Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

G&S Club

Sheridan

Рекомендовані повідомлення

Швы может быть и не эстетически красивые (ровные с одинаковым растеканием катета), но по крайней мере видно что проварено с первого раза, а не варилось, зачищалось и опять доваривалось. Это ж не аргонная сварка.

 

Скажите топка серии В расчитана на постоянное использование? Имеется ввиду вечером, после работы, растопили, разогрели дом и на ночь еще подкинули чтобы теплилась. Утром еще добросили на угли дрова и пошли на работу.

Есть газ для отопления днем, есть эл. котел для отопления ночью по ночному тарифу. Котел как доп. установка для экономии, эстетики, независимости. Если будет теплая зима возможно вообще отказаться от газа и эл. в пользу топки?

Отапливаемая площадь 110 м.кв.+25 гараж. Если отнять площадь топочной и тамбура, то получится 95 м.кв. Дом в один этаж. Планиую в дальнюю комнату пустить вентканал, в соседнюю пробить в стене отверстие. Другие помещения будут обогреваться через двери.

Ранее рассматривал вариант топки Nord Flam La Braise LB CDP

Серия С не по моему бюджету:(.

97389822_.thumb.gif.96c6ce4b60c074e0182762bca1afae96.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки для такого невігласа.

По делу есть чего сказать? Хамить я тож умею.

Варив зварювальник, атестований в американській компанії по зварці бурових вишок для зварювання бурових вишок.

Sheridan, Вы и в правду в упор не видите разницу?

Сказали б честно - тягаем контрабасом из Польши, что-то готовое, что-то допиливаем сами. Цена ессно меньше. Фсё. Никаких вопросов.

А то мля - мерседесы собираем.

Сподіваюсь на Ваш швидкий бан, як троля та неадеквата,

Национальная индейская изба - Фигвам называется. :)

 

SON-а Вам в житті хоч щось подобається?

Огласить весь список ? :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будь ласка....Крім свого "Я" є ще щось? Бачив їхнє виробництво. Самі (для декого це дико) все роблять

 

Добавлено через 2 минуты

silver8848 не беріть nord flam. Крім чорного скла і запаху диму нічого не буде.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По делу есть чего сказать? Хамить я тож умею.

Так, будьте ласкаві, не відвідуйте більше цю тему.

 

Скажите топка серии В расчитана на постоянное использование? Имеется ввиду вечером, после работы, растопили, разогрели дом и на ночь еще подкинули чтобы теплилась. Утром еще добросили на угли дрова и пошли на работу.

Есть газ для отопления днем, есть эл. котел для отопления ночью по ночному тарифу. Котел как доп. установка для экономии, эстетики, независимости. Если будет теплая зима возможно вообще отказаться от газа и эл. в пользу топки?

Отапливаемая площадь 110 м.кв.+25 гараж. Если отнять площадь топочной и тамбура, то получится 95 м.кв. Дом в один этаж. Планиую в дальнюю комнату пустить вентканал, в соседнюю пробить в стене отверстие. Другие помещения будут обогреваться через двери.

Ранее рассматривал вариант топки Nord Flam La Braise LB CDP

Серия С не по моему бюджету.

 

Двома моїми постами вище я спробував пояснити проблему рівномірності такого обігріву та його низької ефективності.

Так, топку можна використовувати у неперервному режимі. Проблема у тім, що при нормальному використанні дрова все-одно згорять за годину-дві, тепло відчуватиметься ще години 3-4, але не більше.

Якщо намагатись завести її в режим повільного тління, то будуть якраз ті ефекти, які я пояснював вище: смола, ресурс топки та 20% ККД. Це універсальне твердження і немає різниці, яку топку Ви оберете, оскільки причиною є природа горіння самих дров.

 

1) Як варіант - дочекатись розпродажу робочих стендів з нашого головного офісу. Взяти С500 з акумодулем. Гарантія зберігається, зате можна отримати суттєву знижку у розмірі 30-40% за виріб.

2) Ще один - задуматись над водяним опаленням від каміна. Для цього також є В-серія, просто обігрівати зможете увесь будинок рівномірно, а не тільки 3,5 кімнати.

 

Добавлено через 14 минут

Хорошо бы иметь какой-то простой критерий правильности работы топки - правильных дров, достаточности воздуха и т.п.

Так, а відео наші дивились?

Щодо автоматики та неякісного палива: паливо має бути якісним.

Щодо електрики: один блок безперебійного живлення (ББЖ) з автомобільним акумулятором вирішує питання на 10 годин. А далі Ви забудете про камін і думатимете, звідки взяти воду, та нестимете на вулицю чи в підвал продукти з холодильника, чи заведете генератор:)

Щодо того, як воно має працювати на переробленій топці, що не реагує на заслінку: на жаль, тут дуже спеціалізована тема, а я дуже обмежений у знаннях щодо Вашого продукту. Чим зможу - допоможу. Може передивіться, звідки підтягує повітря, може ущільнювачі просіли, може тяга завелика.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, будьте ласкаві, не відвідуйте більше цю тему.

А шо так? Про нац. избу Вы ж в курсе. :)

Я наоборот, Вам рейтинг темы поднимаю, так бы затерялась в дебрях форума. :D С мая месяца по сентябрь ни одного поста. Ж-)

Ладно, если б я хаял Ваши топки, а то призываю к конструктивной дискуссии, а в ответ заученные мантры, подводные сварщики с буровых вышек, мерседесы, майбахи и пр. отмазки. :o

 

Sheridan, а давайте я тож начну нести пургу про 10 кВт с 1кг, рассказывать про КПД мангала и пр. лабуду, а всех несогласных с этой ересью называть недоумками и требовать их забанить.

Ничего/ни кого не напоминает?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) Як варіант - дочекатись розпродажу робочих стендів з нашого головного офісу. Взяти С500 з акумодулем. Гарантія зберігається, зате можна отримати суттєву знижку у розмірі 30-40% за виріб.

2) Ще один - задуматись над водяним опаленням від каміна. Для цього також є В-серія, просто обігрівати зможете увесь будинок рівномірно, а не тільки 3,5 кімнати.

 

Сообщите когда будет распродажа и какова стоимость. Топки полностью рабочие, целые, без дефектов на корпусе, на футеровке и работы в кретических режимах-перегрев или заливали водой футеровку...? Какая комплектация топки-акумодуль, двойное стекло...? Без акумодуля цена?

Водяной контур не хочу, выше описывал, что нужен полностью автономный режим работы без насосов и электрики :).

 

В каталоге не нашел С500. Это эксперементальная модель, не серийная?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

silver8848 теж зупинився на повітряному варіанті. Дуже гарно горіла с700 хоч і недешева.Якщо розберусь як добавляти фото то закину.До вашого питання приєднуюсь
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Супертермік.

За одну закладку на 5 кг і два підкидання по 3 поліна істотно прогрівається, по відчуттю градусів до 50.

Гарний матеріал, але вартість кусюча. Вартість самої В600 виявилася всього лише 1/4 усіх витрат з гільзуванням димоходу включно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чуде запитання!

Ми використовуємо скло Schott ROBAX при тому, що багато інших Європейських виробників перейшли для економії на дешевші замінники.

Ми використовували данську суміш, зараз перейшли на чистокровний німецький Wolfshoeher.

Ми використовуємо виключно якісні західні фарбувальні матеріали, варимо німецькими та американськими зварювальними апаратами, шведським дротом та газом Linde.

Ми використовуємо тільки якісні західні ущільнювачі.

Ми впровадили німецький конструктив топок у нашому виробництві та використовуємо усі відповідні матеріали.

Тобто, з усього сказаного, ми схожі на дозбирувачів Мерседесів С та Е класу в Україні для економії на миті, податках та акцизі, просто вироби по суті простіші і у нас немає їхньої шильди. Зате є наша. І податки йдуть в Державу, у нашу Державу.

 

Я пишаюсь тим, що працюю в одній маленькій сімейній компанії, яка зібрала навколо себе потужний колектив фахівців і в Стрию організувала виробництво, яке використовує Європу, як сировинний придаток.(С)

Надо продумать и вариант с кирпичным акумулятором тепла. Кирпич из за бугра -возить не надо.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сообщите когда будет распродажа и какова стоимость.

Доброго дня!

У розпродажі зараз є наступні моделі:

В600х425 після стрес-тестів

С700х520W

C500х520

На усі вироби діють знижки у 30-50% від вартості старих моделей.

Усі вироби у належному робочому стані.

Крім В600, усі вироби гарантійні, тобто придбавши їх, користувач не позбавляється гарантії.

У особисте повідомлення скину вартість.

 

В каталоге не нашел С500. Это эксперементальная модель, не серийная?

Ця модель випускалась протягом двох років і була знята з виробництва через низький попит: форм-фактор є пічним та ще не прижився на наших теренах.

Sheridan а коли буде відео горіння нової топки?

Поки не можу сказати, ще вирішуємо яка і який буде монтаж.

 

Добавлено через 1 минуту

Надо продумать и вариант с кирпичным акумулятором тепла. Кирпич из за бугра -возить не надо.

Зобразіть своє бачення того, як має виглядати цегляний акумулятор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зобразіть своє бачення того, як має виглядати цегляний акумулятор.
Кирпичный акумулятор стоит в простенке. И его часто -просто не видно. Я Вам личку скидывал тему ,про кирпичные акумуляторы ,к которым подсоединяются -топки со стеклом.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вам личку скидывал тему

Мабуть, не мені.

к которым подсоединяются -топки со стеклом

Ну топки зі склом різні бувають.

 

Кирпичный акумулятор стоит в простенке. И его часто -просто не видно.

Це очевидне твердження. Я згадав, що ви вже викладали фото цегляних стін. Пам'ятаю, ви тоді радили замість розрахунків мурувати 50 пробних печей. Я просто не можу вкласти в голові ваше бачення: треба мурувати навмання, чи продумати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я просто не можу вкласти в голові ваше бачення: треба мурувати навмання, чи продумати?

Кто бы говорил. :lol:

Любой печник с опытом скажет Вам размер щитка, мощность печки и температуру дыма.

Тока у сборщиков мерседесов многое в голове не помещается, путаются частенько в показаниях.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть, не мені

Именно Вам и скидывал.

Ну топки зі склом різні бувають.

В том и дело -разные и все имеют свое назначение.

Я згадав, що ви вже викладали фото цегляних стін. Пам'ятаю, ви тоді радили замість розрахунків мурувати 50 пробних печей.

Для того что бы что то понять в печном деле ,нужно много -много работать и сталкиваться с реальностью. Количество -превращаеться в качество.

Я просто не можу вкласти в голові ваше бачення: треба мурувати навмання, чи продумати?

Нужно просто считать . Вы и не только Вы -очень кичились ТРОЛом. А система расчета -проста . Размер помещения и размер Акумулятора. Теперь это ище и тепло-потери. И главное -грамотно разместить КАТ в простенке и определить -куда больше тепла подкинуть. На снимке с лева -характерный выступ. Это и есть КАТ.

000_0004.thumb.JPG.ad8ed1d18f8a62c4bd278ae05980a8ce.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любой печник с опытом скажет Вам размер щитка, мощность печки и температуру дыма.

Вот на этом снимке -четко видно КАТ и его размер. Как печник скажу больше. На этом снимке 2 Два КАТ. и работают они автономно. Убираем металлическую и ставим -стеклянную.

100_3476.thumb.jpg.87436f5e7f525e2a1fe4f707951fdac4.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

gavrylivsons.com.ua/pechi-dverci/

 

Стеклянные двери для отопительных каминов. Топку и дымообороты можно с кирпича, если очень хочется. Подходит?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер. у меня вопрос-интересует топка с700. но очень она похожа на KRATKI LUCY 14 плюс минус размер. еще и раньше вы использовали дверки КРАТКИ.технично тоже похожи. В чем отличие? Или это один продукт с различными производителями ... И цена одинаковая (
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер.

Доброго вечора! Дякую за зацікавленість нашим продуктом!

 

у меня вопрос-интересует топка с700. но очень она похожа на KRATKI LUCY 14 плюс минус размер.

Якщо Ви не бачите різниці між С700 та Люсі, раджу звернути увагу на В700, тим паче вона у новій редакції просто розкішна і вартістю всього 25000грн.

 

еще и раньше вы использовали дверки КРАТКИ.технично тоже похожи. В чем отличие?

Це було 4 роки тому. За цей час з'явилась відмінність у всьому, крім того, що обидві топки сталеві і футеровані бетоном.

 

Или это один продукт с различными производителями ... И цена одинаковая (

Ціна справді близька, але продукти різні, тому подивіться на В700, яка, до речі, ще й подова і має чисте горіння та нормальну систему чистого скла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так какая разница? B700 проще. или нет

 

Добавлено через 4 минуты

корпус и детали те же. Какая разница .то же самое только с разного производителя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так какая разница? B700 проще. или нет

Ось тут я намагався відповісти на питання, у чому різниця між серіями. Сподіваюсь, інформація буде корисна. Передвіться відео горіння на нашій сторінці facebook.

 

корпус и детали те же. Какая разница .то же самое только с разного производителя

Це зовсім не так. Ну тобто спільного стільки ж як і між автомобілями: усі з металу і мають 4 колеса.

Наша оновлена С-серія всередині має вже згадану товщину сталі 4мм, 40мм шамотні плити Wolfshoehe, 4 точки під'єднання повітря, ергономічну систему подачі повітря, завдяки чому вдалось знизити висоту від ніжок до дверної рами, подове горіння, модульну система, завдяки якій вдається зробити ефективний теплообмін, двокомпонентний дефлектор (нержавійка 2мм та вермикуліт; кам'яні вже давно не використовуємо, бо вони падають при інтенсивній роботі), та ще цілу низку особливостей. Тобто топки будуть все менш подібними одна до одної з вашим подальшим розбиранням в темі.

 

Але почекайте, Ви справді не бачите різниці між Lucy та топкою у додатку?

1351906361__DSC0004(2)(Small).JPG.b67691b1fcc8947c519f7295194faec3.JPG

938307839__DSC0006(Small).JPG.b6dd8c0c8b8e8147b7cddf9ac4448525.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+.В топке В серии такой же шамот внутри?

 

Добавлено через 1 минуту

И цена топки що на фото?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В серии такой же шамот внутри?

Ні, у В-серії білий бетон, тому й пропонував звернути на неї увагу, а не на С-серію. Різні продукти, які не варто й намагатись вирівняти.

 

Добавлено через 1 минуту

И цена топки що на фото?

Актуальний асортимент та ціни в магазині:

gns-kaminy.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • usanin_n змінив заголовок на G&S Club

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...