Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власна оселя

S1LENCE

Рекомендовані повідомлення

Арка, а рядом вход с прямой перемычкой. Как то не але.

 

Дякую за цінний коментар після реалізації :)

Не альо, так не альо, зате практично

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Арка, а рядом вход с прямой перемычкой. Как то не але.

Не знаю як там з альо, але цілком може бути що то вхід в примішення іншого типу. Наприклад арка з коридору в вітальню, а пряма в санвузол. Чи комірчина, чи проста кімната. Плюс там де арка може не бути дверей, такий собі опенспейс, а пряма в спальню.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю як там з альо, але цілком може бути що то вхід в примішення іншого типу. Наприклад арка з коридору в вітальню, а пряма в санвузол. Чи комірчина, чи проста кімната. Плюс там де арка може не бути дверей, такий собі опенспейс, а пряма в спальню.

 

Все так і є :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До зими потрібно зробити погріб, а то потім буде дуже важко....

Довго думав над матеріалом стін: цегла (довго, важко) чи відсів-блоки (швидко, дешевше?, просто).

Перечитавши трохи інформації вибір паки таки на цеглу, так як це глина, а глина - це прекрасний регулятор температури і вологості - те, що в погребі і потрібно.

 

Має вийти щось таке:

picture.php?albumid=7269&pictureid=84408

 

picture.php?albumid=7269&pictureid=84407

 

По конструктиву стін: передня і задня в цеглу, бокові в пів цегли (страшно, але повинно витримати тиск землі), по цеглі ще шар рубероїду, по рубероїду 10см глини.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До зими потрібно зробити погріб, а то потім буде дуже важко....

Довго думав над матеріалом стін: цегла (довго, важко) чи відсів-блоки (швидко, дешевше?, просто).

Перечитавши трохи інформації вибір паки таки на цеглу, так як це глина, а глина - це прекрасний регулятор температури і вологості - те, що в погребі і потрібно.

 

 

 

Проглянь темку Ігоря про будівництво окремого погреба.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вибір паки таки на цеглу, так як це глина, а глина - це прекрасний регулятор температури і вологості - те, що в погребі і потрібно.

Вважаю, що це забобони.

Если близко грунтовые воды, и стены будут мокрыми, то кирпич снижению влажности никак способствовать не будет.

Если воды далеко, и погреб будет сухой, то увлажнить воздух кирпич также не сможет.

Может такое мнение сложилось потому, что кроме кирпича другого доступного материала просто не было.

Влажность легче регулировать с помощью вентиляции, чем ждать пока ее выровняет материал стен.

На колебания температуры материал стен тоже не должен влиять. Тут больше имеет значение глубина залегания - чем глубже, тем стабильнее температура.

У кирпича и бетона теплопроводность +/- одинакова, источников тепла в погребе обычно нет, если гасить лампочку и не хранить там тепловыделяющие овощи/фрукты.

 

По конструктиву стін: передня і задня в цеглу, бокові в пів цегли (страшно, але повинно витримати тиск землі), по цеглі ще шар рубероїду, по рубероїду 10см глини.

 

А на какой глубине будет погреб? Выдержат ли плиты нагрузку от грунта? И стенка в пол-кирпича вызывает опасения.

Может лучше выполнить стены в пол-кирпича в качестве несъемной опалубки и залить бетонием, типа как в этой теме:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=199817&page=4

 

Добавлено через 1 минуту

Дежавю. :D

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3959487&postcount=175

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі будують погріб + сарай/гараж/інше над ним, я ж хочу класичний окремий погріб для овочів і фруктів -> велика вологість, до 10С температура

 

Вода у нас на 4м. Погріб висотою 2м на глибині 0.5м верхній край. Пів метра земляного шару плити мають витримати (плити вже на ділянці, моноліт не вийде).

 

Стінку в пів цегли і залити бетоном не вийде - наша яма, на жаль трохи обвалилась, і зовнішні стіни не рівні зовсім, далі буде фото.

 

По вентиляції всі роблять пластиком...мені не дуже, бо пластик плаче, в ідеалі би азбестоцементну трубу, але для неї ж немає кутів

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яма під погріб була викопана давно.

На жаль, через пару днів пішли сильні дощі тоді і бокові стіни доволі добре обвалились. Обвалились настільки, що руками цей грунт витягувати б зайняло більше тижня. Чекали все, коли ж по вулиці проїде JCB. І лише за в кінці серпня такий тракторець проїха і був не проти 15хв попрацювати...

Але є відчуття, що можна було і більше землі витягнути, хоча будуть стіни - буде видно.

Трохи розкопали, відбили сторони, висоти, підготувались до заливки фундаменту:

picture.php?albumid=7269&pictureid=84413

 

Зібрали залізного друга і залили фундамент:

picture.php?albumid=7269&pictureid=84412

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кран зібрали

 

Очикував на розгорнутнуту видповидь з усима явками и паролями

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

По вентиляції всі роблять пластиком...мені не дуже, бо пластик плаче, в ідеалі би азбестоцементну трубу, але для неї ж немає кутів

Візьміть пластикові кути трохи більшого діаметра ніж асбестоцементна труба, а щілини в процесі монтажу зачеканити цементним розчином з фіброю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очикував на розгорнутнуту видповидь з усима явками и паролями

 

Тут трохи описував. А що саме цікавить ?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачеканили плити і залили отвори:

picture.php?albumid=7081&pictureid=84452

 

Якось вже по вечорам холодно і сонце так швидко сідає...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За сонце правда, день стає коротший і коротший, я тільки залив армопояс під перекриття, більшість робити виконую власними силами( батько, тесть і я ).
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За сонце правда, день стає коротший і коротший, я тільки залив армопояс під перекриття, більшість робити виконую власними силами( батько, тесть і я ).

 

Та вас ціла бригада :D

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На кладку зовн. Стін з газоблоку найняв бригаду, 16 піддонів за 3 дні поклали, перестінки з цегли власними силами, залили армопояс в пятницю під деревяне.перекриття. Тепер треба обробити балки , придбав Lignofix-p концентрат.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На кладку зовн. Стін з газоблоку найняв бригаду, 16 піддонів за 3 дні поклали, перестінки з цегли власними силами, залили армопояс в пятницю під деревяне.перекриття. Тепер треба обробити балки , придбав Lignofix-p концентрат.

Весела забавка. Я не вимочував, а просто з садового оприскувача проходився гарненько, і то поки кору обдереш, поки профарбуєш, складеш трішки, а на наступний день все використали. Брус я заготовлював з запасом по часу. Колі дійшло до контробрешітки, обрешітки, брусків для підшиви от тут вже вагон роботи, а на виході купа росте слабо. Якщо при кладці стін я міг спокійно опалубку паркана ставити, стовпчики ставити, заливати стрічку, сітку натягувати, то на дереві я вже тільки те і робив, що корив і травив.

Якщо б дошки не були сухі, то кору зняв би скоріше. А ще краще було самому їхати і привезти дошки БЕЗ кори. А то по кантику кори трішки, але дерево сухе і не знімається, сокирою махаєш аж руки відвалюються.

Зараз сам паяю опалення. В принципі нічого складного, тільки от акуратно навісити радіатор вагою в 40 кг складнувато. :) спина це відчуває. Трубу ТП сам навіть пробувати не буду класти, там петлі по 80+ метрів, її треба котити, щоб вона з бухти нормально сходила і не крутилась, а самому це дууууже не весело.

Так що бригада в 3 чоловік то є дуже класно.

Зберегти

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трубу ТП сам навіть пробувати не буду класти, там петлі по 80+ метрів, її треба котити, щоб вона з бухти нормально сходила і не крутилась, а самому це дууууже не весело.

 

Возьмите в аренду барабан для трубы, или сами сделайте. Там несложная конструкция. Я с такером 500 метров за день сам раскатал.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А плити до АП як анкерив є фото ?

 

Фото поки немає, але там набагато простіше.

Випуски з армпояси вже були, тому просто зігнута арматура під 90 градусів приварена до цього випуска, а з іншої сторони вже петля

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...