Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власна оселя

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Каналізацію проклали? Стяжку ізолювали від фундаменту чи лили до нього?

 

Центральний стояк прокладений через стяжку.

Стяжку від фундаменту не ізольовували.

 

Думаємо під ГБ ще дати 2 шари плівки від ГБ в якості гідроізоляції.... Хто що думає?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всього пішло 500кг цементу і 76м2 сітки 100х100.

2900грн без піску і щебеню (в теорії мало піти 1т піску і 2т щебеню ще).

Это на черновую стяжку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стяжку ізолювали від фундаменту чи лили до нього?

Ізолювати потрібно чистову. Чорнову не має сенсу. Між нею і чистовою лежить утеплювач. ТС навіть писав що задача залити чорнову так, щоб рівніше утеплювач застелити.

А от ізоляція чистової не дає теплу з підлоги втікати в фундамент. Хоча і тут в ТС стрічка ізольвана з двох боків. Тому тепловтрати будуть мінімальні.:good:

Підпишусь темка цікава. ТС приємного і швидкого будівництва.:beer:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я наприклад в підвалу під чорнову стяжку теж даю плівку щоб менше вологу тягнуло.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это на черновую стяжку?

 

Трошки перерахував. Таки пішло 750кг цементу.

 

А в нас кардинальні зміни намічаються: думав перекриття Теріва на перший поверх, але вчора мені варіант з плитами видався дешевшим і швидшим.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можна плита перекриття яка лежить вздовж стіни поставити на ширину стіни і використати замість перемички Над вікном? В підвалі щоб вийшло вищими вікна.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи можна плита перекриття яка лежить вздовж стіни поставити на ширину стіни і використати замість перемички Над вікном? В підвалі щоб вийшло вищими вікна.

 

Яка ширина вікна і плити?

Взагалі відповідь на ваше запитання "НІ". Плиту потрібно опирати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ширину Плити 1,5 м. Довжина 4,2 м. ШиринА вікна 1,4м плита буде опиратися двома кінцями а бічною буде на стіну на всю довжину де має бути вікно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ширину Плити 1,5 м. Довжина 4,2 м. ШиринА вікна 1,4м плита буде опиратися двома кінцями а бічною буде на стіну на всю довжину де має бути вікно.

 

Знайдіть конструктора і спитайте в нього. Моя відповідь - не можна так робити. І опирати плиту довгою стороною теж не правильно, хоча в малоповерховому будівництві повсюдно зустрічається.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ширину Плити 1,5 м. Довжина 4,2 м. ШиринА вікна 1,4м плита буде опиратися двома кінцями а бічною буде на стіну на всю довжину де має бути вікно.

 

Залийте перемичку хоч в рівень з перекриттям ціна там мізерна.

 

Добавлено через 2 минуты

 

і я б залив перемичку на 5 см нижче. Вікно під стелею не дуже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перед завезенням газоблоків вирішили зробити чорнову стяжку.

 

Ваня, доброго здоров'ячка!

А можна трішки детальніше розповісти по методу відбивання рівня чорнової стяжки, встановлення маяків та особливості заливки.

Дякую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А высота стяжки какая получилась?

 

3-8см. В середньому десь 5см в основному.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваня, доброго здоров'ячка!

А можна трішки детальніше розповісти по методу відбивання рівня чорнової стяжки, встановлення маяків та особливості заливки.

Дякую.

 

Ігоре, вітаю!

 

Знахрдимо найвишу точку в кімнаті. Далі вже великим рівнем дивимось як ця точка по відношенню до рівня цоколя. Ми орієнтувались на 1.5цегли від верху (цоколь зроблений також на одній висоті). Цю точку приймаємо за базис і відносно неї відбиваємо інші точки. Арматуру монтували на бетонні кучки, чим більша кучка тим краще тримається.

Заливали по 2-3 полоси: розрівнював мастерком і потім проходив правилом. І все дуже щільно втрамбовував мастерком...

Якось так :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Арматуру монтували на бетонні кучки

 

А по арматурі правило не чіплялось? чи ви арматуру ставили "на ребро" - ? чи не зволікали на це- ?

Не дешевше було стандартні маяки кинути, хоч вони і м"які...

арматура 8-ка-?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по арматурі правило не чіплялось? чи ви арматуру ставили "на ребро" - ? чи не зволікали на це- ?

Не дешевше було стандартні маяки кинути, хоч вони і м"які...

арматура 8-ка-?

 

По арматурі правило не чіплялось, старався на ребро, але не завжди виходило. Та й тут ідеальної точності не потрібно, +- 1см нормально

Ставили 8 арматуру, бо така була, звісно краще 10, 12

 

Дешевше б точно не було, бо далі ця арматура піде в газоблок :)

І стандартні маяки - це штукатурні? Якісь вони дуже ніжні, явно не для бетону ;)

 

Коли нам стяжку минулого року заливали, то в якості маяків бригада використовувала CD профіль. Вийшло все рівно, а профіль далі теж пішов на монтаж гіпсокартону.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене ширина кімнати на яку планую панелі 3,8м. Відповідно 2 панелі шир.1,2 м і 1 шир. 1.5 м, виходить по 5 см. панель буде опиратися на стіну, якщо замінити 1 панель 1.2 на 1.5 то панель ляже майже на всю ширину стіни 35см.Щоб вікно не було до стелі залию маленьку перемичку 5-6см.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ігоре, вітаю!

 

Знахрдимо найвишу точку в кімнаті. Далі вже великим рівнем дивимось як ця точка по відношенню до рівня цоколя. Ми орієнтувались на 1.5цегли від верху (цоколь зроблений також на одній висоті). Цю точку приймаємо за базис і відносно неї відбиваємо інші точки. Арматуру монтували на бетонні кучки, чим більша кучка тим краще тримається.

Заливали по 2-3 полоси: розрівнював мастерком і потім проходив правилом. І все дуже щільно втрамбовував мастерком...

Якось так :)

Я купив собі лазер і немає проблем. Виставив шматки катанки вигнуті буквою П, просто забиваючи молотком. Лазер поставив так щоб він світив на рівні 50 см від рівня верха стяжки, висота ролі не грає. І по трішки забива поставивши кінець рулетки на скобу, контролюючи коли лазер дійде до 50 см. Потім по цим скобам тягнув УДшки.

Закинув розчин, гладилкою втрамбував і стягнув правилом. Єдине що я взяв гравійну суміш. Це була помилка, весь час камінчики на верх лізли. Правилом намахався що дурний. Краще брати пісок.

0a2e85f3a760.jpg

d8599224586d.jpg

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене ширина кімнати на яку планую панелі 3,8м. Відповідно 2 панелі шир.1,2 м і 1 шир. 1.5 м, виходить по 5 см. панель буде опиратися на стіну, якщо замінити 1 панель 1.2 на 1.5 то панель ляже майже на всю ширину стіни 35см.Щоб вікно не було до стелі залию маленьку перемичку 5-6см.

 

стандартный подход в таких случаях - 3 панели по 1,2 и 20см сделать между двумя щель и замонолитить.

 

опирать панель длинной стороной и защемлять эту сторону в стену вроде как нельзя. вы бы проконсультировались с конструтором, хотя и так понятно что "колхоз" планируете.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потім по цим скобам тягнув УДшки.

 

Варіант цікавий.

Якщо я вірно зрозумів, розмір УДшки бажано брати кратним розмірам кімнати та правила, яке буде використовуватись. Після затяжки частини підлоги УДшки знімаються (перетягуються) на накступні маяки з катанки, а в кінці кімнати зовсім забираються.

 

Добавлено через 14 минут

-electron-,

Якщо не складно, поділіться будьласка, досвідом кладки блоків 2NF, як я зрозумів застосовували ланцюговий метод укладки. Чи є нюанси? Чи використовували якісь засоби для запобігання мостиків холоду через шви?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіант цікавий.

Якщо я вірно зрозумів, розмір УДшки бажано брати кратним розмірам кімнати та правила,

 

Оно то так, токо скорее всего будет проще подрезать как надо :)

не настолько оно дорогое

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оно то так, токо скорее всего будет проще подрезать как надо

не настолько оно дорогое

Т.е. не заморачиваться с убиранием профиля и необходимостью заглаживать место где он был, а просто установить маяки и их там же "похороить".

Наверное менее геморный вариант, но по дому может набежать какая не какая но сумма, которую можно потратить с толком, а не закапывать:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Єдине що я взяв гравійну суміш. Це була помилка, весь час камінчики на верх лізли. Правилом намахався що дурний. Краще брати пісок

У себя черновые полы заливал сначала со щебнем, не доходяя 1-2 см до верха маяка, а сверху раствором

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...