Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Где жить хорошо". Квартира или дом. Плюсы и минусы.

MykolaG

Где по Вашему лучше жить ?  

312 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Nic-олаевна сказал:

Взагалі, істерика з приводу снігу, що у нас утворюється в цій темі щороку, мені не зрозуміла. 

+++

Снег уже экзотика в Украине.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я за снігом сумую, сидиш у квартирі як лев у зоопарку. Так би вийшов у двір, розм'ялся з лопатою. Здоров'я гірше стало, хворіємо, у  будинку завжди у русі, зимою сніг, літом сад/город. До трат у квартирі спортзал потрібно додавати, а дома безкоштовно. Ціпною пилкою помахав літо по вихідних - до осіні руки як ноги :)

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Enot123h сказав:

А я за снігом сумую, сидиш у квартирі як лев у зоопарку. Так би вийшов у двір, розм'ялся з лопатою. Здоров'я гірше стало, хворіємо, у  будинку завжди у русі, зимою сніг, літом сад/город. До трат у квартирі спортзал потрібно додавати, а дома безкоштовно. Ціпною пилкою помахав літо по вихідних - до осіні руки як ноги :)

Так і є, але треба тримати баланс. Наприклад, той же газон. В мене немає "англійського газону". Тобто весь покос розділяється на "косілка" і "тример". Тример для "незручних шматочків" це жах! Після цього піт ллється потоками, руки тремтять. А "повозити косілку" - це просто медитація. Монотона діяльність, яка не потребує ні сил, ні мізків. Музичку в вуха і ходиш - думаєш о вічному. Тому я постійно зменшую усі "незручні шматочки". Так і с ципною пилкою. Раніше дров для вогнища "на природі" напиляв бензинкою - все, треба саджати в крісло і пивом відпоювати. А в цьому році купив акумуляторну пилку і це дійсно працює як заняття в спортзалі, але ще і задоволення отримуєш "Жінка, диви яку гору дров напиляв і ні каплі не втомився, так що пішли, того..."

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sigma_shig сказал:

Так і є, але треба тримати баланс. Наприклад, той же газон. В мене немає "англійського газону". Тобто весь покос розділяється на "косілка" і "тример". Тример для "незручних шматочків" це жах! Після цього піт ллється потоками, руки тремтять. А "повозити косілку" - це просто медитація. Монотона діяльність, яка не потребує ні сил, ні мізків. Музичку в вуха і ходиш - думаєш о вічному. Тому я постійно зменшую усі "незручні шматочки". Так і с ципною пилкою. Раніше дров для вогнища "на природі" напиляв бензинкою - все, треба саджати в крісло і пивом відпоювати. А в цьому році купив акумуляторну пилку і це дійсно працює як заняття в спортзалі, але ще і задоволення отримуєш "Жінка, диви яку гору дров напиляв і ні каплі не втомився, так що пішли, того..."

Бензинка жах, увесь інструмент свідомо тільки електричний брав з міркувань "шо ще з одним ДВС їбатися, ду ну нах, мені машини досить"

У гостях спробував бензопилу, і переконався що був прав, вона важка, гучна, вибрує та смердить.

Газону в мене сотки 3, може у вас набагато більше, але я триммером задоволений, легко та швидко, може у вас він бензиновий, тоді можна і заїбатися тягати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, sigma_shig сказал:

Тример для "незручних шматочків" це жах! 

Та ладно, тример для чоловіка і жах. У мене сусідка під своїм домом бігає з електричним тримером, "аж піджак заворачується", а чоловік її сидить на лавці з цигаркою. Я теж пробувала, вібрація є, але якщо багато треба косити, то за декілька заходів навіть жінці це можна зробити. 🤪

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.01.2023 в 16:09, Humanite сказав:

Ви це з власного досвіду розповідаєте? Тобто з власної кишені? Ви маєте що з чим порівнювати чи то так, одна баба казала, а друга недочула?

Я можу прівнювати власну квартиу на 89 квадратів з ласним будинком на 258 квадратів. Обслуговування будинку на третину дешевше ніж квартири. Навіть без урахування паркування двох автівок біля квартири на паркінгу, тоді як в будинку у власному гаражі. Що до прибирання, то будинок прибирається аналогічно до квартири. Тобто пропорційно площі. Але для будинку більш характерні кімнати більшого розміру, наявність гардеробної кімнати, власних санузляв для батьків та дітей, а ща гостьового санвузлу, місця для барбек"ю біля будинку, газону для дітлахів, дерев з власними фруктами, квітника чого неможна отримати для квартири майже ні за які гроші.

Щодо інфраструктури, то припустимо в моєму селі в якості сільмага - Караван, хозмаг - Епіцентр. Все це на відстані 5 км від двору. А от біля квартири лише АТБ в зоні пішої доступності. До центра міста з будинку автівкою добиатися скоріше ніж від квартири. 

Тому, все відносно. 

ви що не бачите,що воно просто пости набиває?)

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.01.2023 в 22:52, Музей сказав:

Ви власноруч прибираєте, обслуговуєте техніку, доглядаєте ті дерева з фруктами?

Я ні. І не хочу. Тому, що займаючися тим власноруч, не залишиться часу насолоджуватися барбекю та іншими плюшками. Якісний будинок напакований технікою, що вимагає професійного обслуговування. Садок вимагає грамотного догляду. 

Вибачте, а зад самі витираєте чи також помічники потрібні? 

Мені в задоволення порпатися в саду, стригти газон, обслуговувати інженерку будинку і навіть раз на рік прибрати сніг біля гаража, бо селом сніг прибирають своєчасно технікою.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже реально за снігом заскучав, в нас вчора побито рекорд: за всі часи максимум бачили +9 в 1955 році, а тут +14.5

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

8 лет как поменял квартиру на дом, все клево, когда есть человек который решает разные инженерные/технические вопросы/убирает снег/косит 😄.

Из них полтора г жил в таунхаусе, тоже прикольно, охраняемая/убираемая территория, площадка, детишки бегают. Немного напрягали крики соседей через стену.

Не клево, когда надо ехать в центр, а там пробки(последний раз пробки до войны видел, потому сейчас как-то и не актуально).

Не клево, когда ради интереса глянул квартиру на 26ом этаже с видом на Киев и огромной террасой, и влюбился) и теперь мечтаю, что бы война кончилась, попробовать хотя бы в аренду так пожить.

Не клево, когда друзья, живущие в центре, собираются случайно/заходят в гости к друг другу. А тебе полчаса только ехать до них.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadym petrov сказав:

Не клево, когда друзья, живущие в центре, собираются случайно/заходят в гости к друг другу. А тебе полчаса только ехать до них.

Да не кажіть -це ціла вічність))

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.02.2023 в 11:14, ozor сказал:

Може мались на увазі, не друзі, а саме подруги?

в пана весь фокус - виключно  на  стосунки з протилежною статтю ? :unknown:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Бездомный сказал:

в пана весь фокус - виключно  на  стосунки з протилежною статтю ? 

Вчительками, дочками радяньских охфицерив!!???)

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Вчительками, дочками радяньских охфицерив!!???)

такі? :pozor:

 

сміх сміхом , але ,  якщо у сім'ї є діти , то вся "дитяча" інфраструктура  - від шкіл - репетиторів , до спортсекцій-гуртків творчості , дитячих поліклінік та е.т.с.  зосереджена у місті , а не позамістом  :unknown:

 

Витертий з анналів форуму Кіріл , щодня накатував понад сотню кілометрів лише щоб відвезти з заміського маєтку   дитину до освітніх та розвиткових закладів :unknown:

А якщо дітей декілька ?:unknown: А якщо вони - різної статі  та різних здібностей - інтересів ? :unknown:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

сміх сміхом , а якщо у сім'ї є діти , то вся "дитяча" інфраструктура  - від шкіл - репетиторів , до спортсекцій-гуртків творчості , зосереджена у місті , а не позамістом  

В Днепре много частного сектора в черте города.

Да и ближайший пригород находится буквально в 20-ти минутной доступности.

Как бы просто немного ответственный подходить к выбору участка. 

Когда пересмотрели много чего, то пришли к выводу, что переплата за участок в 5000 баксов в черте города, по сравнению с пригородом, при цене дома 50+100 ,- это "погрешность" измерений. 

Даже выбирали по принципу - попасть к дому можно через два моста (в случае затыка на одном из них- едешь через другой) и отказ от дороги через переезд, где часто аварии, особенно зимой. 

И на самом деле таких участков довольно много. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Dendnepr сказал:

В Днепре много частного сектора в черте города.

Да и ближайший пригород находится буквально в 20-ти минутной доступности.

Как бы просто немного ответственный подходить к выбору участка. 

Когда пересмотрели много чего, то пришли к выводу, что переплата за участок в 5000 баксов в черте города, по сравнению с пригородом, при цене дома 50+100 ,- это "погрешность" измерений. 

Даже выбирали по принципу - попасть к дому можно через два моста (в случае затыка на одном из них- едешь через другой) и отказ от дороги через переезд, где часто аварии, особенно зимой. 

И на самом деле таких участков довольно много. 

Де ви бачили такі ціні на дома у  межах міста Дніпро ? :lol:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Бездомный сказав:

в пана весь фокус - виключно  на  стосунки з протилежною статтю ? :unknown:

На жаль, чи на щастя, і ви, і я, запрограмовані біологічно (спитайте Вадима, він Сапольського дивиться)  приречені бігати за цим органом пожиттєво.

- Рабинович! Я слышал, вы стали импотентом?
- Ой, а что поделаешь...
- Ну, и как вам?
- Сказать честно? Как гора с плеч!

І темою в СБ, ми можемо (і то далеко не всі) лише трохи підкоригувати моральні і матеріальні втрати від цього захоплюючого процесу.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, ozor сказав:

На жаль, чи на щастя, і ви, і я, запрограмовані біологічно (спитайте Вадима, він Сапольського дивиться)  приречені бігати за цим органом пожиттєво.

Ніт. якщо уважно читати Сапольского, то там написано, що використання неокортекса за призначенням дає можливість вийти з зачарованого кола тваринних програм і зайнятися чимось більш цікавим і корисним.

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, ozor сказал:

На жаль, чи на щастя, і ви, і я, запрограмовані біологічно (спитайте Вадима, він Сапольського дивиться)  приречені бігати за цим органом пожиттєво.

- Рабинович! Я слышал, вы стали импотентом?
- Ой, а что поделаешь...
- Ну, и как вам?
- Сказать честно? Как гора с плеч!

І темою в СБ, ми можемо (і то далеко не всі) лише трохи підкоригувати моральні і матеріальні втрати від цього захоплюючого процесу.

Рабинович збрехав - після активної кар'єри - гора з плеч не відпускає - просто проводиш роботу над помилками та переходиш на тренерську роботу :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ozor сказал:

На жаль, чи на щастя, і ви, і я, запрограмовані біологічно (спитайте Вадима, він Сапольського дивиться)  приречені бігати за цим органом пожиттєво.

Ісаак Ньтон , Нікола Тесла , Енді Ворхолл ,  Ганс Християн Андерсен .....е.т.с .  

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, так це винятки, які на загал слабо впливають.

Так і уявив, як Ісаак Ньтон , Нікола Тесла , Енді Ворхолл ,  Ганс Християн Андерсен .....е.т.с ., створюють тему:

"Где жить хорошо" со сваей любимой? Квартира или дом. Плюсы и минусы.

 

Змінено користувачем ozor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ozor сказав:

Ну, так це винятки, які на загал слабо впливають.

Бугага, це Нікола Тесла, без якого не було б систем змінного струму, слабо впливає на загал? )))

А де б цей загал шукав порнушку і тіктоки без світла і інтернету, живучи в печері?

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.02.2023 в 19:58, Dendnepr сказал:

В Днепре много частного сектора в черте города.

 

Ну, это понятно.

А вот такой вопрос: остались ли в черте города участки (с домами или без), где можно комфортно строить/жить и не дышать в затылок друг другу с соседями через забор (часто - с трёх сторон) ?

Я давно таких локаций не видел...

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...