Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власна оселя

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

такой же тельфер

 

Так, тільки в мене FPA500

Хоча найслабше місце в крані таки поворотний механізм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочемо ще цього року залити моноліт над сходовою клітиною.

Найлегшу частину зробили - пов"язали арматуру:

picture.php?albumid=7081&pictureid=84931

 

Можливо хтось знає, де вязти підпорні стійки на півдні Києва? Васильківський / К-С район ?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо хтось знає, де вязти підпорні стійки на півдні Києва? Васильківський / К-С район ?

altura.com.ua/

Киево-Святошинский район, с.Петровское

(не реклама, просто знаю место)

по ценам - не самые дешёвые. но всё всегда есть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочемо ще цього року залити моноліт над сходовою клітиною.

Найлегшу частину зробили - пов"язали арматуру:

picture.php?albumid=7081&pictureid=84931

 

Можливо хтось знає, де вязти підпорні стійки на півдні Києва? Васильківський / К-С район ?

Сходи будуть з бетону? Я щось забув, це здається обговорювали. :sorry:

Якщо так, то я б випустив арматуру з нижньої сітки, щоб потім до неї прив'язати сітку сходів. В мене випусків вистачило на весь верхній марш. І зварні можна буде до випусків приварити. Правда якщо зварні то випуски коротші і я б робив не як прути які стирчать, а загнув би їх назад в плиту, така собі буква П, залишивши вздовж плити частину довжиною в 10-20 см. І до них потім додатково приварив би сходи.

 

Зберегти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сходи будуть з бетону? Я щось забув, це здається обговорювали. :sorry:

Якщо так, то я б випустив арматуру з нижньої сітки, щоб потім до неї прив'язати сітку сходів. В мене випусків вистачило на весь верхній марш. І зварні можна буде до випусків приварити. Правда якщо зварні то випуски коротші і я б робив не як прути які стирчать, а загнув би їх назад в плиту, така собі буква П, залишивши вздовж плити частину довжиною в 10-20 см. І до них потім додатково приварив би сходи.

 

Металічний каркас і дерев"яна обшивка. Немає фундаменту під бетон.

Зробив випуску верхньої сітки, як Ви раніше рекомендували, коли сходи обговорювали

user138663_pic84931_1478510832.jpg.3b0e57821dc6cd0ad133a826fa9b454a.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

altura.com.ua/

Киево-Святошинский район, с.Петровское

(не реклама, просто знаю место)

по ценам - не самые дешёвые. но всё всегда есть.

 

Певно, не буде підпорних стійок, вже 2 місця продзвонив, ніхто 4шт не хоче давати...

Тоді підіпрем деревом

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Певно, не буде підпорних стійок, вже 2 місця продзвонив, ніхто 4шт не хоче давати...

Тоді підіпрем деревом

Я підпирав весь моноліт кругляком. Якщо 4 штуки то можна дійсно купити, або кругляк на чистках, або брус і підперти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочемо ще цього року залити моноліт над сходовою клітиною.

Найлегшу частину зробили - пов"язали арматуру:

 

Ми також хочемо завтра заливати плиту перекриття над коминами. Бентежать близькі морози. Погода у нас приблизно такаж як у Києві прогнозується. Будеш якісь протиморозні присадки до бетону давати?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми також хочемо завтра заливати плиту перекриття над коминами. Бентежать близькі морози. Погода у нас приблизно такаж як у Києві прогнозується. Будеш якісь протиморозні присадки до бетону давати?

 

Так, звісно, вже весь бетон буде йти з протиморозними добавками.

Думаю десь до -5 будемо працювати.

 

Очікую скоро нову партію газобетону. Зимовий клей вже придбаний (теж теоретично до -5)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Певно, не буде підпорних стійок, вже 2 місця продзвонив, ніхто 4шт не хоче давати...

Тоді підіпрем деревом

 

Ваня, одна подпорная у меня есть - можешь рассчитывать на нее;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваня, одна подпорная у меня есть - можешь рассчитывать на нее;)

 

Я думав, що ти брав в оренду. Купив? Грн 700?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думав, що ти брав в оренду. Купив? Грн 700?

 

да, не, выпадково раптово в наследство досталась :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В неділю має бути більше 20см снігу, буде весело :)

Сподіваюсь завтра прийняти газоблок на другий поверх, в кінець сезону так рано я не вірю.

 

А поки зробили дашок над еркером:

picture.php?albumid=7081&pictureid=84932

 

І трошки слів про газоблок. Так вийшло, що за 2 роки попрацювати і з стоунлайт, і з аерок, і паз-гребінь, і гладкий. Після всіх експериментів на другий поверх я зупинився на стоунлайт гладкому.

Гладкий - легше з підрізанням, ідеально, якщо працюють 2 людини, якщо 1 - то лише "з ручками".

Стоунлайт - це просто розчарування від 2-3 блоків аерок, які просто лопнули під всій довжині і як на мене різниця лише в якості піддонів :) Так як ми їх всі розібрали, то переплачувати майже 200грн/м3 за якісні піддони немає бажання.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

І трошки слів про газоблок. Так вийшло, що за 2 роки попрацювати і з стоунлайт, і з аерок, і паз-гребінь, і гладкий.

 

 

третий точно треба з керамiки;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...і трошки слів про газоблок... то переплачувати майже 200грн/м3 за якісні піддони немає бажання...

 

Ваня, хочу исповедоваться ;) свои последние 4+ куба на утепление жб балок для шпилек мауєрлата покупал стоунлайт 2(!) сорт 200*400*600 без пазов. И все путем. Правда ручками каждый блок выгружать пришлось. Ну то такое.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

третий точно треба з керамiки;)

 

Природний камінь або дерево :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Природний камінь або дерево :)

Камінь холодно. Сам матеріал супер холодний. В тестя будинок з каменю. Літом класно, взимку як поглянеш на лічильник то плакати хочеться. Коли ще не було газу, то грубку нагріли, лягли спати, вранці фіг з під ковдри вилізеш. :D

Зберегти

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В неділю має бути більше 20см снігу, буде весело :)

Сподіваюсь завтра прийняти газоблок на другий поверх, в кінець сезону так рано я не вірю.

 

 

І трошки слів про газоблок. Так вийшло, що за 2 роки попрацювати і з стоунлайт, і з аерок, і паз-гребінь, і гладкий. Після всіх експериментів на другий поверх я зупинився на стоунлайт гладкому.

Гладкий - легше з підрізанням, ідеально, якщо працюють 2 людини, якщо 1 - то лише "з ручками".

Стоунлайт - це просто розчарування від 2-3 блоків аерок, які просто лопнули під всій довжині і як на мене різниця лише в якості піддонів :) Так як ми їх всі розібрали, то переплачувати майже 200грн/м3 за якісні піддони немає бажання.

 

Мене мій кранівник налякав що через погані піддони Стоунлайт після розвантаження тросами багато пошкоджених блоків. Також піддони розсипаються під вагою блоків і важко пропихати троси під піддонами. Зроби фотки розвантаження будь-ласка. Ну і враження результату також.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все правильно крановщик сказал.

 

мне Стоунлайт первую партию разгружали краном. Стропы под поддоны продевали. Итог - в каждой паллете 8 блоков поломанных.

Вторую партию разгружали уже под моим присмотром и в верхней части ставили распорки из бруса.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене мій кранівник налякав що через погані піддони Стоунлайт після розвантаження тросами багато пошкоджених блоків. Також піддони розсипаються під вагою блоків і важко пропихати троси під піддонами. Зроби фотки розвантаження будь-ласка. Ну і враження результату також.

 

Ех, пізно прочитав. Зроблю фото вже розвантажених.

Загалом розвантаженням задоволений, беручи до уваги, що в крановщика не було м'яких строп. Зверху ставили брус від розібраних піддонів аерок і тому є пошкодження лише знизу, але зовсім не критично.

Як відкриємо пачки, точно скажу, чи є потерпілі.

 

До речі, тепер погані піддони не у зелених, а у білих :)

picture.php?albumid=7081&pictureid=85041

Добре буде прозорою плівкою вікна закривати на зиму.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

До речі, тепер погані піддони не у зелених, а у білих :)

 

Добре буде прозорою плівкою вікна закривати на зиму.

 

То плівка повністю прозора? Цікаво, тепер можна виходить відразу без розпакування оцінити якість блоків на піддонах. Як піддони візуально витримали розвантаження? По два на раз піддони зачепали?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все правильно крановщик сказал.

 

мне Стоунлайт первую партию разгружали краном. Стропы под поддоны продевали. Итог - в каждой паллете 8 блоков поломанных.

Вторую партию разгружали уже под моим присмотром и в верхней части ставили распорки из бруса.

 

В своё время у нас от разгрузки блок не пострадал(тоже Стоунлайн и тоже с поддонами для печки)

 

Ещё и от крановщика зависит, а причину всегда найти можно...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То плівка повністю прозора? Цікаво, тепер можна виходить відразу без розпакування оцінити якість блоків на піддонах. Як піддони візуально витримали розвантаження? По два на раз піддони зачепали?

 

Так, прозора. Розвантажували по два, бо інакше і не вийшло б.

Піддони звісно більше нікуди не згодяться, але на вигляд, всі блоки цілі.

Що ще цікаво - терvін виготовлення. Частина блоків одноденних, частина виготовлена вночі - а в обід вже на ділянці. Блоки парували довго після розвантаженея в місцях, де плівку трохи порвало. вид був такий наче зверху торфяники горять :)

Змінено користувачем S1LENCE
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зранку було весело:

picture.php?albumid=7081&pictureid=85068

 

Але я сподіваюсь, що в суботу вже продовжимо кладку.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...