Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власна оселя

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Це труба розводки теплого повітря.

Ваня, а можна трошки подробиць.

Розводка від камінної топки?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але вигинати треба півколом до прямий кут на розтяг слабший напевно. І що заливати 20см. Висотою як на зовнішніх стінах чи можна нище 14-15см? Зовнішні стіни газоблок, внутрішні Цегла.

А чому не розірвати комин? Довести до армопоясу, потім в армопоясі закласти закладну Звісно діаметром більшим ніж наступна гільза, залити його, а потім зверху далі гнати комин?

Намалюйте як виглядає даний вузол.

Хіба тільки з одного боку, тому що перестінок йде в цеглу, а блок виступає 10см. з одного боку за стіну, розмір 35*35см.

В мене кладка димоходу переривається на перекриття і на армопояс, звісно все загільзовано.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... і ми четверо змонтували плити за 1.5 години: батько і trick виставляли плити зверху...

цікаво що то за чувак такий? я там такого не бачив.

Розумна людина каже. що я пропустив демфер

 

якби то був димохід то можна було би поговорити, а для повітряпровода з перепадом температур в 20град це немає сенсу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваня, а можна трошки подробиць.

Розводка від камінної топки?

 

Та поки нічого особливого. Вивожу труби від місця топки в 4 кімнати (1 на першому поверсі, 3 на другому).

Заклав 3 труби: 2 по ф100 в дальні малі кімнати і ф150 для двух кімнат над топкою.

Дальні кімнати - це труба 2м :)

 

Добавлено через 1 минуту

цікаво що то за чувак такий? я там такого не бачив.

 

Вже і не виправлю. Вся слава іншій людині дісталась :D

Але ж ми то знаємо правду ;)

 

якби то був димохід то можна було би поговорити, а для повітряпровода з перепадом температур в 20град це немає сенсу.

 

По формулам розширення можливе на 0.1мм. Думаю не проблема

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та поки нічого особливого. Вивожу труби від місця топки в 4 кімнати (1 на першому поверсі, 3 на другому).

Заклав 3 труби: 2 по ф100 в дальні малі кімнати і ф150 для двух кімнат над топкою.

Дальні кімнати - це труба 2м

 

Розраховуєте, що тепле повітря буде по трубам переміщуватися без примусу, чи буде якийсь вентилятор?

Якої довжини горизонтальні відрізки труб?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розраховуєте, що тепле повітря буде по трубам переміщуватися без примусу, чи буде якийсь вентилятор?

Якої довжини горизонтальні відрізки труб?

 

На батьківській хаті 4м горизонтально повітря переміщується без проблем.

Тут 2м

Вентилятор би не хотілось ставити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це цікаво, можна схему як ці Труби ви прокладали?

 

Схеми немає.

Прокладено всередині стіни в 1.5 цегли

 

Добавлено через 1 час 57 минут

Шви між плитами довго не залишали пустими.

Не знаю як правильно - зробили як змогли :)

picture.php?albumid=7081&pictureid=84361

 

В результаті вийшло так:

picture.php?albumid=7081&pictureid=84362

 

Колись зверху ще буде стяжка.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В результаті вийшло так:

picture.php?albumid=7081&pictureid=84362

 

Ваня, не упусти сейчас возможность зачеканить и места петель плит, и перевяжи их между собой проволокой д 6. Иначе как пойдут дожди, как нальет туда... Пока солнышко светит ;)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж бачу Плити не рівні як в мене, думав кинути ппс по плитах, тепер бачу що треба стяжку, ппс тепла підлогу і чистову стяжку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваня, не упусти сейчас возможность зачеканить и места петель плит, и перевяжи их между собой проволокой д 6. Иначе как пойдут дожди, как нальет туда... Пока солнышко светит ;)

 

Це обов'язково: і плити між собою нахрест і до армпоясу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж бачу Плити не рівні як в мене, думав кинути ппс по плитах, тепер бачу що треба стяжку, ппс тепла підлогу і чистову стяжку.

Навіщо стяжку? Під ППС можна вирівняти просто піском. Засипати, розрівняти і зверху ППС кинути.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваня, не упусти сейчас возможность зачеканить и места петель плит, и перевяжи их между собой проволокой д 6. Иначе как пойдут дожди, как нальет туда... Пока солнышко светит ;)

 

У нас и зачеканены вроде были, но в год их укладки дожди шли почти месяц , так воду потом после этого сливали даже спустя полгода -делали в сигарах отверстия ...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас и зачеканены вроде были, но в год их укладки дожди шли почти месяц , так воду потом после этого сливали даже спустя полгода -делали в сигарах отверстия ...

Так бетон же має капіляри, в кращому випадку, або пустоти-щілини в гіршому, от через них вода і просочилась.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так бетон же має капіляри, в кращому випадку, або пустоти-щілини в гіршому, от через них вода і просочилась.

Підтверджую. У нас цоколь перекритий КП плитам. Вода просочувалась без особливих проблем у майже всі труби (пустоти). Рятують тільки дренажні отвори знизу. Причому обовязково треба зробити з обидвох сторін плити бо перед напружені плити (довжина > 4.7м) є вигнутими до гори. Зимою вода замерзне і розіпре (порве) плити. Ми от зробили тільки по одній стороні і довгі плити дещо пошкодились зимою :(.

 

Добавлено через 7 минут

Це обов'язково: і плити між собою нахрест і до армпоясу

Зварювати будеш чи скруткою? Питаю бо сам маю так зробити а незнаю технології скрутки, зварювального апарату не маю.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причому обовязково треба зробити з обидвох сторін плити ...

 

Тобто знизу плити з двох країв? якщо края вигнуті, то тоді краще в центрі. На вигляд у нас ніби не вигнуті плити.

Отвори обов"язково зроблю, бо до зими точно не накриємось. Хоча зараз такий клімат, що не ясно коли та зима настане.

 

Зварювати будеш чи скруткою? Питаю бо сам маю так зробити а незнаю технології скрутки, зварювального апарату не маю.

 

Зварювати. Не уявляю будівництво без зварювального апарату :) Вже стільки нам допоміг. Не скажу, що я вмію варити, але 2 арматурини зварюванням з"єднаю.

 

Анкерування по схемі:

picture.php?albumid=7081&pictureid=84363

 

Тільки не ф10, а кругляком ф8.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто знизу плити з двох країв? якщо края вигнуті, то тоді краще в центрі. На вигляд у нас ніби не вигнуті плити.

Так, знизу з двох країв. Як мені сказали на ЗБК плити від 4.7м випускаються переднапруженими і плити з пузом вверх поки сильно не навантажені. У мене є плити на 5.3м і справді не сильно але видно що по середині є підйомчик. Видно коли плита лежить по довгій стороні поряд з стіною (армопоясом). Але в будь-якому випадку для надійності я б казав з двох сторін зробити дренаж.

 

 

а кругляком ф8.

У мене в залишку є катанка 5.5мм. Думав в двоє скласти і зтягнути. Бачив що так зкручують плити але не зауважив як саме треба скрутити щоб міцно трималось. На бантик ж їх не звяжеш щоб вузол вийшов :).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

На бантик ж їх не звяжеш щоб вузол вийшов :).

Зате як естетично. ;)

Я б склав катанку вдвоє, якщо не хочеться мотати її. А потім просто продів в "вуха" загнув і обмотав навколо кінці навколо протягнутої рівної ділянки в пару витків. Трішки складнувато звісно але цілком реально. Спочатку намотати один кінець біля одного вуха, потім протягнути в інше і обмотати там.

А ще краще купити зварку. 2 з хвостиком тисячі і купа проблем на будівництві відпадає сама собою. Ж-)

Зберегти

Зберегти

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Арки без підпорок виглядають нагабато краще:

picture.php?albumid=7081&pictureid=84403

 

Залишились арочні форми, якщо комусь потрібні - звертайтесь:

 

picture.php?albumid=7081&pictureid=84404

 

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваню, можете зробити детальні фотки всього першого поверху, дуже подобається все що ви робите!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваню, можете зробити детальні фотки всього першого поверху, дуже подобається все що ви робите!

 

Дякую!

А що саме більше всього цікавить? А то я навіть не знаю, що фотографувати. 360градусні-фото ще не навчився робити...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую!

А що саме більше всього цікавить? А то я навіть не знаю, що фотографувати. 360градусні-фото ще не навчився робити...

 

видео давайте!

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую!

А що саме більше всього цікавить? А то я навіть не знаю, що фотографувати. 360градусні-фото ще не навчився робити...

Фотай все! А окремо зроби відео всього, просто цепляй на голову камеру, ходи та розповідай!

Камін буде у холі?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фотай все! А окремо зроби відео всього, просто цепляй на голову камеру, ходи та розповідай!

 

типо таого, санта барбара

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...