Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проекты одноэтажных домов без коридоров

goga777

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижні потому...

Сподобався. Загалом, дякую за цю тему. І хоча я спроєктував і збудував з коридором - менше з тим гілка цікава, деякі ідеї можуть надихати на пошук рішень. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Честно говоря, не понимаю практическую ценность подобных бескоридорных домов.

1) Прихожая (по старинке многие её продолжают называть коридором) - ну как можно без нее обойтись ? Снять уличную обувь, одежду и т.п. И даже при наличии гардеробной сразу около входа без "зоны вешалки" не обойтись: одежда и обувь могут быть мокрыми после прихода с улицы и ей просто необходимо будет где-то "проветриться" в доме до перемещения ее непосредственно в гардеробную.

2) А спальни вход в которые сразу из гостиной ? Даже, если живешь лишь вдвоем с супругой.... один пошел спать, другому не спится - хочется посмотреть телевизор или просто посидеть в гостиной.... И как это делать ? Получается дискомфорт как для оставшегося в гостиной, так и для ушедшего спать. А если представить, что семья побольше ? Аналогично и утром (особенно, если графики работы не совпадают)

3) А если гости ? Взрослые гости создают дискомфорт для детей в спальне и наоборот.... Получается не жизнь, а постоянная борьба "как бы не нарушить чей-то покой"

   Данные бескоридорные домики может быть хороши в качестве съемных коттеджей на 3-5-10 дней, но не более....

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, tayatlas сказав:

Честно говоря, не понимаю практическую ценность подобных бескоридорных домов.

21 годину тому, tayatlas сказав:

Прихожая (по старинке многие её продолжают называть коридором) - ну как можно без нее обойтись ?

Цінність - зменшення транзитних зон на користь активних, для раціонального використання усієї площі будинку. На виході кожний квадрат - до 1000 баксів 😉
І відсутність коридорів зовсім не означає, що будинок без тамбура чи передпокою. 
Про це стартпост!

21 годину тому, tayatlas сказав:

один пошел спать, другому не спится - хочется просто посидеть в гостиной....

І що? Крім скляних дверей в спальню інакших не існує??? Чи буде заважати світло за стіною?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, i.may сказал:

І що? Крім скляних дверей в спальню інакших не існує??? Чи буде заважати світло за стіною?

  А вы, кроме света, никаких проблем больше не видите ? Шум телевизора, музыки.... А с учетом того, что сейчас часто гостиная и кухня составляют одно пространство - то и шум закипающего электрочайника, микроволновки...... 

   Или предлагаете ставить двойные двери в каждую комнату для обеспечения шумоизоляции ? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви пропонуєте робити зайві коридори для неї? Цегляні стіни і двері без щілин мають достатню звукоізоляцію, чайник чи кавомашину чутно тільки в перші дні, а потім людина швидко звикає і не прокидається від такого, я постійно дивлюсь ТВ у спальні коли дружина спить поряд (але звісно не на всю гучність), це взагалі не проблема у зрівнянні з тим, коли кіт серед ночі дереться на вулицю посцяти, а потім назад і так кілька разів, кожну ніч :) Все ніяк не наважусь продірявити вхідні двері для кота...

Змінено користувачем normal
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, tayatlas сказав:

А вы, кроме света, никаких проблем больше не видите ?

По вашій ідентифікації - НІ! Ішлося не про"Шум телевизора, музыки...." а про "просто посидеть в гостиной.... " 😉

І не варто усіх оцінювати зі своєї дзвіниці. Хтось спить хоч з гармати гати, а хтось чує як трава росте...  
По усілякому вирішується. Хто на що вчився - називається...

Змінено користувачем i.may
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.01.2024 в 22:39, tayatlas сказал:

Честно говоря, не понимаю практическую ценность подобных бескоридорных домов.

1) Прихожая (по старинке многие её продолжают называть коридором) - ну как можно без нее обойтись ? Снять уличную обувь, одежду и т.п. И даже при наличии гардеробной сразу около входа без "зоны вешалки" не обойтись: одежда и обувь могут быть мокрыми после прихода с улицы и ей просто необходимо будет где-то "проветриться" в доме до перемещения ее непосредственно в гардеробную.

2) А спальни вход в которые сразу из гостиной ? Даже, если живешь лишь вдвоем с супругой.... один пошел спать, другому не спится - хочется посмотреть телевизор или просто посидеть в гостиной.... И как это делать ? Получается дискомфорт как для оставшегося в гостиной, так и для ушедшего спать. А если представить, что семья побольше ? Аналогично и утром (особенно, если графики работы не совпадают)

3) А если гости ? Взрослые гости создают дискомфорт для детей в спальне и наоборот.... Получается не жизнь, а постоянная борьба "как бы не нарушить чей-то покой"

   Данные бескоридорные домики может быть хороши в качестве съемных коттеджей на 3-5-10 дней, но не более....

Воно для всіх усе дуже по-різному. На Вашу думку - так, як Ви виклали її. Я, приміром, не бачу проблеми у тих факторах, що Ви зазначили. У кімнатах так чи інакше є двері. І якщо вони якісні - то шум у спальню буде мінімальний. А цимус в організації простору. Загалом, коридор - це зайві метри, котрі теж тре оздоблювати й опалювати. Це з практичної точки зору. Утім, є й певна естетика у цьому. Звісно, не кожен безкоридорник може бути інтегрований у нашу кліматичну зону, бо не до кожного можна придумати тамбур. Утім, є й дуже класні ідеї. А загалом тут - на колір і смак - товарищ не всяк. )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Sерджио сказав:

Звісно, не кожен безкоридорник може бути інтегрований у нашу кліматичну зону, бо не до кожного можна придумати тамбур.

Не погоджусь. Можна завжди. При вході ж зона не тільки для тамбура (передпокою), але і для гардеробу/санвузла/комори/технічки/кабінету/гостьової/дитячої/другої спальні. Завжди можна викружити, було б бажання...

 

Прихований текст

Тамбур.png

Цитата

Загалом, коридор - це зайві метри, котрі теж тре оздоблювати й опалювати.

Ну і побудувати ці метри треба - від котловану до покрівлі даху!

Змінено користувачем i.may
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну от до того, що мені сподобався - як Ви придумаєте тамбур? Оцей останній, що в цій темі. Ні, можна, звісно - але це вже буде щось інше. Я ж мав на увазі - що є проєкти, де мінімум доробок, а є й ті, де буде вже переробка. тим більше, певні корективи в план - завжди відображаються й зовнішньо.  Тому й кажу - не кожен. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Sерджио сказал:

Загалом, коридор - це зайві метри, котрі теж тре оздоблювати й опалювати. 

   Вот этого вообще не понимаю: что значит нужно отапливать ? Это жилой дом и помещения в нем требуется отапливать по-любому. Ну а для того, чтобы отопление было рациональным - придуманы терморегуляторы для радиаторов - выставляй для каждого помещения индивидуальную температуру и нет никаких проблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ради Бога. Я ж не сперечаюся. В самого є коридор, проблем не бачу. Це лише як один з аргументів щодо опалення. І він теж має право на життя, як і Ваш аргумент щодо раціональності. Кажу ж - на колір і смак  - товариш не всяк ))

Змінено користувачем Sерджио
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, tayatlas сказав:

Вот этого вообще не понимаю: что значит нужно отапливать ?

Тому що - потрібно. Це додатковий об'єм транзитної (не активної) зони!  Його додатково потрібно гріти. Усе просто - у безкоридорнику усіх цих додаткови витрат не є.
Ну і обслуговувати коридори потрібно.
Це теж до

19.01.2024 в 22:39, tayatlas сказав:

не понимаю практическую ценность

 

Змінено користувачем i.may
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Sерджио сказав:

Ну от до того, що мені сподобався - як Ви придумаєте тамбур?

Це НЕ безкоридорник. Там порядка 12% площі - транзитні зони. 
Красиво, але як на мене - от кутюр, як і багато інших проєктів з цієї теми. І що скаже tayatlas за звукоізоляцію? З інженеркою, починаючи з опалення - незрозуміло... 

Цитата

Суперкомпакт

Але тамбур можна вкарячити, з деякою втратою шарму.

 

 

Тамбур2.png

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в будь-якому безкоридорнику є транзитні зони. А тамбур - думав приблизно так само. І так, це певна втрата шарму. Принаймні, у цьому випадку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

На мій погляд, концепція безкоридорних будинків - лише один із численних варіантів рішень. Мета, яку я ставлю перед собою - продемонструвати різноманітні варіанти планування у цій темі. Я дуже радий тому, що мої поради та розглянуті теми були корисними для людей, які обрали проекти у моїй сфері. Наразі мені відомо про будівництво 3 будинків з цієї колонки. Це надзвичайно задовольняє мене і підтверджує, що мої зусилля мають сенс і приносять користь іншим. Якщо комусь не подобається таке планування, завжди можна обрати щось інше. Це завжди Ваша відповідальність..

Змінено користувачем goga777
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...