагані гроші. 

лівий берег :pozor:

 

у часи пікового навантаження на Правий берег від Калинової  їхати у тягнучці :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

лівий берег :pozor:

 

у часи пікового навантаження на Правий берег від Калинової  їхати у тягнучці :pozor:

А що там є такого на правому , чого нема на лівому? Мінуси є завжди хоть правий хоть лівий.

От якщо гобліни лівий берег підімнуть, я б хотів бути на правому

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Бездомный сказав:

лівий берег :pozor:

 

у часи пікового навантаження на Правий берег від Калинової  їхати у тягнучці :pozor:

Можливо хтось не бачив мапи міста Дніпро. Нема сенсу їхати через Калинову, коли вільний шлях через Кайдацький міст та Правду на яку через Совхозну. 

До того ж, правий то лише вірування. Особливо по Петровського, коли дихати нема чим. 

Я ще пам"ятаю часи, чверть століття тому, коли в Нагорку (ВУЗи) з Дніпродима доїзджали скоріше ніж з Сонячного чи Тополь.

 

Стосовно того, де краще - нема такого щоб те саме було краще для всіх. Кожному краще те, що він обрав.

7 годин тому, mastervovik сказав:

От якщо гобліни лівий берег підімнуть, я б хотів бути на правому

Херсон не є прикладом? Я б не хотів щоб ані лівий, ані правий береги Дніпра стали переднім краєм у війні. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Humanite сказал:

 

Херсон не є прикладом? Я б не хотів щоб ані лівий, ані правий береги Дніпра стали переднім краєм у війні. 

 

А я писала шо хотів би?

На лінії фронту треба воювати а не жити.

Я не вірю в найгірший сценарій, але я про нього думаю, щоб бути хоть якось готовим

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, mastervovik сказав:

Я не вірю в найгірший сценарій, але я про нього думаю, щоб бути хоть якось готовим

Віра - велика сила. Особливо коли вона в Арестовича чи Подоляка.

Але Україна у війні і прилітає і в Дніпро. Чим ближче будуть просуватися орки тим більше буде прилітати. І бути готовим можна лише до двох речей - або брати в охапку родину і тікати, або брати зброю і захищати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, mastervovik сказал:

На лінії фронту треба воювати а не жити

 

2 минуты назад, Humanite сказал:

І бути готовим можна лише до двох речей - або брати в охапку родину і тікати, або брати зброю і захищати

Ну от і поговорили

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Humanite сказал:

Можливо хтось не бачив мапи міста Дніпро. Нема сенсу їхати через Калинову, коли вільний шлях через Кайдацький міст та Правду на яку через Совхозну. 

мався на увазі  маршрут  Слобажанським проспектом ( стара назва - проспектом імені газети Правда ) - від Калинової  через Новий мост до Центру ( а звідти вже - далі , куди треба )

я навіть боюся рахувати у кілометрах  "гак" - якщо їхати у центр  від умовного "Слобожанського"  через Совхозну та Кайдацикий міст по Фабрично-заводській набережній :pozor: 

 

чи для скаженої собаки сто верст не гак ? :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жил возле каравана - по утрам ездил в центр (низ Кирова) через ДШ - Кайдацкий мост- набережную заводскую. Практически всю дорогу на 5-й передаче. Быстро и с низким расходом топлива. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Бездомный сказал:

мався на увазі  маршрут  Слобажанським проспектом ( стара назва - проспектом імені газети Правда ) - від Калинової  через Новий мост до Центру ( а звідти вже - далі , куди треба )

я навіть боюся рахувати у кілометрах  "гак" - якщо їхати у центр  від умовного "Слобожанського"  через Совхозну та Кайдацикий міст по Фабрично-заводській набережній :pozor: 

 

чи для скаженої собаки сто верст не гак ? :pozor:

 Ти ото як по радянським методичкам працюєш)) в 21 першому сторіччі давно живем, а ти рахуєш скільки їхати до центру міста. Кому він потрібен в загалі крім молоді? Я центрі міста буваю може пару разів за рік! І то не в годину пік стараюсь.

Зараз куди важливвшескільке їхати до центру притяжіння ( цивілізації).

А це на разі околиці міста у спальних районах. І центр тяжіння "бєрєзінка", один з най привабливіших зараз. Караван, епіцентр, базар, лікарні і тд.

Далі тополя, тут майже все теж, но каравану нема, епіцентр погірше, базар послабіше, но правий берег! Так що можем знак рівності поставить.

Далі перемога, та парус 

А сонячний та центр я би поставив на останнє місце. Хоча як що ти молодик чи буржуй, то без центру ніяк.

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Бездомный сказав:

мався на увазі  маршрут  Слобажанським проспектом ( стара назва - проспектом імені газети Правда ) - від Калинової  через Новий мост до Центру ( а звідти вже - далі , куди треба )

я навіть боюся рахувати у кілометрах  "гак" - якщо їхати у центр  від умовного "Слобожанського"  через Совхозну та Кайдацикий міст по Фабрично-заводській набережній :pozor: 

 

чи для скаженої собаки сто верст не гак ? :pozor:

Від Ювілейного через Совхозну, Правду в центр 12 км. Через Янтарну та старий міст 12 км. Через кайдацький міст по Донецькому шосе аж 15 км. 

Будьякий з цих шляхів займає від 10 до 20 хвилин автівкою. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Humanite сказал:

Від Ювілейного через Совхозну, Правду в центр 12 км. Через Янтарну та старий міст 12 км. Через кайдацький міст по Донецькому шосе аж 15 км. 

Будьякий з цих шляхів займає від 10 до 20 хвилин автівкою. 

10-20 хвилин - хіба що по пустій дорозі 

якщо рахувати у два кінця ( як завжди і рахував )  - "плече" лише до центру - 25-30 км. 

а в разі потреби декілька разів  човником змотатися туди-сюди - легко намотується під сотню км. щодня лише на "плече" до центру.

А на Правому березі + суцільні балки , які можна об'їхати лише по периметру .:pozor:

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Бездомный сказав:

10-20 хвилин - хіба що по пустій дорозі 

якщо рахувати у два кінця ( як завжди і рахував )  - "плече" лише до центру - 25-30 км. 

а в разі потреби декілька разів  човником змотатися туди-сюди - легко намотується під сотню км. щодня лише на "плече" до центру.

А на Правому березі + суцільні балки , які можна об'їхати лише по периметру .:pozor:

 

А ви ра***те у "попугаях" - більше виходить. Хтось 25 кілометрів Дніпром вважає далеко та довго, хтось Київом до роботи в один бік 60 кілометрів каже що недалеко. Кожному своє. 

Коли живеш в приватному будинку, то кожному з дорослих потрібна своя автівка (звісно, ви б дружині не купили, бо хто вона вам судячи з вашої улюбленої теми). Їздити містом краще за все єлектричкою і заряджати вдома за нічним тарифом. Витрати на електрику при цьому менші за 300 гривень на місяць Ну, і звісно, треба мати автівку на великі відстані - бажано велику, простору та дизельну. Одну на сім"ю.

Як я вам співчуваю! Ви, мабуть не їздилі італійськими містами. Порівняно з ними в Дніпрі пусті дороги.

Але... Я в Італії не бачив жодної трощі або збиття пішоходів та велисопедистів. В Дніпрі кожного дня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Humanite сказал:

А ви ра***те у "попугаях" - більше виходить. Хтось 25 кілометрів Дніпром вважає далеко та довго, хтось Київом до роботи в один бік 60 кілометрів каже що недалеко. Кожному своє. 

Коли живеш в приватному будинку, то кожному з дорослих потрібна своя автівка (звісно, ви б дружині не купили, бо хто вона вам судячи з вашої улюбленої теми). Їздити містом краще за все єлектричкою і заряджати вдома за нічним тарифом. Витрати на електрику при цьому менші за 300 гривень на місяць Ну, і звісно, треба мати автівку на великі відстані - бажано велику, простору та дизельну. Одну на сім"ю.

Як я вам співчуваю! Ви, мабуть не їздилі італійськими містами. Порівняно з ними в Дніпрі пусті дороги.

Але... Я в Італії не бачив жодної трощі або збиття пішоходів та велисопедистів. В Дніпрі кожного дня.

в Дніпрі  на дорогах - пекло 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...