Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власна оселя

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Функція хомутів проста - утримати арматуру під час заливки,

 

Как оказалось - не только. Я раньше тоже так думал, но меня недавно переубедили - вот тут, начиная с 173 поста.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хомути з 8-ки з кроком 25см,яку потрібно варити(чого ми не вмієм).

 

А зачем варить? 8-ка легко гнется на станке.Станок можно или самому сделать из обрезка трубы, или заказать хомуты на заводе ЖБИ.

Только там гнуть правильно нужно, вот пример из проекта:

attachment.php?attachmentid=520270&stc=1&d=1470121739

1463877320_.jpg.6ac322dac023c3c17fbac73982f60861.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как оказалось - не только. Я раньше тоже так думал, но меня недавно переубедили - вот тут, начиная с 173 поста.

 

Згоден, що для балок і колон саме так потрібно. Для армпояса все ж не обов"язково.

 

jara, є гарні відео, щоб переконати чоловіка :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2.7м при утепленні підлоги 15см, але це десь взимку точно вирішиться :)

Можливо вийде 2.75м

 

2,75 не за багато,? Я розраховую на 2,6м. чистого, дружина говорить що можна й 2,5м. Підлогу планую утепл, 8 см. Ппс.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2,75 не за багато,? Я розраховую на 2,6м. чистого, дружина говорить що можна й 2,5м. Підлогу планую утепл, 8 см. Ппс.

 

Такі речі всі чисто суб'єктивні. Комусь 2.5м нормально, комусь 3м мало...

 

З мого малого досвіду видно, що 2.7м нормально.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2,75 не за багато,? Я розраховую на 2,6м. чистого, дружина говорить що можна й 2,5м. Підлогу планую утепл, 8 см. Ппс.

Я також за 270, або навіть за 290. 250 це мало. Хоча все залежить від зросту. З моїми 190 висота 250 мене давить.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я також за 270, або навіть за 290. 250 це мало. Хоча все залежить від зросту. З моїми 190 висота 250 мене давить.

 

Я чого запитав про висоту до стелі.

Зараз у мене по блокам виходять балки перекриття на рівні 2,7 м, або на рівні 2,95м. Якщо врахувати підшивку потолку то виходить висота в чистому виді 2,65 або 2,90. Можливо для кращої теплоизоляціїї від цокольної частини прийдеться підняти чистову підлогу на 5см, тоді вийде відповідно 2,60 або 2,85.

От і задумався - який вариант вибрати?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я чого запитав про висоту до стелі.

Зараз у мене по блокам виходять балки перекриття на рівні 2,7 м, або на рівні 2,95м. Якщо врахувати підшивку потолку то виходить висота в чистому виді 2,65 або 2,90. Можливо для кращої теплоизоляціїї від цокольної частини прийдеться підняти чистову підлогу на 5см, тоді вийде відповідно 2,60 або 2,85.

От і задумався - який вариант вибрати?

 

В мене перепад плити 2см на будинок. В сусіда 5 см. Плюс перепад підлоги в мене чорнова під лазер в іншого на око. І тоді щоб все звести паралельно може доведеться там підлити підлогу, там опустити стелю і це вкраде висоту. Якщо робити 2,60 то самому з водяним все перевіряти. Щоб потім не вийшло ой. Або щоб не робити різні рівні стелі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для большого помещения нужен более высокий потолок.

Самое большое помещение это гостинная 19.5м2 совмещенная с кухонной частью 14,5 м2 , вместе 34 м2.

Правильный выбор, по видимому, смещается к 2.9м.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я чого запитав про висоту до стелі.

Зараз у мене по блокам виходять балки перекриття на рівні 2,7 м, або на рівні 2,95м. Якщо врахувати підшивку потолку то виходить висота в чистому виді 2,65 або 2,90. Можливо для кращої теплоизоляціїї від цокольної частини прийдеться підняти чистову підлогу на 5см, тоді вийде відповідно 2,60 або 2,85.

От і задумався - який вариант вибрати?

 

Я думаю також варто прийняти до уваги висоту перемички над вікном.

У Вас вже ж 2 ряди є над вікном, це 50см? Ще 1 ряд? 75см, як на мене, дуже багато, буде мало світла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю також варто прийняти до уваги висоту перемички над вікном.

У Вас вже ж 2 ряди є над вікном, це 50см? Ще 1 ряд? 75см, як на мене, дуже багато, буде мало світла.

 

Збільшити висоту вікна. І буде більше світла. ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Збільшити висоту вікна. І буде більше світла. ;)

 

А якщо перемичка вже змонтована? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо перемичка вже змонтована? ;)

 

Висота обирається ДО початку будівництва. В любому будинку може прикол з висотою над перемичкою або занизькою стелею в великій кімнаті вилізти. В двох поверховому треба сходи розрахувати, а то потім піднявши стелю можуть сходи не стати, або будуть крутими.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На за ось.по моім підрахункам виходить висота 2,88 м. чорнового, мінус 8см.утепл.підлоги і 7см. стяжка( чистова) плитка(ламінат), і мінус 10см.стеля виходить 2,63м. Вікна висотою 1,4м. І 92см.від чист.підлоги, може в залі де еркер зроблю вікна нище (72 чи 52см. від підлоги). Еркер має неправильну форму з 2 стінами 1,7 м. І середньою 2,9м. В тій що 1,7м.(розмір ззовні) мають бути двері вихід на терасу, як бути з розміром вікна що навпроти дверей?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Висота обирається ДО початку будівництва. В любому будинку може прикол з висотою над перемичкою або занизькою стелею в великій кімнаті вилізти. В двох поверховому треба сходи розрахувати, а то потім піднявши стелю можуть сходи не стати, або будуть крутими.

 

Звісно.

Але тут у людини було конкретне питання по конкретному будинку, тому так і відповідав.

 

Добавлено через 55 секунд

На за ось.по моім підрахункам виходить висота 2,88 м. чорнового, мінус 8см.утепл.підлоги і 7см. стяжка( чистова) плитка(ламінат), і мінус 10см.стеля виходить 2,63м. Вікна висотою 1,4м. І 92см.від чист.підлоги, може в залі де еркер зроблю вікна нище (72 чи 52см. від підлоги). Еркер має неправильну форму з 2 стінами 1,7 м. І середньою 2,9м. В тій що 1,7м.(розмір ззовні) мають бути двері вихід на терасу, як бути з розміром вікна що навпроти дверей?

 

Вікно шириною як і двері для симетрії. Висота, як у всіх вікон

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Часто зустрічаю вікна в еркерах нищі основних, в мене еркер буде відділений аркою (щоб приховати бетонну балку на якій буде стеля), а в основній кім. можливо буде невеличке вікно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Часто зустрічаю вікна в еркерах нищі основних, в мене еркер буде відділений аркою (щоб приховати бетонну балку на якій буде стеля), а в основній кім. можливо буде невеличке вікно.

 

Важко інколи лише на словах зрозуміти.

Освойте будь-яку програмку і намалюйте (від екселя до Архікада), так Ви зможете набагато ефективніше прояснювати свої проблеми та побажання.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю також варто прийняти до уваги висоту перемички над вікном.

У Вас вже ж 2 ряди є над вікном, це 50см? Ще 1 ряд? 75см, як на мене, дуже багато, буде мало світла.

В тому і справа, що над віном на розчин покладений тільки один ряд, а другий тільки підготований до укаладки. І цей другий дає висоту до стелі 2.9(2.85).

 

Висота обирається ДО початку будівництва. В любому будинку може прикол з висотою над перемичкою або занизькою стелею в великій кімнаті вилізти. В двох поверховому треба сходи розрахувати, а то потім піднявши стелю можуть сходи не стати, або будуть крутими.
Хочеться прив'язатися до кратності размірів блоків без погіршення комфортного перебування в приміщеннях. Але можна і відійти від цієї забаганки і вивести рівень з привязкою до кратності одинарної чи цегли двійного формату. Дуже слушне зауваження по сходам, т.к. є особливості з забезпеченням необхіжної висоти над дверима, які знаходяться під ними.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раз заговорили за сходи, прошу критики моїх сходів і санвузлу під один із маршів:

picture.php?albumid=7081&pictureid=83910

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раз заговорили за сходи, прошу критики моїх сходів і санвузлу під один із маршів:

picture.php?albumid=7081&pictureid=83910

Я вірно зрозумів?

Подивіться на приатачений ПДФ (той що 02_08_2016_18_08_36_lestnica4.pdf), і зробіть капіноси. Буде значно зручніше підніматись. ;)

Ваш варіант це 02_08_2016_18_10_32_lestnica4.pdf там навіть так і пишуть що варто зробити капінос хоча б на 10 мм.

Рекомендації

Матч формула об'єктів

Недолік глибини крок: 270 мм

Рекомендуємо збільшити виступ F на 10 мм

Зручний кут нахилу сходів 33.2°

Відносно зручні сходи

Відносно санвузла в мене в квартирі так, висота над горщиком понад 2,1 метра. В принципі нормально. В будинку також буде унітаз під сходами, але в точці де максимальна висота. Зараз пошукаю розріз на якому видно це.

 

Добавив розріз. Єдине що там кудись зникла стіна під сходами. І за горщиком видно сходи. :D Висота 240

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

02_08_2016_18_08_36_lestnica4.pdf

02_08_2016_18_10_32_lestnica4.pdf

1481034288_.thumb.jpg.054ebcb19a24f0496a6791a4b5fcd6e2.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро Вам вдячний і за розрахунки і за сайт!

Завтра всі розміри перевірю. Вивчив нове слово - капінос :)

 

Сьогодні старожили на роботі радили робити металічний каркас і обшивати деревом, щоб не скрепіла на відміну від повністю дерев'яних сходів.

 

А ще сьогодні приїхав з роботи, міряю температуру - майже 38. Грішу на кондиціонери в офісі... 4 години праці на вулиці і вже 36.6 :) це якщо хтось буде читати з думками потрібен будинок чи можна в квартирі вижити.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні старожили на роботі радили робити металічний каркас і обшивати деревом, щоб не скрепіла на відміну від повністю дерев'яних сходів.

Ваня, доброго здоров'ячка!

В своїй першій будівлі зробив сходи саме з металічним каркасом, в будинку буду робити аналогічний варіант. Доречі ви вже цікавились вартістю повністю дерев'яного варіанту, якщо ні, то раджу поцікавитися. З металічним каркасом, якщо ще виконувати роботи самостійно загальна вартість буде значно "солодша".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро Вам вдячний і за розрахунки і за сайт!

Завтра всі розміри перевірю. Вивчив нове слово - капінос :)

 

Сьогодні старожили на роботі радили робити металічний каркас і обшивати деревом, щоб не скрепіла на відміну від повністю дерев'яних сходів.

 

А ще сьогодні приїхав з роботи, міряю температуру - майже 38. Грішу на кондиціонери в офісі... 4 години праці на вулиці і вже 36.6 :) це якщо хтось буде читати з думками потрібен будинок чи можна в квартирі вижити.

В мене в квартирі металева обшита. Іноді поскрипує, якась одна дві сходинки, але дуже рідко. Треба робити її якомога жорсткішу і продумати точки кріплення. В мене приварені тільки косуори. Самі сходи з 3 частин, забіжна внизу, марш і забіжна вверху. Це зумовлено тим що робилось в вже існуючому будинку. Кріплення внизу просто на підлогу Перекриття дерев'яні, марш має наскільки пам'ятаю 2 точки кріплення, а верх кріпиться в 3 місцях але до дерев'яних балок перекриття.

І ще одне треба продумати кріплення сходинок, в мене просто знизу прикручені саморізами через отвори в трубі, можливо що скрипить через те що якусь сходинку не зміг притягнути (не факт що труба до якої прикручували рівна), треба було між деревом і металом ущільнювач поставити.

А так то сходами задоволений. Краще ніж чисте дерево. Але в будинку бетон. ;) Хоча бетон бюджетним варіантом не назвеш.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніби склав пазл зручних сходів :)

 

А ніхто не робив шуфлядки в сходах? Для взуття наприклад, ніби має бути зручно, особливо якщо великих гардеробних немає..

lestnitsa-s-raspolozhennymi-vnutri-yaschikami-predstavlennaya-v-.jpg

03_08_2016_09_21_58_metal_ladder_z4.pdf

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...